تی وی تو
منچستر یونایتد
کریستال پالاس

یکشنبه ۱۴ آذر ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده منچستر یونایتد و کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد کریستال پالاس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس ۱۳ اسفند ۹۹

در هفته بیست‌ و هفتم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد مهمان کریستال پالاس رده سیزدهمی بود که این بازی سرانجام با تساوی بدون گل پایان یافت. شیاطین سرخ در نیمه اول بازی بهتری نسبت به تیم میزبان از خود نشان دادند و موقعیت‌های خطرناکی نیز روی دروازه گایتا خلق کردند، اما نتوانستند به گل برسند تا نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز کمی بازی پایاپای دنبال شد. کریستال پالاس دیگر آن تیم دفاعی نیمه اول نبود و روی هاجسون در حالی‌که ویلفرد زاها هم در اختیار نداشت، به دنبال کسب ۳ امتیاز و بهبود شرایط خود در جدول بود اما حملات آن‌ها نیز کارساز نبود.

با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس تغییرات تاکتیکی سولسشر تاثیری در نتیجه نداشت تا این بازی با حساب ۰-۰ به اتمام برسد. شیاطین سرخ با این تساوی ۵۱ امتیازی شدند و پشت سر سیتی ۶۵ امتیازی در جایگاه دوم قرار دارند. لسترسیتی نیز با ۵۰ امتیاز جایگاه یونایتد را به خطر انداخته است.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس

 

کریستال پالاس منچستریونایتد 
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۳۵۳تعداد پاس۶۰۰
۲۷۷پاس صحیح۵۱۸
۱۳سانتر۲۵
۴کرنر۶
۴خطا۱۳
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس – ۲۹ شهریور ۹۹

منچستریونایتد که کارش را یک هفته دیرتر نسبت به سایر رقبا در لیگ برتر آغاز کرد، امشب در نخستین بازی‌اش در ورزشگاه الدترافورد به مصاف کریستال پالاس رفت و در پایان ۹۰ دقیقه از حریف شکست خورد.در این دیدار یونایتد بازی را ضعیف آغاز کرد و برخلاف انتظارها در دقیقه ۷، تاوزند دروازه این تیم را باز کرد.پس از این گول شاگردان سولسشر برای جبران نتیجه پیش کشیدند اما حملات آن‌ها چندان زهری نبود و در نیمه نخست موفق به باز کردن دروازه حریف نشدند.در نیمه دوم بازی، سولسشر دست به تغییرات در ترکیب زد تا بتواند نتیجه را جبران کند اما موفق به این کار نشد و گول دوم را نیز دریافت کرد.

کریستال پالاس در دقیقه ۷۴ پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس صاحب پنالتی شد و ویلفرد زاها موفق شد با گول کردن این پنالتی اختلاف را به دو برابر برساند.۶ دقیقه پس از این گول، دونی فن‌ ده‌بیک خرید جدید و هالندی یونایتد یکی از گول‌ها را جبران کرد و نخستین گولش را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند اما این گول کمکی به یونایتد نکرد.۵ دقیقه پس از گول فن‌ ده‌بیک، کریستال پالاس دوباره اختلاف را به دو برابر رساند و باز هم زاها موفق به باز کردن دروازه دخیا شد.در ادامه گول دیگری به ثمر نرسید و یونایتد در نخستین بازی فصل شکست خورد و بدون امتیاز در رده شانزدهم قرار گرفت.کریستال پالاس با این پیروزی با ۶ امتیاز موقتاً در رده دوم پس از اورتون قرار گرفته.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کریستال پالاس ‌

 

منچستریونایتد کریستال پالاس
۷۵%مالکیت۲۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۷۰۳تعداد پاس۲۲۵
۶۰۶پاس صحیح۱۳۸
۲۸سانتر۹
۹کرنر۳
۱۳خطا۱۰
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس ‌

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس –  ۲۶ تیر ۹۹

منچستریونایتد در دیداری از هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس مقابل کریستال پالاس به میدان رفت. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی ۰-۰ رو به پایان بود که در دقیقه ی ۱ وقت اضافه ، رشفورد اجازه نداد پاس فرناندز به مارسیال برسد و پس از این که چند متری با توپ حرکت کرد، یک سر توپ فوق العاده درون محوطه جریمه زد تا سپس با یک بغل پای آرام دروازه خط دفاعی فریب خورده پالاس را باز کند. در نیمه ی دوم باز هم منچستر برتری بیشتری نسبت به کریستال داشت.

در دقیقه ی ۷۸ بازی زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس رشفورد در یک حرکت انفرادی توپ را از شلوغی میانه میدان خارج کرد و به فرناندز سپرد؛ پاس این بازیکن به رشفورد با پاس تک ضرب او برای مارسیال همراه شد تا مهاجم فرانسوی یونایتد با یک ضربه بغل پا از جلوی دروازه گلزنی کند. در نهایت این دیدار با برتری ۲-۰ منچستر یونایتد به پایان رسید.

پخش زنده منچستر یونایتد کریستال پالاس ‌

 

کریستال پالاسمنچستریونایتد 
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۵
۴۲۶تعداد پاس۶۲۵
۳۳۵پاس صحیح۵۴۶
۹سانتر۱۵
۲کرنر۷
۱۰خطا۱۵
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کریستال پالاس ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد کریستال پالاس – ۲ شهریور ۹۸

در سومین بازی تیم منچستر یونایتد در لیگ برتر انگلیس ، این تیم در برابر تیم کریستال پالاس تن به شکست داد تا برای دومین هفته متوالی در برابر حریفانش متوقف شود .در این بازی که تیم منچستر یونایتد کاملا سوار بر بازی بود شانس با تیم کریستال پالاس یار بود و این تیم موفق شد در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ تیم منچستر یونایتد را از پیش روی بردارد . تیم منچستر یونایتد نیمه اول را بسیار عالی آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۱۰ پخش بازی زنده منچستر و کریستال پالاس به گل برسد اما بر هم خوردن تعادل مارکوس رشفورد مانع از گلزنی این بازیکن شد .

در ادامه بازی زنده منچستر یونایتد و کریستال پالاس نیز حملات تیم سرخ پوش میدان راه به جایی نمی برد تا روی تنها موقعیت تیم کریستال پالاس ، این تیم درس گلزنی و تمام کنندگی را به شیاطین سرخ آموخت . در دقیقه ۳۱ بود که کریستال پالاس روی ضد حمله بازیکنانش موفق شد از اشتباه لیندلوف نهایت بهره را برده و جوردن آیو موفق شد در مصاف تک به تک توپ را به تور دروازه داوید دخیا برساند تا حساب کار یک بر صفر شود .در نیمه دوم و در دقیقه ۶۹ اصلی ترین بخت تیم منچستر یونایتد برای گلزنی ایجاد شد . خطا انجام شده درون محوطه جریمه و سرنگونی مک تومینای موجب شد تا داور مسابقه اعلام ضربه پنالتی کند اما مارکوس رشفورد به کوبیدن توپ به تیرک دروازه مانع از به تساوی کشیده شدن این مسابقه شد .اما در ادامه تیم یونایتد موفق شد به گل برسد .

در دقیقه ۸۷ بازی منچستر یونایتد و کریستال پالاس زنده بود که روی حرکت عالی بازیکنان تیم منچستر یونایتد دنیل جیمز جوان موفق شد درون محوطه جریمه به توپ رسید و با یک ضربه دقیق و فنی دروازه تیم پالاس را باز کند تا حساب کار یک بر یک مساوی شود .در دقیقه ۳ + ۹۰ بود که باز هم اشتباه بازیکنان تیم یونایتد کار دست این تیم داد . این بار اشتباه پل پوگبا کافی بود تا علیرغم حملات متعدد تیم یونایتد این تیم پالاس باشد که به برتری دست پیدا می کند . فن آنهولت از اشتباه پل پوگبا نهایت استفاده را کرد و موفق شد با یک ضربه محکم توپ را به تور دروازه داوید دخیا برساند و حساب کار را دو بر یک کند تا تیم یونایتد برای دومین هفته متوالی هم پنالتی از دست داده باشد و هم امتیازات لازم را برای نزدیک شدن به صدر جدول از دست بدهد .

فوتبال منچستر یونایتد کریستال پالاس ‌

 

منچستریونایتد کریستال پالاس
۷۱%مالکیت۲۹%
۳شوت در چارچوب ۳
۱۳شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۵۶۲تعداد پاس۲۳۱
۴۸۱پاس صحیح۱۴۱
۲۷سانتر۷
۸کرنر۱
۸خطا۱۸
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد کریستال پالاس ‌ – تی وی تو