تی وی تو

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد پاریسن ژرمن

منچستر یونایتد پاریسن ژرمن

چهارشنبه ۱۲ آذر ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچستر یونایتد – پاریسن ژرمن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن – ۲۹ مهر ۹۹

دو تیم پاریسن ژرمن و منچستر یونایتد در دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که در پایان منچستریونایتد با نتیجه ۲-۱ مقابل میزبان به برتری رسید. برونو فرناندز در دقیقه ی ۲۳  ضربه ی ایستگاهی تیمش را به اولین گل این دیدار تبدیل کرد و منچستر را با ۱ گل پیش انداخت. در نیمه ی دوم حملات دو تیم ادامه داشت و با اشتباه محض مارسیال در دقیقه ی ۵۵ در باز کردن دروازه ی خودی ، پاریسن ژرمن به تساوی ۱-۱ دست یافت. از این گل به بعد ، منچستری ها پیش کشیدند و فشار را بر دروازه ی پاریس بیشتر کردند تا سرانجام رشفورد در دقیقه ی ۸۷ با جایگیری درست خود توانست برای بار دوم دروازه ی پاری سن ژرمن را باز کند و تیمش را به برتری ۲-۱ برساند. 

 

 

پاریسن ژرمن منچستریونایتد 
۶۱% مالکیت ۳۹%
۵ شوت در چارچوب  ۶
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۴ مهار دروازه بان ۵
۵۳۸ تعداد پاس ۳۴۸
۴۶۴ پاس صحیح ۲۷۴
۲۵ سانتر ۱۳
۱۱ کرنر ۸
۹ خطا ۱۴
۳ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد- ۱۵اسفند  ۹۷

منچستریونایتد در دیداری جذاب و تماشایی، با نتیجه ۳-۱ پاری سن ژرمن را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ صعود کرد.شاگردان اوله گونار سولسشر که در دیدار رفت در اولدترافورد ۲-۰ شکست خورده بودند، در این بازی دست به کار بزرگی زدند و با پیروزی ۳-۱ در پارک دو پرنس، به مرحله بعد رقابت ها صعود کردند. بازی هنوز کاملا جا نیفتاده بود که منچستریونایتد به گل رسید. در دقیقه ۲ بود که پاس رو به عقب اشتباه از کهرر، باعث شد تا لوکاکو پشت محوطه جریمه پاری سن ژرمن صاحب موقعیت شود و بعد از پشت سر گذاشتن تیاگو سیلوا و بوفون، در شرایطی نامتعادل، توپ را وارد دروازه کند.تیم میزبان که از این گل کاملا غافلگیر شده بود، ابتکار عمل را در دست گرفت و در دقیقه ٫۸ صاحب یک موقعیت خوب شد اما حضور به موقع اسمالینگ، مانع از گلزنی امباپه شد. حملات بازیکنان پاریسی ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۱۲، خوان برنات کار را به تساوی کشید. پاس خوب دنی آلوز، امباپه را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد و او هم با یک پاس در عرض، خوان برنات را در موقعیت گلزنی قرار داد. مدافع چپ پیش تاخته پی اس جی هم دروازه خالی را به راحتی باز کرد. بعد از این گل هم همچنان این تیم میزبان بود که کاملا توپ و میدان را در اختیار داشت و به دنبال زدن گل های بعدی بود. در دقیقه ۲۰، روی همکاری دی ماریا و امباپه، یک موقعیت خوب برای برنات ایجاد شد اما واکنش دخیا، دروازه یونایتد را نجات داد. یک دقیقه بعد بار دیگر پاریسی ها صاحب موقعیت شدند اما ضربه دی ماریا از بالای دروازه به بیرون رفت. در حالی که بازیکنان پاری سن ژرمن کاملا بازی را در اختیار داشتند و به نظر می رسید این تیم می تواند به گل بعدی برسد، این لوکاکو بود که در دقیقه ۳۰، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.شوت محکم راشفورد از پشت محوطه جریمه با اشتباه بوفون همراه شد و توپ برگشتی را لوکاکو با فرصت طلبی تبدیل به گل کرد. بعد از این گل بازی متعادل تر شد و از فشار حملات میزبان کاسته شد. در نهایت در دقایق پایانی این نیمه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و یونایتدها با برتری ۲-۱به رختکن رفتند. نیمه دوم هم با برتری پاریسی ها آغاز شد اما در دقایق ابتدایی این نیمه، موقعیت های خاصی روی دروازه منچستریونایتد شکل نگرفت. در دقیقه ۵۶ بود که روی پاس امباپه،  این دی‌ماریا بود که توانست دروازه منچستریونایتد را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. حملات پاری سن ژرمن ادامه داشت اما دفاع فشرده یونایتد مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد. سرانجام در دقیقه ۸۴، کیلیان امباپه صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما تلاش او برای پشت سر گذاشتن دخیا، باعث به هم خوردن تعادلش شد و اسمالینگ که از راه رسیده بود، شوت او را بلوکه کرد. توپ برگشتی را هم برنات زد که توپ به تیر دروازه برخورد کرد. روند بازی در دقایق پایانی تغییر کرد و بازیکنان یونایتد که در آستانه حذف قرار داشتند، پیشی گرفتند و در اولین دقیقه از وقت های تلف شده، به شکل غیرمنتظره ای، صاحب یک ضربه پنالتی شدند. برخورد توپ به دست پرسنل کیمپمبه در محوطه جریمه میزبان را٫ داور بعد از استفاده از وی ای آر پنالتی تشخیص داد و موقعیت عالی نصیب شیاطین سرخ شد. راشفورد پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم، بوفون را مغلوب کرد. در دقایق باقی مانده، پاریسی ها با تمام توان حمله کردند اما تغییر در نتیجه ایجاد نشد و منچستریونایتد به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف، راهی  مرحله بعد شد.

 

پاری سن ژرمن منچستر یونایتد
۷۲٪ مالکیت ۲۸
۴ شوت در چارچوب  ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۰
۲ مهار دروازه بان ۳
۷۶۱ تعداد پاس ۲۹۳
۶۹۱ پاس صحیح ۲۲۴
۸ سانتر ۱
۴ کرنر ۰
۱۵ ضربه ایستگاهی ۸
۹ خطا ۱۵
۴ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد- ۱۳ بهمن ۹۷

پاریسن ژرمن موفق شد در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در اولدترافورد مقابل منچستر یونایتد به بردی ارزشمند برسد. اولین موقعیت بازی در دقیقه ۶ با شوت پای چپ دیماریا از پشت محوطه جریمه ایجاد شد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه یونایتد به بیرون رفت. در دقیقه ۲۸ دراکسلر پاس وراتی را تک ضرب در پشت خط دفاع برای امباپه فرستاد ولی ضربه این مهاجم جوان راهی به دروازه نیافت و البته صحنه آهسته هم نشان داد که توپ در موقعیت آفساید به امباپه رسیده است. در دقیقه ۳۷ پس از همکاری مارکینیوش و امباپه توپ در پشت خط دفاع یونایتد به دی ماریا رسید؛ او با عبور از دخیا، تلاش کرد توپ را وارد دروازه کند ولی دخیا به خوبی به دروازه برگشت و توپ را زمانی که پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا بود، مهار کرد. در وقت‌های اضافی نیمه اول، الکسیس سانچز به جای جسی لینگارد مصدوم وارد زمین شد. در پایان نیمه اول داور ۵ بار از کارت زرد خود استفاده بود که سهم یونایتد ۲ و پاریس ۳ کارت زرد بود.در بین دو نیمه دومین تعویض اجباری یونایتد هم صورت گرفت و خوان ماتا به جای آنتونی مارسیال ، وارد زمین شد. سانتر دقیقه ۵۳ آلوز با ضربه سر امباپه می‌توانست به یک گل تبدیل شود ولی دخیا با شیرجه خود توپ را به کرنر فرستاد که همان کرنر منجر به گل اول بازی شد. در دقیقه ۵۶ دخیا در خروج ناموفق برای دفع یک ارسال از کناره‌ها داشت و آلوز با استفاده از همین فرصت، از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد ولی ضربه او پس از برخورد به پوگبا از کنار دروازه به بیرون رفت. دفع سانتر ماتا در دقیقه ۵۹ به وسیله سیلوا به صورت ناقص انجام شد تا هررا اقدام به شوتزنی کند ولی ضربه او از کنار دروازه راهی اوت شد. پاس پشت دفاع عالی مارکینیوش در دقیقه ۶۳، امباپه را راه انداخت و او با سرعت خود به دروازه حریف رسید ولی ضربه چیپ او به زیبایی به وسیله دخیا مهار شد. در دقیقه ۷۰ وراتی خود را در مسیر شوت پر قدرت هررا قرار داد و آن را دفع کرد. یونایتد نزدیک به محوطه جریمه حریف صاحب توپ بود ولی تجمع بازیکنان سفید پوش در نیمه زمین خودی، مجال ایجاد خطر را از تیم میزبان گرفته بود. در دقیقه ۸۹ برخورد پوگبا و آلوز داور ایتالیایی بازی را مجاب کرد تا بالاخره از کارت قرمز خود استفاده کرده و هافبک فرانسوی یونایتد را از زمین بازی اخراج کند. 

 

منچستر یونایتد پاری سن ژرمن
۴۴٪ مالکیت ۵۶٪
۱ شوت در چارچوب  ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۸
۴۴۸ تعداد پاس ۵۶۴
۳۷۷ پاس صحیح ۴۹۳
۱ سانتر ۴
۳ کرنر ۵
۷ ضربه ایستگاهی ۱۶
۱۷ خطا ۷
۲ آفساید ۱
۶ کارت زرد ۴
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد- ۸ مرداد ۹۴

 

تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن، در دیدار دوستانه در شیکاگو به مصاف هم رفتند که این بازی را پاریسی‌ها با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رساندند.در این دیدار بلایس ماتویدی در دقیقه ۲۵ و زلاتان ابراهیموویچ در دقیقه ۳۴ گل‌های قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه، جام حذفی و جام اتحادیه فرانسه را به ثمر رساندند.لوئیز فن‌خال، سرمربی هلندی منچستریونایتد در این بازی تیمی تقریباً کامل را که شامل بازیکن جدید شیاطین سرخ از جمله دارمیان، دپای و شواین‌اشتایگر بود، به میدان فرستاد. این اولین بازی بود که شواین‌اشتایگر از ابتدا در آن برای من‌یونایتد به میدان رفت.در طرف مقابل هم پاری‌سن‌ژرمن که سومین پیروزی خود در چهار بازی تدارکاتی اخیرش را کسب کرد، با ترکیبی قوی که در آن بازیکنانی مانند ابراهیموویچ، تیاگو سیلوا، لوکاس مورا، مارکو وراتی و مکسول حضور داشتند به میدان رفت.

 

منچستر یونایتد پاری سن ژرمن
۵۵٪ مالکیت ۴۵٪
۳ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۳
۳ کرنر ۲
۱۸ ضربه ایستگاهی ۱۸
۱۶ خطا ۱۵
۲ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۱

 

بازیهای یکشنبه ۲۸ دی

پخش زنده فوتبال دنیزلی اسپور هاتای اسپور ‌

یکشنبه ۱۴:۰۰

سوپر لیگ ترکیه

هاتای اسپور
دنیزلی اسپور

پخش زنده فوتبال مالاگا گرانادا

یکشنبه ۱۴:۳۰

کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا)

گرانادا
مالاگا

پخش زنده فوتبال اسپانیول اوساسونا

یکشنبه ۱۴:۳۰

کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا)

اوساسونا
اسپانیول

پخش زنده فوتبال والویک ویلم تیلبورگ ‌

یکشنبه ۱۴:۴۵

اردیویژه هلند

ویلم تیلبورگ
والویک

پخش زنده فوتبال ناپولی فیورنتینا ‌

یکشنبه ۱۵:۰۰

سری آ ایتالیا

فیورنتینا
ناپولی

پخش زنده فوتبال استون ویلا اورتون ‌

یکشنبه ۱۵:۳۰

لیگ برتر انگلیس

اورتون
استون ویلا

پخش زنده فوتبال رن برست ‌

یکشنبه ۱۵:۳۰

لیگ 1 فرانسه

برست
رن

پخش زنده فوتبال هایدنهایم دارمشتات

یکشنبه ۱۶:۰۰

بوندسلیگا آلمان

دارمشتات
هایدنهایم

پخش زنده فوتبال خنت آنتورپ ‌

یکشنبه ۱۶:۰۰

لیگ بلژیک

آنتورپ
خنت

پخش زنده فوتبال ینی مالاتیا ریزه اسپور ‌

یکشنبه ۱۶:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

ریزه اسپور
ینی مالاتیا

پخش زنده فوتبال هیرنوین فنلو ‌

یکشنبه ۱۷:۰۰

اردیویژه هلند

فنلو
هیرنوین

پخش زنده فوتبال گرونینگن توئنته انسخده ‌

یکشنبه ۱۷:۰۰

اردیویژه هلند

توئنته انسخده
گرونینگن

پخش زنده فوتبال دیژون لورین ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

لیگ 1 فرانسه

لورین
دیژون

پخش زنده فوتبال بوردو نیس ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

لیگ 1 فرانسه

نیس
بوردو

پخش زنده فوتبال استراسبورگ سنت اتین ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

لیگ 1 فرانسه

سنت اتین
استراسبورگ

پخش زنده فوتبال ساسولو پارما ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

پارما
ساسولو

پخش زنده فوتبال کروتونه بنونتو ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

بنونتو
کروتونه

پخش زنده فوتبال لانس نانت ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

لیگ 1 فرانسه

نانت
لانس

پخش زنده فوتبال تاتنهام شفیلد یونایتد ‌

یکشنبه ۱۷:۳۵

لیگ برتر انگلیس

تاتنهام
شفیلد یونایتد

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ فرایبورگ ‌

یکشنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

فرایبورگ
بایرن مونیخ

پخش زنده فوتبال سیرکل بروژ استاندارد لیژ ‌

یکشنبه ۱۸:۳۰

لیگ بلژیک

استاندارد لیژ
سیرکل بروژ

پخش زنده فوتبال ناسیونال موریرنزه ‌

یکشنبه ۱۸:۳۰

لیگ پرتغال

موریرنزه
ناسیونال

پخش زنده فوتبال آژاکس فاینورد روتردام ‌

یکشنبه ۱۹:۱۵

اردیویژه هلند

فاینورد
آژاکس

پخش زنده فوتبال بشیکتاش گالاتاسرای ‌

یکشنبه ۱۹:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

گالاتاسرای
بشیکتاش

پخش زنده فوتبال لیل رنس ‌

یکشنبه ۱۹:۳۰

لیگ 1 فرانسه

رنس
لیل

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستر یونایتد ‌

یکشنبه ۲۰:۰۰

لیگ برتر انگلیس

منچستر یونایتد
لیورپول

پخش زنده فوتبال والنسیا آلکورکون

یکشنبه ۲۰:۳۰

کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا)

آلکورکون
والنسیا

پخش زنده فوتبال ویارئال تنریف

یکشنبه ۲۰:۳۰

کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا)

تنریف
ویارئال

پخش زنده فوتبال آتالانتا جنوا ‌

یکشنبه ۲۰:۳۰

سری آ ایتالیا

جنوا
آتالانتا

پخش زنده فوتبال فرانکفورت شالکه ‌

یکشنبه ۲۰:۳۰

بوندسلیگا آلمان

شالکه
فرانکفورت

پخش زنده فوتبال بیرشات ویلریج کلوب بروژ ‌

یکشنبه ۲۰:۴۵

لیگ بلژیک

کلوب بروژ
بیرشات ویلریج

پخش زنده فوتبال سانتا کلارا فامالیکائو ‌

یکشنبه ۲۱:۰۰

لیگ پرتغال

فامالیکائو
سانتا کلارا

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس ‌

یکشنبه ۲۲:۴۵

لیگ برتر انگلیس

کریستال پالاس
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال اینتر یوونتوس ‌

یکشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

یوونتوس
اینتر

پخش زنده فوتبال سنت ترویدن اود هورلی ‌

یکشنبه ۲۳:۱۵

لیگ بلژیک

اود هورلی
سنت ترویدن

پخش زنده فوتبال ژیل ویسنته ماریتیمو ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لیگ پرتغال

ماریتیمو
ژیل ویسنته

پخش زنده فوتبال لیون متز المپیک ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لیگ 1 فرانسه

متز
لیون

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو

یکشنبه ۲۳:۳۰

سوپر جام اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
بارسلونا

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن