تی وی تو

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد پاریسن ژرمن

منچستر یونایتد پاریسن ژرمن

سه‌شنبه ۲۹ مهر ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچستر یونایتد – پاریسن ژرمن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد پاریسن ژرمن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد- ۱۵اسفند  ۹۷

منچستریونایتد در دیداری جذاب و تماشایی، با نتیجه ۳-۱ پاری سن ژرمن را شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ صعود کرد.شاگردان اوله گونار سولسشر که در دیدار رفت در اولدترافورد ۲-۰ شکست خورده بودند، در این بازی دست به کار بزرگی زدند و با پیروزی ۳-۱ در پارک دو پرنس، به مرحله بعد رقابت ها صعود کردند. بازی هنوز کاملا جا نیفتاده بود که منچستریونایتد به گل رسید. در دقیقه ۲ بود که پاس رو به عقب اشتباه از کهرر، باعث شد تا لوکاکو پشت محوطه جریمه پاری سن ژرمن صاحب موقعیت شود و بعد از پشت سر گذاشتن تیاگو سیلوا و بوفون، در شرایطی نامتعادل، توپ را وارد دروازه کند.تیم میزبان که از این گل کاملا غافلگیر شده بود، ابتکار عمل را در دست گرفت و در دقیقه ٫۸ صاحب یک موقعیت خوب شد اما حضور به موقع اسمالینگ، مانع از گلزنی امباپه شد. حملات بازیکنان پاریسی ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۱۲، خوان برنات کار را به تساوی کشید. پاس خوب دنی آلوز، امباپه را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد و او هم با یک پاس در عرض، خوان برنات را در موقعیت گلزنی قرار داد. مدافع چپ پیش تاخته پی اس جی هم دروازه خالی را به راحتی باز کرد. بعد از این گل هم همچنان این تیم میزبان بود که کاملا توپ و میدان را در اختیار داشت و به دنبال زدن گل های بعدی بود. در دقیقه ۲۰، روی همکاری دی ماریا و امباپه، یک موقعیت خوب برای برنات ایجاد شد اما واکنش دخیا، دروازه یونایتد را نجات داد. یک دقیقه بعد بار دیگر پاریسی ها صاحب موقعیت شدند اما ضربه دی ماریا از بالای دروازه به بیرون رفت. در حالی که بازیکنان پاری سن ژرمن کاملا بازی را در اختیار داشتند و به نظر می رسید این تیم می تواند به گل بعدی برسد، این لوکاکو بود که در دقیقه ۳۰، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.شوت محکم راشفورد از پشت محوطه جریمه با اشتباه بوفون همراه شد و توپ برگشتی را لوکاکو با فرصت طلبی تبدیل به گل کرد. بعد از این گل بازی متعادل تر شد و از فشار حملات میزبان کاسته شد. در نهایت در دقایق پایانی این نیمه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و یونایتدها با برتری ۲-۱به رختکن رفتند. نیمه دوم هم با برتری پاریسی ها آغاز شد اما در دقایق ابتدایی این نیمه، موقعیت های خاصی روی دروازه منچستریونایتد شکل نگرفت. در دقیقه ۵۶ بود که روی پاس امباپه،  این دی‌ماریا بود که توانست دروازه منچستریونایتد را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. حملات پاری سن ژرمن ادامه داشت اما دفاع فشرده یونایتد مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد. سرانجام در دقیقه ۸۴، کیلیان امباپه صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما تلاش او برای پشت سر گذاشتن دخیا، باعث به هم خوردن تعادلش شد و اسمالینگ که از راه رسیده بود، شوت او را بلوکه کرد. توپ برگشتی را هم برنات زد که توپ به تیر دروازه برخورد کرد. روند بازی در دقایق پایانی تغییر کرد و بازیکنان یونایتد که در آستانه حذف قرار داشتند، پیشی گرفتند و در اولین دقیقه از وقت های تلف شده، به شکل غیرمنتظره ای، صاحب یک ضربه پنالتی شدند. برخورد توپ به دست پرسنل کیمپمبه در محوطه جریمه میزبان را٫ داور بعد از استفاده از وی ای آر پنالتی تشخیص داد و موقعیت عالی نصیب شیاطین سرخ شد. راشفورد پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم، بوفون را مغلوب کرد. در دقایق باقی مانده، پاریسی ها با تمام توان حمله کردند اما تغییر در نتیجه ایجاد نشد و منچستریونایتد به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف، راهی  مرحله بعد شد.

 

پاری سن ژرمن منچستر یونایتد
۷۲٪ مالکیت ۲۸
۴ شوت در چارچوب  ۴
۶ شوت خارج از چارچوب ۰
۲ مهار دروازه بان ۳
۷۶۱ تعداد پاس ۲۹۳
۶۹۱ پاس صحیح ۲۲۴
۸ سانتر ۱
۴ کرنر ۰
۱۵ ضربه ایستگاهی ۸
۹ خطا ۱۵
۴ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد- ۱۳ بهمن ۹۷

پاریسن ژرمن موفق شد در دیدار رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در اولدترافورد مقابل منچستر یونایتد به بردی ارزشمند برسد. اولین موقعیت بازی در دقیقه ۶ با شوت پای چپ دیماریا از پشت محوطه جریمه ایجاد شد که توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه یونایتد به بیرون رفت. در دقیقه ۲۸ دراکسلر پاس وراتی را تک ضرب در پشت خط دفاع برای امباپه فرستاد ولی ضربه این مهاجم جوان راهی به دروازه نیافت و البته صحنه آهسته هم نشان داد که توپ در موقعیت آفساید به امباپه رسیده است. در دقیقه ۳۷ پس از همکاری مارکینیوش و امباپه توپ در پشت خط دفاع یونایتد به دی ماریا رسید؛ او با عبور از دخیا، تلاش کرد توپ را وارد دروازه کند ولی دخیا به خوبی به دروازه برگشت و توپ را زمانی که پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا بود، مهار کرد. در وقت‌های اضافی نیمه اول، الکسیس سانچز به جای جسی لینگارد مصدوم وارد زمین شد. در پایان نیمه اول داور ۵ بار از کارت زرد خود استفاده بود که سهم یونایتد ۲ و پاریس ۳ کارت زرد بود.در بین دو نیمه دومین تعویض اجباری یونایتد هم صورت گرفت و خوان ماتا به جای آنتونی مارسیال ، وارد زمین شد. سانتر دقیقه ۵۳ آلوز با ضربه سر امباپه می‌توانست به یک گل تبدیل شود ولی دخیا با شیرجه خود توپ را به کرنر فرستاد که همان کرنر منجر به گل اول بازی شد. در دقیقه ۵۶ دخیا در خروج ناموفق برای دفع یک ارسال از کناره‌ها داشت و آلوز با استفاده از همین فرصت، از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد ولی ضربه او پس از برخورد به پوگبا از کنار دروازه به بیرون رفت. دفع سانتر ماتا در دقیقه ۵۹ به وسیله سیلوا به صورت ناقص انجام شد تا هررا اقدام به شوتزنی کند ولی ضربه او از کنار دروازه راهی اوت شد. پاس پشت دفاع عالی مارکینیوش در دقیقه ۶۳، امباپه را راه انداخت و او با سرعت خود به دروازه حریف رسید ولی ضربه چیپ او به زیبایی به وسیله دخیا مهار شد. در دقیقه ۷۰ وراتی خود را در مسیر شوت پر قدرت هررا قرار داد و آن را دفع کرد. یونایتد نزدیک به محوطه جریمه حریف صاحب توپ بود ولی تجمع بازیکنان سفید پوش در نیمه زمین خودی، مجال ایجاد خطر را از تیم میزبان گرفته بود. در دقیقه ۸۹ برخورد پوگبا و آلوز داور ایتالیایی بازی را مجاب کرد تا بالاخره از کارت قرمز خود استفاده کرده و هافبک فرانسوی یونایتد را از زمین بازی اخراج کند. 

 

منچستر یونایتد پاری سن ژرمن
۴۴٪ مالکیت ۵۶٪
۱ شوت در چارچوب  ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۸
۴۴۸ تعداد پاس ۵۶۴
۳۷۷ پاس صحیح ۴۹۳
۱ سانتر ۴
۳ کرنر ۵
۷ ضربه ایستگاهی ۱۶
۱۷ خطا ۷
۲ آفساید ۱
۶ کارت زرد ۴
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد- ۸ مرداد ۹۴

 

تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن، در دیدار دوستانه در شیکاگو به مصاف هم رفتند که این بازی را پاریسی‌ها با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رساندند.در این دیدار بلایس ماتویدی در دقیقه ۲۵ و زلاتان ابراهیموویچ در دقیقه ۳۴ گل‌های قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه، جام حذفی و جام اتحادیه فرانسه را به ثمر رساندند.لوئیز فن‌خال، سرمربی هلندی منچستریونایتد در این بازی تیمی تقریباً کامل را که شامل بازیکن جدید شیاطین سرخ از جمله دارمیان، دپای و شواین‌اشتایگر بود، به میدان فرستاد. این اولین بازی بود که شواین‌اشتایگر از ابتدا در آن برای من‌یونایتد به میدان رفت.در طرف مقابل هم پاری‌سن‌ژرمن که سومین پیروزی خود در چهار بازی تدارکاتی اخیرش را کسب کرد، با ترکیبی قوی که در آن بازیکنانی مانند ابراهیموویچ، تیاگو سیلوا، لوکاس مورا، مارکو وراتی و مکسول حضور داشتند به میدان رفت.

 

منچستر یونایتد پاری سن ژرمن
۵۵٪ مالکیت ۴۵٪
۳ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۳
۳ کرنر ۲
۱۸ ضربه ایستگاهی ۱۸
۱۶ خطا ۱۵
۲ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۸ آبان

پخش زنده فوتبال سیواس اسپور مکابی ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

مکابی
سیواس اسپور

زنده

پخش زنده فوتبال زسکا مسکو دینامو زاگرب ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

دینامو زاگرب
زسکا مسکو

زنده

پخش زنده فوتبال خنت هوفنهایم ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

هوفنهایم
خنت

زنده

پخش زنده فوتبال لیل سلتیک ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

سلتیک
لیل

زنده

پخش زنده فوتبال ستاره سرخ بلگراد اسلوان لیبرس ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

اسلوان لیبرس
ستاره سرخ بلگراد

زنده

پخش زنده فوتبال آاک آتن لسترسیتی ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

لسترسیتی
آاک آتن

زنده

پخش زنده فوتبال میلان اسپارتا پراگ ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

اسپارتا پراگ
آث میلان

زنده

پخش زنده فوتبال لاسک لودوگورتس ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

لودوگورتس
لاسک

زنده

پخش زنده فوتبال زوریا براگا ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

براگا
زوریا

زنده

پخش زنده فوتبال فاینورد وولفسبرگر ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

وولفسبرگر
فاینورد روتردام

زنده

پخش زنده فوتبال قره باغ ویارئال ‌

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

ویارئال
قره باغ

زنده

پخش زنده فوتبال تاتنهام رویال آنتورپ

پنجشنبه ۲۱:۲۵

لیگ اروپا

آنتورپ
تاتنهام

زنده

پخش زنده فوتبال مولده راپید وین ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

راپید وین
مولده

پخش زنده فوتبال ناپولی سوسیداد ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

رئال سوسیداد
ناپولی

پخش زنده فوتبال بنفیکا استاندارد لیژ ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

استاندارد لیژ
بنفیکا

پخش زنده فوتبال رم زسکا صوفیه ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

زسکا صوفیه
آاس رم

پخش زنده فوتبال آرسنال داندالک ایرلند ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

داندالک ایرلند
آرسنال

پخش زنده فوتبال کلوژ یانگ بویز ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

یانگ بویز
کلوژ

پخش زنده فوتبال آزد آلکمار ریکا ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

ریکا
آزد آلکمار

پخش زنده فوتبال نیس هاپوئل رژیم صهیونیستی ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

هاپوئل رژیم صهیونیستی
نیس

پخش زنده فوتبال رنجرز لخ پوزنان ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

لخ پوزنان
رنجرز

پخش زنده فوتبال گرانادا پائوک ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

پائوک
گرانادا

پخش زنده فوتبال اسلاویا پراگ بایر لورکوزن ‌

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

بایر لورکوزن
اسلاویا پراگ

بازیهای جمعه ۹ آبان

بازیهای شنبه ۱۰ آبان

پخش زنده فوتبال پاکوس فریرا پورتو ‌

شنبه ۰۰:۰۰

لیگ پرتغال

پورتو
پاکوس فریرا

پخش زنده فوتبال گنچلر بیرلیعی گازیانتپ ‌

شنبه ۱۴:۰۰

سوپر لیگ ترکیه

گازیانتپ
گنچلر بیرلیعی

پخش زنده فوتبال روبین کازان آرسنال تولا ‌

شنبه ۱۴:۳۰

لیگ برتر روسیه

آرسنال تولا
روبین کازان

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی شفیلد ‌

شنبه ۱۶:۰۰

لیگ برتر انگلیس

شفیلد یونایتد
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال رئال مادرید هوئسکا ‌

شنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

هوئسکا
رئال مادرید

پخش زنده فوتبال گزتپه آلانیا اسپور ‌

شنبه ۱۶:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

آلانیا اسپور
گزتپه

پخش زنده فوتبال اخمت کراسنودار ‌

شنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر روسیه

کراسنودار
اخمت

پخش زنده فوتبال اسپارتاک مسکو روستوف ‌

شنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر روسیه

روستوف
اسپارتاک مسکو

پخش زنده فوتبال آتالانتا کروتونه ‌

شنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

کروتونه
آتالانتا

پخش زنده فوتبال آگزبورگ ماینتس ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

ماینتس
آگزبورگ

پخش زنده فوتبال فرانکفورت وردربرمن ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وردربرمن
فرانکفورت

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ کلن ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

کلن
بایرن مونیخ

پخش زنده فوتبال دورتموند آرمینیا بیله فلد ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

آرمینیا بیله فلد
دورتموند

پخش زنده فوتبال سپاهان گل گهر سیرجان

شنبه ۱۸:۰۰

لیگ برتر ایران

گل گهر سیرجان
سپاهان اصفهان

پخش زنده تراکتور نفت مسجد سلیمان

شنبه ۱۸:۰۰

لیگ برتر ایران

نفت مسجد سلیمان
تراکتور

پخش زنده فوتبال پرسپولیس سایپا

شنبه ۱۸:۰۰

لیگ برتر ایران

سایپا
پرسپولیس تهران

پخش زنده فوتبال استقلال مس رفسنجان

شنبه ۱۸:۰۰

لیگ برتر ایران

مس رفسنجان
استقلال تهران

پخش زنده فوتبال ذوب آهن فولاد

شنبه ۱۸:۰۰

لیگ برتر ایران

فولاد خوزستان
ذوب آهن اصفهان

پخش زنده فوتبال چلسی برنلی ‌

شنبه ۱۸:۳۰

لیگ برتر انگلیس

برنلی
چلسی

پخش زنده فوتبال اتلتیک بیلبائو سویا ‌

شنبه ۱۸:۳۰

لالیگا اسپانیا

سویا
اتلتیک بیلبائو

پخش زنده فوتبال بلننزس فارنسی ‌

شنبه ۱۹:۰۰

لیگ پرتغال

فارنسی
بلننزس

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای آنکاراگوجو ‌

شنبه ۱۹:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

آنکاراگوجو
گالاتاسرای

پخش زنده فوتبال سوچی لوکوموتیو مسکو ‌

شنبه ۱۹:۳۰

لیگ برتر روسیه

لوکوموتیو مسکو
سوچی

پخش زنده فوتبال رن برست ‌

شنبه ۱۹:۳۰

لیگ 1 فرانسه

برست
رن

پخش زنده فوتبال اینتر پارما ‌

شنبه ۲۰:۳۰

سری آ ایتالیا

پارما
اینتر

پخش زنده فوتبال لیورپول وستهام ‌

شنبه ۲۱:۰۰

لیگ برتر انگلیس

وستهام
لیورپول

پخش زنده فوتبال مونشن گلادباخ لایپزیش ‌

شنبه ۲۱:۰۰

بوندسلیگا آلمان

لایپزیش
مونشن گلادباخ

پخش زنده فوتبال شارلوا سیرکل بروژ ‌

شنبه ۲۱:۰۰

لیگ بلژیک

سیرکل بروژ
شارلوا

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اوساسونا ‌

شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
اتلتیکو مادرید

پخش زنده فوتبال زوله توئنته انسخده ‌

شنبه ۲۱:۱۵

اردیویژه هلند

توئنته انسخده
زوله

پخش زنده فوتبال ریو آوه موریرنزه ‌

شنبه ۲۱:۳۰

لیگ پرتغال

موریرنزه
ریو آوه

پخش زنده فوتبال گرونینگن فنلو ‌

شنبه ۲۲:۳۰

اردیویژه هلند

فنلو
گرونینگن

پخش زنده فوتبال آژاکس فورتونا سیتارد ‌

شنبه ۲۲:۳۰

اردیویژه هلند

فورتونا سیتارد
آژاکس

پخش زنده فوتبال کلوب بروژ میشلن ‌

شنبه ۲۳:۱۵

لیگ بلژیک

میشلن
کلوب بروژ

پخش زنده فوتبال بولونیا کالیاری ‌

شنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

کالیاری
بولونیا

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن نانت ‌

شنبه ۲۳:۳۰

لیگ 1 فرانسه

نانت
پاریسن ژرمن

پخش زنده فوتبال بارسلونا آلاوز ‌

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
بارسلونا

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ ویتسه آرنهم ‌

شنبه ۲۳:۳۰

اردیویژه هلند

ویتسه آرنهم
ویلم تیلبورگ

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان