تی وی تو
منچستر یونایتد
ولورهمپتون

دوشنبه ۱۳ دی ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچستر یونایتد ولورهمپتون واندرز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستریونایتد ولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

در ادامه هفته سوم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در روزی که چندان عملکرد خوبی نداشت یک بر صفر از سد میزبانش ولورهمپتون گذشت.در نیمه اول ولورهمپتون کاملا تیم برتر میدان بود. دو تیم مالکیت تقریبا یکسانی داشتند، اما وولوز بود که موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه داوید دخیا خلق کرد، اما هیچ کدام نتیجه نداد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم ابتدا منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد، اما باز هم ولورهمپتون توانست بازی را اداره کند و چند موقعیت خوب ایجاد کرد، اما داوید دخیا به هیچ عنوان اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداد. در طول پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون ولورهمپتون از حملات بیشترش نتیجه‌ای نگرفت، اما منچستریونایتد توسط گرین وود در دقیقه ۸۱ با شوتی از زاویه بسته به گل رسید.

منچستریونایتد با این پیروزی ۷ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وولورهمپتون

 

ولورهمپتون منچستریونایتد 
۴۴%مالکیت۵۶%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۴۲۷تعداد پاس۵۵۲
۳۴۹پاس صحیح۴۷۸
۱۸سانتر۱۸
۵کرنر۷
۷خطا۹
۵آفساید۴
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وولورهمپتون

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و ولورهمپتون

تیم های منچستر یونایتد و ولورهمپتون در دیدار از هفته ی سی و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با برتری ۲-۱ منچستر یونایتد به پایان رسید ، شاهد بازی درخشانی از بازیکنان دو تیم بودیم. نیمه ی نخست این دیدار فوق العاده شروع شد. الانگا اولین گل این دیدار را در دقیقه ی ۱۳ به ثبت رساند ، سپس در دقیقه ی ۳۱ با ضربه ای از سمدو حساب کار ۱-۱ شد. این پایان کار این نیمه نبود ، بلکه در دقیقه ی ۴ وقت اضافه ، ماتا گل دوم منچستر را نیز وارد دروازه ی حریف کرد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم شاهد یک بازی دفاعی بودیم و تلاش گاه و بیگاه این تیم ها برای گلزنی راه به جایی نبرد.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون  منچستر یونایتد
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۷۱تعداد پاس۴۴۰
۵۰۶پاس صحیح۳۸۱
۳۰سانتر۶
۶کرنر۲
۱۴خطا۳
۱آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد و ولورهمپتون

منچستریونایتد سال ۲۰۲۰ را با بردی شیرین در دیدار مقابل ولورهمپتون در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به پایان رساند. سال پر فراز و نشیب منچستریونایتد با بردی ارزشمند در لیگ برتر انگلیس مقابل ولورهمپتون با یک گل در واپسین ثانیه‌ها به اتمام رسید. در حالی که نبرد شیاطین‌سرخ و گرگ‌ها پایاپای پیش می‌رفت، در نهایت دقیقه ۴+۹۰ رشفورد تیمش را به گل رساند. شوت او با برخورد به پای مدافع حریف به درون دروازه غلتید.

منچستریونایتد با این برد ۳۰ امتیازی شد و به ۲ امتیازی لیورپولِ صدرنشین رسید. ولورهمپتون هم که ۲۱ امتیازی باقی ماند تیم دوازدهم جدول است.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

منچستریونایتدولورهمپتون 
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۲
۶۱۱تعداد پاس۴۳۹
۵۳۴پاس صحیح۳۵۷
۱۸سانتر۱۱
۲کرنر۲
۱۱خطا۷
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش بازی منچستریونایتد ولورهمپتون زنده

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس تیم های منچستریونایتد و ولورهمپتون به دیدار هم رفتند اما رقابت این دو تیم در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و بدون حاشیه به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد افزایش حملات از سوی دو تیم بودیم که البته با از دست رفتن موقعیت ها دروازه ی دو تیم همچنان قفل ماند. نویس و موتینیو از همپتون و شاو و لیندلوف از منچستر در این نیمه کارت زرد دریافت کردند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

منچستریونایتد ولورهمپتون
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۶۲۸تعداد پاس۳۴۵
۵۵۸پاس صحیح۲۷۱
۲۳سانتر۱۷
۴کرنر۶
۱۴خطا۱۵
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

بازی منچستر یونایتد و ولورهمپتون زنده

تیم های منچستریونایتد و ولورهمپتون در ادامه ی بازی های دور سوم جام حذفی انگلیس با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این رقابت شاهد اتفاق خاصی نبودیم زیرا که تقریبا هر دو تیم تاکتیکی دفاعی را پیش گرفته بودند. در نیمه ی دوم اما منچستر تصمیم گرفت پیش بکشد. این تیم با افزایش حملات خود در این نیمه ، در دقیقه ی ۶۷ با ضربه ی ماتا به برتری ۱-۰ رسید. جبران این اختلاف امتیاز برای همپتون در ادامه ی بازی ممکن نبود و در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

منچستریونایتد ولورهمپتون
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۵۵۶تعداد پاس۴۱۴
۴۸۵پاس صحیح۳۳۱
۱۴سانتر۱۶
۶کرنر۵
۵خطا۱۰
۳آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

پخش زنده بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون امشب

تیم ولورهمپتون در دور سوم جام حذفی انگلیس در ورزشگاه مالینیو میزبان تیم منچستر یونایتد بود. این دیدار نیمه ی نخست نسبتا آرامی را گذراند . در نیمه ی دوم اما هر دو تیم عملکرد بهتری داشتند و چندین بار پیش کشیدند اما با عدم استفاده از موقعیت های طلایی موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند. در اواسط نیمه ، بازی روند کندی را پیش گرفته بود که حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز به آن کمکی نکرد اما این روند در اواخر نیمه ی دوم کمی سرعت گرفت. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتونمنچستریونایتد 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۲
۴۲۷تعداد پاس۴۴۳
۳۴۰پاس صحیح۳۷۷
۲۵سانتر۱۷
۸کرنر۵
۹خطا۱۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو