تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

منچستر یونایتد
ولورهمپتون

دوشنبه ۲۳ مرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچستر یونایتد ولورهمپتون واندرز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید نتایج زنده فوتبال را از تی وی تو دنبال کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

در بازی هفته سی‌و‌ششم لیگ برتر انگلستان، منچستر‌یونایتد موفق شد با نتیجه ۲ بر ۰ به ولورهمپتون پایان دهد. گل اول این بازی در دقیقه ۲۷ توسط ماسون گرینوود به ثمر رسید و در دقیقه ۹۰+۵ پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون، از طریق مارکوس راشفورد، منچستریونایتد توانست نتیجه را به ۲ بر ۰ تبدیل کند.

با این پیروزی منچستریونایتد ۶۶ امتیازی شد و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به نیوکاسل، در رتبه چهارم جای دارد. این در حالی است که لیورپول ۶۲ امتیازی است.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

منچستر‌یونایتدولورهمپتون
۴۸%مالکیت۵۲%
۹شوت در چارچوب ۰
۱۱شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۸
۴۳۹تعداد پاس۴۵۱
۳۵۵پاس صحیح۳۵۸
۱۵سانتر۲۲
۱۱کرنر۷
۹خطا۹
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد مقابل ولورهمپتون قرار گرفت. نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

اریک تن هاخ که در نیمه اول مارکوس رشفورد را به علت آنچه مشکلات انضباطی اعلام کرده بود روی نیمکت نشاند اما در آغاز نیمه دوم او را به میدان فرستاد تا مشکل گلزنی تیمش حل شود.

با حضور رشفورد، یونایتد نیمه‌دوم هجومی آغاز کرد اما تقریبا تا پایان بازی شاهد باز شدن دروازه‌ها نبودیم تا این که در دقیقه ۷۶ رشفورد با یک شوت دقیق پای راست دروازه ولوز را باز کرد.

رشفورد بار دیگر در پایان بازی دروازه حریف را باز کرد ما این گل با بررسی داور رد شد.
تا پایان بازی تلاش ولور برای جبران گل‌های خورده بی نتیجه ماند تا درنهایت با پیروزی ۱-۰ یونایتد به پایان رسید.

شاگردان اریک تن هاخ حالا با ۳۲ امتیاز از شانزده مسابقه در رتبه چهارم جدول قرار دارند و فاصله شان با نیوکاسل، تیم سوم جدول، تنها یک امتیاز است.

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

ولورهمپتون منچستریونایتد 
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۳
۳۹۴تعداد پاس۴۸۴
۳۰۱پاس صحیح۳۹۳
۱۸سانتر۱۳
۷کرنر۵
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

منچستریونایتد در نخستین بازی‌اش در سال ۲۰۲۱ در لیگ برتر انگلیس مقابل ولورهمپتون ۱-۰ شکست خورد.

بر خلاف تصور، ولورهمپتون بازی را بهتر شروع کرد اما نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

نیمه‌دوم نیز به آرامی گذشت و حملات دو تیم به نتیجه نمی‌رسید تا که در دقایق پایانی حملات ولورهمپتون جواب داد و این تیم در دقیقه ۸۲ و توسط جونز بالاخره به گل اول دست یافت.

در ثانیه‌های پایانی بازی، ضربه ایستگاهی برونو فرناندز با مهار دروازه بان ولوز همراه شد و در نهایت یونایتد با یک گل در خانه بازنده شد.

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

منچستریونایتد ولورهمپتون 
۵۱%مالکیت۴۹%
۲شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۲
۴۸۸تعداد پاس۴۵۷
۳۹۱پاس صحیح۳۷۲
۲۱سانتر۲۱
۳کرنر۸
۹خطا۸
۲آفساید۳
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد ولورهمپتون

در ادامه بازی های هفته سوم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در روزی که چندان عملکرد خوبی نداشت یک بر صفر از سد میزبانش ولورهمپتون گذشت.

در نیمه اول پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون، ولورهمپتون کاملا تیم برتر میدان بود. دو تیم مالکیت تقریبا یکسانی داشتند، اما وولوز بود که موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه داوید دخیا خلق کرد، اما هیچ کدام نتیجه نداد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم ابتدا منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد، اما باز هم ولورهمپتون توانست بازی را اداره کند و چند موقعیت خوب ایجاد کرد، اما داوید دخیا به هیچ عنوان اجازه باز شدن دروازه‌اش را نداد. در ادامه، ولورهمپتون از حملات بیشترش نتیجه‌ای نگرفت، اما منچستریونایتد توسط گرین وود در دقیقه ۸۱ با شوتی از زاویه بسته به گل رسید.

در نهایت منچستریونایتد با این پیروزی ۷ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد.

پخش زنده بازی منچستریونایتد وولورهمپتون

ولورهمپتون منچستریونایتد 
۴۴%مالکیت۵۶%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۴۲۷تعداد پاس۵۵۲
۳۴۹پاس صحیح۴۷۸
۱۸سانتر۱۸
۵کرنر۷
۷خطا۹
۵آفساید۴
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وولورهمپتون

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد مقابل ولورهمپتون

تیم های منچستر یونایتد و ولورهمپتون در دیدار از هفته ی سی و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با برتری ۲-۱ منچستر یونایتد به پایان رسید ، شاهد بازی درخشانی از بازیکنان دو تیم بودیم.

نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون فوق العاده شروع شد. الانگا اولین گل این دیدار را در دقیقه ۱۳ به ثبت رساند ، سپس در دقیقه ۳۱ با ضربه ای از سمدو حساب کار ۱-۱ شد. این پایان کار این نیمه نبود، بلکه در دقیقه ۴ وقت اضافه ، ماتا گل دوم منچستر را نیز وارد دروازه ی حریف کرد تا این نیمه با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه‌دوم شاهد یک بازی دفاعی بودیم و تلاش گاه‌و‌بیگاه یوتایند و ولوز برای گلزنی به جایی نرسید تا درنهایت این بازی با نتیحه ۲-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون  منچستر یونایتد
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۵۷۱تعداد پاس۴۴۰
۵۰۶پاس صحیح۳۸۱
۳۰سانتر۶
۶کرنر۲
۱۴خطا۳
۱آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون – تی وی تو

پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد و ولورهمپتون

منچستریونایتد سال ۲۰۲۰ را با بردی شیرین در دیدار مقابل ولورهمپتون در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به پایان رساند.

نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود ادامه دهند.

۴۵ دقیقه‌دوم این دیدار نیز با تلاش بی‌وقفه دو تیم همراه بود تا در نهایت دقیقه ۴+۹۰ رشفورد تیمش را به گل رساند. شوت او با برخورد به پای مدافع حریف به درون دروازه غلتید.

منچستریونایتد با این برد ۳۰ امتیازی شد و به ۲ امتیازی لیورپولِ صدرنشین رسید. ولورهمپتون هم که ۲۱ امتیازی باقی ماند تیم دوازدهم جدول است.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

منچستریونایتدولورهمپتون 
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۲
۶۱۱تعداد پاس۴۳۹
۵۳۴پاس صحیح۳۵۷
۱۸سانتر۱۱
۲کرنر۲
۱۱خطا۷
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

پخش بازی منچستریونایتد ولورهمپتون زنده

در ادامه بازی های هفته بیست‌و‌‌پنجم لیگ برتر انگلیس تیم های منچستریونایتد و ولورهمپتون به دیدار هم رفتند اما رقابت این دو تیم در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نویس و موتینیو از همپتون و شاو و لیندلوف از منچستر در این نیمه کارت زرد دریافت کردند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

 

منچستریونایتد ولورهمپتون
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۶۲۸تعداد پاس۳۴۵
۵۵۸پاس صحیح۲۷۱
۲۳سانتر۱۷
۴کرنر۶
۱۴خطا۱۵
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

بازی منچستر یونایتد و ولورهمپتون زنده

تیم های منچستریونایتد و ولورهمپتون در ادامه ی بازی های دور سوم جام حذفی انگلیس با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون، شاهد اتفاق خاصی نبودیم زیرا که تقریبا هر دو تیم تاکتیکی دفاعی را پیش گرفته بودند.

در نیمه ی دوم اما منچستر تصمیم گرفت پیش بکشد. این تیم با افزایش حملات خود در این نیمه ، در دقیقه ی ۶۷ با ضربه ی ماتا به برتری ۱-۰ رسید. جبران این اختلاف امتیاز برای همپتون در ادامه ی بازی ممکن نبود و در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

منچستریونایتد ولورهمپتون
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۵۵۶تعداد پاس۴۱۴
۴۸۵پاس صحیح۳۳۱
۱۴سانتر۱۶
۶کرنر۵
۵خطا۱۰
۳آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

پخش زنده بازی منچستر یونایتد ولورهمپتون امشب

تیم ولورهمپتون در دور سوم جام حذفی انگلیس در ورزشگاه مالینیو میزبان تیم منچستر یونایتد بود.

نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون، این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم اما هر دو تیم عملکرد بهتری داشتند و چندین بار پیش کشیدند اما با عدم استفاده از موقعیت های طلایی موفق به باز کردن دروازه حریف نشدند.

در اواسط نیمه، بازی روند کندی را پیش گرفته بود که حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز به آن کمکی نکرد اما این روند در اواخر نیمه‌دوم کمی سرعت گرفت. در نهایت این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون

ولورهمپتونمنچستریونایتد 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۲
۴۲۷تعداد پاس۴۴۳
۳۴۰پاس صحیح۳۷۷
۲۵سانتر۱۷
۸کرنر۵
۹خطا۱۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد ولورهمپتون،