تی وی تو
فوتبال  منچستر یونایتد نیوکاسل زنده

فوتبال منچستر یونایتد نیوکاسل زنده

پخش زنده بازی منچستریونایتد و نیوکاسل امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های منچستریونایتد و نیوکاسل بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل نیوکاسل را آنلاین تماشا کنید. بدون نیاز به تلویزیون بازی زنده منچستریونایتد و نیوکاسل را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی منچستریونایتد نیوکاسل
منچستر یونایتد
نیوکاسل

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستریونایتد و نیوکاسل امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های منچستریونایتد و نیوکاسل بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل نیوکاسل را آنلاین تماشا کنید.

بدون نیاز به تلویزیون بازی زنده منچستریونایتد و نیوکاسل را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی منچستریونایتد نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید بازی منچستریونایتد نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل

۱۱ آذر ۱۴۰۲

نیوکاسل در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس میزبان منچستریونایتد که این دیدار با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

 نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. تک گل این دیدار در دقیقه ۵۵ با کمک گوردن به ثبت رسید اما در ادامه مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که این دیدار با نتیجه ۱-۰ و برد نیوکاسل به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل

نیوکاسل منچستریونایتد 
۵۸%مالکیت۴۲%
۴شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۵۲۹تعداد پاس۳۶۹
۴۲۴پاس صحیح۲۷۹
۱۷سانتر۱۴
۷کرنر۳
۶خطا۱۳
۰آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل

پخش زنده بازی منچستریونایتد و نیوکاسل

۲۴ مهر ۱۴۰۱

منچستریونایتد و نیوکاسل در چارچوب بازی های هفته یازده فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی منچستریونایتد و نیوکاسل با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد و نیوکاسل

 

رنیوکاسل 
۶۳%مالکیت۳۷%
۲شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۲تعداد پاس۳۰۱
۴۱۵پاس صحیح۲۱۷
۲۰سانتر۱۱
۴کرنر۴
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچستریونایتد و نیوکاسل

 

پخش آنلاین فوتبال منچستریونایتد و نیوکاسل

۲۰ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد توانست ۴ بر یک نیوکاسل را  از پیش روی بردارد. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی دو بار برای تیمش گلزنی کرد تا بازگشت فوق‌العاده‌ای به تیم سابقش داشته باشد.این بازیکن جواب محبت هواداران را با ۲ گل در دقایق ۲+۴۵ و ۶۲ داد. فرناندز در دقیقه ۸۰ دیگر گل شیاطین‌سرخ را به ثمر رساند و تیر خلاص را هم لینگارد دقیقه ۲+۹۰ زد. خاویر مانکیو نیز برای نیوکاسل گلزنی کرد.

در پایان پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل منچستریونایتد با این برد ۱۰ امتیازی شد و به صدر جدول لیگ برتر رفت.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و نیوکاسل

 

منچستریونایتد نیوکاسل 
۶۴%مالکیت۳۶%
۷شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۶۴۴تعداد پاس۳۶۵
۵۸۱پاس صحیح۲۹۹
۲۳سانتر۱۰
۷کرنر۳
۹خطا۲
۱آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و نیوکاسل

 

پخش آنلاین منچستریونایتد و نیوکاسل

۳ اسفند ۱۳۹۹

در آخرین بازی از شب سوم از هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میهمانش نیوکاسل را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد. مارکوس رشفورد در دقیقه ۳۰ گل نخست این بازی را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند. شش دقیقه بعد از او آلن سینت ماکسیمین گل تساوی را برای نیوکاسل به ثمر رساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل اما من‌یونایتد دو بار دیگر به ترتیب در دقیقه ۵۷ توسط دنیل جیمز و در دقیقه ۷۵ توسط برونو فرناندز از روی نقطه پنالتی به گل رسید تا سه امتیاز این بازی را از آن خود کند.

با این نتیجه من‌یونایتد ۴۹ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به لسترسیتی به مکان دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر برگشت. نیوکاسل هم با قبول چهاردهمین باختش ۲۵ امتیازی و در رده هفدهم جدول باقی ماند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

 

منچستریونایتد نیوکاسل 
۷۱%مالکیت۲۹%
۷شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۴
۶۹۲تعداد پاس۲۷۰
۶۰۰پاس صحیح۱۸۶
۱۶سانتر۱۳
۶کرنر۴
۹خطا۱۱
۲آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد و نیوکاسل از اینترنت

۲۶ مهر ۱۳۹۹

تیم فوتبال منچستریونایتد در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلیس در خانه نیوکاسل به میدان رفت.تیم فوتبال نیوکاسل در این بازی خانگی در همان ابتدای بازی روی دروازه منچستر حمله کرد و لوک شاو به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

در دقیقه ی ۲ سانتر زمینی کرافت از سمت راست با اثر گذاری شاو و با غافلگیری دخیا وارد دروازه تیم مهمان شد.  پس از آن هر دو تیم حملات زیادی را ترتیب دادند و در دقیقه ۲۳ هری مگوایر موفق شد گل تساوی را برای منچستری ها به ثمر برساند و در نیمه اول بازی با حساب ۱ بر ۱ به پایان رسید.روی کرنر ارسالی ماتا، مگوایر آزادانه به سمت توپ دوید و با یک ضربه دقیق دروازه دارلو را گشود.

در نیمه دوم بازی ۸۶ فرناندز گل دوم را برای تیم منچستریونایتد به ثمر رساند .در یک ضد حمله رشفورد وارد محوطه جریمه می شد و در حالی که انتظار می رفت شوتزنی کند، فرناندز را در زاویه بسته با دارلو تک به تک کرد و شوت این هافبک پرتغالی به جایی رفت که مهار آن تقریبا برای هیچ دروازه بانی ممکن نبود.  در ادامه در دقیقه ۹۰ ون بیسکا گل سوم را زد .

همچنین در دقیقه ۹۷ پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل مارکوس رشفورد گل چهارم را نیز به ثمر رساند .پاس پشت دفاع عالی فرناندز یک استارت طلایی از رشفورد را به همراه داشت تا این بازیکن در نهایت با یک ضربه بغل پا، برای چهارمین بار دروازه حریف را باز کند.در نهایت این دیدار با نتیجه ۴ بر یک به سود تیم منچستریونایتد به پایان رسید .

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

 

نیوکاسل  منچستریونایتد 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۱۴
۲شوت خارج از چارچوب۶
۸مهار دروازه بان۴
۳۵۳تعداد پاس۶۲۱
۲۵۲پاس صحیح۵۳۳
۱۰سانتر۱۹
۰کرنر۷
۹خطا۱۲
۰آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

 

 پخش آنلاین بازی منچستریونایتد نیوکاسل امشب

۵ دی ۱۳۹۸

منچستریونایتد در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس و هفته پایانی دور رفت این لیگ، در ورزشگاه اولدترافورد میزبان نیوکاسل بود و این تیم را با درخشش مارسیال و پوگبا با نتیجه ۴-۱  شکست داد. در این دیدار ابتدا نیوکاسل با گل دقیقه ۱۷ لانگ استف پیش افتاد اما شاگردان سولسشر با کامبک دیدنی به بازی باز گشتند و برنده این دیدار شدند.

ابتدأ مارسیال در دقیقه ۲۴ بازی را مساوی کرد تا شیاطین سرخ به ادامه بازی امیدوار باشند. در دقیقه ۳۶ پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل ماسون گرینوود با شوت سرکش منچستر را پیش انداخت و در دقیقه ۴۱ راشفورد سومین گول یونایتد را به ثمر رساند تا شاگردان سولسشر با پیروزی راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم یونایتد بازی را مدیریت کرد و در دقیقه ۵۱ با اشتباه مدافعان نیوکاسل، مارسیال گول دوم خود و گول چهار یونایتد را به ثمر رساند. در این دیدار پوگبا نمایش درخشانی داشت توانست در خط میانی برای یونایتد عالی بازی کند. در ادامه گلی به ثمر نرسید و تیم یونایتد با همان نتیجه به پیروزی رسید و با ۲۸ امتیاز به رتبه هفتم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

منچستریونایتد نیوکاسل
۷۴٪مالکیت ۲۶٪
۱۰شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب ۵
۱مهار دروازه بان ۶
۸۱۴تعداد پاس ۲۸۴
۷۳۴پاس صحیح ۲۰۳
۱۶سانتر ۴
۵کرنر ۰
۱۰خطا ۷
۱آفساید ۱
۲کارت زرد ۲

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

پخش فوتبال منچستریونایتد و نیوکاسل از اینترنت

در دیداری از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد در روزی که میهمان نیوکاسل بود با حساب یک بر صفر مغلوب شد.

در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در سنت جیمز پارک میهمان نیوکاسل بود و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. در نیمه نخست با وجود بازی خشن دو تیم گلی به ثبت نرسید و بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل با حمله و ضد حمله هر دو تیم همراه بود و در نهایت تک گل این بازی را لانگستاف در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند. منچستریونایتد با این باخت در امتیاز ۹ و رده دوازدهم باقی ماند. نیوکاسل هم ۸ امتیازی شد و تا رده شانزدهم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

منچستریونایتدنیوکاسل
٪۶۹مالکیت ۳۱٪
۳شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب ۵
۱مهار دروازه بان ۳
۵۷۸تعداد پاس ۲۶۷
۴۹۵پاس صحیح ۱۸۹
۲۴سانتر ۹
۶کرنر ۴
۱۰خطا ۱۲
۲آفساید ۱
۳کارت زرد ۳

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو 

 فوتبال زنده منچستریونایتد و نیوکاسل آنلاین

منچستریونایتد در دیداری خارج از خانه مقابل نیوکاسل به پیروزی ۲-۰ رسید. در مهمترین دیدار تیم منچستریونایتد اوج گرفته، با دو گل میزبانش نیوکاسل را شکست داد. در این مسابقه پس از یک نیمه اول بدون گل، منچستریونایتد در ۴۵ دقیقه دوم توسط لوکاکو در دقیقه ۶۴ و راشفورد در دقیقه ۸۰ پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل به گل رسید و چهارمین پیروزی متوالی را در چهارمین حضور اوله گونار سولسشر روی نیمکت مربیگری‌اش  جشن گرفت. او به دومین مربی تاریخ شیاطین سرخ پس از مت بازبی تبدیل شد که هر چهار بازی ابتدایی خود را در لیگ با پیروزی پشت سر میگذارد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو

منچستریونایتدنیوکاسل
۶۶٪مالکیت ۳۴٪
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب ۸
۳مهار دروازه بان ۵
۶۸۶تعداد پاس ۳۴۸
۵۹۳پاس صحیح ۲۵۰
۱سانتر ۴
۲کرنر ۱
۱۰ضربه ایستگاهی ۸
۹خطا ۱۰
۲کارت زرد ۱

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نیوکاسل – تی وی تو 

برچسب‌ها: