تی وی تو
منچستر یونایتد
نوریچ

شنبه ۲۷ فروردین ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده فوتبال منچستریونایتد نوریچ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی منچستر یونایتد و نوریچ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد و نوریچ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و نوریچ

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال منچستر یونایتد و نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد نوریچ را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای گزارش زنده فوتبال منچستر یونایتد نوریچ، شما می توانید بازی منچستر یونایتد و نوریچ زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی منچستر یونایتد نوریچ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال منچستر یونایتد و نوریچ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستریونایتد نوریچ

از هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، نوریچ سیتی انتهای جدولی به مصاف منچستر یونایتد رفت. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

نیمه ی دوم پخش زنده بازی منچستریونایتد نوریچ هم با تساوی بدون گل رو به پایان بود که ، در دقیقه ی ۷۳ ام ، مکسی آرونز در محوطه ی خودی با کریستیانو رونالدو درگیر شد و او را به زمین انداخت و ثمره ی این کار یک پنالتی برای سرخ پوشان بود. مرد پرتغالی مقابل تیم کرول، پنالتی گیر هلندی، قرار گرفت و با ضربه ای محکم و خلاف جهت دروازه بان، توپ را به تور دروازه چسباند تا به ثمر رساننده ی اولین و تنها گل این بازی شود.

سیتیزن ها با ۳۸ امتیاز در صدر جدول لیگ جزیره قرار دارند و منچستر یونایتد نیز با این نتیجه و با ۲۷ امتیاز در رده ی پنجم جدول جای دارد. لازم به ذکر است تاتنهام هاتسپور با ۲۵ امتیاز و دو بازی کمتر نسبت به شیاطین سرخ در رده ی هفتم جدول قرار دارد.

پخش زنده بازی منچستریونایتد نوریچ

 

نوریچ سیتی منچستر یونایتد 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۵
۴۴۰تعداد پاس۵۰۱
۳۴۱پاس صحیح۴۰۹
۲۲سانتر۱۴
۸کرنر۶
۶خطا۱۷
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچستریونایتد نوریچ

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و نوریچ

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلستان تیم منچستریونایتد موفق شد میزبان خود نوریچ را شکست دهد و به مرحله بعد صعود کند . نیمه اول این دیدار توپ .و میدان در اختیار شیاطین سرخ بود و حملات زیادی را روی دروازه نوریچ تدارک دیدند اما درخشش کرول دروازه بان نوریچ مانع به گل رسیدن یونایتد بود و نیمه اول بدون گل به پایان رسید .

در نیمه دوم این منچستریونایتد بود که خیلی زود و در دقیقه ۵۱ توسط ایگالو به گل اول دست یافت . پس از این گل تیم نوریچ که در زمین خودی بازی میکرد و امید زیادی به پیروزی داشت مهره های تهاجمی خود را به میدان آورد و توانست در دقیقه ۷۵ توسط کنت ول گل تساوی را وارد دروازه یونایتد کند .

در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچستریونایتد نوریچ که هر دو تیم خود را برای وقت های اضافه آماده می کردند اخراج تیم کلوزه مدافع نوریچ کار را برای تیم میزبان سخت کرد . مسابقه به وقت های اضافه رفت و در دقیقه ۱۱۸ هری مگوایر مدافع پیش تاخته منچستریونایتد گل دوم تیمش را به ثمر رساند . در نهایت بعد از صد و بیست دقیقه تلاش این منچستریونایتد بود که با نتیجه دو بر یک پیروز شد و به مرحله بعد صعود کرد . 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد نوریچ

 

نوریچمنچستریونایتد
۳۴مالکیت۶۶
۱شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۱۳
۶مهار دروازه بان۰
۴۰۶تعداد پاس۷۹۹
۳۰۵پاس صحیح۶۸۸
۱۶سانتر۳۰
۲کرنر۱۲
۸خطا۱۲
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد نوریچ

 

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد نوریچ

در دیداری از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، منچستر یونایتد در روزی که میزبان نوریچ بود با حساب ۴ بر ۰ پیروز شد.مارکوس رشفورد در دقایق ۲۷ و ۵۲ (پنالتی)، آنتونی مارسیال در دقیقه ۵۴ و میسون گرینوود در دقیقه ۷۶ برای شیاطین سرخ در این دیدار گلزنی کردند. این سومین پیروزی یونایتد در چهار بازی اخیر بود و با این پیروزی تعداد بردهای این تیم در فصل جاری لیگ برتر به عدد ۹ رسید.

در پایان پخش زنده فوتبال منچستریونایتد نوریچ و با کسب سه امتیاز این دیدار، شیاطین سرخ ۳۴ امتیازی شدند و در رده پنجم جدول قرار گرفتند. نوریچ نیز با ۱۴ امتیاز در قعر جدول لیگ برتر انگلیس باقی ماند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد نوریچ

 

منچستر یونایتدنوریچ 
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۶۴۶تعداد پاس۴۲۴
۵۵۶پاس صحیح۳۳۲
۱۶سانتر۸
۴کرنر۲
۱۸خطا۷
۲آفساید۰

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد نوریچ