تی وی تو
فوتبال  منچستر یونایتد لوتون تاون زنده

فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون زنده

منچستر یونایتد
لوتون تاون

یکشنبه ۲۹ بهمن ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون امروز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های منچستر یونایتد و لوتون تاون بازی خواهند داشت. منچستر یونایتد مقابل لوتون تاون را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش بازی منچستر یونایتد و لوتون تاون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد لوتون تاون را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد لوتون تاون را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

۲۰ آبان ۱۴۰۲

تیم های منچستر یونایتد و لوتون تاون در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم اما با درخشش ویکتور لیندلوف و برتری ۱-۰ یونایتد آغاز شد. این بازیکن در دقیقه ۵۹ با استفاده از یک موقعیت عالی موفق شد دروازه حریف را باز کرده و تک گل این دیدار را به ثبت برساند.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون، تلاش بازیکنان لوتون برای جبران گل خورده به جایی نرسید و این بازی تنها با یک گل به پایان آمد.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

منچستر یونایتدلوتون تاون 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۳
۵۶۰تعداد پاس۳۱۰
۴۹۵پاس صحیح۲۶۰
۳۴سانتر۱۴
۱۱کرنر۳
۹خطا۱۱
۱آفساید۱
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد لوتون تاون

۱ مهر ۱۳۹۹

در جریان بازی های دور سوم جام اتحادیه انگلیس، تیم های منچستریونایتد و لوتون تاون با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که ماتا در واپسین لحظات با باز کردن دروازه حریف، برتری ۱-۰ را به یونایتد تقدیم کرد.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال منچستریونایتد لوتون تاون روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، رشفورد و گرین وود با استفاده از دو موقعیت مناسب دروازه حریف را باز کردند و در نهایت یونایتد موفق شد لوتون تاون را با نتیجه ۳-۰ از پیش رو بردارد.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

لوتون تاونمنچستریونایتد 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۱۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۱
۳۷۶تعداد پاس۵۳۹
۳۱۶پاس صحیح۴۷۸
۱۵سانتر۱۴
۴کرنر۸
۱۵خطا۱۶
۱آفساید۶
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

برچسب‌ها: