تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

منچستر یونایتد
لوتون تاون

شنبه ۲۰ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های منچستر یونایتد و لوتون تاون ‌ بازی خواهند داشت. منچستر یونایتد مقابل لوتون تاون ‌ را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش بازی منچستر یونایتد و لوتون تاون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد لوتون تاون را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی منچستر یونایتد لوتون تاون را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد لوتون تاون را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

۱ مهر ۱۳۹۹

در جریان بازی های دور سوم جام اتحادیه انگلیس، تیم های منچستریونایتد و لوتون تاون با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که ماتا در واپسین لحظات با باز کردن دروازه حریف، برتری ۱-۰ را به یونایتد تقدیم کرد.

در نیمه‌دوم پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی، رشفورد و گرین وود با استفاده از دو موقعیت مناسب دروازه حریف را باز کردند و در نهایت یونایتد موفق شد لوتون تاون را با نتیجه ۳-۰ از پیش رو بردارد.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

لوتون تاونمنچستریونایتد 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۱۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۱
۳۷۶تعداد پاس۵۳۹
۳۱۶پاس صحیح۴۷۸
۱۵سانتر۱۴
۴کرنر۸
۱۵خطا۱۶
۱آفساید۶
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لوتون تاون

آخرین بروز رسانی : نوامبر 10, 2023