تی وی تو
منچستر یونایتد
لسترسیتی

شنبه ۱۳ فروردین ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچستریونایتد لسترسیتی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد لسترسیتی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستریونایتد لسترسیتی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال منچستر یونایتد و لسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستریونایتد لسترسیتی را از تی وی تو دنبال کنید

شما می توانید از هر جایی که هستید بصورت آنلاین نتیجه بازی منچستریونایتد لسترسیتی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال منچستر یونایتد لسترسیتی را آنلاین ببینند.

 پخش زنده فوتبال منچستریونایتد لسترسیتی

در دیداری حساس و مهم از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در خانه لسترسیتی تن به شکست داد.

در استادیوم کینگ پاور در دیداری تماشایی لسترسیتی پیروز شد منچستریونایتد را ۴-۲ شکست دهد. گل اول بازی را دقیقه ۱۹ گرینوود به زیبایی برای منچستریونایتد زد، اما تیلمانس با شوتی قشنگ تر در دقیقه ۳۱ این گل را پاسخ داد. در دقایق پایانی  پخش زنده بازی منچستریونایتد لسترسیتی روباه ها کولاک کردند و برد را به چنگ آوردند. ابتدا سویونجو در دقیقه ۷۸ گل دوم را زد، اما این گل را رشفورد دقیقه ۸۲ پاسخ داد. سپس واردی با ضربه ای زیبا دقیقه ۸۳ باز هم لستر را پیش انداخت. تیر خلاص را داکا با گل دقیقه ۱+۹۰ زد.

با این شکست منچستریونایتد ۱۴ امتیازی به رده پنجم سقوط کرد. لسترسیتی ۱۱ امتیازی هم در رده یازدهم جای گرفت.

 

 پخش زنده بازی منچستریونایتد لسترسیتی

 

لسترسیتی منچستریونایتد 
۴۹%مالکیت۵۱%
۱۱شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۷
۴۹۹تعداد پاس۵۱۷
۴۲۵پاس صحیح۴۴۵
۹سانتر۱۷
۴کرنر۳
۵خطا۱۷
۲آفساید۳
۰کارت زرد۳

 پخش زنده بازی منچستریونایتد لسترسیتی

 

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد و لسترسیتی

از هفته سی و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچستر یونایتد در اولدترافورد میزبان لسترسیتی بود و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.در این بازی توماس در دقیقه ۱۰ و سویونکو ۶۶ برای لستر گل زدند و تک گل منچستر را گرین وود در دقیقه ۱۵ به ثمر رساند. این برد  شانس حضور آن ها در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را افزایش می دهد. این بازی برای منچستر یونایتد که چاره ای جز استراحت دادن به مهره های کلیدی خود قبل از دربی شمال غرب برابر لیورپول نداشت، فقط فرصتی برای میدان دادن به بازیکنان جوان و آن هایی که کمتر بازی کرده بودند بود و به روند ۱۴ بازی بدون شکست آن ها در لیگ برتر پایان داد. 

با پایان پخش زنده بازی منچستر یونایتد لسترسیتی شکست منچستر یونایتد باعث شد تا این تیم در امتیاز ۷۰ باقی بماند و لستر سیتی با این ۳ امتیاز ۶۶ امتیازی شد و به رده سوم صعود کرد. با این نتیجه منچستر سیتی که با ۸۰ امتیاز در صدر جزیره قرار دارد در ۳ هفته مانده به پایان مسابقات عنوان قهرمانی را بدست آورد.

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد لسترسیتی

 

منچستر یونایتدلسترسیتی 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۰
۵۵۰تعداد پاس۴۹۱
۴۵۳پاس صحیح۴۰۶
۹سانتر۱۶
۳کرنر۴
۹خطا۱۲
۳آفساید۰

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد لسترسیتی

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد و لسترسیتی

در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس، لستر در خانه خود مقابل منچستر یونایتد قرار گرفت و با ارائه نمایشی تحسین برانگیز به برتری سه بر یک دست یافت.ایهیناچو ستاره این بازی بود و دو مرتبه در دقایق ۲۴ و ۷۸ گلزنی کرد. تیلمانس در دقیقه ۵۲ دیگر گل لستر را زد. تنها گل منچستر هم توسط «گرین وود» به دست آمد، اما یونایتد با قبول این شکست و تحت هدایت «اوله گانر سولسشیر» همچنان در حسرت کسب یک جام معتبر باقی ماند.

 

نتیجه زنده فوتبال منچستر یونایتد لسترسیتی

 

لستر سیتیمنچستر یونایتد 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۲
۴۹۳تعداد پاس۵۱۷
۴۱۶پاس صحیح۴۴۲
۱۰سانتر۲۱
۲کرنر۷
۱۴خطا۸
۲آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

نتیحه زنده فوتبال منچستر یونایتد لسترسیتی

 

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد لسترسیتی

تیم فوتبال منچستر یونایتد که به لقب شیاطین سرخ در لیگ برتر انگلیس مشهور است در آخرین بازی فصل خود به مصاف لستر سیتی رفت. من یونایتد با یک بازی حساب شده توانست تیم فوتبال لستر سیتی را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد. شیاطین سرخ با این پیروزی به رده ای سوم جدول صعود کرد. نکته ای ارزشمند این بازی را میتوان صعود منچستر یونایتد به لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.منچستر یونایتد بازی را بهتر شروع کرد و در دقایق ابتدایی، توپ و میدان را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد نمایند. در ادامه بازی متعادل شد. در دقیقه ۳۲، روی پاس پل پوگبا، این برونو فرناندز بود که صاحب موقعیت شد و با یک ضربه چیپ دقیق، توپ را از اشمایکل عبور داد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و لسترسیتی نیمه اول کوشش دو تیم برای رسیدن به گل ادامه داشت اما فرصت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نمی شد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.نیمه دوم را منچستر یونایتد بهتر شروع کرد روی اشتباه حمزه چودوری بود بود که راشفورد صاحب توپ شد و با یک پاس در عمق، مارسیال را در موقعیت گلزنی قرار داد اما تکل جانی اونز باعث سرنگون شدن مهاجم فرانسوی در محوطه جریمه شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. برونو فرناندز پشت ضربه نهاده شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

لستر که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۶ به گل تساوی برسد اما بارنز که با پاس گِرِی صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را به بیرون زد.حملات لستر برای جبران نتیجه ادامه داشت اما این حملات ثمری نداشت. در وقت های تلف شده بازی، جانی اونز شب بدش را کامل کرد و با یک تکل خشن روی مک تومینای، با کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد.در نهایت در ثانیه های پایانی پخش زنده بازی منچستریونایتد و لسترسیتی ، کاسپر اشمایکل که از عقب زمین قصد بازی سازی داشت، توپ را لو داد و لینگارد به راحتی دروازه را باز کرد تا منچستر یونایتد با برتری ۲-۰، آخرین ملاقات فصل لیگ برتر را به پایان برساند.

گزارش زنده فوتبال منچستر یونایتد لسترسیتی

 

لسترسیتیمنچستر یونایتد 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۴۲۵تعداد پاس۵۱۸
۳۴۴پاس صحیح۴۲۶
۱۸سانتر۷
۳کرنر۳
۱۲خطا۱۱
۲آفساید۲
۱کارت زرد۵
۱کارت قرمز۰

 

گزارش زنده بازی منچستر و لسترسیتی

پخش بازی منچستر یونایتد لسترسیتی زنده

دو تیم فوتبال منچستر یونایتد و لسترسیتی در چارچوب هفته پنجم لیگ‌برتر فوتبال انگلیس و در استادیوم اولدترافورد به مصاف هم رفتند. خطای سویونجو در محوطه جریمه روی مارکوس رشفورد سبب شد تا در دقایق ابتدایی منچستر صاحب یک ضربه پنالتی شود. رشفورد موفق شد در دقیقه ۸ بازی تک‌گل شیاطین سرخ را به ثمر برساند و در همان ابتدا حکم سه امتیازی منچستری‌ها را امضا کند.شاگردان سولسشر برای حضور در نیمه بالای جدول به این سه امتیاز نیاز مبرم داشتند. این هشتمین امتیاز منچستر یونایتد در ۵ بازی گذشته است.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد لسترسیتی

 

منچستر یونایتد لسترسیتی
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۳۳۵تعداد پاس۴۴۶
۲۵۲پاس صحیح۳۵۴
۹سانتر۲۳
۳کرنر۹
۱۴خطا۱۴
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

فوتبال منچستر یونایتد لسترسیتی زنده

پخش زنده بازی منچستریونایتد و لسترسیتی

منچستر یونایتد در چارچوب هفتۀ بیست‌وپنجم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه کینگ پاور میهمان لسترسیتی بود. شیاطین سرخ بازی را هجومی آغاز کردند و خیلی زود به گل رسیدند. در دقیقۀ ۹ روی پاس زیبای پل پوگبا، مارکوس راشفورد با کسپر اشمایکل تک به تک شد تا مهاجم جوان منچستر یونایتد با زدن یک ضربۀ دقیق دروازۀ تیم میزبان را باز کند تا نیمۀ اول با برتری یک‌گله شاگردان اوله‌ گونار سولسشر به پایان برسد. در گزارش بازی زنده منچستریونایتد و لسترسیتی در ۴۵ دقیقۀ دوم، دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی ایجاد کردند اما توپی از خط دروازه‌ها رد نشد تا مسابقه با پیروزی یک بر صفر منچستر یونایتد خاتمه یابد. با کسب این سه امتیاز شیاطین سرخ پیش از بازی منچسترسیتی و آرسنال به ردۀ پنجم جدول صعود کرد.

نتیجه زنده بازی منچستریونایتد و لسترسیتی

 

لسترسیتیمنچستر یونایتد 
۴۴%مالکیت۵۶%
۶شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۶
۴۱۹تعداد پاس۵۳۳
۳۲۷پاس صحیح۴۳۱
۸سانتر۳
۷کرنر۲
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۴خطا۹
۰آفساید۱
۴کارت زرد۴

 

نتیجه زنده بازی منچستر و لسترسیتی