تی وی تو
فوتبال  منچستر یونایتد فولام زنده

فوتبال منچستر یونایتد فولام زنده

منچستر یونایتد
فولام

شنبه ۵ اسفند ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستریونایتد و فولام امروز شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های منچستریونایتد و فولام بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل فولام را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی منچستریونایتد و فولام به تلویزیون دسترسی ندارید پخش آنلاین بازی منچستریونایتد فولام را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستریونایتد فولام را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام

۷ خرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و هشتم لیگ برتر انگلیس، تیم های منچستریونایتد و فولام با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با گل های کنی ته‌ته و سانچو به پایان رسید تا دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شوند.

در دقیقه ۵۵ نیمه دوم بود که برونو فرناندز دروازه فولام را برای بار دوم باز کرد سپس بازی در میانه ی میدان در جریان بود. در ادامه علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام با برتری ۲-۱ یونایتد به پایان رسید.

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

منچستریونایتد فولام 
۵۳%مالکیت۴۷%
۸شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۶
۴۹۸تعداد پاس۴۲۱
۴۱۹پاس صحیح۳۶۷
۱۲سانتر۱۶
۵کرنر۴
۱۴خطا۱۰
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

در جریان برتری خانگی ۱-۳ منچستریونایتد برابر فولام در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس، در شرایطی که شیاطین سرخ تا دقیقه ۷۰ از حریف خود عقب بودند، جیدون سانچو پس از عبور از سد دروازه‌بان حریف ضربه‌ای به توپ زد که ویلیان از راه رسید و اجازه گل شدن آن را نداد.

پس از آن که داور مسابقه برای بررسی صحنه به نمایشگر کنار زمین مراجعه کرد، اعتراض مارکو سیلوا موجب شد تا کریس کاوانا او را با کارت قرمز جریمه کند. سپس داور پس از بازبینی صحنه، یک پنالتی به سود تیم میزبان اعلام کرده و ویلیان را به دلیل جلوگیری از یک گل مسلم با خطای هند، در دقیقه ۷۱ پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام از زمین اخراج کرد.

اما لحظاتی پس از اخراج ویلیان، الکساندر میتروویچ (زننده تک گل فولام) به تصمیم داور اعتراض کرد و پس از بی اعتنایی داور، او را هل داد که همین کافی بود کاوانا برای سومین‌بار از کارت قرمز خود استفاده کند و مهاجم صرب فولام را هم به رختکن بفرستد.

کمیته انضباطی لیگ برتر پس از بررسی دقیق اتفاقات رخ داده، الکساندر میتروویچ را ۸ جلسه از همراهی فولام محروم و ۷۵ هزار پوند جریمه کرد، مارکو سیلوا نیز ۲ جلسه محروم و ۲۰ هزار پوند جریمه شد. میتروویچ اصلی ترین مهره فولام در فصل جاری بوده که‌ آمار ۱۲ گل و ۴ پاس گل در ۲۵ بازی را به ثبت رسانده بود و غیبت او در چنین مقطع حساسی از فصل می تواند بدترین خبر ممکن برای هواداران این تیم باشد.

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

منچستریونایتد فولام 
۵۶%مالکیت۴۴%
۱۰شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۶
۴۷۶تعداد پاس۳۵۲
۴۱۵پاس صحیح۲۸۷
۱۳سانتر۲۷
۶کرنر۷
۱۰خطا۷
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۲

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

 

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد فولام

۲۲ آبان ۱۴۰۱

در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، دیدار فولام و منچستر یونایتد شکل گرفت. در این دیدار،‌ منچستریونایتد مقابل فولام نتیجه ۲ بر ۱ را کسب کرد و به برتری رسید.

برای شیاطین سرخ در این ملاقات اریکسن در دقیقه ۱۴ پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام گل نخست را زد که جیمز در دقیقه ۶۱ پاسخ داد. اما گارناچو پدیده یونایتد در دقیقه ۳+۹۰ شادی را به اردوی شاگردان تن هاخ آورد.

با این برد، منچستریونایتد ۲۶ امتیازی شد و در رده پنجم ایستاد. فولام هم با ۱۹ امتیاز در رده نهم قرار گرفته است.

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

فولام منچستر یونایتد
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۳
۸مهار دروازه بان۶
۴۶۱تعداد پاس۴۳۳
۳۶۶پاس صحیح۳۴۴
۳۰سانتر۱۳
۱۰کرنر۳
۹خطا۱۰
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

 

پخش بازی منچستریونایتد مقابل فولام

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد برابر تیم سقوط کرده فولام به تساوی یک بر یک رسید. در مسابقه ای که باید سرمربی نروژی شیاطین سرخ را به تجدید نظر در مورد برخی از مهره هایش وادار کند، منچستریونایتد با وجود گل زیبای ادینسون کاوانی نتوانست از برتری خود مواظبت کند و در نهایت دو امتیاز دیگر را از دست داد. شاید از مهم ترین وقایع بازی امروز، بازگشت هواداران منچستریونایتد به ورزشگاه اولدترافورد بود که البته پایان ایده آلی را به همراه نداشت.

کاوانی در دقیقه ۱۵ پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام با ضربه‌ای چیپ و تماشایی و از فاصله ۴۰ متری موفق شد دروازه میهمان را باز کند. برایان در دقیقه ۷۶ برای فولام بازی را به تساوی کشاند. شیاطین سرخ که در رتبه دوم قرار دارند با این تساوی به امتیاز ۷۱ رسیدند.

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

 

منچستریونایتد فولام 
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۵
۵۳۵تعداد پاس۴۰۵
۴۶۳پاس صحیح۳۳۰
۱۹سانتر۹
۶کرنر۱
۱۰خطا۱۵
۴آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد فولام

۱ بهمن ۱۳۹۹

منچستریونایتد در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس، در خانه فولام که برای رهایی از سقوط تلاش می‌کند به میدان رفت و به برتری ۲ بر یک رسید. لوکمن در دقیقه ۵ برای فولام گلزنی کرد اما کاوانی در دقیقه ۲۱ و پوگبا در دقیقه ۶۵ دو گل برای شیاطین سرخ زدند. شاگردان اوله‌گنار سولشائر با این کامبک دلچسب، همشهری آبی‌پوش خود را از صدر جدول پایین کشیدند و با ۴۰ امتیاز در رده نخست قرار گرفتند.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام – تی وی تو

 

فولام منچستریونایتد 
۳۸%مالکیت۶۲%
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۴۰۰تعداد پاس۶۳۶
۳۲۳پاس صحیح۵۴۶
۱۵سانتر۲۸
۲کرنر۸
۶خطا۱۰
۱آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام

۲۰ بهمن ۱۳۹۷

در نخستین بازی هفتۀ بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس، فولام میزبان منچستریونایتد بود.شیاطین سرخ که با اوله‌ گونار سولسشر جان تازه‌ای گرفته‌اند، مسابقه را هجومی آغاز کردند و خیلی زود به گل رسیدند. پل پوگبای متحول شده دقیقۀ ۱۴ با یک شوت دیدنی از زاویۀ بسته گل اول تیمش را به ثمر رساند. ۹ دقیقۀ بعد آنتونی مارسیال روی یک حرکت انفرادی گل دوم را وارد دورازۀ فولام کرد تا نیمۀ اول با دو گل به سود منچستریونایتد خاتمه یابد.

دقیقۀ دوم هم قرمزهای شهر منچستر بر توپ و میدان مسلط بودند. دقیقۀ ۶۵ داور مسابقه خطای مدافع فولام بر روی خوان ماتا را پنالتی اعلام کرد تا پل پوگبا گل دوم خودش و سوم تیمش را در این دیدار به ثمر برساند. در نهایت منچستریونایتد با سه گل به پیروزی رسید تا موقتاً پیش از بازی فردای منچسترسیتی و چلسی به ردۀ چهارم جدول صعود کند و برای پاری‌سن‌ژرمن در دیدار سه‌شنبه شب خط‍‌ونشان بکشد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام – تی وی تو

 

فولام منچستریونایتد 
۵۱%مالکیت۴۹%
۳شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۵۰۲تعداد پاس۴۸۴
۳۹۱پاس صحیح۳۷۸
۴سانتر۱
۵کرنر۴
۹ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۹
۲آفساید۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام – تی وی تو

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد فولام

در هفته ی شانزدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های فولام و منچستریونایتد با هم دیدار کردند. در دقایق ابتدایی اگرچه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد اما منچستریونایتد از همان ابتدا حاکم توپ و میدان بوده و حملاتی را روی دروازه فولام ترتیب داد. اما در دقیقه ۱۳ میزبان به گل رسید. اشلی یانگ با یک حرکت انفرادی از جناح چپ وارد محوطه جریمه شده و با یک ضربه محکم و دیدنی موفق شد گل اول یونایتد را به ثمر برساند.در دقیقه ۲۲ و در شلوغی محوطه جریمه هررا با یک ضربه والی می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ریکو ضربه او را مهار کرد.

حملات میزبان ادامه یافت و در دقیقه ۲۸ یونایتد باز هم با پاس عرضی راشفورد و ضربه زمینی خوان ماتا از درون محوطه جریمه موفق شد به گل دوم هم دست پیدا کند.در دقیقه ۳۸ راشفورد با یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ دروازه فولام را مورد هدف قرار داد اما ریکو با یک عکس العمل خوب باعث رفع شدن خطر شد.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۴۲ و روی حرکت تیمی زیبای یونایتد و پاس ماتا، لوکاکو در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد و نیمه نخست با برتری ۰-۳ یونایتد به پایان رسید.

فولام در نیمه دوم به قصد جبران وارد میدان شد و در همان دقایق ابتدایی می توانست به گل برسد اما ضربه شورله از گوشه محوطه با اختلاف کمی به بیرون رفت.اما در دقیقه ۶۶ فولام صاحب یک ضربه پنالتی شد که کامارا آن را تبدیل به گل کرده و اختلاف را به ۲ گل رساند.اما با اخراج زامبو از فولام در دقیقه ۷۰ جریان بازی آرام شد. در دقیقه ۸۰ راشفورد روی پاس هررا فرصت خوبی برای زدن گل چهارم داشت اما ریکو عکس العملی خوبی نشان داد.اما دو دقیقه بعد راشفورد موفق شد روی پاس ماتا و با یک ضربه زیبا از پشت محوطه به گوشه دروازه گل چهارم را نیز به ثمر برساند و در نهایت یونایتد با برتری ۱-۴ فولام را مغلوب کند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام – تی وی تو

 

منچستریونایتد فولام 
۶۲%مالکیت۳۸%
۱۱شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۷
۶۲۵تعداد پاس۳۷۷
۵۴۱پاس صحیح۲۸۷
۵سانتر۱
۱۰کرنر۳
۱۴ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۵
۴آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد فولام – تی وی تو

برچسب‌ها: