تی وی تو
بازی زنده  منچستر یونایتد شفیلد یونایتد

بازی زنده منچستر یونایتد شفیلد یونایتد

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد شفیلد ‌یونایتد امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های منچستر یونایتد و شفیلد ‌یونایتد بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل شفیلد ‌یونایتد را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد شفیلد یونایتد
منچستر یونایتد
شفیلد یونایتد

چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد شفیلد ‌یونایتد امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های منچستر یونایتد و شفیلد ‌یونایتد بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل شفیلد ‌یونایتد را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد شفیلد یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد شفیلد یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد

۲۹ مهر ۱۴۰۲

منچستریونایتد در هفته نهم لیگ برتر انگلیس در خانه شفیلد یونایتد به مصاف او رفت. هر دو تیم عملکرد خوبی در نیمه نخست داشتند. مک تامینی در دقیقه ۲۸ و مک برنی در دقیقه ۳۴ برای تیم هایشان گلزنی کردند تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد، بازی کمی دفاعی تر دنبال شد و چندین موقعیت طلایی با غفلت بازیکنان هر دو تیم از دست رفت. در دقیقه ۷۷ دالو برای بار دوم دروازه شفیلد را در هم کوبید تا در نهایت این دیدار نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد

شفیلد یونایتدمنچستریونایتد
۳۸٪مالکیت۶۲٪
۶شوت در چارچوب۵
۳شوت خارج چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۵
۳۳۳تعداد پاس۵۴۹
۲۲۶تعداد پاس صحیح۴۴۴
۱۵سانتر۲۰
۵کرنر۴
۱۲خطا۱۰
۳آفساید۴
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد

پخش زنده بازی منچستریونایتد شفیلد ‌

۸ بهمن ۱۳۹۹

در جریان بازی های هفته بیستم لیگ برتر انگلیسی، تیم های منچستریونایتد و شفیلدیونایتد با هم دیدار کردند. برایان با تک گل خود در دقیقه ۲۳ برتری ۱-۰ را برای شفیلد در نیمه نخست رقم زد.

در نیمه دوم اما منچستریونایتد  موفق شد به لطف جایگیری خوب مگوایر این اختلاف را جبران کند اما حریف سرسخت یونایتد قصد کوتاه آمدن نداشت. برک در واپسین لحظات پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد ‌ با باز کردن دوباره دروازه منچستریونایتد حساب کار را ۲-۱ کرد تا شفیلد به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد ‌

منچستریونایتد شفیلدیونایتد 
۷۵%مالکیت۲۵%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۷۹۳تعداد پاس۲۶۷
۷۰۸پاس صحیح۱۶۸
۲۳سانتر۷
۷کرنر۲
۱۰خطا۱۲
۰آفساید۵
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

پخش زنده بازی منچستر یونایتد شفیلد یونایتد

۲۷ آذر ۹۹

تیم منچستریونایتد در آخرین دیدار از هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، مهمان شفیلد یونایتد بود که در این بازی به پیروزی ۳ بر ۲ دست یافت.دیوید مک‌گولدریک در دقیقه ۵ برای شفیلد گلزنی کرد، اما مارکوس رشفورد در دقایق ۲۶ و ۵۱ و آنتونی مارسیال در دقیقه ۳۳ موفق به گشودن دروازه میزبان و جبران این گل شدند.

مک‌گولدریک در دقیقه ۸۷ گل دوم خودش و شفیلد یونایتد را به ثمر رساند، اما این گل هم مانع شکست قعرنشین لیگ برتر انگلیس نشد. یونایتد با این پیروزی، ۲۳ امتیازی شدند و با سبقت از چلسی و منچستر یونایتد، به رده ششم جدول لیگ برتر انگلیس رسیدند. شفیلد یونایتد هم با یک امتیاز و متحمل شدن ۱۲ شکست، همچنان در قعر جدول حضور دارد.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

 

شفیلد یونایتدمنچستریونایتد 
۴۰%مالکیت۶۰%
۶شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۴
۳۶۲تعداد پاس۵۵۷
۲۶۶پاس صحیح۴۶۴
۱۷سانتر۸
۶کرنر۳
۱۷خطا۸
۲آفساید۴
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

بازی زنده منچستر یونایتد مقابل شفیلد یونایتد

۴ تیر ۹۹

منچستر‌یونایتد در دومین بازی خود بعد از پیگیری مجدد رقابت ها و از سری مسابقات هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس میزبان شفیلد یونایتد بود که این مسابقه در نهایت با پیروزی سه گله شیاطین سرخ به پایان رسید. بازی به شکل متعادلی آغاز شد اما این منچستر یونایتد بود که در دقیقه ۷ گل برتری خود را به ثمر رساند.

مارکوس راشفورد با یک حرکت بسیار خوب از جناح راست و ارسال تند و تیز و زمینی توپ به درون محوطه جریمه، آنتونی مارسیال را در دهانه دروازه صاحب موقعیت کرد و این ستاره فرانسوی هم با یک ضربه تمام کننده موفق به گلزنی شد.در دقیقه ۲۱ بازی منچستر یونایتد روی ارسال ستاره پرتغالی خود یعنی برونو‌فرناندز و ضربه هری مگوایر به گل دوم دست یافت اما داور مسابقه آن را مردود اعلام کرد تا بازی با همان یک گل به سود شیاطین سرخ دنبال شود. بعد از گل منچستر یونایتد مسابقه به تعادل کشیده شد و حتی در مقطعی شفیلد یونایتد توپ و میدان را در اختیار گرفت اما آن ها نتوانستند موقعیت صددرصدی روی دروازه یونایتد ایجاد کند.

در حالی که به سوت پایان نیمه اول نزدیک می‌شدیم، منچستر یونایتد یک بار دیگر، توسط آنتونی مارسیال به گل دست یافت. ستاره فرانسوی مشابه گل اول و روی ارسال آرون ون بیسکا و با یک ضربه دقیق گل دوم شاگردان سولسشر را به ثمر رساند تا بازی در نیمه اول با نتیجه ۲-۰ خاتمه پیدا کند.نیمه دوم بازی همراه با عملکرد بهتر شفیلد یونایتد آغاز شد و آنها در همان دقایق ابتدایی می توانستند گل اول را به ثمر برسانند اما این اتفاق رخ نداد.

در ادامه نیمه دوم منچستر یونایتد توپ و میدان را در اختیار گرفت و تسلط خوبی روی بازی داشت؛ نهایتاً این اتفاق در دقیقه ۷۴ منجر به گل سوم شیاطین سرخ شد. آنتونی مارسیال روی پاس عالی مارکوس راشفورد با یک ضربه چیپ گل سوم خود و تیمش را به ثمر رساند تا یک هت تریک فوق‌العاده را به ثبت رسانده باشد. در ادامه بازی نیز منچستر یونایتد بازی را کنترل کرد تا مسابقه با همان نتیجه ۳-۰ سود شاگردان اوله گنار سولسشر خاتمه پیدا کند و آن ها کماکان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار بمانند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

 

منچستر‌یونایتد شفیلد
۶۸%مالکیت۳۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۷۴۵تعداد پاس۳۳۴
۶۷۷پاس صحیح۲۷۴
۱۷سانتر۱۷
۱۰کرنر۵
۱۰خطا۶
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

پخش زنده دیدار منچستر و شفیلد یونایتد

۳ آذر ۹۸

در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، شفیلد یونایتد در خانه میزبان منچستریونایتد بود که در نهایت با نتیجه ۳-۲ مغلوب شد.از ابتدا مشخص بود که شاگردان سولسشر کار ساده‌ای ندارند و حملات شفیلد در دقیقه ۱۹ جواب داد و فلک میزبان را پیش انداخت. تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت نیمه اول با برتری ۱-۰ شفیلد یونایتد به پایان رسید.

اما میزبان نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۲، موست گل دوم را هم به ثمر رساند تا کار برای منچستری‌ها سخت شود.اما هر چه از نیمه دوم می‌گذشت شاگردان سولسشر بیشتر به بازی مسلط می‌شدند و در دقیقه ۷۲، برندن ویلیامز موفق شد گل اول یونایتد را به ثمر رساند.

دقایقی بعد روی پاس مارکوس راشفورد، میسون گرین‌وود گل تساوی را به ثمر رساند تا شیاطین سرخ در آستانه یک کامبک ارزشمند قرار بگیرند. تلاش‌ها دو تیم ادامه داشت سرانجام در دقیقه ۷۹، پاس کات‌بک دنیل جیمز با ضربه بغل پای مارکوس راشفورد تبدیل به گل مشکی‌پوشان شد.اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۲، رونیه موفق شد با ضربه‌ای که به نظر می‌رسید به دستش هم برخورد کرده، داوید دخیا را مغلوب کرد و بازی به تساوی کشیده شد. منچستریونایتد با این تساوی ۱۷ امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد. شفیلد هم با ۱۸ امتیاز به رده ششم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

 

شفیلدمنچستر‌یونایتد
۴۰%مالکیت۶۰%
۸شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۳۷۹تعداد پاس۵۸۲
۲۷۵پاس صحیح۴۷۱
۲۸سانتر۱۱
۶کرنر۳
۱۳خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد شفیلد

۱۹ دی ۹۴

در خلال دیدار های دور سوم جام حذفی انگلیس ، تیم های منچستر یونایتد و شفیلد با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بعدی نیز شاهد افزایش حملات نبودیم و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز بر سرعت بازی اضافه نکرد.

بازیکنان دو تیم با از دست دادن تمام موقعیت های طلایی پیش آمده در نیمه ی دوم نیز قادر به گلزنی نشدند. سرانجام در دقیقه ی ۳+۹۰ بود که طلسم شکسته شد و قفل دروازه ی شفیلد با ضربه ی رونی باز شد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ منچستر یونایتد به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

 

منچستر‌یونایتد شفیلد
۶۵%مالکیت۳۵%
۲شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۱
۵کرنر۱
۱۴ضربه ایستگاهی۷
۶خطا۱۲
۱آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد شفیلد یونایتد | تی وی تو

برچسب‌ها: