تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد تاتنهام ‌

منچستر یونایتد
تاتنهام

یکشنبه ۲۲ فروردین ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستر یونایتد تاتنهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد تاتنهام را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد تاتنهام امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچستر یونایتد – تاتنهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد تاتنهام را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچستر یونایتد تاتنهام را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد تاتنهام را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد تاتنهام را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد تاتنهام – ۱۳ مهر ۹۹

حساس‌ترین دیدار هفته چهارم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد بین منچستریونایتد و تاتنهام برگزار شد که میزبان با نتیجه سنگین ۶ بر یک شکست خورد.

این بازی خیلی عجیب شروع شد. در همان دقیقه نخست خطای داوینسون روی مارسیال باعث شد داور نقطه‌پنالتی را نشان دهد و دقیقه ۲ فرناندس این پنالتی را گل کرد. اما در ادامه نیمه کابوس‌واری را شیاطین‌سرخ سپری کردند. دقیقه ۴ آشفتگی خط دفاعی‌شان باعث شد اندومبله کار را به تساوی بکشاند. دقیقه ۷ هم کین ضربه خطا را سریع برای سون فرستاد و گل دوم را این ستاره کره‌ای زد. دقیقه ۲۸ مارسیال در پی درگیری با لاملا از زمین اخراج شد، در حالی که به نظر می‌رسید داور می‌توانست او را با کارت قرمز جریمه نکند.

دقیقه ۳۱ باز هم اشتباهات دفاعی کار دست یونایتد داد و این مرتبه سون ساخت تا کین گلزنی کند. دقیقه ۳۷ هم ارسال اوریه را سون تبدیل به گل دوم خودش و چهارم تیمش کرد. نیمه دوم هم اسپرز با گل شروع کرد. دقیقه ۵۱ شوت اوریه به گوشه دروازه دخئا رفت. یونایتد توان جبران گل‌های خورده را نداشت و یک گل دیگر هم در دقیقه ۷۹ از کین از روی نقطه پنالتی دریافت کرد. این اولین پیروزی مورینیو مقابل تیم‌های سابقش در زمین حریف بود که بردی خاطره‌انگیز شد.

 

 

منچستریونایتد  تاتنهام 
۳۸% مالکیت ۶۲%
۲ شوت در چارچوب  ۸
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۱
۴۰۴ تعداد پاس ۶۶۶
۳۳۴ پاس صحیح ۵۹۹
۹ سانتر ۸
۲ کرنر ۴
۱۴ خطا ۱۰
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد تاتنهام – ۳۰ خرداد ۹۹

تاتنهام در اولین ملاقاتش در شروع مجدد رقابت های لیگ برتر، امشب میزبان منچستریونایتد بود و در نهایت به تنها یک امتیاز از این ملاقات رضایت داد.

دو تیم بازی را متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد گردد، سپری شد. بازی با همین فرایند دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۲۲، منچستریونایتد صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد اما واکنش به موقع هوگو لوریس، مانع از گلزنی مارکوس راشفورد شد.در حالی که یونایتدها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند، در دقیقه ۲۶، این تیم میزبان بود که به گل رسید. استیون برخواین که با پاس سرژ اوریه در میانه زمین یونایتد صاحب توپ شده بود، با یک حرکت انفرادی عالی خود را در موقعیت گلزنی قرار داد و با یک شوت محکم که با اشتباه داوید دخیا همراه شد، دروازه را باز کرد.

بعد از این گل بار دیگر یونایتدها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما باز هم تاتنهام بود که در آستانه گلزنی نهاده شد ولی ضربه سر سونگ هیونگ مین، که روی ارسال خوب برخواین صاحب موقعیت شده بود، را دخیا با یک واکنش تماشایی به بیرون فرستاد.در دقایق باقی مانده از نیمه اول، این بازیکنان تاتنهام بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با فزونی ۱-۰ میزبان به انتها رسید.

نیمه دوم را یونایتد بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۴، برونو فرناندز روی همکاری با مارسیال، صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.فزونی یونایتدها ادامه پیدا کرد و در مقابل تیم میزبان به دنبال استفاده از ضدحملات برای رسیدن به گل دوم بود. در دقیقه ۶۵، این بار برونو فرناندز بود که مارسیال را صاحب موقعیت کرد اما دیویس به هر ترتیب ممکن مانع از گلزنی ستاره فرانسوی یونایتد شد.یک دقیقه بعد نوبت لوک شاو بود تا با یک حرکت خوب، مارسیال را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما شوت او را لوریس با واکنشی به موقع به بیرون فرستاد.

در ادامه بازی متعادل تر دنبال شد و بازیکنان میزبان هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما در دقیقه ۸۰، این یونایتد بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد. پوگبا که در اواسط نیمه دوم وارد زمین شده بود، با یک حرکت خوب از سمت راست وارد محوطه جریمه تاتنهام شد اما اریک دایر او را سرنگون کرد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد. برونو فرناندز پشت ضربه نهاده شد و برخلاف جهت حرکت لوریس، دروازه را باز کرد.

در دقایق باقی مانده هر دو تیم به دنبال زدن گل فزونی بودند تا اینکه در دقیقه ۸۹، یونایتد بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شد. این بار هم دایر بود که برونو فرناندز را در محوطه جریمه سرنگون کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. اما داور بعد از استفاده از VAR تصمیمش را تغییر داد زیرا تعیین شد که دایر برخوردی با هافبک یونایتد نداشت.کوشش یونایتدها برای رسیدن به گل دوم تا آخرین ثانیه های وقت اضافه ادامه داشت و در دقیقه ۹۰+۵ بود که شوت گرین وود به تیر دروازه تاتنهام برخورد کرد. در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی ۱-۱ به انتها رسید.

 

تاتنهام  منچستریونایتد 
۳۹% مالکیت ۶۱%
۳ شوت در چارچوب  ۶
۳ شوت خارج از چارچوب ۴
۶ مهار دروازه بان ۲
۳۶۴ تعداد پاس ۵۷۹
۲۷۲ پاس صحیح ۴۷۹
۱۶ سانتر ۱۷
۷ کرنر ۶
۱۷ خطا ۱۸
۱ آفساید ۳
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد تاتنهام – ۱۳ آذر ۹۸

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در اولدترافورد میزبان تاتنهام بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ شیاطین سرخ به پایان رسید.

چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که در دقیقه ۶، روی حرکت خوب لینگارد، موقعیت نصیب مارکوس راشفورد شد و ضربه او در حالی که به دستان گاتزانیگا خورده بود با برخورد به تیرک وارد دروازه تاتنهام شد تا میزبان خیلی زود پیش بیافتد. حملات یونایتد ادامه داشت و در دقیقه ۱۸، ضربه خطرناک راشفورد از روی دروازه اسپرز به بیرون رفت. دقایقی بعد این بار نوبت به لینگارد رسید تا شانس خود را امتحان کند اما ضربه او با واکنش گاتزانیگا به کرنر رفت.

قرمزپوشان همچنان تیم برتر میدان بودند و در دقیقه ۲۴، راشفورد می‌توانست گل دومش را هم به ثمر برساند اما باز هم سنگربان آرژانتینی با کمک تیرک، دروازه تاتنهام را نجات داد. دو دقیقه بعد، باز هم راشفورد صاحب موقعیت شد اما این بار هم مقابل گاتزانیگا ناکام ماند. اما در دقیقه ۳۸، دخیا ضربه اوریه را برگرداند اما دله الی با یک حرکت زیبا و ضربه‌ای تماشایی دروازه میزبان را گشود تا بازی مساوی شود. در ادامه تلاش‌های دو تیم نتیجه‌بخش نبود و نیمه اول با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت.

شیاطین سرخ نیمه دوم را هم بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۴۷، خطای سیوسوکو روی راشفورد در محوطه جریمه پنالتی اعلام شد و خود راشفورد موفق شد گل دوم خودش و تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.در دقیقه ۶۲، روی حرکت ترکیبی فرد و گرین‌وود، توپ به جیمز رسید اما ضربه او در آغوش گاتزانیگا قرار گرفت. دقایقی بعد باز هم جیمز موقعیت پیدا کرد اما سنگربان تاتنهام دوباره مقابل او ایستادگی کرد. در دقیقه ۸۳، پاس اریکسن، اوریه را راه انداخت اما ضربه او با برخورد به اشلی یانگ به راحتی نصیب دخیا شد.

در دقایق رو به پایان تانگوی اندومبله ضربه‌ای از راه دور روانه دروازه دخیا کرد اما سنگربان اسپانیایی توپ را مهار کرد تا این موقعیت از دست برود. تلاش‌ها دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و بازی با پیروزی ۲-۱ میزبان به پایان رسید تا اولین شکست مورینیو روی نیمکت تاتنهام رقم بخورد.یونایتد با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و خودش را رده ششم جدول بالا کشید. تاتنهام هم با همان ۲۰ امتیاز به رده هفتم سقوط کرد.

 

منچستریونایتد  تاتنهام 
۴۶% مالکیت ۵۴%
۷ شوت در چارچوب  ۵
۳ شوت خارج از چارچوب ۱
۴ مهار دروازه بان ۵
۴۳۶ تعداد پاس ۴۹۹
۳۳۱ پاس صحیح ۳۹۳
۱۰ سانتر ۲۳
۴ کرنر ۳
۹ خطا ۹
۱ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

 

بازیهای یکشنبه ۲۹ فروردین

بازیهای دوشنبه ۳۰ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۳۱ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت