تی وی تو
منچستر یونایتد
برنتفورد

دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچستریونایتد برنتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستریونایتد برنتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده منچستر یونایتد برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد برنتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنتفورد، شما می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد برنتفورد را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی منچستر یونایتد برنتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد برنتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برنتفورد

در دیداری معوقه از هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس، تیم برنتفورد میزبان منچستریونایتد بود که این بازی با نتیجه ۳-یک به سود تیم مهمان به پایان رسید. سامان قدوس در این دیدار نیمکت‌نشین بود.

الانگا در دقیقه ۵۵ با پاس گل فرد، نخستین گل منچستریونایتد را به ثمر رساند. چند دقیقه بعد گل دوم این تیم با پاس گل برونو فرناندز توسط گرین وود زده شد. کریستیانو رونالدو در دقیقه ۷۱ تعویض شد و  در دقیقه ۷۷ فرناندز با یک پاس گل دیگر راشفورد را به گل رساند. تونی سرانجام پس از ۸۵ دقیقه برای برنتفورد یک گل به ثمر رساند و بازی با نتیجه ۳ بر یک به نفع منچستریونایتد پایان یافت.

در پایان پخش زنده بازی زنده منچستریونایتد برنتفورد و با این پیروزی، منچستریونایتد اولین تیم تاریخ لیگ برتر انگلیس شد که در ۳۰۰ بازی خارج از خانه به پیروزی دست پیدا کرد. از سوی دیگر، منچستریونایتد در ۶۰ ورزشگاه مختلف به میدان رفته است که در ۵۵ ورزشگاه برنده از میدان خارج شده است که از این نظر پس از لیورپول در جایگاه دوم قرار دارد. سرخ‌پوشان بندر لیورپول در ۵۷ ورزشگاه پیروز شده‌اند. این اولین دیدار منچستریونایتد و برنتفورد در رقابت‌های لیگ جزیره پس از سال ۱۹۴۷ بود.

پخش زنده بازی زنده منچستریونایتد برنتفورد

 

برنتفورد منچستریونایتد 
۴۴%مالکیت۵۶%
۸شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۷
۴۰۵تعداد پاس۵۱۹
۲۹۱پاس صحیح۴۱۱
۱۹سانتر۲۷
۶کرنر۹
۷خطا۹
۳آفساید۰

 

پخش زنده بازی زنده منچستریونایتد برنتفورد

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد برنتفورد

در دیدار دوستانه ای که بین دو تیم منچستریونایتد و برنتفورد در ورزشگاه الدترافورد برگزار شد دو تیم با نتیجه دو بر دو به تساوی رسیدند . در نیمه اول آنتونی الانگا در دقیقه ۱۲ برای یونایتد و شندون باپتیسته در دقیقه ۲۰ برای برنتفورد گلزنی کردند . در نیمه نیز این یونایتد بود که توسط پریرا در دقیقه ۵۰ به گل دوم خود رسید و از حریف خود پیش افتاد . در ادامه پخش زنده بازی زنده منچستریونایتد برنتفورد امبمو که در نیمه دوم وارد میدان شد در دقیقه ۷۸ گل تساوی را وارد دروازه منچستر کرد . در دقایق مانده تا پایان بازی نیز اتفاق خاصی رخ نداد  و این دیدار دوستانه با تساوی دو بر دو به پایان رسید .

 

پخش زنده بازی زنده منچستریونایتد برنتفورد

 

پخش زنده بازی زنده منچستریونایتد برنتفورد