تی وی تو
منچستر یونایتد
برایتون

شنبه ۲۷ آذر ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچستر یونایتد برایتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر یونایتد برایتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال منچستر یونایتد و برایتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد برایتون را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد برایتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچستر یونایتد برایتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

در هفته سی ام لیگ برتر انگلستان تیم منچستریونایتد شد در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد با نتیجه دو بر یک تیم برایتون را شکست دهد . در این دیدار دنی ولبک مهاجم برایتون در دقیقه ۱۳ توانست برای تیمش گلزنی کند و برایتون را از میزباش پیش انداخت . با همین تک گل نیمه اول به پایان رسید .

شاگردان اولگنار سولسشر در نیمه دوم برای جلوگیری از شکست خانگی رویکرد تهاجمی تری به خود گرفتند و موفق شدند در دقیقه ۶۲ توسط مارکوس رشفورد به گل تساوی دست پیدا کنند . یونایتد که بعد از این گل جانی دوباره گرفته بود تلاش کرد تا به گل دوم برسد که اینگونه هم شد . میسون گرینوود در دقیقه ۸۳ روی پاس پل پوگبا گل دوم را وارد دروازه برایتون کرد و یونایتد را پیش انداخت .

برایتون نیز در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون نتوانستند کاری انجام دهند و این منچستریونایتد بود که در این دیدار به سه امتیاز رسید . 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون

 

منچستریونایتدبرایتون
۵۷مالکیت۴۳
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۵
۶۰۴تعداد پاس۴۳۶
۵۱۰پاس صحیح۳۳۶
۲۱سانتر۱۸
۵کرنر۶
۱۴خطا۷
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون ۵ مهر ۹۹

دو تیم برایتون و منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی برایتون به مصاف یکدیگر رفتند. موپای در دقیقه ی ۴۰ بازی از روی نقطه ی پنالتی، دروازه ی داوید دخیا را باز کرد. اما این برتری خیلی طول نکشید، زیرا که  اشتباه لوییس دانک باعث باز شدن دروازه ی خودی شد تا شاگردان گراهام پاتر نتوانستند با برتری نیمه ی اول را به پایان رسانده و به رختکن بروند. ده دقیقه از آغاز نیمه ی دوم گذشته بود که مارکوس رشفورد روی پاس برونو فرناندز موفق شد نتیجه بازی را ۱ – ۲ کند. علیرضا جهانبخش در دقیقه ی ۷۵ بازی زنده منچستر یونایتد ، جانشین کونولی شد.

بازیکن تیم ملی ایران موفق شد در دقیقه ی ۹۵ وقت‌های تلف شده ،  پاس زیبایی را روی دروازه یونایتد ارسال کند که مارچ این توپ را وارد دروازه حریف کرد تا بازی با نتیجه ۲ – ۲ مساوی به پایان برسد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ی  ۹۸ یک پنالتی مشکوک به سود منچستریونایتد اعلام شد تا برونو فرناندز در دقیقه ی ۱۰۰ دروازه ی حریف را باز کند و اوله گونار سولسشر و شاگردانش اولین سه امتیاز فصل را با سختی به دست آوردند. برایتون در این بازی ۵ بار تیرک دروازه ی حریف را به لرزه درآورد که این خود یک رکورد در بین دیدارهای لیگ برتر به حساب می‌آید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

منچستریونایتدبرایتون
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۴۸۱تعداد پاس۴۳۲
۴۰۷پاس صحیح۳۶۰
۲۸سانتر۸
۷کرنر۱
۱۴خطا۱۶
۱آفساید۴
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد – ۱۰ تیر ۹۹

در هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس ، تیم فوتبال برایتون در خانه ی خود  میزبان تیم فوتبال منچستر یونایتد بود. نیمه ی اول این بازی با  گل گرین وود به سود تیم منچستر یونایتد در دقیقه ۱۷ شروع شد و در ادامه ، در دقیقه ی ۳۰ فرناندز گل دوم را نیز به سود منچستر زد و نتیجه بازی را ۲ بر صفر تغییر داد. در نیمه ی دوم پخش زنده منچستر یونایتد و برایتون این رقابت ،فرناندز بار دیگر پا به توپ شد و گل سوم بازی را نیز در دقیقه ی ۵۰  برای تیمش به ثبت رساند . با وجود تلاش سرمربی برایتون برای تقویت خط حمله ی تیمش ، این تیم تا آخر بازی موفق به گلزنی نشد و این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود منچستر یونایتد به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

برایتونمنچستریونایتد
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۹تعداد پاس۶۱۶
۲۹۱پاس صحیح۵۴۶
۱۷سانتر۱۲
۴کرنر۵
۱۰خطا۹
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

پخش بازی زنده منچستر یونایتد و برایتون  – ۱۹ آبان ۹۸

در هفته ی دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان برایتون بود و توانست با نتیجه ی ۳ بر ۱ مقابل این تیم به پیروزی دست پیدا کند .. جهانبخش ، بازیکن ایرانی برایتون اما در لیست بازیکنان این تیم حضور نداشت.  اولین فرصت بازی در دقیقه ۱۴ و با حرکت انفرادی مارکوس راشفورد برای یونایتد شکل گرفت، اما ضربه این مهاجم جوان توسط رایان دفع شد اما در دقیقه ۱۷ پخش بازی منچستر یونایتد و برایتون ، پس از ضربه ی آندرس پریرا و برخورد توپ به مدافعان برایتون ، توپ را اتفاقی وارد دروازه کرد و  گل اول را برای منچستر به ثبت رساند . 

سه دقیقه بعد با ارسال یک ضربه ایستگاهی و ضربه ی هری مگوایر، پروپر در دهانه ی دروازه به اشتباه دروازه خودی را باز کرد  و اینگونه یونایتد به گل دوم هم رسید. یونایتد در اوایل نیمه دوم و روی همکاری فرد و دنیل جیمز و فرد می توانست به گل سوم هم دست یابد، اما این موقعیت را از دست داد. در ادامه بازی زنده منچستر یونایتد و برایتون ،  برایتون بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ی  ۶۳ موفق شد با تک گل لوییس دانگ ، اختلاف خود با منچستر را کمتر کند . اما طولی نکشید که یونایتد به گل سوم رسید ، در دقیقه ی ۶۶  پاس به بیرون مارسیال با ضربه دقیق و تمام کننده راشفورد به طاق دروازه برایتون همراه شد و شیاطین سرخ ۱-۳ از حریف خود پیش افتادند تا در نهایت یونایتد با نتیجه ی ۳ بر ۱ پیروز میدان گردد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

منچستریونایتدبرایتون
۴۳%مالکیت۵۷%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۹
۳۶۰تعداد پاس۴۷۶
۲۸۹پاس صحیح۳۸۵
۱۷سانتر۱۴
۵کرنر۲
۱۰خطا۱۴
۰آفساید۴
۲کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

پخش زنده بازی منچستر یونایتد- ۲۹ دی ۹۷

شنبه ۲۹ دی ۹۷ از هفته ۲۳ لیگ برتر انگلیس ،  تیم فوتبال منچستر یونایتد در استادیوم اولدترافورد ،  میزبان تیم فوتبال برایتون بود که موفق شد با نتیجه ۲ – ۱ تیم میهمان را شکست دهد. در این بازی پل پوگبا و مارکوس راشفورد در دقایق ۲۷ و ۴۲ برای منچستر یونایتد و پاسکال گراس در دقیقه ی ۷۲ برای برایتون موفق به گلزنی شدند. در نیمه اول ، میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و اولین فرصت بازی در دقیقهی  ۸ برای منچستر یونایتد ایجاد شد اما ضربه ی محکم پل پوگبا از بالای دروازه برایتون به بیرون رفت. دقایقی بعد مارکوس راشفورد با یک ضربه ی عالی از فاصله ای دور می توانست دروازه ی برایتون را باز کند اما حضور به موقع دافی مانع این اتفاق شد.

در ادامه پخش زنده بازی منچستر یونایتد و برایتون و در دقیقه ی ۲۶ و با متوقف شدن پل پوگبا در محوطه، منچستریونایتد صاحب یک ضربه ی پنالتی شد که خود این ستاره ی فرانسوی آن را تبدیل به گل کرد تا یونایتد با یک گل از برایتون پیش افتد. در دقیقه ی ۳۴ برایتون تا آستانه زدن گل تساوی نیز پیش رفت اما ضربه ی والی مورای در دهانه ی دروازه  به بیرون رفت. اما در دقیقه ی ۴۲  با پاس دالو . ضربه ی راشفورد یونایتد به گل دوم رسید در نهایت با برتری ۰-۲ برابر برایتون راهی رختکن شود.

یونایتد نیمه دوم بازی منچستر یونایتد و برایتون زنده را نیز با حمله آغاز کرد و در دقیقه ی ۵۲ منچستر می توانست با ضربه ی لینگارد به گل برسد اما این مهاجم جوان در نزدیکی دروازه موقعیت گلزنی را از دست داد.در لحظات پایانی و با اشتباه دخیا، برایتون می توانست به گل تساوی برسد اما این اتفاق رخ نداد و یونایتد در نهایت ۱-۲ در این دیدار پیروز شد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

منچستریونایتدبرایتون
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۵۰۹تعداد پاس۳۸۷
۴۳۲پاس صحیح۳۰۷
۳سانتر۵
۶کرنر۵
۱۱ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو