تی وی تو
فوتبال  منچستر یونایتد برایتون زنده

فوتبال منچستر یونایتد برایتون زنده

پخش زنده بازی منچستریونایتد و برایتون امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های منچستریونایتد و برایتون بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل برایتون را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ منچستریونایتد در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس میزبان برایتون بود که این
منچستر یونایتد
برایتون

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستریونایتد و برایتون امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های منچستریونایتد و برایتون بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل برایتون را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون

۲۵ شهریور ۱۴۰۲

منچستریونایتد در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس میزبان برایتون بود که این دیدار با پیروزی ۳-۱ مهمان به پایان رسید.

تک گل نیمه نخست در دقیقه ۲۰ و توسط ولبک به ثبت رسید تا برایتون پیروزمندانه راهی رختکن شود. در نیمه دوم هم میتوان گفت که برایتون دست پیش را داشت و با حملاتش اجازه پیشروی به بازیکنان حریف را نمیداد.

این تیم نه تنها در دقیقه ۵۳ پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون با شوت گروس اختلاف را ۲ برابر کرد بلکه در دقیقه ۷۱ با ضربه دیگری از گروس یونایتد را حسابی غافلگیر کرد و بازی را به ۳-۰ کشاند. مجبری چند دقیقه بعد این گل را برای میزبان جبران کرد اما زمان کافی برای جبران اختلاف امتیاز باقی نماند و این دیدار با پیروزی برایتون به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون

منچستریونایتدبرایتون
۴۴٪مالکیت۵۶٪
۴شوت در چارچوب۸
۴شوت خارج چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۳
۴۸۴تعداد پاس۶۴۹
۴۲۶تعداد پاس صحیح۶۰۸
۲۱سانتر۴
۸کرنر۱
۸خطا۹
۴آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون

پخش آنلاین فوتبال منچستریونایتد برایتون

۳ خرداد ۱۴۰۲

در دیداری از نیمه نهایی جام حذفی انگلیس، برایتون مقابل منچستریونایتد قرار گرفت.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، پخش زنده  بازی منچستریونایتد برایتون به ضربات پنالتی کشیده شود .

در ضربات پنالتی شیاطین سرخ با حساب ۷ بر ۶ برنده شدند.

پخش زنده  بازی منچستریونایتد برایتون

برایتونمنچستریونایتد
۶۱%مالکیت۳۹%
۵شوت در چارچوب۶
۸شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۵
۶۴۳تعداد پاس۴۱۲
۵۴۰پاس صحیح۲۹۶
۲۱سانتر۱۵
۸کرنر۳
۱۷خطا۱۳
۰آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده  بازی منچستریونایتد برایتون

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد برایتون

۱۶ مرداد ۱۴۰۱

منچستر یونایتد و برایتون در هفته اول از رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفته اند.

در این بازی در نیمه اول برایتون موفق شد دو گل به منچستر یونایتد بزند و بدین ترتیب شیاطین سرخ شروع خوبی نداشته باشند.

هر دو گل برایتون را پسکل گراب در دقایق ۳۰ و ۳۹ پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون به ثمر رساند و تک گل منچستر یونایتد را هم بازیکن برایتون به اشتباه وارد دروازه خودشان کرد.

در این بازی اریک تن هاگ به کریستیانو رونالدو به طور فیکس بازی نداد. در واقع فوق ستاره پرتغالی از اول بازی درون ترکیب منچستر یونایتد نبود و وقتی منچستر دو گل دریافت کرد، اریک تن هاگ تصمیم گرفت که رونالدو را در نیمه دوم به زمین بیاورد و در دقیقه ۵۳ او را به جای فرد وارد زمین کرد.

در ادامه نیم دوم و در دقیقه ۷۰ منچستریونایتد به گل اول دست یافت. روی ارسال کرنر از سمت چپ و در شلوغی محوطه جریمه، دفع توپ رابرت سانچز به الکسیس مک آلیستر برخورد کرد و تیم میزبان با خوش شانسی توانست اختلاف را به حداقل برساند.

در ادامه پخش بازی منچستریونایتد مقابل برایتون تیم اریک تن هاخ در ساختن حتی یک موقعیت گلزنی نصفه و نیمه نیز ناتوان بود و حملات احساسی این تیم به جایی نرسید. در نهایت اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و یونایتد در این دیدار خانگی با نتیجه ۱- ۲ شکست خورد.

پخش زنده  بازی منچستریونایتد برایتون

منچستر یونایتدبرایتون
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۵۴۸تعداد پاس۳۲۶
۴۵۲پاس صحیح۲۲۹
۲۴سانتر۱۲
۶کرنر۲
۷خطا۱۲
۳آفساید۱
۴کارت زرد۱

پخش زنده  بازی منچستریونایتد برایتون

 

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد برایتون

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

برایتون و منچستر یونایتد از هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس به مصاف رفتند و برایتونی‌ها به یک پیروزی درخشان دست یافتند.

برایتون بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه ۱۵ به گل اول دست یافت. توپ در پشت محوطه جریمه به مویسس کایسدو رسیده و این بازیکن با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

دقایقی بعد و روی ارسال یک موقعیت ایستگاهی توسط گروس بود که دنی ولبک فرصت خوبی برای زدن گل داشت، ولی ضربه او از بالای دروازه یونایتد به بیرون رفت. در دقیقه ۳۵ تروسارد در گوشه محوطه صاحب فرصت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه او نیز راهی به دروازه داوید دخیا پیدا نکرد.در دقیقه ۴۳ و روی اشتباه عجیب رافائل واران بود که تیم فوتبال برایتون می توانست به گل دوم دست یابد، اما ضربه ولبک از بالای دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به اتمام رسید.

اما برایتون نیمه دوم پخش فوتبال منچستریونایتد برایتون را نیز هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گل دوم نیز دست یافت. پاس به بیرون تروسارد در سمت چپ محوطه به مارک کوکوریا رسید و او با ضربه ای محکم به طاق دروازه موفق به زدن گل دوم شد.

در دقیقه ۵۶ خوان ماتا در گوشه محوطه جریمه برایتون صاحب موقعیت شده و می توانست اختلاف را کم کند، اما سانچس در مقابل ضربه محکم این بازیکن به خوبی عکس العمل نشان داد.اما لحظاتی بعد برایتون باز هم موفق به گلزنی شد. این بار ارسال عرضی تروسارد در محوطه به پاسکال گروس رسید و او با حرکتی تکنیکی و ضربه ای فنی به گوشه دروازه، دخیا را مغلوب کرده و گل سوم را نیز به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۰ نوبت گل چهارم برایتون رسید. ضربه دنی ولبک در موقعیتی تک به تک روی خط توسط دیگو دالوت مهار شد و همان توپ به تروسارد برخورد کرده و تبدیل به گل چهارم برایتون شد.در دقیقه ۶۳ و روی ارسال خوان ماتا بود که ادینسون روبرتو کاوانی گومز فرصت داشت یکی از گل های خورده را جبران کند، اما ضربه سر محکم او با واکنش تماشایی سانچس همراه شد.

دقایقی بعد این بار برایتون روی حرکت تیمی و تماشایی و ضربه مک آلیستر موقعیت خوبی برای زدن گل پنجم داشت، اما ضربه او با دخالت دالوت در نهایت به دیرک دروازه برخورد کرد و این فرصت طلایی از دست رفت. در ادامه حملات برایتون اثربخش نبود و این تیم در نهایت با چهار گل یونایتد را شکست داد.

در پایان پخش بازی منچستریونایتد و برایتون شکست تحقیرآمیز در آمکس حالا جایگاه ششم و سهمیه لیگ اروپای یونایتدی‌ها را نیز به خطر انداخته است. منچستر یونایتد فقط یک بازی دیگر با پایان این فصل کابوس‌وار فاصله دارد و این احتمالا خبر خوبی برای هواداران آن‌ها محسوب می‌شود. برایتون هم به لطف این پیروزی خانگی به جایگاه نهم جدول لیگ برتر رسید.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون

 

برایتونمنچستر یونایتد
۴۲%مالکیت۵۸%
۶شوت در چارچوب۵
۷شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۱
۳۷۳تعداد پاس۵۲۶
۲۹۳پاس صحیح۴۴۵
۲۰سانتر۲۲
۷کرنر۶
۱۳خطا۹
۳آفساید۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون

 

پخش بازی منچستریونایتد مقابل برایتون

۲۶ بهمن ۱۴۰۰

در هفته هجدهم لیگ برتر انگلستان دو تیم منچستریونایتد و برایتون به مصاف هم رفتند که این تیم منچستر بود که توانست در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد میهمان خود را با دو گل بدرقه کند . در نیمه اول این دیدار اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم موفق نشدند توپی را از خط دروازه یکدیگر عبور دهند .

اما با گذشت شش دقیقه از نیمه دوم پخش زنده منچستریونایتد برایتون کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یونایتد توانست روی پاس مک تامینی گل اول تیمش را به ثمر برساند . سه دقیقه بعد از این گل دانک ، مدافع برایتون با اخراج مستقیم داور از زمین بازی بیرون رفت و کار برای برایتون سخت تر شد .

مقاومت برایتون ده نفره تا آخرین دقیقه وقت های اضافه نیمه دوم ادامه داشت تا برونو فرناندز هافبک پرتغالی منچستر گل دوم تیمش را به ثمر رساند و تیر خلاص را بر پیکره یاران یرایتون فرود آورد . در نهایت یونایتد موفق شد در این دیدار خانگی با گلزنی ستاره های پرتغالی خود به پیروزی و سه امتیاز دست پیدا کند .

پخش زنده منچستر یونایتد برایتون

 

منچستریونایتدبرایتون
۵۰مالکیت۵۰
۷شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۵
۵۱۲تعداد پاس۵۱۶
۴۱۸پاس صحیح۴۳۵
۲۱سانتر۱۶
۱۰کرنر۲
۸خطا۱۰
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده منچستر یونایتد برایتون

 

پخش بازی منچستر یونایتد برایتون

۱۵ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه هفته سی‌ام لیگ برتر انگلستان، دو تیم منچستریونایتد و برایتون در ورزشگاه الدترافورد به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول، شاگردان سولسشر بازی را بهتر و هجومی‌تر آغاز کردند، اما این برایتون بود که خلاف جریان بازی در دقیقه ۱۳ توسط دنی ولبک، به گل اول دست پیدا کرد. بعد از این گل، بازی متعادل دنبال شد و حتی برایتون شانس زدن گل بعدی را نیز داشت، اما موفق به انجام این کار نشد تا نیمه اول، با حساب ۰-۱ به سود مهمان به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده منچستر یونایتد برایتون، شیاطین سرخ مالک مطلق توپ و میدان بودند و بازی در یک سوم دفاعی برایتون پیگیری می‌شد. فشار یونایتدی‌ها روی دروازه برایتون بالاخره جواب داد و آن‌ها در دقیقه ۶۲ توسط مارکوس رشفورد روی پاس برونو فرناندز به گل تساوی رسیدند. حملات منچستریونایتد همچنان ادامه دار بود و آن‌ها نمی‌خواستند ۳ امتیاز خانگی را از دست بدهند. برایتون کاملا در لاک دفاعی فرو رفته بود و به هیچ عنوان نمی‌توانست خط دفاع منچستر یونایتد را به زحمت بیندازد. در دقیقه ۸۳، میسون گرینوود گل دوم و پیروزی یونایتد را زد تا شاگردان سولسشر در پایان بازی زنده منچستریونایتد و برایتون با نتیجه ۲-۱ پیروز میدان باشند.

علیرضا جهانبخش لژیونر کشورمان در باشگاه برایتون نیز در دقیقه ۸۸ وارد میدان شد.

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون

 

منچستریونایتدبرایتون
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۵
۶۰۴تعداد پاس۴۳۶
۵۱۰پاس صحیح۳۳۶
۲۱سانتر۱۸
۵کرنر۶
۱۴خطا۷
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون

 

دیدار زنده بازی منچستریونایتد برایتون

۹ مهر ۱۳۹۹

در هفته سی ام لیگ برتر انگلستان تیم منچستریونایتد شد در ورزشگاه خانگی خود اولدترافورد با نتیجه دو بر یک تیم برایتون را شکست دهد . در این دیدار دنی ولبک مهاجم برایتون در دقیقه ۱۳ توانست برای تیمش گلزنی کند و برایتون را از میزباش پیش انداخت . با همین تک گل نیمه اول به پایان رسید .

شاگردان اولگنار سولسشر در نیمه دوم برای جلوگیری از شکست خانگی رویکرد تهاجمی تری به خود گرفتند و موفق شدند در دقیقه ۶۲ توسط مارکوس رشفورد به گل تساوی دست پیدا کنند . یونایتد که بعد از این گل جانی دوباره گرفته بود تلاش کرد تا به گل دوم برسد که اینگونه هم شد . میسون گرینوود در دقیقه ۸۳ روی پاس پل پوگبا گل دوم را وارد دروازه برایتون کرد و یونایتد را پیش انداخت .

برایتون نیز در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچستر و برایتون نتوانستند کاری انجام دهند و این منچستریونایتد بود که در این دیدار به سه امتیاز رسید .

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون

 

منچستریونایتدبرایتون
۵۷مالکیت۴۳
۷شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۵
۶۰۴تعداد پاس۴۳۶
۵۱۰پاس صحیح۳۳۶
۲۱سانتر۱۸
۵کرنر۶
۱۴خطا۷
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد برایتون

 

پخش فوتبال زنده منچستریونایتد و برایتون

۵ مهر ۱۳۹۹

دو تیم برایتون و منچستریونایتد در ورزشگاه خانگی برایتون به مصاف یکدیگر رفتند. موپای در دقیقه ی ۴۰ بازی از روی نقطه ی پنالتی، دروازه ی داوید دخیا را باز کرد. اما این برتری خیلی طول نکشید، زیرا که  اشتباه لوییس دانک باعث باز شدن دروازه ی خودی شد تا شاگردان گراهام پاتر نتوانستند با برتری نیمه ی اول را به پایان رسانده و به رختکن بروند. ده دقیقه از آغاز نیمه ی دوم گذشته بود که مارکوس رشفورد روی پاس برونو فرناندز موفق شد نتیجه بازی را ۱ – ۲ کند. علیرضا جهانبخش در دقیقه ی ۷۵ بازی زنده منچستر یونایتد ، جانشین کونولی شد.

بازیکن تیم ملی ایران موفق شد در دقیقه ی ۹۵ وقت‌های تلف شده ،  پاس زیبایی را روی دروازه یونایتد ارسال کند که مارچ این توپ را وارد دروازه حریف کرد تا بازی با نتیجه ۲ – ۲ مساوی به پایان برسد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ی  ۹۸ یک پنالتی مشکوک به سود منچستریونایتد اعلام شد تا برونو فرناندز در دقیقه ی ۱۰۰ دروازه ی حریف را باز کند و اوله گونار سولسشر و شاگردانش اولین سه امتیاز فصل را با سختی به دست آوردند. برایتون در این بازی ۵ بار تیرک دروازه ی حریف را به لرزه درآورد که این خود یک رکورد در بین دیدارهای لیگ برتر به حساب می‌آید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

منچستریونایتدبرایتون
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۴۸۱تعداد پاس۴۳۲
۴۰۷پاس صحیح۳۶۰
۲۸سانتر۸
۷کرنر۱
۱۴خطا۱۶
۱آفساید۴
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

پخش بازی زنده منچستریونایتد امشب

در هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس ، تیم فوتبال برایتون در خانه ی خود  میزبان تیم فوتبال منچستر یونایتد بود. نیمه ی اول این بازی با  گل گرین وود به سود تیم منچستر یونایتد در دقیقه ۱۷ شروع شد و در ادامه ، در دقیقه ی ۳۰ فرناندز گل دوم را نیز به سود منچستر زد و نتیجه بازی را ۲ بر صفر تغییر داد. در نیمه ی دوم پخش زنده منچستر یونایتد و برایتون این رقابت ،فرناندز بار دیگر پا به توپ شد و گل سوم بازی را نیز در دقیقه ی ۵۰  برای تیمش به ثبت رساند . با وجود تلاش سرمربی برایتون برای تقویت خط حمله ی تیمش ، این تیم تا آخر بازی موفق به گلزنی نشد و این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود منچستر یونایتد به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

برایتونمنچستریونایتد
۳۷%مالکیت۶۳%
۲شوت در چارچوب۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۹تعداد پاس۶۱۶
۲۹۱پاس صحیح۵۴۶
۱۷سانتر۱۲
۴کرنر۵
۱۰خطا۹
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

پخش آنلاین زنده منچستریونایتد و برایتون

در هفته ی دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان برایتون بود و توانست با نتیجه ی ۳ بر ۱ مقابل این تیم به پیروزی دست پیدا کند .. جهانبخش ، بازیکن ایرانی برایتون اما در لیست بازیکنان این تیم حضور نداشت.  اولین فرصت بازی در دقیقه ۱۴ و با حرکت انفرادی مارکوس راشفورد برای یونایتد شکل گرفت، اما ضربه این مهاجم جوان توسط رایان دفع شد اما در دقیقه ۱۷ پخش بازی منچستریونایتد و برایتون ، پس از ضربه ی آندرس پریرا و برخورد توپ به مدافعان برایتون ، توپ را اتفاقی وارد دروازه کرد و  گل اول را برای منچستر به ثبت رساند .

سه دقیقه بعد با ارسال یک ضربه ایستگاهی و ضربه ی هری مگوایر، پروپر در دهانه ی دروازه به اشتباه دروازه خودی را باز کرد  و اینگونه یونایتد به گل دوم هم رسید. یونایتد در اوایل نیمه دوم و روی همکاری فرد و دنیل جیمز و فرد می توانست به گل سوم هم دست یابد، اما این موقعیت را از دست داد. در ادامه بازی زنده منچستریونایتد و برایتون ،  برایتون بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ی  ۶۳ موفق شد با تک گل لوییس دانگ ، اختلاف خود با منچستر را کمتر کند . اما طولی نکشید که یونایتد به گل سوم رسید ، در دقیقه ی ۶۶  پاس به بیرون مارسیال با ضربه دقیق و تمام کننده راشفورد به طاق دروازه برایتون همراه شد و شیاطین سرخ ۱-۳ از حریف خود پیش افتادند تا در نهایت یونایتد با نتیجه ی ۳ بر ۱ پیروز میدان گردد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

منچستریونایتدبرایتون
۴۳%مالکیت۵۷%
۱۱شوت در چارچوب۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۹
۳۶۰تعداد پاس۴۷۶
۲۸۹پاس صحیح۳۸۵
۱۷سانتر۱۴
۵کرنر۲
۱۰خطا۱۴
۰آفساید۴
۲کارت زرد۵

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

پخش بازی زنده منچستریونایتد و برایتون

شنبه ۲۹ دی ۹۷ از هفته ۲۳ لیگ برتر انگلیس ،  تیم فوتبال منچستر یونایتد در استادیوم اولدترافورد ،  میزبان تیم فوتبال برایتون بود که موفق شد با نتیجه ۲ – ۱ تیم میهمان را شکست دهد. در این بازی پل پوگبا و مارکوس راشفورد در دقایق ۲۷ و ۴۲ برای منچستر یونایتد و پاسکال گراس در دقیقه ی ۷۲ برای برایتون موفق به گلزنی شدند. در نیمه اول ، میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و اولین فرصت بازی در دقیقهی  ۸ برای منچستر یونایتد ایجاد شد اما ضربه ی محکم پل پوگبا از بالای دروازه برایتون به بیرون رفت. دقایقی بعد مارکوس راشفورد با یک ضربه ی عالی از فاصله ای دور می توانست دروازه ی برایتون را باز کند اما حضور به موقع دافی مانع این اتفاق شد.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد و برایتون و در دقیقه ی ۲۶ و با متوقف شدن پل پوگبا در محوطه، منچستریونایتد صاحب یک ضربه ی پنالتی شد که خود این ستاره ی فرانسوی آن را تبدیل به گل کرد تا یونایتد با یک گل از برایتون پیش افتد. در دقیقه ی ۳۴ برایتون تا آستانه زدن گل تساوی نیز پیش رفت اما ضربه ی والی مورای در دهانه ی دروازه  به بیرون رفت. اما در دقیقه ی ۴۲  با پاس دالو . ضربه ی راشفورد یونایتد به گل دوم رسید در نهایت با برتری ۰-۲ برابر برایتون راهی رختکن شود.

یونایتد نیمه دوم بازی منچستر یونایتد و برایتون زنده را نیز با حمله آغاز کرد و در دقیقه ی ۵۲ منچستر می توانست با ضربه ی لینگارد به گل برسد اما این مهاجم جوان در نزدیکی دروازه موقعیت گلزنی را از دست داد.در لحظات پایانی و با اشتباه دخیا، برایتون می توانست به گل تساوی برسد اما این اتفاق رخ نداد و یونایتد در نهایت ۱-۲ در این دیدار پیروز شد.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

منچستریونایتدبرایتون
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب۳
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۵۰۹تعداد پاس۳۸۷
۴۳۲پاس صحیح۳۰۷
۳سانتر۵
۶کرنر۵
۱۱ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۱
۱آفساید۲
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد برایتون – تی وی تو

برچسب‌ها: