تی وی تو
منچستر یونایتد
آرسنال

پنجشنبه ۱۱ آذر ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچستر آرسنال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچستر یونایتد – آرسنال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچستر یونایتد آرسنال را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچستر یونایتد آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه بازی زنده منچستر یونایتد و آرسنال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال ۱۱ بهمن ۹۹

در هفته بیست و یکم از لیگ برتر انگلستان دو تیم آرسنال و منچستریونایتد در ورزشگاه ” امارات ” ورزشگاه خانگی آرسنال به مصاف هم رفتند که در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند . در نیمه اول این دیدار توپ و میدان بیشتر در اختیار منچستری ها بود و میزبان باز خاصی از خود ارائه نداد . همچنین اسکات مک تومینای به علت مصدومیت به اجبار جای خود را به آنتونی مارسیال داد .

در نیمه دوم با آمدن ویلیان و اودگارد جان تازه به خط حمله آرسنال داده شد و این تیم توانست بر خلاف نیمه اول بازی ای منسجم تر و تهاجمی تر از خود ارائه دهد . با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال هر دو تیم در رسیدن به گل ناتوان بودند و در نهایت مسابقه با تساوی بدون گل به اتمام رسید 

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

 

آرسنالمنچستریونایتد
۴۳مالکیت۵۷
۳شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۳
۴۳۶تعداد پاس۵۶۶
۳۵۲پاس صحیح۴۸۶
۱۲سانتر۲۴
۴کرنر۷
۹خطا۱۶
۰آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال – ۱۱ آبان ۹۹

در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در اولدترافورد میزبان آرسنال بود و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. در حالی که نیمه اول جذاب دنبال شد، زور هیچ‌کدام از دو تیم به یکدیگر نرسید. اما نیمه دوم آرسنال از اندک فرصت‌ها استفاده کرد و یک پنالتی گرفت که آن را اوبامیانگ در دقیقه ۶۵ به تور دروازه دخیا چسباند.به هر صورت به نظر می رسد که پیروزی در اولدترافورد دستاورد ارزشمندی برای آرتتا و تیمش است. در نقطه مقابل منچستریونایتد با این شکست خانگی حالا فقط هفت امتیاز از شش بازی دارد که شرایط بسیار وحشتناکی است. در حقیقت هر چقدر منچستر در اروپا خوب کار کرده، شرایطش در لیگ ناامیدکننده بوده است. آنها سومین شکست فصل خود را تجربه کردند در حالی که دو برد و یک تساوی هم در کارنامه خود داشتند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو

 

منچستریونایتد آرسنال 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۵۵۶تعداد پاس۴۲۲
۴۷۱پاس صحیح۴۲۲
۱۸سانتر۱۶
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۲
۴آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد آرسنال – ۱۱ دی ۹۸

در خلال بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر انگلیس تیم های آرسنال و منچستر یونایتد با یکدیگر دیدار کردند. آرسنال نیمه ی نخست را طوفانی آغاز کرد و در همین نیمه با ضربات په په در دقیقه ی ۸ و پاپاستاتوپولوس در دقیقه ی ۴۲ به برتری ۲-۰ دست یافت. در نیمه ی دوم اما بازی روند آرام تری به خود گرفت . هر دو تیم در لاک دفاعی خود فرو رفتند و نتوانستند از موقعیت های مناسب پیش آمده استفاده کنند تا نتیجه را تغییر دهند. در نهایت این بازی با همان نتیجه ی نیمه ی نخست و برتری ۲-۰ آرسنال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالمنچستر یونایتد
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۵۱۱تعداد پاس۵۳۷
۴۳۵پاس صحیح۴۵۸
۱۵سانتر۱۶
۱کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو

 

پخش بازی زنده منچستر یونایتد و آرسنال – ۸ مهر ۹۸

دیدار رفت بین تیم های آرسنال و منچستر یونایتد  برای رقابت های لیگ برتر انگلیس در شهر منچستر لندن برگزار شد. تک گل  منچستر با ضربه ی مک تامینی در دقایق آخر نیمه ی نخست سبب شد این تیم ۴۵ دقیقه ی ابتدایی بازی را با برتری به پایان برساند. این گل در دقیقه ی ۵۸ نیمه ی دوم ، با ضربه ی اوبامیانگ جبران شد و بازی را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ادامه بازی روند کند تری را پیش گرفت و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز تاثیری بر نتیجه ی بازی نزاشت . با پایان زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید تا هر دو تیم منتظر دیدار برگشت باشند.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو

 

منچستر یونایتدآرسنال
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۴۳۹تعداد پاس۳۵۳
۳۵۰پاس صحیح۲۷۳
۱۹سانتر۲۰
۸کرنر۷
۱۸خطا۱۳
۲آفساید۴
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو

 

پخش فوتبال منچستر یونایتد و آرسنال زنده – ۱۹ اسفند ۹۷

استادیوم امارات لندن در هفته ی سی ام رقابت های لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۸-۲۰۱۹ شاهد بازی آرسنال و منچستر یونایتد بود.آرسنال که در این دیدار بسیار خوب ظاهر شد ، دروازه ی حریف را ۲ بار باز کرد و این دیدار را با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رساند. ژاکا در دقیقه ی ۱۲ برای اولین بار دروازه ی منچستر را باز کرد و تیم خود را با برتری ۱-۰ به رختکن فرستاد و سپس ضربه ی ایستگاهی اوبامیانگ در دقیقه ی ۶۹ نیمه ی دوم ، وارد دروازه ی منچستر شد و حساب کار را به ۲-۰ تغییر داد تلاش منچستر یونایتد برای جبران این ضربات بی فایده ماند و بازیکنان این تیم نتوانستند خط دفاعی حریف را در هم بشکنند پس به ناچار به نتیجه ی ۲-۰ و پیروزی آرسنال رضایت دادند.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالمنچستر یونایتد
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۰
۳۹۴تعداد پاس۴۶۴
۲۹۸پاس صحیح۳۷۷
۳سانتر۳
۵کرنر۲
۱۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۸
۵آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال – تی وی تو