تی وی تو
بازی زنده  منچستریونایتد آرسنال

بازی زنده منچستریونایتد آرسنال

پخش زنده بازی منچستریونایتد و آرسنال امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم‌های منچستریونایتد و آرسنال بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل آرسنال را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی منچستریونایتد آرسنال ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ دو تیم آرسنال و منچستریونایتد در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر به مصاف
منچستر یونایتد
آرسنال

یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستریونایتد و آرسنال امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم‌های منچستریونایتد و آرسنال بازی خواهند داشت. منچستریونایتد مقابل آرسنال را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی منچستریونایتد آرسنال

۱۲ شهریور ۱۴۰۲

دو تیم آرسنال و منچستریونایتد در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفته‌ بودند که این بازی با برتری ۳-۱ توپچی‌ها همراه شد. 

با این که اولین گل این دیدار در دقیقه ۲۷ توسط رشفورد و به نفع منچستر به ثبت رسید میتوان گفت که در نیمه اول این دیدار آرسنال به مراتب تیم بهتری بود و طی ۲۰ دقیقه اول تلاش‌های زیادی برای گلزنی انجام داد. برتری یونایتد تنها یک دقیقه طول کشید زیرا که روی نفوذ مارتینلی توپ به مارتین اودگارد رسید تا هافبک نروژی در آستانه نقطه پنالتی، با ضربه‌ای پر قدرت و هوشمندانه گل تساوی را به ثمر رساند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال؛ در دقایق ابتدایی باز هم آرسنال به فشار خود ادامه داد اما تا دقایق پایانی شاهد موقعیت حساس زیادی نبودیم تا این که در دقیقه ۸۸ روی پاس عمقی کاسمیرو و فرار گارناچو، وینگر آکادمی شیاطین سرخ دومین گل تیم تن هاخ را به ثمر رساند اما VAR آن را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد.

 در حالی که دو دقیقه به پایان ۸ دقیقه وقت‌های تلف شده باقی مانده بود، دکلان رایس و گابریل ژسوس بار دیگر ثابت کردند تیم شایسته باید برنده بازی شود. شوت رایس با برخورد به جانی اوانز تبدیل به گل شد و در سوی دیگر در دقیقه ۱۰۱ ضدحمله توپچی‌ها را ژسوس با حرفه‌ای‌گری تمام تبدیل به گل کرد. 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال

آرسنالمنچستریونایتد
۵۵٪مالکیت۴۵٪
۵شوت در چارچوب۲
۴شوت خارج چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۵۲۶تعداد پاس۴۴۷
۴۷۳تعداد پاس صحیح۳۸۰
۲۶سانتر۳
۱۲کرنر۳
۸خطا۷
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و آرسنال

۱ مرداد ۱۴۰۲

تیم های آرسنال و منچستریونایتد در یک بازی دوستانه به دیدار هم رفتند. فرناندز و سانچو در نیمه نخست برای منچستر گلزنی کردند و علی‌رغم تلاش بازیکنان آرسنال دروازه حریف در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد آرسنال همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان، آرسنال این بازی دوستانه را ۲-۰ به حریف واگذار کند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

آرسنال منچستریونایتد 
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۴۴۴تعداد پاس۳۸۰
۴۰۴پاس صحیح۳۲۱
۱۵سانتر۴
۴کرنر۱
۱۵خطا۲۲
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

پخش زنده بازی منچستریونایتد و آرسنال

۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تیم های منچستریونایتد و آرسنال در هفته ششم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند که این دیدار با برتری ۳-۱ یونایتد به پایان رسید.

بازی با برتری شیاطین سرخ آغاز شد و این تیم در دقیقه ۴ به گل اول رسید. روی اشتباه کوشیلنی، والنسیا موفق شد با همکاری پوگبا و با ضربه ای دقیق از بین پاهای چک گل اول یونایتد را به ثمر برساند.

برتری شیاطین سرخ ادامه یافت و در دقیقه ۱۲ و این بار با اشتباه مصطفی و روی پاس مارسیال، لینگارد موفق شد زننده گل دوم تیمش در امیرتیس لقب بگیرد.

در دقیقه ۱۹ پخش زنده بازی منچستریونایتد آرسنال آرسنال در دو صحنه فرصت خوبی برای جبران یکی از گل ها داشت؛ اما لاکازت و ژاکا هر ۲ با بی دقتی موقعیت خود را از دست دادند. در دقیقه ۳۲ یک بار دیگر این اتفاق تکرار شد و لاکازت در فرصتی فوق العاده در نهایت با تعلل فراوان توپ را به دیرک زد و در برگشت ضربه دیدنی ژاکا با اختلاف کمی به بیرون رفت. لحظاتی بعد و روی پاس لاکازت، این بار اوزیل می توانست اختلاف را به حداقل برساند؛ اما ضربه او به جایی رفت که دخیا در آن حضور داشت. در دقیقه ۳۸ و ۳۹ دو بار رمسی و بیرین می توانستند قفل دروازه یونایتد را بگشایند؛ اما دخیا هرگز اجازه باز شدن دروازه را نداد.

در اوقات تلف شده نیز ضربه لاکازت که به مدافعان برخورد کرده بود توسط سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ به شکل اعجاب انگیزی مهار شد تا نیمه اول با برتری ۰-۲ یونایتد به اتمام برسد. با شروع نیمه دوم حملات توپچی ها ادامه یافت و آنها در دقیقه ۴۹ اختلاف را به حداقل رساندند. رمسی در محوطه فرصتی فوق العاده را برای لاکازت ایجاد کرد تا مهاجم فرانسوی با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر برساند.

اما در دقیقه ۵۲ لینگارد در موقعیتی تک به تک فرصت داشت تا گل سوم یونایتد را به ثمر برساند؛ اما ضربه او در نهایت به دیرک برخورد کرد و در ریباند مارسیال ناکام ماند. اما در دقیقه ۵۶ دخیا یک بار دیگر با یک عکس العمل فوق العاده در دو صحنه برابر لاکازت و الکسیس ارزش های خود را اثبات کرد. این فرصت سوزی ها در نهایت باعث شد تا در دقیقه ۶۳ و با حرکت انفرادی و فوق العاده پوگبا، لینگارد در برابر دروازه خالی صاحب فرصت شده و زننده گل سوم تیمش لقب گیرد.

در دقیقه ۷۰ پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال پوگبا با تکلی خشن روی پای بیرین مستقیما اخراج شد تا امیدهای آرسنال برای بازگشت باز هم زنده شود.

در ادامه ونگر با اضافه کردن مهاجم تلاش زیادی برای تغییر نتیجه کرد؛ اما دیگر تیمش قادر به خلق موقعیت نبود تا در نهایت یونایتد ۱-۳ این دیدار را پیروز شود.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

منچستریونایتد آرسنال 
۴۰%مالکیت۶۰%
۶شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۳
۳۱۰تعداد پاس۴۶۵
۲۴۲پاس صحیح۳۸۸
۶سانتر۱۶
۲کرنر۵
۱۳خطا۹
۴آفساید۰
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد آرسنال

۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

در نخستین و یکی از حساس ترین نبردهای این هفته لیگ برتر انگلیس ، تیم فوتبال آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان منچستریونایتد بود و ۳- ۱ پیروز شد.

نیمه اول آشفتگی خط دفاع شیاطین سرخ باعث شد بازنده به رختکن بروند. دقیقه ۳ تاوارس گل نخست را وارد دروازه دخئا کرد. دقیقه ۳۲ هم ساکا از روی نقطه پنالتی گل دوم را زد. پیش از این گل انکتیا گل زده بود، اما داور با کمک VAR گل را مردود کرد و پنالتی به آرسنال داد که این پنالتی تبدیل به گل شد. 

دقیقه ۳۴ رونالدو که بعد از یک بازی غیبت به ترکیب یونایتد بازگشته بود با پاس ماتیچ فاصله را کم تر کرد. چیزی از نیمه دوم نگذشته بود که تاوارس پنالتی داد و فرناندش در دقیقه ۵۶ این پنالتی را به تیر دروازه کوبید. شوت تماشایی ژاکا در دقیقه ۷۰ به تور دروازه یونایتد بوسه زد و باز هم فاصله به دو گل رسید.

در پایان پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال آرسنال بردِ این بازی حساس را حفظ کرد تا ۶۰ امتیازی شود و به رده چهارم صعود کند. تیم فوتبال منچستریونایتد ۵۴ امتیازی هم در رده ششم جای گرفت.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

آرسنال منچستریونایتد 
۵۵%مالکیت۴۵%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۴
۵۰۷تعداد پاس۴۱۲
۴۳۰پاس صحیح۳۳۷
۱۱سانتر۱۶
۱کرنر۷
۹خطا۱۲
۲آفساید۲
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

پخش زنده بازی منچستر یونایتد مقابل آرسنال

۱۱ آذر ۱۴۰۰

تیم های منچستریونایتد و آرسنال در هفته ی چهاردهم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند. 

از تاثیرگذارترین چهره های این مسابقه جذاب می توان به فرد اشاره کرد که روی ۳ گل (۱ گل آرسنال و ۲ گل منچستریونایتد) نقش پررنگی ایفا کرد. همچنین کریستیانو رونالدو با ۲ گلی که زد، کمک زیادی به پیروزی تیمش کرد. در حالی که گل اول آرسنال در حالی که داوید دخیا روی زمین افتاده بود و به شکلی بحث برانگیز به ثمر رسید، در همان نیمه اول توپچی ها اعتقاد داشتند داور خطای هری مگوایر روی تا که هیرو تومیاسو را اعلام نکرده است تا در کل شاهد حواشی زیادی در ۴۵ دقیقه ابتدایی بوده باشیم.

در نیمه دوم اگرچه یونایتد توانست از حریف خود جلو بیفتد ولی شادی آن ها فقط ۲ دقیقه دوام آورد و مارتین اودگارد خیلی زود بازی را به تساوی کشاند.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال CR۷ بار دیگر در مسابقه ای بزرگ خودش را نشان داد تا شیاطین سرخ به برد مهمی دست پیدا کنند و در شرایطی مناسب سراغ همکاری با رالف رانگنیک بروند.

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

 

منچستریونایتد آرسنال 
۴۵%مالکیت۵۵%
۱۰شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۷
۴۳۱تعداد پاس۵۲۶
۳۵۴پاس صحیح۴۴۰
۱۲سانتر۱۸
۳کرنر۸
۹خطا۱۰
۰آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد آرسنال

۱۱ بهمن ۱۳۹۹

در هفته بیست و یکم از لیگ برتر انگلستان دو تیم آرسنال و منچستریونایتد در ورزشگاه ” امارات ” ورزشگاه خانگی آرسنال به مصاف هم رفتند که در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند . در نیمه اول این دیدار توپ و میدان بیشتر در اختیار منچستری ها بود و میزبان باز خاصی از خود ارائه نداد . همچنین اسکات مک تومینای به علت مصدومیت به اجبار جای خود را به آنتونی مارسیال داد .

در نیمه دوم با آمدن ویلیان و اودگارد جان تازه به خط حمله آرسنال داده شد و این تیم توانست بر خلاف نیمه اول بازی ای منسجم تر و تهاجمی تر از خود ارائه دهد . با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال هر دو تیم در رسیدن به گل ناتوان بودند و در نهایت مسابقه با تساوی بدون گل به اتمام رسید 

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

 

آرسنالمنچستریونایتد
۴۳مالکیت۵۷
۳شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۳
۴۳۶تعداد پاس۵۶۶
۳۵۲پاس صحیح۴۸۶
۱۲سانتر۲۴
۴کرنر۷
۹خطا۱۶
۰آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

 

پخش زنده بازی منچستر یونایتد آرسنال

۱۱ آبان ۱۳۹۹

در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در اولدترافورد میزبان آرسنال بود و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. در حالی که نیمه اول جذاب دنبال شد، زور هیچ‌کدام از دو تیم به یکدیگر نرسید. اما نیمه دوم آرسنال از اندک فرصت‌ها استفاده کرد و یک پنالتی گرفت که آن را اوبامیانگ در دقیقه ۶۵ به تور دروازه دخیا چسباند.به هر صورت به نظر می رسد که پیروزی در اولدترافورد دستاورد ارزشمندی برای آرتتا و تیمش است. در نقطه مقابل منچستریونایتد با این شکست خانگی حالا فقط هفت امتیاز از شش بازی دارد که شرایط بسیار وحشتناکی است.

در حقیقت هر چقدر منچستر در اروپا خوب کار کرده، شرایطش در لیگ ناامیدکننده بوده است. آنها سومین شکست فصل خود را تجربه کردند در حالی که دو برد و یک تساوی هم در کارنامه خود داشتند.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

منچستریونایتد آرسنال 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۵۵۶تعداد پاس۴۲۲
۴۷۱پاس صحیح۴۲۲
۱۸سانتر۱۶
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۲
۴آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال منچستریونایتد آرسنال

۱۱ دی ۱۳۹۸

در خلال بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر انگلیس تیم های آرسنال و منچستر یونایتد با یکدیگر دیدار کردند. آرسنال نیمه ی نخست را طوفانی آغاز کرد و در همین نیمه با ضربات په په در دقیقه ی ۸ و پاپاستاتوپولوس در دقیقه ی ۴۲ به برتری ۲-۰ دست یافت. در نیمه ی دوم اما بازی روند آرام تری به خود گرفت . هر دو تیم در لاک دفاعی خود فرو رفتند و نتوانستند از موقعیت های مناسب پیش آمده استفاده کنند تا نتیجه را تغییر دهند. در نهایت این بازی با همان نتیجه ی نیمه ی نخست و برتری ۲-۰ آرسنال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

آرسنالمنچستر یونایتد
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۵۱۱تعداد پاس۵۳۷
۴۳۵پاس صحیح۴۵۸
۱۵سانتر۱۶
۱کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

پخش بازی زنده منچستریونایتد و آرسنال

دیدار رفت بین تیم های آرسنال و منچستریونایتد  برای رقابت های لیگ برتر انگلیس در شهر منچستر لندن برگزار شد. تک گل  منچستر با ضربه ی مک تامینی در دقایق آخر نیمه ی نخست سبب شد این تیم ۴۵ دقیقه ی ابتدایی بازی را با برتری به پایان برساند. این گل در دقیقه ی ۵۸ نیمه ی دوم ، با ضربه ی اوبامیانگ جبران شد و بازی را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ادامه بازی روند کند تری را پیش گرفت و حتی ورود بازیکنان تازه نفس نیز تاثیری بر نتیجه ی بازی نزاشت . با پایان زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید تا هر دو تیم منتظر دیدار برگشت باشند.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

منچستر یونایتدآرسنال
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۴۳۹تعداد پاس۳۵۳
۳۵۰پاس صحیح۲۷۳
۱۹سانتر۲۰
۸کرنر۷
۱۸خطا۱۳
۲آفساید۴
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

پخش فوتبال منچستریونایتد و آرسنال زنده

استادیوم امارات لندن در هفته ی سی ام رقابت های لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۸-۲۰۱۹ شاهد بازی آرسنال و منچستر یونایتد بود.آرسنال که در این دیدار بسیار خوب ظاهر شد ، دروازه ی حریف را ۲ بار باز کرد و این دیدار را با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رساند. ژاکا در دقیقه ی ۱۲ برای اولین بار دروازه ی منچستر را باز کرد و تیم خود را با برتری ۱-۰ به رختکن فرستاد و سپس ضربه ی ایستگاهی اوبامیانگ در دقیقه ی ۶۹ نیمه ی دوم ، وارد دروازه ی منچستر شد و حساب کار را به ۲-۰ تغییر داد تلاش منچستریونایتد برای جبران این ضربات بی فایده ماند و بازیکنان این تیم نتوانستند خط دفاعی حریف را در هم بشکنند پس به ناچار به نتیجه ی ۲-۰ و پیروزی آرسنال رضایت دادند.

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

 

آرسنالمنچستر یونایتد
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۰
۳۹۴تعداد پاس۴۶۴
۲۹۸پاس صحیح۳۷۷
۳سانتر۳
۵کرنر۲
۱۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۸
۵آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد آرسنال | تی وی تو

برچسب‌ها: