تی وی تو
فوتبال  منچسترسیتی یانگ بویز زنده

فوتبال منچسترسیتی یانگ بویز زنده

منچسترسیتی
یانگ بویز

سه‌شنبه ۱۶ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی یانگ بویز، امروز سه شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های منچسترسیتی و یانگ بویز بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل یانگ بویز را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و یانگ بویز

اگر برای دیدن فوتبال زنده منچسترسیتی و یانگ بویز و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچسترسیتی یانگ بویز را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های منچسترسیتی و یانگ بویز را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی یانگ بویز

۳ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا،تیم های یانگ بویز و منچسترسیتی با هم دیدار کردند.نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

آکانجی لیا در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم دروازه یانگ بویز را باز کرد اما چند دقیقه بعد، الیا این گل خورده جبران کرد تا بازی با تساوی ۱-۱ ادامه یابد. رفته رفته بر شدت حملات بازیکنان سیتی افزوده میشد تا این که یکی از ستاره های این تیم، هالند، با استفاده از یک موقعیت مناسب با دبل خود دروازه حریف را باز کرد تا در نهایت پخش زنده فوتبال منچسترسیتی یانگ بویز، با برتری ۳-۱ سیتی به پایان برسد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی یانگ بویز

یانگ بویزمنچسترسیتی 
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۱۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱۰مهار دروازه بان۳
۳۲۹تعداد پاس۷۲۰
۲۸۲پاس صحیح۶۸۳
۱۴سانتر۱۳
۴کرنر۵
۱۰خطا۷
۴آفساید۰
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی منچسترسیتی یانگ بویز

پخش زنده بازی منچسترسیتی یانگ بویز

۳ آبان ۱۴۰۲

تیم های منچسترسیتی و یانگ بویز برای اولین بار و در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که منچسترسیتی در ۷ و یانگ بویز در ۶  بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می‌کنید، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع، پیش‌بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده بازی منچسترسیتی یانگ بویز با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی یانگ بویز