تی وی تو
فوتبال  منچسترسیتی کپنهاگن زنده

فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن زنده

منچسترسیتی
کپنهاگن

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های منچسترسیتی و کپنهاگن بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل کپنهاگن را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده منچسترسیتی و کپنهاگن و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچسترسیتی کپنهاگن را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن

۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تیم های منچسترسیتی و کپنهاگن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار بسیار جذاب دنبال شد. دی بروین و سیلوا در دقیقه ۱۰ و ۴۵ برای سیتی گلزنی کردند و تک گل کپنهاگن هم توسط ماتسون به ثبت رسید تا دو تیم با نتیجه ۲-۱ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن جدال پر تنش دو تیم ادامه داشت اما این بار خط دفاعی در دو سوی زمین مانع از باز شدن دروازه ها می شد. در نهایت در دقیقه ۹۲ این فودن بود که موفق شد دروازه کپنهاگن را باز کرده و برتری ۳-۱ را برای سیتی در این دیدار رقم زند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن

کپنهاگنمنچسترسیتی
۲۱٪مالکیت۷۹٪
۱شوت در چارچوب۱۳
۲شوت خارج چارچوب۷
۹مهار دروازه بان۰
۲۰۱تعداد پاس۸۲۲
۱۴۱تعداد پاس صحیح۷۸۰
۹سانتر۱۸
۲کرنر۶
۱۳خطا۳
۰آفساید۱
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن

پخش زنده بازی منچسترسیتی کپنهاگن

۱۹ مهر ۱۴۰۱

تیم های منچسترسیتی و کپنهاگن در هفته چهارم بازی های لیگ قهرمانان اروپا با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار با خراج گومز در دقیقه ۳۰ و ۱۰ نفره شدن سیتی همراه بود. در ادامه ی این تلاش ها باز هم نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت وعلی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن

کپنهاگن منچسترسیتی 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۱
۴۴۲تعداد پاس۶۴۳
۳۸۰پاس صحیح۵۸۰
۱۰سانتر۱۷
۴کرنر۸
۱۳خطا۶
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی کپنهاگن

۱۳ مهر ۱۴۰۱

منچسترسیتی در سومین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در خانه با نتیجه ۵-۰ کپنهاگن را شکست داد.

شاگردان پپ گواردیولا که در دیدار ابتدایی هفته در لیگ برتر با نتیجه ۶-۳ منچستریونایتد را از پیش رو برداشته بودند، امشب به حریف دانمارکی‌شان هم رحم نکردند و با پنج گل به برتری دست یافتند.

سیتی بازی را هجومی آغاز کرد و تنها ۷ دقیقه از پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن سپری شده بود که به گل رسیدند. روی ارسال ژوائو کانسلو بود که ارلینگ هالند از تعلل مدافعان حریف استفاده کرد و دروازه گرابارا را باز کرد.

برتری سیتی ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۱۲، روی پاس در عمق گریلیش، این برناردو سیلوا بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

فشار حملات منچسترسیتی ادامه داشت و این تیم پیاپی صاحب موقعیت می شد اما ضربات نهایی بازیکنان تیم به گل منجر نمی شد. تا اینکه در دقیقه ۳۲، هالند گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند. این بار هم کانسلو روی گل موثر بود و شوت محکم او از پشت محوطه جریمه را گرابارا ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را هالند به راحتی تبدیل به گل کرد.

سیتی برای رسیدن به گل سوم چندان منتظر نماند و در دقیقه ۳۹، داوید خوچولاوا، مدافع گرجستانی کپنهاگن، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. روی شوت سرخیو گومز، مدافع چپ اسپانیایی سیتی، بود که توپ در بین راه به خوچولاوا برخورد کرد و وارد دروازه میهمان شد.

در دقایق پایانی نیمه اول سیتی می توانست به گل چهارم هم برسد اما این اتفاق رخ نداد و نیمه اول با همان سه گل به پایان رسید.

نیمه دوم را سیتی با یک تعویض آغاز کرد و کول پالمر به جای ارلینگ هالند به میدان رفت و همین بازیکن جوان می توانست در دقیقه ۵۱ پخش زنده بازی منچسترسیتی کپنهاگن گل چهارم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه او را گرابرا با یک واکنش دیدنی دفع کرد.

تنها چهار دقیقه بعد، سیتی سرانجام به گل چهارم رسید. خطای مارکو استامنیچ، هافبک نیوزلندی کپنهاگن، روی آیمریک لاپورته، مدافع پیش کشیده سیتی، در محوطه جریمه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. ریاض محرز پشت توپ قرار گرفت و ضربه‌اش را برخلاف جهت حرکت گرابرا وارد دروازه کرد.

بعد از این گل هر دو تیم دست به چند تعویض زدند که باعث شد کمی از تب و تاب بازی کاسته شود اما در دقیقه ۷۱، چیزی نمانده بود که جولین آلوارز نام خود را در بین گلزنان بازی ثبت کند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

اما پنج دقیقه بعد، مهاجم آرژانتینی سیتی موفق به گلزنی شد. روی حرکت خوب جک گریلیش و پاس رو به عقب عالی از محرز بود که جولین آلوارز صاحب موقعیت شد و با یک ضربه ساده دروازه خالی کپنهاگن را باز کرد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچسترسیتی کپنهاگن باز هم این سیتی بود که حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشت و چند بار تا آستانه زدن گل ششم پیش رفت اما در نهایت بازی با همان ۵ گل به سود سیتیزن‌ها به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کپنهاگن

 

منچسترسیتی کپنهاگن 
۷۵%مالکیت۲۵%
۱۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱۲
۸۱۵تعداد پاس۲۸۱
۷۹۴پاس صحیح۲۱۳
۱۹سانتر۴
۷کرنر۱
۷خطا۶
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچسترسیتی کپنهاگن