تی وی تو

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس ‌

منچسترسیتی کریستال پالاس

یکشنبه ۲۸ دی ۲۲:۴۵

لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی – کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچسترسیتی کریستال پالاس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس- ۲۸ دی ۹۸

در ادامه رقابت‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس ، کریستال پالاس در ورزشگاه اتحاد منچستر سیتی را با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ متوقف کرد.جنک توسون، مهاجم پالاس که از اورتون به این تیم قرض داده شده، در دقیقه ۳۹ گل اول بازی را زد. به نظر می‌رسید که پالاس به سه امتیاز بازی می‌رسد، اما آگوئرو در دقیقه ۸۲، سانتر گابریل ژسوس را در دهانه دروازه به گل مساوی تبدیل کرد. این ۲۵۰ امین گل آگوئرو با پیراهن سیتی بود. او پنج دقیقه بعد، سانتر بنجامین مندی را با ضربه‌ سری دقیق وارد دروازه حریف کرد و گل دوم را به ثمر رساند.اما در دقیقه ۹۰ بود که بازی مساوی شد. ویلفرید زاها دفاع سیتی را باز کرد، و از جان استونز عبور کرد، و سانتر او را فرناندینیو به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 

منچسترسیتی  کریستال پالاس
۷۲% مالکیت ۲۸%
۶ شوت در چارچوب  ۳
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۱
۲ مهار دروازه بان ۴
۶۶۴ تعداد پاس ۲۷۲
۵۹۵ پاس صحیح ۱۷۴
۵۸ سانتر ۶
۱۴ کرنر ۲
۹ خطا ۷
۰ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس- ۲۷ مهر ۹۸

از هفته نهم رقابت های لیگ برتر انگلیس،  کریستال پالاس در سلهرست پارک میزبان منچسترسیتی بود. در دقیقه ی ۳۹ نیمه ی نخست ، برناردو سیلوا از سمت راست، با پای چپ توپ را روی دروازه ارسال کرد و گابریل ژسوس با یک ضربه سر شیرجه ای زیبا، توپ را به گوشه پایین دروازه حریف فرستاد و حساب کار را ۱-۰ کرد. در دقیقه ی ۴۱ هم در یک ضد حمله سریع توسط دی بروین، توپ پشت محوطه جریمه به استرلینگ رسید و او با یک پاس عمقی بسیار زیبا از بالای سر مدافعان، داوید سیلوا را با دروازه بان تک به تک کرد و هافبک اسپانیایی با یک ضربه سر ضرب توپ را از بین پاهای دروازه بان وارد دروازه کرد. در نیمه ی دوم شاهد اتفاق خاصی نبودیم و این بازی با برتری ۲-۰ منچستر به پایان رسید.

 

کریستال پالاس منچسترسیتی 
۲۸% مالکیت ۷۲%
۲ شوت در چارچوب  ۱۰
۳ شوت خارج از چارچوب ۸
۹ مهار دروازه بان ۲
۲۷۴ تعداد پاس ۶۸۰
۲۰۵ پاس صحیح ۵۹۵
۸ سانتر ۲۸
۱ کرنر ۸
۸ خطا ۱۰
۳ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس- ۲۵ فروردین ۹۸

تیم منچسترسیتی در هفته بیست و دوم از لیگ برتر انگلستان میزبان واتفورد بود و پس از تساوی با کریستال پالاس در بازی قبل توانست با پیروزی ۳ بر ۱ در این دیدار به روند پیروزی بازگردد.اولین فرصت بازی در دقیقه ۹ و برای منچسترسیتی ایجاد شد اما ضربه استرلینگ روی پاس زیبای داوید سیلوا با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.اما در دقیقه ۱۵ سیتی به گل رسید. پاس عمقی و زمینی دی بروین به استرلینگ رسید تا او از گوشه محوطه با ضربه ای محکم و دقیق گل اول سیتی را وارد دروازه پالاس کند.در دقیقه ۲۶ و روی اشتباه مدافعان پالاس سرخیو آگوئرو می توانست گل دوم سیتی را  به ثمر برساند اما ضربه توام با بی دقتی او به بیرون زمین رفت.

در دقیقه ۳۲ لروی سانه با حرکتی انفرادی خودش را در محوطه جریمه پالاس صاحب موقعیت کرد اما ضربه وینگر آلمانی در آستانه ورود به دروازه توسط گایتا دفع شد.در لحظات پایانی نیمه اول و روی پاس گوندوغان، سانه یک بار دیگر صاحب موقعیت شد اما حضور به موقع مدافعان پالاس دروازه این تیم را نجات داد و نیمه نخست با برتری ۰-۱ سیتی به پایان رسید.در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اولین فرصت نیمه دوم توسط کوین دی بروین ایجاد شد اما ضربه او از راهی دور به بیرون رفت.اما در دقیقه ۶۱ سیتی به گل دوم رسید. ارسال عرضی سانه در حالیکه به نظر می رسید قصد شوت زدن دارد، با تک ضربه استرلینگ به گوشه دروازه پالاس همراه گشته و برتری سیتی ۲ برابر شد.

لحظاتی بعد از دریافت گل دوم، اسکات دان با ضربه سر می توانست دروازه سیتی را باز کند اما ضربه او به بیرون رفت. در دقیقه ۷۷ گوندوغان موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما شوت او با اختلاف زیادی از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت. اما در دقیقه ۸۱ پالاس صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شده و میلیچویچ موفق شد با یک ضربه دقیق گل اول پالاس را وارد دروازه ادرسون کند.اما در لحظات پایانی سیتی به میدان داری پرداخت و در اوقات اضافه به گل سوم رسید. پاس دی بروین در محوطه و در موقعیت آفساید به گابریل ژسوس رسید و او در موقعیتی تک به تک موفق به زدن گل سوم شد.

 

کریستال پالاس منچسترسیتی 
۲۷% مالکیت ۷۳%
۳ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۷
۴ مهار دروازه بان ۲
۲۷۳ تعداد پاس ۷۲۳
۱۹۵ پاس صحیح ۶۵۲
۳ سانتر ۴
۲ کرنر ۹
۱۱ ضربه ایستگاهی ۵
۵ خطا ۱۱
۱ آفساید ۲

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن