تی وی تو
منچسترسیتی
کریستال پالاس

شنبه ۸ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید.اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال منچسترسیتی و کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

از هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی توانست میزبان خود کریستال پالاس را با دو گل شکست دهد . شاگردان گواردیولا در این مسابقه در دقیقه ۵۷ توسط سرخیو آگوئرو و دقیقه ۵۹ توسط فران تورس گلزنی کردند . در پایان گزارش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس سیتیزن ها با کسب این سه امتیاز خیال خود را تا حد زیادی برای قهرمانی امسال لیگ برتر راحت کردند . 

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس

 

کریستال پالاسمنچسترسیتی
۳۰مالکیت۷۰
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱۰
۱مهار دروازه بان۱
۲۹۴تعداد پاس۶۹۶
۲۱۵پاس صحیح۶۱۰
۱۰سانتر۱۸
۲کرنر۶
۹خطا۱۰
۳آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس ۲۸ دی ۹۹

در یکی دیگر از دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس یکشنبه شب تیم منچسترسیتی موفق شد میهمان خود، کریستال پالاس را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهد و با کسب دهمین پیروزی‌اش ۳۵ امتیازی شود و به رده دوم جدول صعود کند. در این بازی برای منچسترسیتی جان استونز دو بار در دقایق ۲۶ و ۸۶، ایلکای گوندوگان در دقیقه ۵۶ و رحیم استرلینگ در دقیقه ۸۸ گلزنی کردند.

منچسترسیتی که تا این مقطع از فصل ۱۷ بازی انجام داده است، با یک بازی کمتر نسبت به منچستریونایتد صدرنشین و با دو امتیاز کمتر در رده دوم جدول قرار دارد. کریستال پالاس هم با ۲۳ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول است.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس

 

منچسترسیتی کریستال پالاس
۷۲%مالکیت۲۸%
۶شوت در چارچوب ۰
۲شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۷۴۹تعداد پاس۲۷۷
۶۷۶پاس صحیح۱۹۷
۲۹سانتر۵
۱۱کرنر۱
۹خطا۸

 

گزارش زنده فوتبال منچسترسیتی و کریستال پالاس

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و کریستال پالاس ۲۸ دی ۹۸

در ادامه رقابت‌های هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس ، کریستال پالاس در ورزشگاه اتحاد منچستر سیتی را با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ متوقف کرد.جنک توسون، مهاجم پالاس که از اورتون به این تیم قرض داده شده، در دقیقه ۳۹ گل اول بازی را زد. به نظر می‌رسید که پالاس به سه امتیاز بازی می‌رسد، اما آگوئرو در دقیقه ۸۲، سانتر گابریل ژسوس را در دهانه دروازه به گل مساوی تبدیل کرد. این ۲۵۰ امین گل آگوئرو با پیراهن سیتی بود. او پنج دقیقه بعد، سانتر بنجامین مندی را با ضربه‌ سری دقیق وارد دروازه حریف کرد و گل دوم را به ثمر رساند.

اما در دقیقه ۹۰ پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس ، بود که بازی مساوی شد. ویلفرید زاها دفاع سیتی را باز کرد، و از جان استونز عبور کرد، و سانتر او را فرناندینیو به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و کریستال پالاس

 

منچسترسیتی کریستال پالاس
۷۲%مالکیت۲۸%
۶شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۶۶۴تعداد پاس۲۷۲
۵۹۵پاس صحیح۱۷۴
۵۸سانتر۶
۱۴کرنر۲
۹خطا۷
۰آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس – تی وی تو

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس ۲۷ مهر ۹۸

از هفته نهم رقابت های لیگ برتر انگلیس،  کریستال پالاس در سلهرست پارک میزبان منچسترسیتی بود. در دقیقه ی ۳۹ نیمه ی نخست ، برناردو سیلوا از سمت راست، با پای چپ توپ را روی دروازه ارسال کرد و گابریل ژسوس با یک ضربه سر شیرجه ای زیبا، توپ را به گوشه پایین دروازه حریف فرستاد و حساب کار را ۱-۰ کرد. در دقیقه ی ۴۱ هم در یک ضد حمله سریع توسط دی بروین، توپ پشت محوطه جریمه به استرلینگ رسید و او با یک پاس عمقی بسیار زیبا از بالای سر مدافعان، داوید سیلوا را با دروازه بان تک به تک کرد و هافبک اسپانیایی با یک ضربه سر ضرب توپ را از بین پاهای دروازه بان وارد دروازه کرد. در نیمه ی دوم شاهد اتفاق خاصی نبودیم و این بازی با برتری ۲-۰ منچستر به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس – تی وی تو

 

کریستال پالاسمنچسترسیتی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۸
۹مهار دروازه بان۲
۲۷۴تعداد پاس۶۸۰
۲۰۵پاس صحیح۵۹۵
۸سانتر۲۸
۱کرنر۸
۸خطا۱۰
۳آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی کریستال پالاس ۲۵ فروردین ۹۸

تیم منچسترسیتی در هفته بیست و دوم از لیگ برتر انگلستان میزبان واتفورد بود و پس از تساوی با کریستال پالاس در بازی قبل توانست با پیروزی ۳ بر ۱ در این دیدار به روند پیروزی بازگردد.اولین فرصت بازی در دقیقه ۹ گزارش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس ، برای منچسترسیتی ایجاد شد اما ضربه استرلینگ روی پاس زیبای داوید سیلوا با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.اما در دقیقه ۱۵ سیتی به گل رسید. پاس عمقی و زمینی دی بروین به استرلینگ رسید تا او از گوشه محوطه با ضربه ای محکم و دقیق گل اول سیتی را وارد دروازه پالاس کند.در دقیقه ۲۶ و روی اشتباه مدافعان پالاس سرخیو آگوئرو می توانست گل دوم سیتی را  به ثمر برساند اما ضربه توام با بی دقتی او به بیرون زمین رفت.

در دقیقه ۳۲ پخش زنده بازی منچسترسیتی کریستال پالاس ، لروی سانه با حرکتی انفرادی خودش را در محوطه جریمه پالاس صاحب موقعیت کرد اما ضربه وینگر آلمانی در آستانه ورود به دروازه توسط گایتا دفع شد.در لحظات پایانی نیمه اول و روی پاس گوندوغان، سانه یک بار دیگر صاحب موقعیت شد اما حضور به موقع مدافعان پالاس دروازه این تیم را نجات داد و نیمه نخست با برتری ۰-۱ سیتی به پایان رسید.در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اولین فرصت نیمه دوم توسط کوین دی بروین ایجاد شد اما ضربه او از راهی دور به بیرون رفت.اما در دقیقه ۶۱ سیتی به گل دوم رسید. ارسال عرضی سانه در حالیکه به نظر می رسید قصد شوت زدن دارد، با تک ضربه استرلینگ به گوشه دروازه پالاس همراه گشته و برتری سیتی ۲ برابر شد.

لحظاتی بعد از دریافت گل دوم، اسکات دان با ضربه سر می توانست دروازه سیتی را باز کند اما ضربه او به بیرون رفت. در دقیقه ۷۷ گوندوغان موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما شوت او با اختلاف زیادی از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت. اما در دقیقه ۸۱ بازی زنده منچسترسیتی کریستال پالاس ، پالاس صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شده و میلیچویچ موفق شد با یک ضربه دقیق گل اول پالاس را وارد دروازه ادرسون کند.اما در لحظات پایانی سیتی به میدان داری پرداخت و در اوقات اضافه به گل سوم رسید. پاس دی بروین در محوطه و در موقعیت آفساید به گابریل ژسوس رسید و او در موقعیتی تک به تک موفق به زدن گل سوم شد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس – تی وی تو

 

کریستال پالاسمنچسترسیتی 
۲۷%مالکیت۷۳%
۳شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۲
۲۷۳تعداد پاس۷۲۳
۱۹۵پاس صحیح۶۵۲
۳سانتر۴
۲کرنر۹
۱۱ضربه ایستگاهی۵
۵خطا۱۱
۱آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی کریستال پالاس – تی وی تو