تی وی تو
منچسترسیتی
چلسی

شنبه ۲۵ دی ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

فوتبال زنده منچسترسیتی چلسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی چلسی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی چلسی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال چلسی و منچسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و چلسی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی چلسی و منچسترسیتی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی چلسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی چلسی

از هفته ششم لیگ برتر انگلستان دو تیم چلسی و منچستر سیتی استمفورد بریج ، ورزشگاه خانگی تیم چلسی  به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر سیتیزن ها همراه بود . در نیمه اول این دیدار منچستر سیتی تیم برتر میدان بود و به دفعات روی دروازه تیم میزبان موقعیت خلق کرد اما موفق به گلزنی نشد . نیمه اول این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید .

همچنین تیاگو سیلوا در دقیقه بیست و نه  به دلیل آسیب دیدگی جای خود را به ریس جیمز داد . در نیمه دوم منچستر سیتی توانست خیلی زود به گل دست پیدا کند . گابریل ژسوس در دقیقه ۵۳ روی پاس ژوآئو کانسلو دروازه چلسی را باز کرد . توماس توخل سرمربی تیم چلسی بعد از این گل با به میدان آوردن کای هاورتس و لوفتوس چیک سعی در جبران گل خورده و تغییر نتیجه را داشت و دوست نداشت در این دیدار خانگی امتیازی از دست بدهد .

آبی های لندن به مانند نیمه اول در ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه سیتی ناتوان بودند و نتوانستند به گلی دست پیدا کنند . در نهایت با پایان بازی منچسترسیتی و چلسی زنده نیز این دیدار با برتری یک بر صفر سیتی با تک گل ژسوس به پایان رسید . 

پخش زنده بازی منچسترسیتی چلسی

 

چلسیمنچستر سیتی
۴۱مالکیت۵۹
۰شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۰
۴۱۳تعداد پاس۵۹۸
۳۴۱پاس صحیح۵۲۷
۱۷سانتر۲۶
۴کرنر۱۳
۱۲خطا۱۰
۳آفساید۴
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی چلسی

 

پخش زنده بازی چلسی و منچسترسیتی

بازی چلسی و منچسترسیتی در ورزشگاه دراگائو پرتغال شب گذشته در فینال قهرمانان اروپا برگزار شد و چلسی موفق شد با پیروزی یک بر صفر بر منچستر سیتی پپ گواردیولا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا برای دومین بار شود. بازی با حملات چلسی آغاز شد و چلسی می توانست توسط تیمو ورنر به گل برسد که تیمو ورنر موقعیت هایش را به شکل عجیبی خراب کرد. در ادامه منچسترسیتی هم نتوانست حملات آنچنانی روی دروازه چلسی طراحی کند. در حالی که پیش بینی می شد نیمه اول ۰-۰ مساوی به اتمام برسد، حفره عجیب خط دفاعی سیتی، پاس عمقی فوق العاده میسون مونت و گل کای هاورتز گران قیمت چلسی را ۱-۰ جلو انداخت.

در ادامه پخش زنده بازی منچسترسیتی چلسی در نیمه دوم اما سیتی هرچه زد به در بسته خورد و بازیکنان چلسی با جان و دل دفاع می کردند. البته چلسی یک موقعیت عالی را توسط پولیسیچ از دست داد. مصدومیت کوین دی بروینه و تعویض اجباری او بدترین خبر برای پپ بود و پپ که برای فرار از شکست همه کار کرد و تعویض هایش و تاکتیک هایش جواب نداد. حتی از اوت دستی بلند هم استفاده کرد ولی این اوت دستی های بلند هم چاره کار نبود تا پپ در سومین فینال لیگ قهرمانانش بازنده شود و نتواند موفقیت دو فینال قبلی با بارسلونا را تکرار کند.

حالا سیتی که بیش از هر زمان دیگری به این جام نزدیک شده بود قطعا فصل آینده از انگیزه های بیشتری برای فتح این جام برخوردار خواهد بود و توخل هم پس از شکست در فینال ۲۰۲۰ دالوژ مقابل بایرن مونیخ هانسی فلیک این فینال را از سیتی پپ برد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

منچسترسیتی چلسی 
۶۰%مالکیت۴۰%
۱شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۶۰۹تعداد پاس۴۰۱
۵۳۳پاس صحیح۳۲۲
۱۳سانتر۷
۳کرنر۱
۱۴خطا۱۳
۱آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی

در هفته سی‌وپنجم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی و چلسی فینالیست‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که آبی‌های لندن این بازی را ۲ بر یک بردند. نیمه نخست بازی متعادل دنبال می‌شد تا این که مهم‌ترین اتفاقات روی دروازه چلسی رخ داد. دقیقه ۴۴ فرار ژسوس با پاسش در دهانه دروازه همراه شد که استرلینگ ضربه نهایی را زد. ژسوس یک دقیقه بعد پنالتی گرفت که این پنالتی را آگوئرو با ضربه چیپ به دستان مندی سپرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی دقیقه ۶۳ سرانجام چلسی هم به گل رسید. پاس آسپلیکوئتا با شوت پای چپ زیاش این گل را به ارمغان آورد تا ستاره مراکشی مثل دیدار جام حذفی به سیتی گل زده باشد. دقیقه ۲+۹۰ هم پاس ورنر و ضربه نهایی آلونسو گل برتری را برای چلسی به ارمغان آورد تا قهرمانی سیتی به روزهای آتی موکول شود.

منچسترسیتی با ۸۰ امتیاز صدرنشین لیگ برتر است و اگر منچستریونایتد فردا موفق نشود امتیاز بگیرد، قهرمان خواهد شد. چلسی هم با ۶۴ امتیاز به رده سوم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

منچسترسیتی چلسی 
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۵۳۷تعداد پاس۵۸۰
۴۸۹پاس صحیح۵۲۳
۱۶سانتر۱۲
۶کرنر۲
۱۲خطا۱۰
۱آفساید۵
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی چلسی و منچسترسیتی

در نخستین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی انگلیس، منچسترسیتی در ومبلی مقابل چلسی یک بر صفر شکست خورد تا شاگردان توخل فینالیست شوند.زیاش در دقیقه ۵۵، گل پیروزی‌بخش آبی‌های لندن را به ثمر رساند تا جدال نمایندگان انگلیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به برتری آبی‌های لندن بیانجامد.منچسترسیتی که می توانست امسال طعم کسب قهرمانی در چهار تورنمنت یعنی لیگ جزیره، جام حذفی، جام اتحادیه و لیگ قهرمانان را بچشد، از رسیدن به قهرمانی حذفی بازماند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

چلسی منچسترسیتی 
۴۴%مالکیت۵۶%
۳شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۴۸۴تعداد پاس۶۰۰
۴۱۶پاس صحیح۵۲۲
۱۰سانتر۲۰
۳کرنر۶
۸خطا۱۲
۴آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال چلسی و منچسترسیتی

حساس‌ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج برگزار شد، جایی که چلسی از مهمانش منچسترسیتی ۳ بر یک شکست خورد. نیمه اول هرچه آبی‌های میزبان زدند به در بسته خورد و هرچه آبی‌آسمانی‌های مهمان زدند به تور نشست! سیتی با گل‌های گوندوغان، فودن و دی بروینه در دقایق ۱۸، ۲۱ و ۳۴ با برد قاطع به رختکن رفت. نیمه دوم سیتی خیلی منطقی بازی را کنترل کرد و چلسی هم توانایی جبران گل‌های خورده نیمه اول را نداشت. تنها یک مرتبه توسط هادسون اودوی در دقیقه ۲+۹۰ به گل رسیدند.

در یک ضد حمله، ارسال زمینی هاورتس از سمت چپ ، در تیر دوم به هادسون اودوی رسید تا این بازیکن با شوت سر ضرب خود یکی از گل ها را جبران کند.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی ، سیتی که این روزها بدجور درگیر کرونایی شدن بازیکنانش شده ۲۹ امتیازی شد تا به رده پنجم برسد. چلسی هم در ادامه ناکامی‌هایش با ۲۶ امتیاز به رده هشتم سقوط کرد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

چلسی منچسترسیتی 
۵۴%مالکیت۴۶%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۶۵۴تعداد پاس۵۵۴
۵۹۱پاس صحیح۴۸۸
۱۹سانتر۷
۵کرنر۳
۱۱خطا۱۰
۲آفساید۰
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

پخش بازی زنده چلسی و منچسترسیتی

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم لیگ برتر تیم های منچستر سیتی و چلسی به دیدار هم رفتند. چلسی با گل دقیقه ی ۳۶ پولیشیچ پیش افتاد . منچستری ها زمان کافی برای جبران این تک گل داشتند ، بنابراین نیمه ی دوم را با آرامش شروع کردند تا کم کم فشار را بر دروازه ی حریف بیشتر کنند. ۱۰ دقیقه پس از شروع نیمه ی دوم ، دی بروین توانست قفل دروازه ی چلسی را باز کند و حساب کار را ۱-۱ کند.

در ادامه اما بازی به خشونت کشیده شده بود ، تا جایی که در دقیقه ی ۷۷ فرناندینیو با کارت قرمز از زمین اخراج شد و چلسی را صاحب یک ضربه ی ایستگاهی کرد. این ضربه توسط ویلیان به گل دوم چلسی تبدیل شد. در ادامه اما تلاش های منچستر برای ثبت گل دوم بی نتیجه ماند تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برتری چلسی به پایان برسد. 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

چلسیمنچستر سیتی
۳۵%مالکیت۶۵%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۵
۳۷۶تعداد پاس۷۰۳
۳۰۹پاس صحیح۶۴۲
۱۱سانتر۲۰
۵کرنر۷
۱۳خطا۳
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

پخش زنده بازی چلسی و منچسترسیتی

در حساس‌ترین دیدار هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان چلسی بود و در نهایت به پیروزی ۲-۱ دست یافت.بازی از همان ابتدا سرعت بالایی داشت و در دقیقه ۷، ویلیان می‌توانست چلسی را پیش بیاندازد اما ضربه او از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت. دقایقی بعد این بار فیکایو توموری صاحب موقعیت شد اما ضربه زمینی او با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه سیتی به بیرون رفت.

برخلاف تصور حملات پرتعداد چلسی آنقدر ادامه پیدا کرد تا در دقیقه ۲۱، پاس در عمق عالی کواچیچ موقعیت را در اختیار انگولو کانته قرار داد و او هم در شرایطی دشوار با یک ضربه دقیق دروازه سیتیزن‌ها را گشود.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی شاگردان گواردیولا بعد از گل احیا شدند و در دقیقه ۲۹، روی یک ضدحمله ضربه کوین دی‌بروین با برخورد به پای کورت زوما وارد دروازه چلسی شد تا بازی مساوی شود. بعد از این گل روند بازی تغییر کرد و در دقیقه ۳۷، ریاض ماحرز از سمت راست نفوذ کرد و با یک ضربه زمینی و دقیق، دروازه کپا را برای دومین بار باز کرد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت در دقیقه ۶۴، ماحرز باز هم فرصت گلزنی داشت اما ضربه او با نوک انگشتان کپا راهی کرنر شد.

در دقایق پایانی ضربه آزاد خطرناک میسون مانت با اختلافی اندک به بیرون رفت.این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۴، رحیم استرلینگ گل سوم سیتی را هم به ثمر رساند اما VAR گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. سیتیزن‌ها در ادامه بازی را کنترل کردند در نهایت به یک پیروزی ارزشمند خانگی دست پیدا کردند. منچسترسیتی با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد جای چلسی ۲۶ امتیازی را در رده سوم گرفت.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

منچستر سیتیچلسی
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۵۵۸تعداد پاس۶۴۲
۴۷۷پاس صحیح۵۷۲
۱۹سانتر۱۳
۸کرنر۲
۵خطا۹
۳آفساید۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

پخش بازی چلسی و منچسترسیتی زنده

در مرحله ی فینال جام اتحادیه انگلیس ، تیم های چلسی و منچستر با یکدیگر دیدار کردند .نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، بازی سرعت بیشتری پیدا کرد اما دفاع مستحکم هر دو تیم مانع از نفوذ مهاجمان می شد. هرچه به دقایق پایانی نزدیکتر می شدیم فشار بر بازیکنان بیشتر میشد .

اما آن ها با غفلت خود چندین موقعیت عالی پیش آمده را از دست دادند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود. ایلکای گوندوغان ،سرخیو آگوئرو ،برناردو سیلوا و رحیم استرلینگ چهار گل منچستر سیتی را به ثبت رساندند و از سوی دیگر سزار آزپیلیکوئتا ، امرسون و ادن هازارد برای چلسی گلزنی کردند . در پایان این دو تیم به نتیجه ی ۴-۳ دست پیدا کردند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو

 

چلسیمنچستر سیتی
۳۸%مالکیت۶۲%
۰شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۰
۵۱۲تعداد پاس۸۰۸
۴۲۲پاس صحیح۷۱۷
۲سانتر۷
۴کرنر۷
۲۱ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۲۲
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی – تی وی تو