تی وی تو

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پورتو

منچسترسیتی پورتو

سه‌شنبه ۱۱ آذر ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی منچسترسیتی پورتو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی پورتو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی پورتو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی – پورتو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی پورتو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچسترسیتی پورتو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی پورتو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی پورتو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی پورتو – ۳۰ مهر ۹۹

تیم فوتبال منچستر سیتی در اولین بازی از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم فوتبال پورتو پرتغال رفت.در نیمه اول این دیدار در دقیقه ۱۴ لوییس دیاز گل اول این بازی را به سود تیم پورتو به ثمر رساند .در ادامه در دقیقه ۲۰ سرخیو آگوئرو گل تساوی را برای تیم منچستر سیتی زد و نیمه اول با حساب ۱ بر ۱ پایان یافت .با شروع نیمه دوم بازی ایلکای گوندوغان در دقیقه ۶۵ بازی را ۲ بر ۱ به سود سیتیزن ها کرد و فران تورس در دقیقه ۷۳ بازی را ۳ بر ۱ به سود میزبان تغییر داد و در نهایت تیم فوتبال منچسترسیتی ۳ بر ۱ پورتو را شکست داد.

 

منچستر سیتی پورتو 
۶۸% مالکیت ۳۲%
۶ شوت در چارچوب  ۲
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۳
۶۳۷ تعداد پاس ۲۹۲
۵۵۶ پاس صحیح ۲۲۲
۱۱ سانتر ۹
۴ کرنر ۱
۱۵ خطا ۴
۵ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۹ بهمن

بازیهای جمعه ۱۰ بهمن

بازیهای شنبه ۱۱ بهمن

بازیهای یکشنبه ۱۲ بهمن