تی وی تو
منچسترسیتی
پاری سن ژرمن

چهارشنبه ۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی منچسترسیتی پاری سن ژرمن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی پاری سن ژرمن زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن منچسترسیتی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن منچسترسیتی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی پاری سن ژرمن آنلاین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاریس و منچسترسیتی زنده را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن منچسترسیتی ۶ مهر ۱۴۰۰

در هفته دوم از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه A دو تیم پاری سن ژرمن و منچسترسیتی به مصاف هم رفتند که با برتری دو بر صفر شاگردان پوچتینو همراه بود . در این دیدار ادریسا گی هافبک سنگالی پاریسی ها در دقیقه ۸ دروازه سیتی را گشود . منچسترسیتی بعد از این گل حملات متعددی را روی دروازه پاری سن ژرمن تدارک دید اما به نتیجه نرسید و نیمه اول با تگ پاریسی ها به پایان رسید .

در نیمه دوم پپ گواردیولا با به میدان آوردن بازیکنانی همچون فیل فودن تلاش بر به تساوی کشیدن مسابقه داشت اما بر خلاف جریان بازی لیونل مسی ستاره آرژانتینی پاریسی ها روی همکاری فوق العاده با کیلیان امباپه موفق شد در دقیقه ۷۴ گل دوم را برای تیمش به ثمر برساند . در ادامه ی گزارش زنده بازی منچسترسیتی پاری سن ژرمن نیز اتفاق خاصی در میدان رخ نداد و این پاری سن ژرمن بود که با برتری دو گله بر مهمان خود منچسترسیتی چیره شد و به سه امتیاز مسابقه رسید 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن منچسترسیتی

 

پاری سن ژرمنمنچسترسیتی
۴۶مالکیت۵۴
۳شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۱
۴۶۹تعداد پاس۵۳۳
۴۰۵پاس صحیح۴۷۶
۴سانتر۳۲
۲کرنر۱۰
۸خطا۱۲
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن منچسترسیتی

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن منچسترسیتی – ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

در اولین دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه اتحاد، منچستر سیتی مقابل پاری سن ژرمن ۲ بر صفر پیروز شد تا به فینال برسد. نیمه نخست پرهیجان بود و پاریسی ها می توانستند به گل هم برسند تا امیدوار بمانند، اما پاس عالی ادرسون با راه انداختن زینچنکو و در نهایت ضربه محرز دقیقه ۱۱ سیتی را به تنها گل این نیمه رساند. نیمه دوم سیتی بهترین دفاع را در حمله دید و از موقعیت هایش استفاده کرد تا خیالش را راحت کند. یک ودوی فودن و دی بروینه و در نهایت پاس عالی هافبک انگلیسی به محرز باعث شد گل دوم دقیقه ۶۳ به ثبت برسد.

دقیقه ۶۹ هم دی ماریا بعد از این که پای خودش را روی پای فرناندینیو کوبید با کارت قرمز داور مواجه شد تا بازی از آن لحظه به بعد با خشونت و حرکات عجیب بازیکنان دو تیم همراه شود. پس از ۱۰ نفره شدن، پاریسی ها توانایی جبران نتیجه را نداشتند و در نهایت سیتی با برتری ۴ بر یک در مجموع دو دیدار برای نخستین مرتبه در تاریخ راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو

 

منچستر سیتی پاری سن ژرمن
۴۴%مالکیت۵۶%
۵شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۳
۴۶۹تعداد پاس۵۸۲
۴۱۱پاس صحیح۵۳۰
۹سانتر۲۳
۶کرنر۶
۱۵خطا۱۲
۱آفساید۱
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاریس و منچسترسیتی – ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در دومین دیدار از دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک‌دوپرنس برگزار شد، دیداری که پاری‌سن‌ژرمن در آن مقابل مهمانش منچسترسیتی ۲ بر یک شکست خورد.نیمه نخست پرهیجان و زیبا بود و هر دو تیم موقعیت‌های گل بسیاری داشتند، اما این پاری‌سن‌ژرمن بود که بهتر استفاده کرد و به گل رسید. دقیقه ۱۵ ضربه کرنر دی‌ماریا را مارکینیوس به گوشه دروازه ادرسون فرستاد.

نیمه دوم نیمه سیتی بود و گواردیولا در نیمه مربیان مچ پوچتینو را خواباند. ابتدا ارسال دی بروینه در دقیقه ۶۴ مستقیم وارد دروازه شد. سپس دقیقه ۷۱ ضربه ایستگاهی تماشایی محرز به گوشه دروازه ناواس رفت.با این برتری سیتی به حضور در اولین فینال تاریخش در لیگ قهرمانان اروپا بسیار نزدیک شد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو

 

پاری‌سن‌ژرمن منچسترسیتی 
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۴۵۷تعداد پاس۶۷۷
۳۹۶پاس صحیح۶۲۵
۱۴سانتر۱۵
۶کرنر۴
۹خطا۱۵
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو

 

پخش بازی من سیتی و پاری سن ژرمن – ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

تیم های پاریسن ژرمن و منچستر سیتی در مرحله ی یک چهارم نهای لیگ قهرمانان اروپا  به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار آگوئرو ضربه ی ایستگاهی تیمش را خراب کرد تا این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد بازی جذاب تری بودیم. دی بروین در دقیقه ی ۷۶ موفق شد تک گل این رقابت را به ثبت برساند تا با پایان زمان این دیدار ، سیتی به برتری ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو

 

منچستر سیتی پاریسن ژرمن 
۳۵%مالکیت۶۵%
۱شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۰
۳۸۶تعداد پاس۷۱۱
۲۸۵پاس صحیح۶۰۳
۸سانتر۴
۶کرنر۵
۱۳ضربه ایستگاهی۱۶
۲آفساید۴
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و منچسترسیتی – ۱۸ فروردین ۱۳۹۵

در چارچوب بازی های مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های پاریسن ژرمن و منچستر سیتی با هم دیدار کردند.  دی بروین در دقیقه ی ۳۸ و ابراهیمویچ در دقیقه  ی ۴۱ برای تیم هایشان گلزنی کردند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن باز گردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، دو تیم به حملات خود ادامه دادند و در دقیقه ی ۵۹ ربیو و ۷۲ فرناندینیو یک بار دیگر دروازه ی حریف را باز کردند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو

 

پاریسن ژرمن منچستر سیتی 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۳
۷۳۳تعداد پاس۳۵۲
۶۴۷پاس صحیح۲۷۱
۶سانتر۵
۴کرنر۴
۱۵ضربه ایستگاهی۶
۲آفساید۱
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی پاری سن ژرمن – تی وی تو