تی وی تو
منچسترسیتی
ولورهمپتون

چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچسترسیتی ولورهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی ولورهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی و ولورهمپتون واندرز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی ولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی ولورهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

در ادامۀ هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان ولورهمپتون بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۰-۱ شکست دهد و صدر جدول را حفظ کند.سیتی که در نیمه نخست برای رسیدن به گُل بسیار تلاش کرد، موفق به باز کردن دروازه حریف نشد و با تساوی بدون گُل راهی رختکن شد.

در نیمه دوم اما همه چیز تغییر کرد و رائول خیمنز، مهاجم مکزیکی ولورهمپتون در کوتاه ترین زمان (۳۱ ثانیه) دو کارت زرد گرفت و از زمین اخراج شد تا سیتی برای رسیدن به گُل برتری بیشتر از قبل پیش بکشد.سیتیزن‌ها در دقیقه ۶۶ صاحب پنالتی شدند و رحیم استرلینگ با قرار گرفتن پشت توپ موفق شد دروازه حریف را باز کند و صدمین گُل خود را در لیگ برتر به ثمر رساند.

سیتی در ادامه تلاش‌های بیشتری برای افزایش اختلاف انجام داد اما ناموفق بود و خط دفاع ولورهمپتون به مهاجمان این تیم اجازه نداد تا گُلزنی کنند. در ادامه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون توپ دیگر از خط عبور نکرد و سیتی به لطف تنها گُل استرلینگ به برتری رسید و صدر جدول را با ۳۸ امتیاز حفظ کرد.

ولورهمپتون نیز با ۲۱ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت و سه امتیاز ارزشمند را از دست داد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

 

ولورهمپتون منچسترسیتی 
۷۱%مالکیت۲۹%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۸
۷۴۶تعداد پاس۳۱۰
۶۷۹پاس صحیح۲۳۱
۳۳سانتر۴
۱۴کرنر۱
۱۲خطا۵
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

تیم های منچستر سیتی و ولورهمپتون در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که در پایان سیتیزن ها با نتیجه چهار بر یک به برتری دست پیدا کردند.

شاگردان پپ گواردیولا که تمام بازی‌های سال ۲۰۲۱ را برده اند این بار هم به این روند ادامه داده و شاگردان نونو اسپریتو سانتو را از پیش رو برداشتند. لیندر دندونکر در دقیقه ۱۵، گابریل ژسو در دقایق ۸۰ و ۵+۹۰ و ریاض محرز در دقیقه ۹۰ برای تیم میزبان گلزنی کردند و کانر کودی در دقیقه ۶۱ تک گل گرگ ها را به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون سیتی با این پیروزی، بیست و یکمین برد متوالی خود را در مسابقات رسمی به دست آورد و به رکورد ۲۳ برد بایرن مونیخِ هانسی فلیک نزدیک‌تر شد. شاگردان پپ گواردیولا حالا با یک بازی بیشتر و ۶۵ امتیاز جایگاه خود را در صدر مستحکم تر کرده و با تیم دوم فاصله را به ۱۵ امتیاز رساندند. وولوز هم با ۳۴ امتیاز فعلا در رده دوازدهم باقی ماند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

 

منچستر سیتیولورهمپتون 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۷
۷۹۸تعداد پاس۳۰۹
۷۳۶پاس صحیح۲۵۸
۲۴سانتر۷
۱۰کرنر۲
۹خطا۵
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

در هفته دوم مسابقات لیگ جزیره منچستر سیتی درحالی در خانه ولورهمپتون به مصاف این تیم رفت که این نخستین بازی این تیم در لیگ جزیره در فصل جدید بود. شاگردان گواردیولا توسط دی‌بروینه ۲۱ فودن ۳۳ و  ژسوس ۹۴ موفق شد ۳ بر یک ولوز را شکست دهد تا مسابقات را با برد شروع کند.

تک گل ولورهمپتون را خیمنز در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند.منچسترسیتی قطعا یکی از مدعیان قهرمانی لیگ انگلیس خواهد بود که به نظر می رسد امسال هم رقابت داغی بالیورپولو سایر مدعیان داشته باشند. البته انها امسال توجه ویژه ای هم روی مسابقات اروپایی خواهند داشت.

 

ولورهمپتون  منچستر سیتی
۳۴%مالکیت۶۶%
۱شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۰
۳۵۶تعداد پاس۶۹۲
۲۷۳پاس صحیح۶۰۲
۱۳سانتر۸
۴کرنر۶
۷خطا۸
۲آفساید۳
۰کارت زرد۳

 

بازی زنده منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

 در چارچوب بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس ،  تیم ولورهمپتون در ورزشگاه مالینیو میزبان تیم منچستر سیتی شد. دقابق آغازین  نیمه ی اول این بازی جذاب با اخراج دروازه بان منچستر سیتی ، ادرسون همراه بود. او که از دروازه خارج شده بود تا دیگو جوتا ، بازیکن همپتونی را متوقف کند ، به سرعت از داور کارت قرمز دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا این تیم ده نفره با نتیجه ی ۲-۳ مقابل ولورهمپتون بازی را واگذار کند.

در نیمه ی اول رحیم استرلینگ منچستری توانست یک ضربه ی پنالتی را به گل بنشاند و به این ترتیب تیم منچستر سیتی پیروز نیمه ی اول شد.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون نیز این بازیکن دومین گل را برای تیمش به ثمر رساند اما گلزنی سه بازیکن همپتونی ، ترائوره ، خیمنز و دوهرتی مجالی برای پیروزی به منچستری ها نداد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

ولورهمپتونمنچسترسیتی
۶۲%مالکیت۳۸%
۸شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۵۵۶تعداد پاس۳۵۰
۴۸۹پاس صحیح۲۷۴
۳۴سانتر۲
۳کرنر۱
۷خطا۱۳
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

دو تیم منچسترسیتی و ولورهمپتون در ۱۴ مهر ۹۸ در استادیوم اتحاد منچستر به مصاف هم رفتند. این دیدار نیمه ی اول آرامی داشت و علی رغم تلاش زیاد سیتی به خصوص کوترونه و خیمنز ، این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما حملات بیشتر شد و میزبان بازی بهتری ارائه داد ، بازیکنان همپتونی نیز از کار نایستادند و ضربه ی خطرناک سیلوا به تیرک دروازه برخورد کرد.

۱۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود که همپتون با گل ترائوره پیش افتاد ، همپتونی ها تلاش خود را بیشتر کردند اما در ۴ دقیقه ی وقت اضافه ، این بازیکن دوباره برای همپتون گلزنی کرد تا این تیم پیروز قاطع میدان گردد.

پخش زنده منچسترسیتی ولورهمپتون

ولورهمپتون

منچسترسیتی
۲۴%مالکیت۷۸%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۰
۲۲۸تعداد پاس۷۱۲
۱۴۷پاس صحیح۶۳۰
۵سانتر۳۵
۱کرنر۹
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۱
۲

کارت زرد

۵

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون