تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

منچسترسیتی
ولورهمپتون

شنبه ۸ مهر ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و ولورهمپتون . امروز شنبه ۸ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های منچسترسیتی و ولورهمپتون بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل ولورهمپتون را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی و ولورهمپتون واندرز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی ولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

۲۶ شهریور ۱۴۰۱

ولورهمپتون و منچسترسیتی در چارچوب بازی های هفته هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت سیتیزن ها با نتیجه ۳-۰ موفق به کسب پیروزی شدند.

در همان دقیقه اول بازی سیتی به گل دست یافت. ارسال دقیق کوین دی بروینه از راست به درون محوطه جریمه را جک گریلیش جلوتر از مدافعان وولوز به گل تبدیل کرد. این اولین گل فصل گریلیش بود.

سیتی همچنان تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۱۷ پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون به گل دوم هم رسید. زننده این گل، ارلینگ هالند بود. ستاره نروژی که قبل از این بازی توانسته بود ۱۰ گل در لیگ برتر به ثمر برساند، با شوت پای راست خود از بیرون محوطه جریمه توانست گل دوم سیتی را بزند و یازدهمین گلش در هفت بازی لیگ برتر را نیز ثبت کند. او در هر چهار بازی ابتدایی بیرون خانه خود در لیگ برتر هم گلزنی کرده (پنج بار) که یک رکورد است.

کار برای میزبان در دقیقه ۳۳ سخت تر نیز شد. ناتان کالینز با خطای شدید روی جک گریلیش و دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد تا ولوز ۱۰ نفره شود. سیتی بازهم شانس های گلزنی دیگری تا پایان نیمه اول داشت اما در نهایت با همان دو گل برتری به رختکن رفت.

میزبان بر خلاف انتظارات با وجود اینکه ۱۰ نفره بود ولی نیمه دوم را بهتر شروع کرد و پس از چند فرصت نصفه و نیمه در دقیقه ۶۰ می توانست فاصله را کم کند اما دستپاچگی گونسالو گِدِس باعث شد تا او یک موقعیت خوب را در درون محوطه جریمه از دست بدهد. ضربه بال پرتغالی بی دقت بود و به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷ پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون شوت ارلینگ هالند را دروازه بان وولوز برگشت داد و در برگشت بازهم دروازه بان ضربه فیل فودن را راهی کرنر کرد. در حالیکه وولوز برتری محسوسی داشت، سیتی در دقیقه ۶۹ به گل سوم رسید. حرکت از هالند شروع شد. او در سمت راست محوطه جریمه وولوز، کوین دی بروینه را صاحب توپ کرد و ارسال ستاره بلژیکی به درون محوطه جریمه با ضربه نرم و زمینی فیل فودن به گل سوم سیتی ختم شد.

در ادامه بازی سیتی بازهم شانس هایی برای گلزنی داشت ولی در نهایت بازی با برتری ۰-۳ تیم تحت هدایت پپ گواردیولا به اتمام رسید و این تیم موقتا صدرنشین لیگ برتر شد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

ولورهمپتونمنچسترسیتی 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۴۲۲تعداد پاس۶۲۲
۳۵۳پاس صحیح۵۶۳
۱۰سانتر۱۲
۵کرنر۷
۷خطا۹
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

در یکی از حساسترین بازیهای  هفته سی و سوم در لیگ برتر انگلیس انگلیس که نقش زیادی در قهرمانی لیگ برتر داشت، سیتی توانست با نتیجه پر گل ۵ بر ۱ میزبانش ولورهمپتون را شکست دهد.

گواردیولا بعد از حذف ناباورانه دقایق آخر به رئال مادرید بکلی همه چیز را فراموش کرده بود و با تمام قوا پای به دیدار ولورهمپتون گذاشته بود.

سیتی بازی را تهاجمی کرد و در دقیقه ۷ روی پاس برناردو سیلوا کوین دی بروین با دروازه ولورهمپتون تک به تک شد و گل اول را به ثمر رساند اما ولوز خیلی سریع در دقیقه ده با پاس پدرو نتو که روی زمین و عرضی بود به دندونکر رسید و او با ضربه ای دقیق دروازه ادرسون را باز کرد اما سیتی دوباره حملات خود را شروع کرد و خیلی زود و در دقیقه ۱۶ موفق به زدن گل دوم هم شد. رحیم استرلینگ در موقعیتی تک به تک نتوانست از فرصت خود استفاده کند و در ریباند باز هم کوین دی بروین این بار از مرکز محوطه موفق به گلزنی شد.

طوفان سیتی ادامه یافت و در دقیقه ۲۴ دی بروین با شوت پای چپ دروازه ولور را باز کرد و هتریک خود را در ۲۴ دقیقه تکمیل کرد.و کانسلو دقیقه ۳۹ می توانست گل چهارم سیتی را به ثمر برساند که موفق نشد و نیمه اول با نتیجه ۳بر۱ بسود سیتی به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم دلوز می توانست فاصله را کم کند که واکر با عکس العمل زیبا مانع گل دوم حریف شد. اما در دقیقه ۶۰ کوین دی بروین باز هم موفق به گلزنی شد. ارسال عرضی استرلینگ از سمت چپ در مقابل پای این ستاره بلژیکی در مرکز محوطه قرار گرفت و او با ضربه ای زمینی شب تاریخی خود را تکمیل کرد.

در دقیقه ۶۷ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون دی بروین با حرکتی تماشایی فیل فودن را در موقعیتی تک به تک قرار داد، اما ضربه این ستاره جوان با بدشانسی به دیرک دروازه ولوز برخورد کرد. دقایقی بعد این بار دندونکر با ضربه ای زمینی دروازه سیتی را تهدید کرد، اما ادرسون به خوبی واکنش نشان داد.

اما در دقیقه ۸۴ سیتی به گل پنجم دست یافت. ضربه جک گریلیش بعد از برخورد به مدافع ولوز در برابر دروازه خالی مقابل استرلینگ قرار گرفت و او به راحتی دروازه حریف را باز کرد. در دقیقه ۸۹ دی بروین فرصت داشت گل ششم را به ثمر برساند، اما ضربه او به دیرک دروازه برخورد کرد تا در نهایت سیتی ۱-۵ ولوز را مغلوب کند.

با این نتیجه سیتی در دو هفته باقیمانده تا پایان لیگ برتر فاصله ۳ امتیازی خود را با لیورپول حفظ کرد، ضمن اینکه تفاضل گل خود را به +۷۲ در مقابل تفاضل گل +۶۵ لیورپول به ۷ گل اختلاف رساند و همین تفاضل می تواند در روز آخر و مساوی شدن امتیازها به سیتی کمک کند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

 

ولورهمپتون منچسترسیتی
۳۴%مالکیت۶۶%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۹
۰مهار دروازه بان۲
۳۸۳تعداد پاس۷۸۷
۳۱۹پاس صحیح۷۲۱
۱۵سانتر۱۲
۶کرنر۲
۲خطا۱۱
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی مقابل ولورهمپتون

۲۰ آذر ۱۴۰۰

در ادامۀ هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان ولورهمپتون بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۰-۱ شکست دهد و صدر جدول را حفظ کند.سیتی که در نیمه نخست برای رسیدن به گُل بسیار تلاش کرد، موفق به باز کردن دروازه حریف نشد و با تساوی بدون گُل راهی رختکن شد.

در نیمه دوم اما همه چیز تغییر کرد و رائول خیمنز، مهاجم مکزیکی ولورهمپتون در کوتاه ترین زمان (۳۱ ثانیه) دو کارت زرد گرفت و از زمین اخراج شد تا سیتی برای رسیدن به گُل برتری بیشتر از قبل پیش بکشد.سیتیزن‌ها در دقیقه ۶۶ صاحب پنالتی شدند و رحیم استرلینگ با قرار گرفتن پشت توپ موفق شد دروازه حریف را باز کند و صدمین گُل خود را در لیگ برتر به ثمر رساند.

سیتی در ادامه تلاش‌های بیشتری برای افزایش اختلاف انجام داد اما ناموفق بود و خط دفاع ولورهمپتون به مهاجمان این تیم اجازه نداد تا گُلزنی کنند. در ادامه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون توپ دیگر از خط عبور نکرد و سیتی به لطف تنها گُل استرلینگ به برتری رسید و صدر جدول را با ۳۸ امتیاز حفظ کرد.

ولورهمپتون نیز با ۲۱ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت و سه امتیاز ارزشمند را از دست داد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

 

ولورهمپتون منچسترسیتی 
۷۱%مالکیت۲۹%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۸
۷۴۶تعداد پاس۳۱۰
۶۷۹پاس صحیح۲۳۱
۳۳سانتر۴
۱۴کرنر۱
۱۲خطا۵
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش بازی منچسترسیتی مقابل ولورهمپتون

۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تیم های منچستر سیتی و ولورهمپتون در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که در پایان سیتیزن ها با نتیجه چهار بر یک به برتری دست پیدا کردند.

شاگردان پپ گواردیولا که تمام بازی‌های سال ۲۰۲۱ را برده اند این بار هم به این روند ادامه داده و شاگردان نونو اسپریتو سانتو را از پیش رو برداشتند. لیندر دندونکر در دقیقه ۱۵، گابریل ژسو در دقایق ۸۰ و ۵+۹۰ و ریاض محرز در دقیقه ۹۰ برای تیم میزبان گلزنی کردند و کانر کودی در دقیقه ۶۱ تک گل گرگ ها را به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون سیتی با این پیروزی، بیست و یکمین برد متوالی خود را در مسابقات رسمی به دست آورد و به رکورد ۲۳ برد بایرن مونیخِ هانسی فلیک نزدیک‌تر شد. شاگردان پپ گواردیولا حالا با یک بازی بیشتر و ۶۵ امتیاز جایگاه خود را در صدر مستحکم تر کرده و با تیم دوم فاصله را به ۱۵ امتیاز رساندند. وولوز هم با ۳۴ امتیاز فعلا در رده دوازدهم باقی ماند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

 

منچستر سیتیولورهمپتون 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۷
۷۹۸تعداد پاس۳۰۹
۷۳۶پاس صحیح۲۵۸
۲۴سانتر۷
۱۰کرنر۲
۹خطا۵
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش فوتبال منچسترسیتی و ولورهمپتون

۳۱ شهریور ۱۳۹۹

در هفته دوم مسابقات لیگ جزیره منچستر سیتی درحالی در خانه ولورهمپتون به مصاف این تیم رفت که این نخستین بازی این تیم در لیگ جزیره در فصل جدید بود. شاگردان گواردیولا توسط دی‌بروینه ۲۱ فودن ۳۳ و  ژسوس ۹۴ موفق شد ۳ بر یک ولوز را شکست دهد تا مسابقات را با برد شروع کند.

تک گل ولورهمپتون را خیمنز در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند.منچسترسیتی قطعا یکی از مدعیان قهرمانی لیگ انگلیس خواهد بود که به نظر می رسد امسال هم رقابت داغی بالیورپولو سایر مدعیان داشته باشند. البته انها امسال توجه ویژه ای هم روی مسابقات اروپایی خواهند داشت.

 

ولورهمپتون  منچستر سیتی
۳۴%مالکیت۶۶%
۱شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۰
۳۵۶تعداد پاس۶۹۲
۲۷۳پاس صحیح۶۰۲
۱۳سانتر۸
۴کرنر۶
۷خطا۸
۲آفساید۳
۰کارت زرد۳

 

بازی زنده منچسترسیتی ولورهمپتون

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

 در چارچوب بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس ،  تیم ولورهمپتون در ورزشگاه مالینیو میزبان تیم منچستر سیتی شد. دقابق آغازین  نیمه ی اول این بازی جذاب با اخراج دروازه بان منچستر سیتی ، ادرسون همراه بود. او که از دروازه خارج شده بود تا دیگو جوتا ، بازیکن همپتونی را متوقف کند ، به سرعت از داور کارت قرمز دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا این تیم ده نفره با نتیجه ی ۲-۳ مقابل ولورهمپتون بازی را واگذار کند.

در نیمه ی اول رحیم استرلینگ منچستری توانست یک ضربه ی پنالتی را به گل بنشاند و به این ترتیب تیم منچستر سیتی پیروز نیمه ی اول شد.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون نیز این بازیکن دومین گل را برای تیمش به ثمر رساند اما گلزنی سه بازیکن همپتونی ، ترائوره ، خیمنز و دوهرتی مجالی برای پیروزی به منچستری ها نداد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

ولورهمپتونمنچسترسیتی
۶۲%مالکیت۳۸%
۸شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۵۵۶تعداد پاس۳۵۰
۴۸۹پاس صحیح۲۷۴
۳۴سانتر۲
۳کرنر۱
۷خطا۱۳
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ولورهمپتون

دو تیم منچسترسیتی و ولورهمپتون در ۱۴ مهر ۹۸ در استادیوم اتحاد منچستر به مصاف هم رفتند. این دیدار نیمه ی اول آرامی داشت و علی رغم تلاش زیاد سیتی به خصوص کوترونه و خیمنز ، این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما حملات بیشتر شد و میزبان بازی بهتری ارائه داد ، بازیکنان همپتونی نیز از کار نایستادند و ضربه ی خطرناک سیلوا به تیرک دروازه برخورد کرد.

۱۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود که همپتون با گل ترائوره پیش افتاد ، همپتونی ها تلاش خود را بیشتر کردند اما در ۴ دقیقه ی وقت اضافه ، این بازیکن دوباره برای همپتون گلزنی کرد تا این تیم پیروز قاطع میدان گردد.

پخش زنده منچسترسیتی ولورهمپتون

ولورهمپتون

منچسترسیتی
۲۴%مالکیت۷۸%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۰
۲۲۸تعداد پاس۷۱۲
۱۴۷پاس صحیح۶۳۰
۵سانتر۳۵
۱کرنر۹
۱۴خطا۱۱
۲آفساید۱
۲

کارت زرد

۵

پخش زنده بازی منچسترسیتی ولورهمپتون

آخرین بروز رسانی : سپتامبر 29, 2023