تی وی تو
فوتبال  منچسترسیتی وستهام زنده

فوتبال منچسترسیتی وستهام زنده

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های منچسترسیتی و وستهام بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل وستهام را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و وستهام ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ وستهام در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس میزبان منچسترسیتی بود که این
منچسترسیتی
وستهام

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌های منچسترسیتی و وستهام بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل وستهام را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و وستهام

۲۵ شهریور ۱۴۰۲

وستهام در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس میزبان منچسترسیتی بود که این دیدار با پیروزی ۳-۱ مهمان به پایان رسید.

تک گل نیمه نخست در دقیقه ۳۶ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام و توسط پروس به ثبت رسید تا وستهام پیروزمندانه راهی رختکن شود. در نیمه دوم اما سیتی آتش حملات خود را به دروازه وستهام آغاز کرد . این تیم نه تنها در دقیقه ۴۶ با شوت دکو گل خورده را جبران کرد بلکه در دقیقه ۷۶ و ۸۶ و به فاصله تنها ۱۰ دقیقه با شلیک سیلوا و هالند نتیجه ۳-۱ را برای این دیدار رقم زد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام

وستهاممنچسترسیتی
۳۱٪مالکیت۶۹٪
۳شوت در چارچوب۱۵
۲شوت خارج چارچوب۵
۱۰مهار دروازه بان۲
۳۰۱تعداد پاس۷۰۶
۲۵۹تعداد پاس صحیح۶۴۶
۱۲سانتر۲۵
۴کرنر۱۱
۷خطا۱۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی مقابل وستهام

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس، تیم های منچستر‌سیتی و وستهام با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام اما، سیتی خیلی زود با ضربه آکه به برتری ۱-۰ رسید و سپس هالند در دقیقه ۷۵ و فودن در دقیقه ۸۵ بار دیگر دروازه حریف را باز کردند تا سیتی به برتری ۳-۰ برسد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

منچستر‌سیتی وستهام 
۶۹%مالکیت۳۱%
۷شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۷۱۹تعداد پاس۳۲۳
۶۶۵پاس صحیح۲۶۲
۲۵سانتر۱۱
۶کرنر۳
۸خطا۸
۱آفساید۰
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

پخش زنده بازی منچسترسیتی و وستهام

۱۶ مرداد ۱۴۰۱

منچسترسیتی با دو گل ارلینگ هالند موفق شد ۰-۲ در اولین هفته لیگ برتر از سد وستهام عبور کند.

وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه سوم و روی ارسال مانوئل لانزینی بود که میکائیل آنتونیو می‌توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه سر این بازیکن راهی به دروازه ادرسون پیدا نکرد.

دقایقی بعد این‌بار سیتی خطرناک ظاهر شد و ارسال ژوائو کانسلو در محوطه جریمه وستهام به کوین دی بروین رسید، اما ضربه این ستاره بلژیکی دقیق نبود و از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۰ پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام فیل فودن از سمت راست حرکت کرده و ارسال مناسبی روی دروازه سیتی داشت، اما ضربه ارلینگ هالند از دقت لازم برخوردار نبود و از کنار دروازه راهی بیرون زمین شد.

اما در اواسط نیمه اول بود که سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای آلفونسو آرئولا روی ارلینگ هالند بهترین فرصت گلزنی را برای تیم مهمان مهیا کرد و خود این ستاره نروژی با فریب دادن دروازه‌بان حریف، موفق شد اولین گل فصل تیمش را به ثمر برساند. در ادامه نیمه اول تلاش دو تیم منجر به خلق موقعیت خاصی نشد و در نهایت سیتیزن‌ها با همین برتری ۰-۱ راهی رختکن شدند.

وستهام نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی حرکت آنتونیو در سمت چپ محوطه سیتی می‌توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه رایس دقیق نبود و از بالای دروازه ادرسون راهی بیرون میدان شد.

در دقیقه ۶۳ پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام این‌بار بوون برای وستهام موقعیت سازی کرد و بِن‌رحمه موقعیت خوبی برای زدن گل اول تیم میزبان داشت، اما ضربه زمینی این بازیکن از شدت کافی برخوردار نبود و در اختیار دروازه‌بان برزیلی سیتی قرار گرفت.

اما دو دقیقه بعد منچسترسیتی به گل دوم دست یافت. پاس عمقی و فوق العاده کوین دی بروین در موقعیتی تک به تک به ارلینگ هالند رسید و این ستاره گلزن با ضربه‌ای فنی و زمینی موفق به زدن گل دوم خودش و سیتی شد.

در دقیقه ۷۳ وستهام صاحب بهترین بخت برای زدن گل اول و کاهش اختلاف به یک گل را داشت، اما ضربه سر جانلوکا اسکاماکا با عکس العمل درخشان ادرسون همراه شد و این موقعیت از دست رفت. در ادامه اتفاق چندان مهمی روی دروازه‌ها رقم نخورد و سیتی در دیداری دشوار در لندن با دو گل وستهام را شکست داد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

وستهام منچسترسیتی 
۲۵%مالکیت۷۵%
۱شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۸
۰مهار دروازه بان۱
۲۶۳تعداد پاس۸۳۳
۲۰۶پاس صحیح۷۷۴
۱۲سانتر۱۸
۱کرنر۴
۸خطا۴
۴آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی وستهام

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

در چارچوب هفته ماقبل پایانی لیگ‌برتر جزیره من‌‌سیتی مدعی اصلی قهرمان در لندن به مصاف وستهام رفت.

منچسترسیتی که در نیمه اول این مسابقه با دو گل مغلوب شده بود، در نیمه دوم موفق به بازگشت شد و در نهایت به تساوی ۲-۲ رسید تا نبرد بر سر فتح لیگ برتر به هفته آخر کشیده شود.

در دقایق ابتدایی مسابقه اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و اولین فرصت روی ریباند یک کرنر و برای منچسترسیتی ایجاد شد، اما ضربه فرناندینیو از بالای دروازه وستهام به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۲۴ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام این وستهام که به گل اول دست یافت. روی پاس چیپ و تماشایی پابلو فرنانس، جرد بوون در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و بعد از گذشتن از سد ادرسون، با ضربه‌ای دقیق موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

سیتی در صدد جبران برآمده و می‌توانست روی ارسال کوین دی بروین به گل تساوی دست یابد، اما ضربه رودری از زاویه‌ای دشوار دقیق نبود و از کنار دروازه وستهام به بیرون رفت. در دقیقه ۳۶ الکساندر زینچنکو موقعیت خوبی برای گلزنی گابریل ژسوس فراهم کرد، اما ضربه این ستاره برزیلی به زاویه مخالف راهی به دروازه وستهام پیدا نکرد.

در اواخر نیمه اول این بار کوین دی بروین بخت خود را برای باز کردن دروازه وستهام امتحان کرد، اما ضربه او در اختیار فابیانسکی قرار گرفت و این موقعیت نیز از دست رفت.

اما در دقیقه ۴۵ این وستهام بود که به گل دوم دست یافت. این بار روی پاس آنتونیو بود که جرد بوون در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه‌ای زمینی به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر رساند تا وستهام با برتری درخشان ۰-۲ برابر سیتی راهی رختکن شود.

اما سیتی نیمه دوم را هجومی آغاز کرده و خیلی زود به گل اول دست یافت. ارسال زینچنکو با ضربه سر رو به عقب رودری همراه شد و جک گریلیش با ضربه‌ای چکشی و تماشایی موفق شد گل اول را به ثمر رسانده و اختلاف را به حداقل برساند.

در دقیقه ۵۳ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام این بار گابریل ژسوس در گوشه محوطه حرکت کرده و شانس خود را از زاویه‌ای تنگ برای زدن گل تساوی امتحان کرد، اما ضربه این ستاره برزیلی در اختیار فابیانسکی قرار گرفت.

دقایقی بعد و روی پاس به عقب اشتباه فرناندینیو بود که آنتونیو فرصت داشت گل سوم وستهام را نیز به ثمر برساند، اما ضربه چیپ این بازیکن دقیق نبود و از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت. در دقیقه ۶۸ این بار الکساندر زینچنکو از فاصله‌ای قابل توجه به سمت دروازه وستهام شلیک کرد، اما فابیانسکی کار دشواری برای مهار این شوت محکم نداشت.

اما دقایقی بعد سیتی به گل تساوی دست یافت. روی ارسال ریاض محرز از روی یک موقعیت ایستگاهی از سمت چپ، ولادیمیر کوفال به اشتباه و با ضربه سر دروازه خودی را باز کرد و باعث شد بازی به تساوی کشیده شود.

در دقیقه ۷۵ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام و روی پاس گابریل ژسوس بود که این بار رودری می‌توانست با ضربه محکم از راه دور دروازه وستهام را باز کند، اما باز هم دروازه‌بان تیم میزبان به‌خوبی این ضربه را مهار کرد.

اما در دقیقه ۸۵ تیلور خطای داوسون روی ژسوس را بعد از بازبینی صحنه خطا تشخیص داد و سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد. ریاض محرز پشت توپ قرار رفت، اما ضربه محکم او توسط فابیانسکی مهار شد و این فرصت طلایی از دست رفت. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و این بازی با تساوی ۲-۲ تمام شد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام

 

وستهاممنچسترسیتی
۲۲%مالکیت۷۸%
۲شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۷مهار دروازه بان۰
۱۸۹تعداد پاس۶۹۶
۱۲۳پاس صحیح۶۳۴
۱۳سانتر۳۹
۴کرنر۹
۹خطا۵
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام

 

پخش فوتبال منچسترسیتی مقابل وستهام

۷ آذر ۱۴۰۰

در حساس‌ترین مسابقه هفته ی سیزدهم لیگ برتر تیم فوتبال منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود منچسترسیتی با نتیجه ۲ بر یک وستهام را شکست داد.

در این دیدار که در شرایط هوایی برفی برگزار شد، ایلکای گوندوگان در دقیقه ۶۱ و فرناندینیو ۹۰ برای سیتیزن‌ها گلزنی کردند و گل وستهام توسط مانوئل لانزینی در دقیقه ۹۵ به ثمر رسید.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام شاگردان پپ گواردیولا با این برد ۲۹ امتیازی شدند تا رقابت خود برای قهرمانی در این فصل را با چلسی و منچسترسیتی همچنان ادامه دهند و وستهام با این شکست در امتیاز ۲۳ و رده چهارم باقی ماند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

منچسترسیتی وستهام 
۶۹%مالکیت۳۱%
۹شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۶
۷۲۸تعداد پاس۳۳۰
۶۵۸پاس صحیح۲۶۰
۱۹سانتر۱۷
۸کرنر۴
۷خطا۶
۴آفساید۴
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

تماشای زنده بازی منچسترسیتی وستهام

۵ آبان ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های دور چهارم جام اتحادیه انگلیس ، تیم های منچستر سیتی و وستهام با هم دیدار کردند. نیمه  ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه  ی دوم نیز تمام فرصت های طلایی از دست رفت تا با پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دهند.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

وستهام منچستر سیتی
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۸
۷مهار دروازه بان۲
۳۵۵تعداد پاس۶۵۳
۲۸۸پاس صحیح۵۹۳
۱۵سانتر۱۹
۲کرنر۹
۴خطا۳
۳آفساید۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

دیدار آنلاین بازی منچسترسیتی وستهام

۹ اسفند ۱۳۹۹

منچسترسیتی، صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر انگلیس،از سری مسابقات هفته بیست و ششم میزبان وستهام بود که در نهایت این مسابقه با نتیجه ۲-۱ به سود شاگردان پپ گواردیولا خاتمه یافت.

مطابق انتظار بازی با برتری محسوس منچسترسیتی آغاز شد اما اولین موقعیت تقریباً مهم مسابقه در دقیقه ۱۹ به وجود آمد، جایی که بازیکنان وستهام می توانستند روی یک کشور و قوس به گل اول دست پیدا کنند اما این اتفاق رخ نداد.

برتری سیتی در دقیقه ۳۰ بالاخره به باز شدن قفل دروازه وستهام انجامید. ارسال استثنایی کوین دی بروین با ضربه سر مدافع پیش تاخته سیتی یعنی روبن دیاز همراه بود تا تیم پپ گواردیولا ۱-۰ جلو بیفتد.

در دقیقه ۳۹ بازی زنده منچسترسیتی وستهام وستهام می توانست کار را به تساوی بکشاند اما ضربه میکل آنتونیو با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه منچسترسیتی عبور کرد تا تغییری در نتیجه حاصل نشود.

حملات وستهام نهایتاً در دقیقه ۴۳ نتیجه داد و این تیم توانست به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال ولادیمیر کوفال به روی دروازه بعد از ضربه جسی لینگارد به میکل آنتونیو رسید و این بازیکن در دهانه دروازه خالی موفق به گلزنی شد تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ تمام شود.

در ادامه پخش فوتبال زنده منچسترسیتی وستهام و در دقیقه ۵۸ حرکت فوق العاده کوین دی بروین و ورود او به محوطه جریمه با پاس این بازیکن به دهانه دروازه همراه بود اما هیچ بازیکنی در آنجا حضور نداشت تا آن را تبدیل به گل کند.

حملات منچستر سیتی در نیمه دوم نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۶۸ به گل دوم دست یافت. این بار دیگر مدافع سیتی یعنی جان استونز بود که روی پاس ریاض محرز و با یک ضربه بغل پای دقیق دروازه وستهام را باز کرد تا نتیجه ۲-۱ شود.

در ادامه پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام منچسترسیتی کار را کنترل کرد وستهام نیز در لحظات پایانی یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد تا بازی با همان نتیجه ۲-۱ به سود شاگردان پپ گواردیولا تمام شود و سیتیزن ها در ادامه روند شگفت انگیز خود به بیستمین برد پیاپی دست یافته و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کند.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

منچستر سیتیوستهام 
۶۳%مالکیت۳۷%
۳شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۶۶۸تعداد پاس۳۸۴
۵۹۷پاس صحیح۳۰۸
۱۷سانتر۱۶
۴کرنر۲
۸خطا۱۱
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

پخش فوتبال منچسترسیتی وستهام

۳ آبان ۱۳۹۹

در دومین دیدار هفته ششم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه المپیک لندن، مهمان وستهام بود و برابر این تیم با نتیجه ۱-۱ متوقف شد.پپ که در این فصل نتایج درخشانی کسب نکرده است، بار دیگر امتیاز از دست داد تا کم کم خودش و تیم را در بحران حس کند.ستیزن‌ها که در این دیدار بازی را بسیار هجومی آغاز کردند، اما برعکس جریان بازی و در دقیقه ۱۸ گُل دریافت کردند و میکائیل آنتونیو موفق شد دروازه ادرسون را به راحتی باز کند.سیتی در پایان نیمه نخست با باخت راهی رختکن شد تا پپ فشار بیشتری را در نیمه مربیان بر شانه‌هایش حس کند.

سیتی در نیمه دوم و در دقیقه ۵۱ پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام ، توسط فیل فودن موفق به جبران گُل خورده شد اما در ادامه نتوانست گُل پیروزی را به ثمر برساند و بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.با از دست دادن این دو امتیاز، منچسترسیتی با ۸ امتیاز در رده یازدهم جدول و پایین‌تر از وستهام رده دهمی قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

وستهام منچسترسیتی 
۳۰%مالکیت۷۰%
۲شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۱
۳۱۵تعداد پاس۷۳۶
۲۲۰پاس صحیح۶۶۲
۱۳سانتر۲۴
۲کرنر۱۰
۱۴خطا۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی وستهام

 

پخش آنلاین فوتبال منچسترسیتی و وستهام

۳۰ بهمن ۱۳۹۸

در هفته ی بیست و ششم لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، تیم های منچستر سیتی و وستهام به مصاف هم رفتند.  در ۳۰ دقیقه ی ابتدایی این دیدار ، منچستر با گل هرناندز پیش افتاد و برتری هود را تا پایان نیمه ی نخست حفظ کرد. در نیمه ی دوم هم این تیم منچستر بود که بازی را در دست داشت و به وستهامی ها اجازه ی قدرت نمایی نمی داد . این تیم گل دوم را خود را در دقیقه ی ۶۲ با ضربه ی دی بروین به دست آورد تا حساب کار ۲-۰ شود .

با وجود این که وستهامی ها در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام عملکرد  بهتری نسبت به نیمه ی ابتدایی داشتند ، موفق به باز کردن دروازه ی میزبان نشدند تا این بازی با پیروزی ۲-۰ منچستر به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام

 

منچسترسیتیوستهام
۷۸%مالکیت۲۲%
۷شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۵
۸۹۱تعداد پاس۲۴۴
۸۱۹پاس صحیح۱۶۹
۳۷سانتر۱۱
۶کرنر۱
۵خطا۷
۱آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام

پخش بازی منچسترسیتی و وستهام زنده

۱۹ مرداد ۱۳۹۸

در حاشیه ی دیدار های رفت لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، تیم های منچستر سیتی و وستهام با یکدیگر دیدار کردند.در این دیدار که با درخشش کامل ستارگان منچستر همراه بود ، این تیم موفق شد ۵-۰ وستهام را از پیش رو بردارد. نیمه ی نخست این دیدار نسبت به نیمه ی دوم آن ، بسیار ساکت به پایان رسید و تنها ضربه ی ژسوس در دقیقه ی ۲۵ بود که وارد دروازه ی وستهام شد تا منچستر این نیمه را پیروزمندانه به پایان برساند.

با آغاز نیمه ی دوم پخش آنلاین بازی منچسترسیتی وستهام ، شاهد حملات فوق العاده و فشار سنگین بازیکنان منچستر بر دروازه ی وستهام بودیم .رحیم استرلینگ ، ستاره ی منچستر در این بازی بود که با سه گل در دقایق ۵۱ و ۷۵ و  ۱+۹۰ بهترین بازیکن میدان نام گرفت. آگوئرو نیز با گل کردن یک ضربه ی پنالتی در دقیقه ی  ۸۶ موفق شد مجموع گل های تیمش را به ۵ برساند تا منچستر سیتی پیروز بی چون و چرا ی دیدار رفت باشد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی وستهام

 

وستهاممنچسترسیتی
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۹
۲شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۴۰۲تعداد پاس۵۴۵
۳۲۸پاس صحیح۴۷۲
۱۲سانتر۶
۱کرنر۱
۶خطا۱۳
۲آفساید۴
۲کارت زرد۲

پخش آنلاین فوتبال منچسترسیتی وستهام

پخش بازی منچسترسیتی و وستهام از اینترنت

دو تیم وستهام و منچسترسیتی برای رقابت های جام آسیا به مصاف هم رفتند. در این دیدار منچستر موفق شد ۴ بار دروازه ی وستهام را در هم بکوبد و وستهام تنها یک حمله ی موفق به دروازه ی این تیم داشت که سرانجام بازی با نتیجه ی ۱-۴ به پایان رسید.  گل اول این دیدار در دقیقهی ۲۶ توسط  نوبل به ثبت رسید و سپس در دقیقه ی ۳۴ سیلوا موفق شد با یک ضربه ی عالی ، نتیجه را به تساوی ۱-۱ بدل کند و درست ۲ دقیقه ی بعد ، ضربه ی ایستگاهی مکا وارد دروازه ی وستهام شد تا این نیمه با برتری منچستر به پایان رسد. 

با آغاز نیمه ی دوم پخش زنده منچسترسیتی و وستهام آنلاین ، وستهام سعی در جبران امتیاز داشت اما غفلت بازیکنان این تیم از استرلینگ سبب شد ، این باز کن با دو حمله ی موفق در دقایق ۶۰ و ۷۲ ، دو بار دروازه ی این تیم را باز کند تا این بازی با نتیجه ی ۴-۱ به پایان رسد.

بازی زنده منچسترسیتی وستهام

 

پخش زنده منچسترسیتی و وستهام

برچسب‌ها: