تی وی تو
منچسترسیتی
واتفورد

شنبه ۳ اردیبهشت ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی منچسترسیتی و واتفورد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی و واتفورد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و واتفورد

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال منچسترسیتی و واتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچسترسیتی واتفورد را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی منچسترسیتی واتفورد را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد، شما می توانید بازی منچسترسیتی و واتفورد زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی منچسترسیتی واتفورد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال منچسترسیتی و واتفورد را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد

در ادامه هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در دیدار خارج از خانه، در ورزشگاه ویکاریج رود، مهمان واتفورد بود و موفق شد حریف را با نتیجه ۰-۳ شکست دهد.

سیتی که به دلیل شکست چلسی به پیروزی حتمی برای رسیدن به صدر جدول نیاز داشت، بازی را از همان دقایق ابتدائی هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴ با رحیم استرلینگ به گُل نخست رسید.در دقیقه ۳۱ برناردو سیلوا دومین گُل را وارد دروازه واتفورد کرد و سیتیزن‌ها با برتری راهی رختکن شدند.

با آغاز نیمه دوم سیتی فشار بیشتری روی دروازه حریف آورد و در دقیقه ۶۳ به گُل دوم رسید و برناردو سیلوا دبل کرد.پس از سومین گُل سیتی تلاش کرد تا نتیجه را حفظ کند و گُل نخود اما در رسیدن به این هدف ناکام بود و در دقیقه ۷۴ کوچو هرناندز دروازه ادرسون مورائس را گشود.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد توپ دیگر از خط دروازه‌ها عبور نکرد و سیتی موفق شد سه امتیاز کامل را کسب و با ۳۵ امتیاز در صدر قرار گیرد. واتفورد نیز با ۱۳ امتیاز در جایگاه هفدهم جدول ایستاد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد

 

واتفورد منچسترسیتی 
۲۳%مالکیت۷۷%
۴شوت در چارچوب ۱۳
۶شوت خارج از چارچوب۶
۹مهار دروازه بان۳
۲۳۹تعداد پاس۸۳۰
۱۵۷پاس صحیح۷۶۲
۱۴سانتر۲۱
۵کرنر۱۱
۱۱خطا۷
۰آفساید۱
۳کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و واتفورد

تیم های  واتفورد و منچسترسیتی در چارچوب هفته سی و هفتم رقابت های لیگ برتر انگلیس فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۴-۰ منچسترسیتی خاتمه یافت.در این بازی “رحیم استرلینگ” در دقایق ۳۱ و ۴۰ برای شاگردان “پپ گواردیولا” گلزنی کرد. سپس در نیمه دوم “فیل فودن” در دقیقه ۶۳ و “ایمریک لاپورته” در دقیقه ۶۷ بازی، ۲ گل دیگر برای منچسترسیتی به ثمر رساندند تا آبی‌های شهر منچستر با بردی پر گل از زمین خارج شوند.

با پایان پخش زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد منچسترسیتی با این برد ۷۸ امتیازی شد و با خیال راحت در همان رده دوم باقی ماند. واتفورد اما با انجام یک بازی بیشتر نسبت به استون ویلا و بورنموث ۳۱ امتیازی، با ۳۴ امتیاز در رده هفدهم جدول قرار دارد و خطر سقوط را احساس می کند.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی واتفورد

 

واتفورد منچسترسیتی 
۲۳%مالکیت۷۷%
۰شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۰
۲۳۲تعداد پاس۷۶۴
۱۵۴پاس صحیح۶۸۷
۵سانتر۲۵
۰کرنر۸
۱۴خطا۱۱
۴آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی واتفورد

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی واتفورد

در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد میزبان واتفورد قعرنشین بود و موفق شد با پیروزی خیره‌کننده ۸-۰ شاگردان فلورس را بدرقه کند.

شاگردان پپ گواردیولا را بازی را طوفانی آغاز کردند و در همان اولین دقیقه، روی ارسال عالی دی‌بروین توسط داوید سیلوا به گل اول دست پیدا کردند. دقایقی بعد به خاطر خطای فاستر روی ماهرز، سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد و سرخیو آگوئرو آن را تبدیل به گل کرد تا میزبان ۲-۰ پیش بیفتد.

اما طوفان سیتی ادامه داشت، در دقیقه ۱۲ ضربه آزاد ریاض محرز با برخورد به تام کلورلی وارد دروازه فاستر شد. اما تنها ۳ دقیقه بعد ستس صاحب گل چهارم شد. این بار روی کرنر ارسال آگوئرو نتوانست ضربه سر را بزند اما توپ سرگردان درون محوطه جریمه را برناردو سیلوا در غفلت مدافعین به گل چهارم سیتیزن‌ها تبدیل کرد. در دقیقه ۱۸، باز هم روی ارسال دی‌بروین، این بار آگوئرو با پاس زمینی خود سازنده گل پنجم سیتی بود که توسط نیکولاس اوتامندی به ثمر رسید.

در ادامه ی پخش زنده فوتبال منچسترسیتی واتفورد باز هم آگوئرو می‌توانست گلزنی کند اما ضربه او به تیرک دروازه واتفورد برخورد کرد و نیمه اول در نهایت با همان برتری ۵-۰ میزبان به پایان رسید.

سیتی نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۸، روی حرکت داوید سیلوا، ضربه زمینی برناردو سیلوا از زیر دستان فاستر وارد دروازه واتفورد شد. در دقیقه ۶۰، دی‌بروین با یک پاس زیبا برناردو سیلوا را صاحب فرصت کرد و ستاره پرتغالی هم با تیزچنگی گل هفتم سیتی را زده و هتریک خود در این بازی را کامل کند.

کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی سیتی هم که در این بازی دو پاس گل داده بود، مزد نمایش خوبش را گرفت و در دقیقه ۸۵، با یک ضربه سهمگین و دیدنی هشتمین گل شاگردان پپ در این بازی را به ثمر رساند. در ادامه اتفاقی رخ نداد و بازی با همان نتیجه ۸-۰ به پایان رسید.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی واتفورد منچسترسیتی با این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و پائین‌تر از لیورپول در رده دوم لیگ جزیره قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی واتفورد

 

منچسترسیتی واتفورد 
۶۸%مالکیت۳۲%
۱۱شوت در چارچوب ۴
۱۳شوت خارج از چارچوب۰
۴مهار دروازه بان۳
۷۲۳تعداد پاس۳۳۲
۶۵۶پاس صحیح۲۶۲
۲۴سانتر۴
۵کرنر۴
۵خطا۹
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی واتفورد