تی وی تو
فوتبال  منچسترسیتی هادرزفیلد تاون زنده

فوتبال منچسترسیتی هادرزفیلد تاون زنده

منچسترسیتی
هادرزفیلد تاون

یکشنبه ۱۷ دی ۱۷:۳۰

پخش زنده جام حذفی انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی هادرزفیلد تاون امروز یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای جام حذفی انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های منچسترسیتی و هادرزفیلد تاون بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل هادرزفیلد تاون را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و هادرزفیلد تاون

اگر برای دیدن فوتبال زنده منچسترسیتی و هادرزفیلد تاون و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچسترسیتی هادرزفیلد تاون را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات جام حذفی انگلیس و بازی زنده تیم های منچسترسیتی و هادرزفیلد تاون را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی منچسترسیتی مقابل هادرزفیلد تاون را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی منچسترسیتی هادرزفیلد تاون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده منچسترسیتی و هادرزفیلد تاون را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال منچسترسیتی هادرزفیلد تاون، شما می توانید بازی منچسترسیتی و هادرزفیلد تاون زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی هادرزفیلد تاون

۳۰ دی ۱۳۹۷

تیم های منچسترسیتی و هادرزفیلد تاون در هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند. دنیلو در همان ۱۸ دقیقه ابتدایی موفق شد سیتی را به برتری ۱-۰ برساند اما در ادامه شاهد حرکت توپ در میانه میدان بودیم تا نیمه نخست با نتیجه ۱-۰ به پایان برسد.

در نیمه دوم شاهد قدرت گرفتن حملات سیتی بودیم. این تیم در همان دقایق ابتدایی با ضربات رحیم استرلینگ و لروی سانه دروازه حریف را در هم کوبید.هادرزفیلد تمام تلاشش را برای گذشتن از خط دفاعی حریف به کار رفت اما تا پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی هادرزفیلد تاون موفق به جبران حتی یکی از گل های خورده نشد و در نهایت مجبور شد این بازی را ۳-۰ به حریف واگذار کند. 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی هادرزفیلد تاون

هادرزفیلد تاونمنچسترسیتی 
۳۱%مالکیت۶۸%
۲شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۳۴۱تعداد پاس۷۲۴
۲۴۵پاس صحیح۶۳۰
۲سانتر۵
۱کرنر۴
۸ضربه‌ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۹
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی هادرزفیلد تاون