تی وی تو
منچسترسیتی
نیوکاسل

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچسترسیتی و نیوکاسل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی نیوکاسل را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی نیوکاسل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال منچسترسیتی و نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی نیوکاسل را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و نیوکاسل

دو تیم نیوکاسل و منچسترسیتی، در چارچوب هفته ی هجدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه سنت‌جیمز پارک، به مصاف هم رفتند و سیتیزن‌ها موفق شدند با نتیجه ۰-۴ حریف را شکست داده و صدر را حفظ کنند.

برای منچسترسیتی در این دیدار روبن دیاس در دقیقه ۵، ژائو کانسلو در دقیقه ۲۷ موفق به گُلزنی در نیمه نخست شدند و پپ و شاگردان با برتری راهی رختکن شدند.

سیتی در نیمه دوم، دو گُل دیگر نیز زد و ریاض محرز و استرلینگ موفق شدند در دقایق ۶۳ و ۸۶ برای تیم شان گُلزنی کنند.. نیوکاسل که تلاش زیادی برای کاهش اختلاف کرد، ناموفق بود و تا پایان بازی موفق به گُلزنی نشد.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل و با این پیروزی سیتی ۴۴ امتیازی شد و ضمن حضور در صدر جدول، قهرمانی خود را در نیم فصل قطعی کرد.. نیوکاسل نیز با ۱۰ امتیاز در جایگاه نزدهم جدول ایستاد و همچنان روزهای بدی را سپری می‌کند.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

 

نیوکاسل منچسترسیتی
۲۸%مالکیت۷۲%
۱شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۲۶۵تعداد پاس۷۰۹
۲۱۵پاس صحیح۶۴۶
۱۲سانتر۱۲
۳کرنر۶
۹خطا۶
۴آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلستان دو تیم منچسترسیتی و نیوکاسل به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار جذاب و پرگل با برتری چهار بر سه منچسترسیتی به پایان رسید . سیتی که در این بازی به علت قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر به بسیاری از ستارگان خود استراحت داده بود در دقیقه ۲۵ گل اول را از امیل کرافت دریافت میکند .

اما در ادامه کانسلو و فران تورس در دقایق ۳۹ و ۴۲ دو گل برای سیتیزن ها به ثمر رساندند . اما این پایان کار در نیمه اول نبود و جوئلینتون در ششمین دقیقه از اوقات اضافه نیمه اول گل تساوی را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه سیتی کرد تا دو تیم با تساوی دو بر دو به رختکن بروند .

در نیمه دوم و در دقیقه ۶۲ جو ویلک یک ضربه پنالتی برای نیوکاسل از دست میدهد اما در ریباند توانست گل سوم را برای تیمش به ثمر برساند . اما دو دقیقه بعد فران تورس خودش را دو گله و تیمش را به گل سوم رساند . در ادامه این دیدار جذاب فران تورس ستاره سیتی در این دیدار توانست هت تریک کند و در دقیقه ۶۶ گل چهارم سیتی را وارد دروازه نیوکاسل کرد . تا پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل بازی همین نتیجه باقی ماند و منچسترسیتی توانست از این بازی تشریفاتی با پیروزی خارج شود . 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

 

نیوکاسلمنچسترسیتی
۱۷مالکیت۸۳
۵شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۲
۱۹۵تعداد پاس۹۲۵
۱۳۲پاس صحیح۸۷۱
۱۱سانتر۲۲
۴کرنر۵
۱۱خطا۱۰
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل

 

پخش فوتبال منچسترسیتی و نیوکاسل زنده

در هفته ی پانزدهم از لیگ برتر انگلستان ، دو تیم منچسترسیتی و نیوکاسل در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه  ۲ بر ۰ به نفع سیتیزن ها به پایان رسید . گوندوگان هافبک با تجربه ی آلمانی روی پاس رحیم استرلینگ گل اول آبی های منچستر را به ثمر رساند و شاگردان گواردیولا را از حریف خود پیش انداخت . بازی در نیمه اول پخش زنده منچسترسیتی و نیوکاسل آرام سپری شد و دو تیم با همین یک گل به رختکن رفتند . در نیمه دوم باز این سیتیزن ها بودند که نبض بازی را در دست گرفتند و پس از حملات پر دامنه توانستند در دقیقه ۵۵ توسط فران تورس گلزنی کنند . تا پایان بازی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با نتیجه دو بر صفر به سود منچسترسیتی به پایان رسید .

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو

 

منچسترسیتینیوکاسل
۷۵مالکیت۲۵
۶شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۸۵۹تعداد پاس۲۶۲
۷۷۸پاس صحیح۱۹۶
۱۱سانتر۱۸
۷کرنر۳
۵خطا۱۲
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو

 

پخش بازی زنده منچسترسیتی و نیوکاسل

تیم‌های فوتبال منچستر سیتی و نیوکاسل در دیدار هفته سی و چهارم خود در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلستان به وقت افغانستان در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر مقابل همدیگر رفتند، که این دیدار در نهایت با نتیجه ۵ بر ۰ و با پیروزی پرگل شاگردان پپ گواردیولا به سود منچسترسیتی خاتمه یافت. در این دیدار ابتدا و در دقیقه دهم گابریل ژسوس موفق شد تا دروازه کلاغ‌ها را باز کند، در ۲۱ دقیقه ریاض ماحرز نتیجه را دو برابر کرد، در دقیقه ۵۸ و در نیمه دوم پخش زنده منچسترسیتی و نیوکاسل فدریکو فرناندز با زدن گل به خودی برتری سیتی را به عدد ۳ رساند، در دقیقه ۶۵ داوید سیلوا از روی یک ضربه آزاد توانست گل چهارم سیتیزن‌ها را در این مسابقه به ثمر برساند و در دقیقه ۹۱ نیز رحیم استرلینگ موفق شد تا گل پنجم و پایانی مردان گواردیولا را بزند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو

 

منچستر سیتینیوکاسل
۷۳%مالکیت۲۷%
۹شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۵
۸۴۳تعداد پاس۲۹۶
۷۸۸پاس صحیح۲۱۴
۲۱سانتر۱۰
۸کرنر۱
۱۳خطا۱
۲آفساید۷

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده من سیتی و نیوکاسل

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس، دو تیم نیوکاسل و منچسترسیتی به مصاف هم رفتند. در دقیقه ی ۳۱ ارسال کایل واکر در محوطه جریمه به ژسوس رسید که خطای بازیکن حریف، باعث اعلام ضربه پنالتی شد. کوین دی بروین پشت توپ ایستاد و به بهترین شکل ممکن، توپ را وارد دروازه کرد. در نیمه ی دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی و نیوکاسل بازی از سمت سیتی هجومی تر شد. در دقیقه ی  ۶۸ رحیم استرلینگ در پشت محوطه جریمه هنرنمایی کرد و با شوتی عالی و دقیق و زمینی، راهی به جز مغلوبیت برای دروازه بان نگذاشت.در نهایت این دیدار با اتمام زمان بازی با برتری ۲-۰ منچستر به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو

 

نیوکاسل منچستر سیتی
۲۳%مالکیت۷۷%
۱شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۱
۲۲۳تعداد پاس۷۰۳
۱۴۷پاس صحیح۶۳۳
۴سانتر۲۹
۰کرنر۸
۱۲خطا۱۰
۵آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو

 

پخش بازی منچسترسیتی و نیوکاسل زنده

در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، نیوکاسل در ورزشگاه سنت جیمز پارک میزبان منچسترسیتی بود که این بازی نهایتاً با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.ابتدا رحیم استرلینگ بود که روی پاس رو به عقب داوید سیلوا با یک ضربه زیبا دروازه دوبروکا را باز کرد. اما دقایقی بعد آلمیرون با یک پاس عالی جترو ویلمز را صاحب موقعیت کرد و با یک ضربه دقیق بازی را به تساوی کشاند. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی نتیجه بود و نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.اما در حالی بازی رو به پایان بود، کوین دی‌بروین با یک ضربه والی فوق‌العاده دروازه میزبان را برای بار دوم باز کرد.

اما تلاش‌های نیوکاسل در دقیقه ۸۸ پخش بازی زنده منچسترسیتی و نیوکاسل به ثمر نشست و پاس آتسو با ضربه عالی جونجو شلوی تبدیل به گل تساوی کلاغ‌ها شد و بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.سیتی با این تساوی ۲۹ امتیازی شد موقتاً به رده دوم صعود کرد. نیوکاسل هم ۱۶ امتیازی شد و موقتاً به رده یازدهم رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو

 

نیوکاسل منچستر سیتی
۲۳%مالکیت۷۷%
۳شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۸
۷مهار دروازه بان۱
۲۳۱تعداد پاس۷۵۵
۱۴۸پاس صحیح۶۶۷
۱۰سانتر۳۸
۱کرنر۱۰
۴خطا۶
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی نیوکاسل – تی وی تو