تی وی تو
بازی زنده  منچسترسیتی ناتینگهام فارست

بازی زنده منچسترسیتی ناتینگهام فارست

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ناتینگهام فارست امروز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم‌های منچسترسیتی و ناتینگهام فارست بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل ناتینگهام فارست را آنلاین تماشا کنید. در پایان زنده بازی منچسترسیتی ناتینگهام فارست، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان
منچسترسیتی
ناتینگهام فارست

یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ناتینگهام فارست امروز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۹:۰۰ تیم‌های منچسترسیتی و ناتینگهام فارست بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل ناتینگهام فارست را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی منچسترسیتی ناتینگهام فارست، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده منچسترسیتی و ناتینگهام فارست را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ناتینگهام فارست

۱ مهر ۱۴۰۲

منچسترسیتی در هفته ششم لیگ برتر انگلیس میزبان ناتینگهام فارست بود. سیتی شروع خوبی از ابتدای بازی داشت. این تیم به لطف موقعیت شناسی خوب بازیکنانی چون فودن و هالند در دقیقه ۷ و ۱۴ به برتری ۲-۰ رسید و راهی رختکن شد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ناتینگهام فارست شاهد پیش کشیدن بازیکنان ناتینگهام بودیم. هرناندز که سعی در مقابله با مهاجمان حریف داشت در همان دقایق ابتدایی با کارت قرمز اخراج شد تا سیتی را ۱۰ نفره رها کند. در ادامه بازی شاهد افزایش خشونت بازیکنان حاضر در زمین بودیم که این خشونت راه به جایی نبرد و سیتی با همان ۲ گل نیمه نخست برنده این دیدار شد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ناتینگهام فارست

منچسترسیتی ناتینگهام فارست
۵۸٪مالکیت۴۲٪
۴شوت در چارچوب۳
۱شوت خارج چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۵۷۳تعداد پاس۴۰۸
۵۰۰تعداد پاس صحیح۳۴۴
۱۱سانتر۱۶
۶کرنر۶
۵خطا۱۷
۰آفساید۳
۳کارت زرد۷
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ناتینگهام فارست

پخش زنده بازی منچسترسیتی ناتینگهام فارست

۹ شهریور ۱۴۰۱

منچسترسیتی و ناتینگهام فارست در چارچوب بازی های هفته پنجم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت منچسترسیتی با نتیجه ۶-۰ پیروز شد.

تیم فوتبال منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی و روی اثرگذاری رودری و ضربه خولین آلوارز در دهانه دروازه می توانست به گل برسد، ولی دروازه بان ناتینگهام فارست واکنش نشان داد.

اما در ادامه سیتی خیلی زود و در دقیقه ۱۲ به گل اول دست یافت. روی ارسال فیل فودن از سمت چپ، ارلینگ هالند در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای هوشمندانه دروازه ناتینگهام فارست را باز کرد.

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم خیلی زود به گل دوم نیز دست یافت. ضربه فیل فودن از درون محوطه جریمه توسط هندرسون برگشت داده شد و روی ریباند ارلینگ هالند برای زدن گل دوم برابر دروازه خالی، حاضر و آماده بود.

ولی این پایان کار پخش زنده بازی منچسترسیتی ناتینگهام فارست نبود و  منچسترسیتی در دقیقه ۳۸ به گل سوم نیز دست یافت. ضربه سر جان استونز در دهانه دروازه به ارلینگ هالند رسید و این ستاره نروژی با پروازی بلند و ضربه سر دقیق خود، هت تریکش را تکمیل کرده و گل سوم را به ثمر رساند.

در لحظات پایان نیمه اول ضربه خولین آلوارز از فاصله ای قابل توجه به دیرک دروازه ناتینگهام فارست برخورد کرد و در نهایت ۴۵ دقیقه نخست با برتری ۰- ۳ سیتی به پایان رسید.

اما سیتیزن ها نیمه دوم را نیز هجومی شروع کردند و خیلی زود به گل چهارم رسیدند. پاس عرضی برناردو سیلوا در پشت محوطه به ژوآئو کانسلو رسید و این ستاره پرتغالی با ضربه ای محکم و تماشایی موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۶۰ برناردو سیلوا با حرکتی تماشایی صاحب فرصت شده و از فاصله ای قابل توجه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او با عکس العمل هندرسون همراه شد.

ولی در دقیقه ۶۵ نوبت زدن گل پنجم فرا رسید. روی پاس زمینی ریاض محرز، جولین آلوارز در سمت راست محوطه در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای زمینی دروازه ناتینگهام فارست را باز کرد.

دقایقی بعد ریاض محرز در موقعیتی تک به تک می توانست به راحتی گل ششم سیتی را به ثمر برساند، اما ضربه این ستاره الجزایری با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۸۸ پخش زنده بازی منچسترسیتی ناتینگهام فارست جولین آلوارز در مرکز محوطه صاحب توپ شده و با ضربه ای دقیق به طاق دروازه موفق به گلزنی شد تا سیتی در این دیدار با نتیجه ۰- ۶ به برتری دست یابد و بدین ترتیب هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی ناتینگهام فارست

 

منچسترسیتی ناتینگهام فارست
۷۵%مالکیت۲۵%
۹شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۷۸۵تعداد پاس۲۶۱
۷۲۰پاس صحیح۱۹۲
۲۷سانتر۷
۱۰کرنر۱
۹خطا۷
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی منچسترسیتی ناتینگهام فارست