تی وی تو
منچسترسیتی
لیورپول

یکشنبه ۱۱ مهر ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی لیورپول و منچسترسیتی زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لیورپول منچسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لیورپول را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی لیورپول و منچسترسیتی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی لیورپول را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول و منچسترسیتی زنده را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول –  ۱۹ بهمن ۹۹

لیورپول و منچسترسیتی از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴-۱ منچستر سیتی خاتمه یافت.نیمه ی نخست این دیدار از سوی هر دو تیم محتاطانه دنبال شد ولی می شد بر حسب موقعیت ها از برتری تقریبی لیورپول صحبت کرد، شاهد نیمه دومی بسیار زیبا و تماشاگر پسند بودیم که باعث شد قرمزها شکست سنگینی را در خانه خود متحمل شوند.گوندوغان در دقیقه ی ۴۹ و ۷۳ ، استرلینگ در دقیقه ی ۷۶ و فودن در دقیقه ی ۸۳ چهار بار دروازه ی حریف را در هم کوبیدند و تک گل لیورپول را صلاح در دقیقه ی ۶۹ به ثبت رساند.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول ، منچسترسیتی با کسب پانزدهمین برد خود در فصل جاری لیگ برتر، اختلاف خود را با لیورپول به ۱۰ امتیاز رساند و صدرنشینی خود در جدول را مستحکم تر کرد. 

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

لیورپول منچسترسیتی 
۵۵%مالکیت۴۵%
۳شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۶۴۹تعداد پاس۵۱۹
۵۷۳پاس صحیح۴۴۴
۲۱سانتر۶
۶کرنر۱
۱۳خطا۸
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول – ۱۸ آبان ۹۹

هفته هشتم لیگ برتر انگلیس با دیداری حساس در ورزشگاه اتحاد بین منچسترسیتی و لیورپول، نایب‌قهرمان و قهرمان فصل قبل ادامه پیدا کرد، دیداری که در نهایت با تساوی یک-یک تمام شد. لیورپول که بازی قبلی در این ورزشگاه را با ۴ گل باخته بود، شروع خوبی داشت و دقیقه ۱۳ توسط صلاح به گل رسید. این گل از روی نقطه‌پنالتی و در نتیجه خطایی روی مانه به‌دست آمد. اما سیتی واکنش خوبی نشان داد و دقیقه ۳۱ به گل تساوی رسید. ژسوس پاسِ دی بروینه را با کنترلی تماشایی و ضربه‌ای دقیق به گوشه دروازه آلیسون فرستاد.

دقیقه ۴۲ سیتی می‌توانست گل دیگری بزند، اما دی بروینه پنالتی‌ای که VAR گرفته بود را به بیرون فرستاد. در نیمه دوم که مثل نیمه اول جذاب نبود، بازی متعادل دنبال شد و در نهایت هیچ تیمی موفق نشد گل برتری را بزند.

در پایان پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیورپول ، لیورپول با این تساوی ۱۷ امتیازی شد و به رده سوم سقوط کرد. منچسترسیتی ۱۲ امتیازی هم در رده یازدهم است.

 

پخش زنده منچسترسیتی لیورپول

 

منچسترسیتی لیورپول
۵۴%مالکیت۴۶%
۲شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۵۵۰تعداد پاس۴۵۲
۴۶۷پاس صحیح۳۶۸
۹سانتر۱۱
۱کرنر۲
۱۹خطا۱۱
۲آفساید۵
۳کارت زرد۱

 

بازی منچسترسیتی لیورپول

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول ۱۲ تیر ۹۹

پس از اینکه قهرمانی لیورپول در لیگ برتر انگلیس مسجل شد، در هفته سی‌و‌دوم به مصاف قهرمان فصل قبل منچستر سیتی رفتند و سیتیزن‌ها با ۴ گل مهمان‌شان را بدرقه کردند. بازی متعادل دنبال می‌شد تا اینکه دقیقه ۲۵ پنالتی‌ای که استرلینگ گرفته بود را دی بروینه تبدیل به گل نخست میزبان کرد. ۱۰ دقیقه بعد هم استرلینگ از غفلت دفاع لیورپول بار دیگر استفاده کرد و گل دوم را زد. در میان ناباوری دقیقه ۴۵ هم فودن گل سوم را زد تا کار برای قهرمان سخت‌تر شود. نیمه دوم در حالی که لیورپول تلاش می‌کرد گل‌های خورده را جبران کند، دقیقه ۶۶ هم سیتی به گل رسید. ضربه استرلینگ را چمبرلین به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

لیورپول که آشفته و سردرگم نشان می‌داد یک گل دیگر هم دقیقه آخر دریافت کرد که گل محرز را VAR رد کرد. با این شکست، لیورپول ۸۶ امتیازی باقی ماند و فرصت شکست رکورد بیشترین امتیاز خارج‌از‌خانه را از دست داد. منچسترسیتی هم با ۶۶ امتیاز جایگاه دومی‌اش را تثبیت کرد.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

منچسترسیتیلیورپول
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۴۸۴تعداد پاس۵۲۰
۴۰۸پاس صحیح۴۴۵
۱۱سانتر۲۱
۳کرنر۳
۸خطا۷
۳آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

بازی منچسترسیتی لیورپول زنده

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول – ۱۹ آبان ۹۸

در حساس‌ترین دیدار هفته در فوتبال اروپا و در بازی زنده لیورپول و منچسترسیتی در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در آنفیلد به مصاف هم رفتند.این دیدار آنقدر حساسیت داشت که تمام هواداران در آنفیلد ایستاده بازی را دنبال می‌کردند. چیزی از شروع بازی نگذشته بود که لیورپول با ضربه راه دور فابینیو در دقیقه ی ۶ به گل رسید و بعد از بررسی VAR، صحت گل تایید شد تا میزبان خیلی زود پیش بیفتد. این گل در حالی زده شد که توپ به دست الکساندر آرنولد برخورد کرده بود و VAR هم این صحنه را نادید گرفت. در دقیقه ی ۱۳ آرنولد به زیبایی جناح بازی را عوض کرد و رابرتسون در سمت چپ توپ را ارسال کرد و محمد صلاح با ضربه سر دقیق خود برای دومین بار دروازه براوو را باز کرد.

اوضاع اصلاً برای سیتی خوب نیست و شاگردان کلوپ بازی را طوفانی آغاز کرده‌اند. در ادامه بازی زنده منچسترسیتی و لیورپول در حالی که VAR صحت گل را تایید کرد اما به نظر می‌رسید صلاح چند سانتیمتر در آفساید قرار داشت و همین موضوع واکنش‌های زیادی را شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.هر زمان که سیتیزن صاحب توپ می‌شدند ، صدای سوت و اعتراض هواداران لیورپول کار را برای شاگردان گواردیولا دشوار میکرد . تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌‌ثمر بود و نیمه اول این دیدار با برتری ۲-۰ لیورپولی ها  به پایان رسید.

بازی در نیمه دوم هم سرعت بالایی داشت و لیورپول پا پس نمی‌گذاشت.در دقیقه ی ۵۰ ، ارسال تماشایی کاپیتان هندرسون در تیر دورتر با ضربه سر سادیو مانه تبدیل به گل سوم میزبان شد و ورزشگاه آنفیلد منفجر شد.کار برای منچسترسیتی دشوار شد. در دقیقه ی ۶۷ کوین دی‌بروینه از سمت راست نفوذ کرد و پاس عرضی او تنها چند سانتیمتر با پاهای آگوئرو فاصله شدت و خطر روی دروازه لیورپول رفع شد.دفاع پرتعداد لیورپول کار را برای سیتی دشوار کرده بود ولی آن ها کوتاه نمی‌آمدند.

در دقیقه ی ۷۸ از پخش آنلاین منچسترسیتی و لیورپول ، روی یک رفت و برگشت پاس زمینی آنجلینو با ضربه دقیق برناردو سیلوا یکی از گل‌های خورده را برای سیتی جبران کرد.لیورپول در ادامه بازی را اداره می‌کرد و ۴ دقیقه وقت اضافه مایکل الیور هم برای سیتیزن‌ها کارساز نبود و بازی در نهایت با برتری ۳-۱ لیورپول به پایان رسید.

 

پخش آنلاین منچسترسیتی و لیورپول

 

لیورپولمنچسترسیتی
۴۴%مالکیت۵۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۲
۴۱۱تعداد پاس۵۰۵
۳۱۹پاس صحیح۴۲۲
۱۷سانتر۲۹
۴کرنر۱۳
۱۰خطا۵
۳آفساید۵
۰کارت زرد۲

 

پخش آنلاین منچسترسیتی و لیورپول

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول – ۱۳ مرداد ۹۸

در فینال جام خیریه ی انگلیس ۲۰۱۹ ، تیم های منچستر سیتی و لیورپول با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سوی منچستر طوفانی آغاز شد. آن ها موفق شدند در دقیقه ی ۱۲ با ضربه ی استرلینگ به گل اول خود برسند و این نیمه را با پیروزی به رختکن باز گردند. همانطور که انتظار می رفت ، آتلانتا در نیمه ی دوم قوی تر ظاهر شد و سعی کرد با در دست گرفتن توپ و میدان ، اختلاف امتیاز را کاهش دهد. بازیکنان تازه نفس زیادی به این تیم اضافه شدند که نتیجه اس افزایش سرعت بازی بود.

سرانجام در ادامه بازی لیورپول و منچسترسیتی آنلاین دقیقه ی ۷۷ ، ماتیپ موفق شد قفل دروازه ی سیتی را باز کند تااین بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسد. برای مشخص شدن برنده ، لازم بود هر دو تیم ضربات پنالتی بزنند که در پایان سیتی با نتیجه ی ۴-۵ پیروز شد.

 

پخش آنلاین منچسترسیتی و لیورپول

 

لیورپولمنچسترسیتی
۵۲%مالکیت۴۸%
۹شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۷
۵۲۵تعداد پاس۴۷۸
۴۴۹پاس صحیح۳۸۹
۲۰سانتر۶
۷کرنر۲
۴خطا۸
۱آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش منچسترسیتی و لیورپول