تی وی تو
منچسترسیتی
لیورپول

شنبه ۸ مرداد ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی منچسترسیتی و لیورپول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی لیورپول و منچسترسیتی زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال لیورپول منچسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لیورپول را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی لیورپول را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لیورپول و منچسترسیتی زنده را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

منچستریونایتد در حساس ترین بازی هفته نهم لیگ برتر انگلیس میزبان رقیب دیرینه خود یعنی لیورپول بود‌ که این جدال سنتی در پایان با نتیجه عجیب ۵-۰ به سود شاگردان یورگن کلوپ خاتمه یافت.

لیورپول کار را طوفانی آغاز کرد و توانست در همان دقایق ابتدایی بازی به گل اول دست پیدا کند. حرکت تیمی فوق‌العاده بازیکنان این تیم با پاس نهایی محمد صلاح برای نبی کیتا همراه شد و این بازیکن نیز با یک ضربه تمام کننده دروازه داوید دخیا را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

حملات لیورپول بعد از به ثمر رساندن گل اول نیز ادامه داشت و این تیم توانست در دقیقه ۱۴ یک بار دیگر دروازه منچستریونایتد را باز کند. اشتباه عجیب هری مگوایر و لوک شاو باعث شد توپ به الکساندر آرنولد برسد و این بازیکن نیز آن را به دهانه دروازه ارسال کرد؛ جایی که دیه‌گو ژوتا کار خیلی دشواری برای باز کردن دروازه نسبتا خالی یونایتد نداشت و نتیجه را ۲-۰ کرد.

منچستریونایتد که بعد از گل دوم کاملا فروپاشیده بود نهایتاً در دقیقه ۳۷ گل سوم را هم دریافت کرد. ارسال نبی کیتا به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده محمد صلاح همراه شد تا لیورپول فاصله را به سه گل افزایش دهد.

در دقیقه ۴۵ کریستیانو رونالدو می توانست یکی از گل‌های خورده منچستر یونایتد را جبران کند اما ضربه این فوق ستاره پرتغالی در مصافی تک به تک توسط آلیسون بکر مهار شد.

در حالی که همه منتظر سوت پایان نیمه اول بودند در کمال ناباوری منچستر یونایتد گل چهارم را هم دریافت کرد. پاس دیه‌گو ژوتا برای محمد صلاح با ضربه دقیق این بازیکن همراه شد تا نیمه اول با نتیجه عجیب ۴-۰ به سود یونایتد تمام شود.

لیورپول نیمه دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول را هم فوق‌العاده آغاز کرد. پاس کم‌نظیر جردن هندرسون برای محمد صلاح با ضربه تمام کننده عالی این ستاره مصری همراه شد تا نتیجه به شکلی باورنکردنی ۵-۰ شود.

چند لحظه بعد منچستر یونایتد توانست یکی از گل‌های خورده را توسط کریستیانو رونالدو جبران کند اما بعد از بازبینی صحنه به شکلی کاملاً سختگیرانه آفساید فوق ستاره پرتغالی اعلام شد.

در دقیقه ۵۹ کابوس منچستریونایتد تکمیل شد. خطای شدید پل پوگبا به روی نبی کیتا باعث شد که داور به او کارت زرد نشان دهد. با این حال صحنه مورد بازبینی قرار گرفت و بعد از آن آنتونی تیلور با کارت قرمز خود ستاره فرانسوی را اخراج کرد.

در دقیقه ۷۱ لیورپول تا آستانه به ثمر رساندن گل ششم خود نیز پیش رفت اما ضربه فوق العاده ترنت الکساندر آرنولد با واکنش استثنایی داوید دخیا به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه ۸۳ منچستر یونایتد می‌توانست بالاخره یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ضربه سر اسکات مک تومینای با بدشانسی محض به تیر دروازه لیورپول برخورد کرد.

در ادامه پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول نیز لیورپول توپ و میدان را کنترل کرد تا بازی با همان نتیجه ۵-۰ به سود شاگردان یورگن کلوپ به پایان برسد تا شاید این سرمربی آلمانی حکم اخراج اوله گنار سولسشر را امضا کرده باشد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

منچستر یونایتد لیورپول 
۳۷%مالکیت۶۳%
۴شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۳
۴۰۹تعداد پاس۷۳۱
۳۳۴پاس صحیح۶۵۱
۲۱سانتر۹
۶کرنر۳
۱۰خطا۸
۷آفساید۰
۶کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

پخش زنده بازی لیورپول و منچسترسیتی

در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ، دو تیم فوتبال منچسترسیتی و لیورپول برابر هم بازی کردند که سرانجام با فرصت‌ سوزی‌های ستاره‌های دو طرف در دو نیمه؛ این بازی با تساوی ۲-۲ پایان یافت.

این دیدار که در زمین سیتی برگزار شد، میزبان در همان دقایق اول فوق العاده هجومی پیش رفت تا بتواند به گل برسد که در دقیقه ۴ آلیسون مانع گل صد در صدی رحیم استرلینگ شد.

هنوز شوک این لحظه به پایان نرسیده بود که با خطای ستاره‌های مهمان، سیتی صاحب ضربه آزاد شد که بدون تعلل این تیم کار را شروع کرد و در یک حرکت زیبا، دی بروین با پای چپ دروازه آلیسون را باز کرد تا اولین گل این دیدار به ثبت برسد.

در ادامه پخش زنده بازی لیورپول و منچسترسیتی لیورپول خواست جبران نماید و در دقیقه ۱۳ نیز مزد زحمات خود را گرفت جایی که دیگو ژوتا در دقیقه ۱۲ توانست روی ارسال آرنولد، حساب کار را ۱-۱ مساوی کرد.

بازی با تمام تلاش دو تیم برای گل‌زنی دنبال می‌شد که در دقیقه ۲۲ بازی ادرسون به قصد شوت دچار اشتباه شد و اما خیلی زود روی خط توپ را گرفت تا ژوتا دومین گل خود و تیم‌اش را زده نتواند.

سپس بازی کمی متعادل شد، اما در دقیقه ۲۹ بازی حمله سیتی با تلاش کانسلو می رفت به گل بدل شود که ستاره پرتگالی مدافعین حریف را کنار زد و توپ را به دی بروین رساند اما با خوش شانسی آلیسون به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۷ پخش زنده بازی لیورپول و منچسترسیتی دیگر شانس با آلیسون نبود زیرا گابریل ژسوس گل دوم تیم‌اش را ثبت نماید.

از بیرون محوطه جریمه ارسالی که انجام شد، آرنولد خط آفساید را پر کرده بود تا دیگر ستاره‌های سیتی عقب برگردند و برعکس ژسوس به تنهایی پیش رفت و با یک جهش و ضربه پای راست حساب کار را ۲-۱ ساخت.

در دقیقه ۴۳ لیورپول می‌توانست بار دیگر مساوی کند اما لاپورت ناجی سیتی شد تا تیم‌اش برنده به رختکن برود.

در دقیقه اول نیمه دوم اما حمله غافلگیر کننده سرخ‌ها سبب شد تا همه چیز به تساوی کشیده شود. جایی که سادیو مانه روی پاس عالی هم تیمی خود به توپ را رسید و کار را یک طرفه ساخت.

در دقیقه ۶۰ بازی و در میان سردرگمی مدافعین مهمان، ژسوس صاحب توپ شد و با یک و دو با هم تیمی‌های خود شوت زد که با خوش شانسی به مدافع لیورپول برخورد کرد و به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد اما فرصت تک به تک برای سیتی رقم خورد تا سیتی گل پیروزی خود را ثبت کند جایی که رحیم استرلینگ پاس دریافتی را وارد چارچوب کرد اما پس از دخالت VAR گل او به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

در ادامه پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول دو طرف حملات گسیخته و گریخته ی داشتند و در مهم‌ترین آن در دقیقه ۹۳ ریاض محرز تازه وارد می‌توانست در یک حرکتی که تک به تک شده بود، گلزنی کند اما شوت او به آسمان زده شد تا نتیجه ۲-۲ بماند و دو طرف به تقسیم امتیاز رضایت بدهند.

با این تساوی سیتی ۷۴ امتیازی شد و در صدر ماند و لیورپول در یک امتیازی این تیم جایگاه دوم را حفظ کرد تا رقابت قهرمانی همچنان میان دو طرف شانه به شانه پیش برود.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

منچسترسیتی لیورپول 
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۵۶۶تعداد پاس۴۶۸
۴۸۶پاس صحیح۳۷۷
۱۷سانتر۵
۴کرنر۱
۹خطا۱۱
۵آفساید۲
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و لیورپول

در حساس ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس، لیورپول در ورزشگاه «آنفیلد» میزبان منچسترسیتی مدافع عنوان قهرمانی بود که این دیدار سراسر هیجان با تساوی به اتمام رسید.جایگاه این ۲ تیم مدعی در جدول رده‌بندی و تقابل اندیشه‌های «یورگن کلوپ» و «پپ گواردیولا» بر حساسیت‌های موجود افزوده بود.

در نیمه نخست این دیدار، سیتی بر روند توپ و میدان تسلط بیشتری داشت و چند موقعیت مناسب هم به دست آورد که با ضربات «فیل فودن» و «کوین دی‌بروین» از دست رفت.از سوی دیگر لیورپول مجبور به عقب‌نشینی شده و در ضد حملات به حرکات سه مهاجم سرعتی خود دل‌بسته بود.

نیمه دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول متفاوت آغاز شد و این لیورپول بود که شرایط بهتری پیدا کرد تا بتواند قدرت خود را به میهمان تحمیل کند.در دقیقه ۵۸ پاس عالی «محمد صلاح» به «سادیو مانه» رسید که این مهاجم سنگالی با ضربه‌ای مناسب گل نخست این دیدار را حساس را ثبت کند.

شاگردان گواردیولا در ادامه باز هم با پاس‌کارهای‌ خود سعی بر نزدیک شدن به رسیدن به دروازه حریف داشتند.در دقیقه ۶۸ پاس «گابریل ژسوس» به «فیل فودن» رسید و این وینگر جوان با ضربه‌ای تماشایی کار را به تساوی کشاند تا فرصت‌های از دست رفته قبلی را جبران کند.

در دقیقه ۷۵ «محمد صلاح» ستاره مصری با حرکتی تماشایی ۲ مدافع مهمان را از پیش‌روی برداشت و توپ را به تور دروازه سیتی دوخت تا تیم تحت هدایت کلوپ به گل دوم برسد.این دیدار تماشایی بازهم اتفاقات دیگری داشت و در دقیقه ۸۰ ضربه «کوین دی‌بروین» پس از برخورد به مدافع لیورپول تغییر مسیر داد و به گل دوم سیتی تبدیل شد. در دقیقه ۸۶ خروج عجیب «ادرسون» از دروازه موجب شد تا «فابینیو» در آستانه گلزنی باشد که تعلل او موجب شد تا «رودری» با تکلی شجاعانه، ناجی سیتی شود.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول و منچسترسیتی و با کسب این تساوی، لیورپول ۱۵ امتیازی شد و در رتبه دوم باقی ماند و منچسترسیتی هم با ۱۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت. هم اکنون، چلسی با ۱۶ امتیاز صدرنشین است.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

لیورپول منچسترسیتی 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۰شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۵۰۱تعداد پاس۵۲۹
۴۲۳پاس صحیح۴۴۳
۱۹سانتر۱۴
۳کرنر۴
۱۰خطا۱۲
۲آفساید۵
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

پخش زنده فوتبال لیورپول و منچسترسیتی

لیورپول و منچسترسیتی از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۴-۱ منچستر سیتی خاتمه یافت.نیمه ی نخست این دیدار از سوی هر دو تیم محتاطانه دنبال شد ولی می شد بر حسب موقعیت ها از برتری تقریبی لیورپول صحبت کرد، شاهد نیمه دومی بسیار زیبا و تماشاگر پسند بودیم که باعث شد قرمزها شکست سنگینی را در خانه خود متحمل شوند.گوندوغان در دقیقه ی ۴۹ و ۷۳ ، استرلینگ در دقیقه ی ۷۶ و فودن در دقیقه ی ۸۳ چهار بار دروازه ی حریف را در هم کوبیدند و تک گل لیورپول را صلاح در دقیقه ی ۶۹ به ثبت رساند.

در پایان پخش زنده بازی لیورپول و منچسترسیتی ، منچسترسیتی با کسب پانزدهمین برد خود در فصل جاری لیگ برتر، اختلاف خود را با لیورپول به ۱۰ امتیاز رساند و صدرنشینی خود در جدول را مستحکم تر کرد. 

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

لیورپول منچسترسیتی 
۵۵%مالکیت۴۵%
۳شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۶۴۹تعداد پاس۵۱۹
۵۷۳پاس صحیح۴۴۴
۲۱سانتر۶
۶کرنر۱
۱۳خطا۸
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

پخش زنده بازی لیورپول و منچسترسیتی

هفته هشتم لیگ برتر انگلیس با دیداری حساس در ورزشگاه اتحاد بین منچسترسیتی و لیورپول، نایب‌قهرمان و قهرمان فصل قبل ادامه پیدا کرد، دیداری که در نهایت با تساوی یک-یک تمام شد. لیورپول که بازی قبلی در این ورزشگاه را با ۴ گل باخته بود، شروع خوبی داشت و دقیقه ۱۳ توسط صلاح به گل رسید. این گل از روی نقطه‌پنالتی و در نتیجه خطایی روی مانه به‌دست آمد. اما سیتی واکنش خوبی نشان داد و دقیقه ۳۱ به گل تساوی رسید. ژسوس پاسِ دی بروینه را با کنترلی تماشایی و ضربه‌ای دقیق به گوشه دروازه آلیسون فرستاد.

دقیقه ۴۲ سیتی می‌توانست گل دیگری بزند، اما دی بروینه پنالتی‌ای که VAR گرفته بود را به بیرون فرستاد. در نیمه دوم که مثل نیمه اول جذاب نبود، بازی متعادل دنبال شد و در نهایت هیچ تیمی موفق نشد گل برتری را بزند.

در پایان پخش زنده فوتبال لیورپول و منچسترسیتی ، لیورپول با این تساوی ۱۷ امتیازی شد و به رده سوم سقوط کرد. منچسترسیتی ۱۲ امتیازی هم در رده یازدهم است.

 

پخش زنده منچسترسیتی لیورپول

 

منچسترسیتی لیورپول
۵۴%مالکیت۴۶%
۲شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۵۵۰تعداد پاس۴۵۲
۴۶۷پاس صحیح۳۶۸
۹سانتر۱۱
۱کرنر۲
۱۹خطا۱۱
۲آفساید۵
۳کارت زرد۱

 

بازی منچسترسیتی لیورپول

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و لیورپول

پس از اینکه قهرمانی لیورپول در لیگ برتر انگلیس مسجل شد، در هفته سی‌و‌دوم به مصاف قهرمان فصل قبل منچستر سیتی رفتند و سیتیزن‌ها با ۴ گل مهمان‌شان را بدرقه کردند. بازی متعادل دنبال می‌شد تا اینکه دقیقه ۲۵ پنالتی‌ای که استرلینگ گرفته بود را دی بروینه تبدیل به گل نخست میزبان کرد. ۱۰ دقیقه بعد هم استرلینگ از غفلت دفاع لیورپول بار دیگر استفاده کرد و گل دوم را زد. در میان ناباوری دقیقه ۴۵ هم فودن گل سوم را زد تا کار برای قهرمان سخت‌تر شود. نیمه دوم در حالی که لیورپول تلاش می‌کرد گل‌های خورده را جبران کند، دقیقه ۶۶ هم سیتی به گل رسید. ضربه استرلینگ را چمبرلین به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

لیورپول که آشفته و سردرگم نشان می‌داد یک گل دیگر هم دقیقه آخر دریافت کرد که گل محرز را VAR رد کرد. با این شکست، لیورپول ۸۶ امتیازی باقی ماند و فرصت شکست رکورد بیشترین امتیاز خارج‌از‌خانه را از دست داد. منچسترسیتی هم با ۶۶ امتیاز جایگاه دومی‌اش را تثبیت کرد.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیورپول

 

منچسترسیتیلیورپول
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۴۸۴تعداد پاس۵۲۰
۴۰۸پاس صحیح۴۴۵
۱۱سانتر۲۱
۳کرنر۳
۸خطا۷
۳آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

بازی منچسترسیتی لیورپول زنده

پخش بازی لیورپول و منچسترسیتی زنده

در حساس‌ترین دیدار هفته در فوتبال اروپا و در بازی زنده لیورپول و منچسترسیتی در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در آنفیلد به مصاف هم رفتند.این دیدار آنقدر حساسیت داشت که تمام هواداران در آنفیلد ایستاده بازی را دنبال می‌کردند. چیزی از شروع بازی نگذشته بود که لیورپول با ضربه راه دور فابینیو در دقیقه ی ۶ به گل رسید و بعد از بررسی VAR، صحت گل تایید شد تا میزبان خیلی زود پیش بیفتد. این گل در حالی زده شد که توپ به دست الکساندر آرنولد برخورد کرده بود و VAR هم این صحنه را نادید گرفت. در دقیقه ی ۱۳ آرنولد به زیبایی جناح بازی را عوض کرد و رابرتسون در سمت چپ توپ را ارسال کرد و محمد صلاح با ضربه سر دقیق خود برای دومین بار دروازه براوو را باز کرد.

اوضاع اصلاً برای سیتی خوب نیست و شاگردان کلوپ بازی را طوفانی آغاز کرده‌اند. در ادامه بازی زنده منچسترسیتی و لیورپول در حالی که VAR صحت گل را تایید کرد اما به نظر می‌رسید صلاح چند سانتیمتر در آفساید قرار داشت و همین موضوع واکنش‌های زیادی را شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته است.هر زمان که سیتیزن صاحب توپ می‌شدند ، صدای سوت و اعتراض هواداران لیورپول کار را برای شاگردان گواردیولا دشوار میکرد . تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌‌ثمر بود و نیمه اول این دیدار با برتری ۲-۰ لیورپولی ها  به پایان رسید.

بازی در نیمه دوم هم سرعت بالایی داشت و لیورپول پا پس نمی‌گذاشت.در دقیقه ی ۵۰ ، ارسال تماشایی کاپیتان هندرسون در تیر دورتر با ضربه سر سادیو مانه تبدیل به گل سوم میزبان شد و ورزشگاه آنفیلد منفجر شد.کار برای منچسترسیتی دشوار شد. در دقیقه ی ۶۷ کوین دی‌بروینه از سمت راست نفوذ کرد و پاس عرضی او تنها چند سانتیمتر با پاهای آگوئرو فاصله شدت و خطر روی دروازه لیورپول رفع شد.دفاع پرتعداد لیورپول کار را برای سیتی دشوار کرده بود ولی آن ها کوتاه نمی‌آمدند.

در دقیقه ی ۷۸ از پخش آنلاین لیورپول و منچسترسیتی ، روی یک رفت و برگشت پاس زمینی آنجلینو با ضربه دقیق برناردو سیلوا یکی از گل‌های خورده را برای سیتی جبران کرد.لیورپول در ادامه بازی را اداره می‌کرد و ۴ دقیقه وقت اضافه مایکل الیور هم برای سیتیزن‌ها کارساز نبود و بازی در نهایت با برتری ۳-۱ لیورپول به پایان رسید.

 

پخش آنلاین منچسترسیتی و لیورپول

 

لیورپولمنچسترسیتی
۴۴%مالکیت۵۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۲
۴۱۱تعداد پاس۵۰۵
۳۱۹پاس صحیح۴۲۲
۱۷سانتر۲۹
۴کرنر۱۳
۱۰خطا۵
۳آفساید۵
۰کارت زرد۲

 

پخش آنلاین منچسترسیتی و لیورپول

 

پخش بازی منچسترسیتی و لیورپول زنده

در فینال جام خیریه ی انگلیس ۲۰۱۹ ، تیم های منچستر سیتی و لیورپول با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سوی منچستر طوفانی آغاز شد. آن ها موفق شدند در دقیقه ی ۱۲ با ضربه ی استرلینگ به گل اول خود برسند و این نیمه را با پیروزی به رختکن باز گردند. همانطور که انتظار می رفت ، آتلانتا در نیمه ی دوم قوی تر ظاهر شد و سعی کرد با در دست گرفتن توپ و میدان ، اختلاف امتیاز را کاهش دهد. بازیکنان تازه نفس زیادی به این تیم اضافه شدند که نتیجه اس افزایش سرعت بازی بود.

سرانجام در ادامه بازی لیورپول و منچسترسیتی آنلاین دقیقه ی ۷۷ ، ماتیپ موفق شد قفل دروازه ی سیتی را باز کند تااین بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسد. برای مشخص شدن برنده ، لازم بود هر دو تیم ضربات پنالتی بزنند که در پایان سیتی با نتیجه ی ۴-۵ پیروز شد.

 

پخش آنلاین منچسترسیتی و لیورپول

 

لیورپولمنچسترسیتی
۵۲%مالکیت۴۸%
۹شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۷
۵۲۵تعداد پاس۴۷۸
۴۴۹پاس صحیح۳۸۹
۲۰سانتر۶
۷کرنر۲
۴خطا۸
۱آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش منچسترسیتی و لیورپول