تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد ‌

منچسترسیتی
لیدز یونایتد

شنبه ۲۱ فروردین ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی – لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد – ۱۲ مهر ۹۹

لیدزیونایتد و منچسترسیتی در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند.پپ گواردیولا در نبرد با تیم پر تلاش و توانای مارچلو بیلسا به تساوی رضایت داد. در این مسابقه که مملو از شوت بازیکنان به سمت دروازه حریف بود، لیدز یونایتد توانست در خانه خود، نایب قهرمان فصل قبل را متوقف کند. این فرصت خیلی خوبی را در اختیار لیورپول قرار می دهد تا اختلاف خود با سیتیزن ها را با کسب برد برابر استون ویلا به هشت امتیاز افزایش بدهد. در دقیقه ی ۱۷ ، تورس روی خط محوطه جریمه توپ را به استرلینگ رساند و این بازیکن پس از حرکت در عرض، با یک ضربه زیبای پای راست تیمش را پیش انداخت.  در دقیقه ی ۵۹ نیز  کرنر ارسالی فیلیپس با دفع ناقص ادرسون به مندی برخورد کرد تا توپ در دهانه دروازه جلوی پای رودریگو بیفتد و او موفق به زدن گل تساوی بخش شود. 

 

 

لیدزیونایتد  منچسترسیتی 
۵۲% مالکیت ۴۸%
۷ شوت در چارچوب  ۲
۲ شوت خارج از چارچوب ۱۴
۱ مهار دروازه بان ۶
۴۲۹ تعداد پاس ۳۸۹
۳۵۶ پاس صحیح ۳۱۹
۱۳ سانتر ۲۰
۷ کرنر ۱۰
۱۱ خطا ۱۲
۲ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد – ۲۹ بهمن ۹۱

در ادامه ی بازی های دور پنجم جام حذفی انگلیس ، تیم های لیدز یونایتد و منچستر سیتی با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش چشمگیر بازیکنان سیتی همراه بود ، این تیم موفق شد حریف را با برتری ۴-۰ شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار ، با گل های توره در دقیقه ی  ۵ و آگوئرو در دقیقه ی ۱۵ و با برتری ۲-۰ سیتی به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی این دیدار باز هم این بازیکنان سیتی بودند که با افزایش فشار بر دروازه ی حریف ، موفق شدند دو گل دیگر به ثبت برسانند. توز در دقیقه ی ۵۲ و آگوئرو در دقیقه ی ۷۴ دو بازیکنی بودند که گل های سوم و چهارم سیتی را به ثبت رساندند.

 

 

بازیهای یکشنبه ۲۹ فروردین

بازیهای دوشنبه ۳۰ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۳۱ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت