تی وی تو
منچسترسیتی
لیدز یونایتد

سه‌شنبه ۲۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده منچسترسیتی و لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

در هفته سی و یکم از لیگ برتر انگلستان تیم لیدز یونایتد موفق شد در ورزشگاه اتحاد تیم منچستر سیتی را با نتیجه دو بر یک شکست دهد . استوارت دالاس ستاره این دیدار در دقیقه ۴۲ تیم لیدز یونایتد را با یک گل پیش انداخت . قبل از پایان نیمه اول و در سومین دقیقه از وقتهای اضافه نیمه اول لیام کوپر مدافع لیدز یونایتد با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا شاگردان مارسلو بیلسا در نیمه دوم کار سختی در مقابل میزبان قدرتمند خود داشته باشند .

با شروع نیمه دوم شاگردان گواردیولا خیمه سنگینی بر روی دروازه لیدز تدارک دیدند تا بتوانند به سرعت به گل برسند . تلاش های تیم منچسترسیتی در دقیقه ۷۶ جواب داد و فران تورس توانست گل تساوی را به ثمر برساند . سیتیزن ها که به دنبال گل دوم پیروزی بودند در پی یک زد حمله و بر خلاف جریان بازی در دقیقه ۹۱ توسط استوارت دالاس گل دوم را پذیرفتند و با پایان گزارش زنده بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد این مسابقه را با نتیجه دو بر یک به لیدز یونایتد ده نفره واگذار کردند .

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد

 

منچسترسیتی لیدزیونایتد
۷۱مالکیت۲۹
۷شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۶
۶۲۱تعداد پاس۲۵۲
۵۵۶پاس صحیح۱۷۳
۳۶سانتر۹
۹کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۳
۳کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد – ۱۲ مهر ۹۹

لیدزیونایتد و منچسترسیتی در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند.پپ گواردیولا در نبرد با تیم پر تلاش و توانای مارچلو بیلسا به تساوی رضایت داد. در این مسابقه که مملو از شوت بازیکنان به سمت دروازه حریف بود، لیدز یونایتد توانست در خانه خود، نایب قهرمان فصل قبل را متوقف کند. این فرصت خیلی خوبی را در اختیار لیورپول قرار می دهد تا اختلاف خود با سیتیزن ها را با کسب برد برابر استون ویلا به هشت امتیاز افزایش بدهد.

در دقیقه ی ۱۷ بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد ، تورس روی خط محوطه جریمه توپ را به استرلینگ رساند و این بازیکن پس از حرکت در عرض، با یک ضربه زیبای پای راست تیمش را پیش انداخت.  در دقیقه ی ۵۹ نیز  کرنر ارسالی فیلیپس با دفع ناقص ادرسون به مندی برخورد کرد تا توپ در دهانه دروازه جلوی پای رودریگو بیفتد و او موفق به زدن گل تساوی بخش شود. 

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد ‌ – تی وی تو

 

لیدزیونایتد منچسترسیتی 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۱۴
۱مهار دروازه بان۶
۴۲۹تعداد پاس۳۸۹
۳۵۶پاس صحیح۳۱۹
۱۳سانتر۲۰
۷کرنر۱۰
۱۱خطا۱۲
۲آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد – ۲۹ بهمن ۹۱

در ادامه ی بازی های دور پنجم جام حذفی انگلیس ، تیم های لیدز یونایتد و منچستر سیتی با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش چشمگیر بازیکنان سیتی همراه بود ، این تیم موفق شد حریف را با برتری ۴-۰ شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار ، با گل های توره در دقیقه ی  ۵ و آگوئرو در دقیقه ی ۱۵ و با برتری ۲-۰ سیتی به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد این دیدار باز هم این بازیکنان سیتی بودند که با افزایش فشار بر دروازه ی حریف ، موفق شدند دو گل دیگر به ثبت برسانند. توز در دقیقه ی ۵۲ و آگوئرو در دقیقه ی ۷۴ دو بازیکنی بودند که گل های سوم و چهارم سیتی را به ثبت رساندند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد ‌ – تی وی تو