تی وی تو
منچسترسیتی
لیدز یونایتد

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده منچسترسیتی و لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد

در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی و لیدز یونایتد به مصاف هم رفتند که شاگردان پپ با نتیجه ۷ بر ۰ مقتدرانه حریف را در هم کوبیدند .سرنوشت بازی از همان ابتدا مشخص شد، برناردو سیلوا، بهترین بازیکن فصل منچستر سیتی تا به اینجا می توانست زودتر از دقیقه ۸ تیمش را پیش بیاندازد اما خب تفاوت خاصی نداشت.

فودن گلزنی را شروع کرد، گریلیش آن را ادامه داد و حالا نوبت به هنرنمایی یکی از مستعدترین هافبک های تاریخ لیگ برتر رسیده بود که خودی نشان دهد. دی بروین در این بازی بیشتر از عادت همیشگی اش یعنی پاس دادن، در شوتزنی درخشید. دو گل از کوین و یک گل از محرز، حکم تحقیر شدن لیدز را امضا کرد. در ادامه پخش زنده بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد نوبت به مدافعان رسید؛ آکه و استونز هم گلزنی کردند تا بیلسا با کامی به شدت تلخ و غروری شکسته، اتحاد را ترک کند.

سرخیو آگوئرو چند هفته قبل با مشکل قلبی مواجه شد و حالا پس از گذشت مدتی، رسانه ها از تصمیم او برای خداحافظی از دنیای فوتبال خبر می دهند. موضوعی که قرار است آگوئرو به زودی آن را رسما اعلام کند.

در جریان پخش زنده بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد سیتیزن ها، تماشاگران حاضر در اتحاد با فریاد زدن نام آگوئرو از اسطوره باشگاه حمایت کردند. در اواسط نیمه اول مسابقه، فریاد “سرجیو، سرجیو، سرجیو …” در استادیوم به گوش می رسید تا هواداران منچستر سیتی به این شکل به یکی از محبوب ترین چهره های تاریخ باشگاهشان ابراز علاقه کنند.

پخش زنده بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد

 

منچسترسیتی لیدز یونایتد 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱۵شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۸
۶۰۸تعداد پاس۳۳۸
۵۵۷پاس صحیح۲۷۳
۱۷سانتر۶
۶کرنر۲
۵خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و لیدز یونایتد

در هفته سی و یکم از لیگ برتر انگلستان تیم لیدز یونایتد موفق شد در ورزشگاه اتحاد تیم منچستر سیتی را با نتیجه دو بر یک شکست دهد . استوارت دالاس ستاره این دیدار در دقیقه ۴۲ تیم لیدز یونایتد را با یک گل پیش انداخت . قبل از پایان نیمه اول و در سومین دقیقه از وقتهای اضافه نیمه اول لیام کوپر مدافع لیدز یونایتد با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا شاگردان مارسلو بیلسا در نیمه دوم کار سختی در مقابل میزبان قدرتمند خود داشته باشند .

با شروع نیمه دوم شاگردان گواردیولا خیمه سنگینی بر روی دروازه لیدز تدارک دیدند تا بتوانند به سرعت به گل برسند . تلاش های تیم منچسترسیتی در دقیقه ۷۶ جواب داد و فران تورس توانست گل تساوی را به ثمر برساند . سیتیزن ها که به دنبال گل دوم پیروزی بودند در پی یک زد حمله و بر خلاف جریان بازی در دقیقه ۹۱ توسط استوارت دالاس گل دوم را پذیرفتند و با پایان پخش زنده بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد این مسابقه را با نتیجه دو بر یک به لیدز یونایتد ده نفره واگذار کردند .

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد

 

منچسترسیتی لیدزیونایتد
۷۱مالکیت۲۹
۷شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۶
۶۲۱تعداد پاس۲۵۲
۵۵۶پاس صحیح۱۷۳
۳۶سانتر۹
۹کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۳
۳کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدز یونایتد

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لیدزیونایتد

لیدزیونایتد و منچسترسیتی در هفته چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند.پپ گواردیولا در نبرد با تیم پر تلاش و توانای مارچلو بیلسا به تساوی رضایت داد. در این مسابقه که مملو از شوت بازیکنان به سمت دروازه حریف بود، لیدز یونایتد توانست در خانه خود، نایب قهرمان فصل قبل را متوقف کند. این فرصت خیلی خوبی را در اختیار لیورپول قرار می دهد تا اختلاف خود با سیتیزن ها را با کسب برد برابر استون ویلا به هشت امتیاز افزایش بدهد.

در دقیقه ی ۱۷ بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد ، تورس روی خط محوطه جریمه توپ را به استرلینگ رساند و این بازیکن پس از حرکت در عرض، با یک ضربه زیبای پای راست تیمش را پیش انداخت.  در دقیقه ی ۵۹ نیز  کرنر ارسالی فیلیپس با دفع ناقص ادرسون به مندی برخورد کرد تا توپ در دهانه دروازه جلوی پای رودریگو بیفتد و او موفق به زدن گل تساوی بخش شود. 

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد – تی وی تو

 

لیدزیونایتد منچسترسیتی 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۱۴
۱مهار دروازه بان۶
۴۲۹تعداد پاس۳۸۹
۳۵۶پاس صحیح۳۱۹
۱۳سانتر۲۰
۷کرنر۱۰
۱۱خطا۱۲
۲آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد – تی وی تو

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و لیدز یونایتد

در ادامه ی بازی های دور پنجم جام حذفی انگلیس ، تیم های لیدز یونایتد و منچستر سیتی با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش چشمگیر بازیکنان سیتی همراه بود ، این تیم موفق شد حریف را با برتری ۴-۰ شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار ، با گل های توره در دقیقه ی  ۵ و آگوئرو در دقیقه ی ۱۵ و با برتری ۲-۰ سیتی به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی بازی زنده منچسترسیتی لیدز یونایتد این دیدار باز هم این بازیکنان سیتی بودند که با افزایش فشار بر دروازه ی حریف ، موفق شدند دو گل دیگر به ثبت برسانند. توز در دقیقه ی ۵۲ و آگوئرو در دقیقه ی ۷۴ دو بازیکنی بودند که گل های سوم و چهارم سیتی را به ثبت رساندند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لیدز یونایتد – تی وی تو