تی وی تو
منچسترسیتی
لایپزیش

سه‌شنبه ۱۶ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی لایپزیش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لایپزیش به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لایپزیش را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش، شما می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لایپزیش را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی لایپزیش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش – ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

بازی دو تیم منچسترسیتی و لایپزیش در چارچوب مسابقات هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۶ بر ۳ به نفع میزبان به اتمام رسید. منچسترسیتی بازی را مطابق انتظار هجومی آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیتی در دقیقه ۱۶ به گل اول دست یافت. ارسال کرنر جک گریلیش از سمت چپ با ضربه سر ناتان آکه همراه بود و توپ بعد از برخورد به تیرک افقی وارد دروازه لایپزیش شد.

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۲۷ به شکلی عجیب به گل دوم هم دست یافت. ارسال کوین دی بروین از سمت راست را موکیله به شکلی عجیب و با ضربه سر وارد دروازه خودی کرد تا برتری سیتی دو برابر شود. در دقیقه ۳۶ جک گریلیش با حرکتی تماشایی به عمق زده و با ضربه ای زمینی دروازه لایپزیش را تهدید کرد، اما گولاسچی عکس العمل خوبی نشان داده و دروازه تیمش را نجات داد.

اما در دقیقه ۴۲ لایپزیش یکی از گل های دریافتی را جبران کرد. ضربه سر مو کیله در سمت راست محوطه با ضربه سر تمام کننده انکونکو همراه شده و دروازه ادرسون بدین ترتیب باز شد.اما در دقیقه ۴۵ گزارش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش سیتی روی هند کلوسترمن صاحب یک ضربه پنالتی شد که ریاض محرز این فرصت را با ضربه ای دقیق و خلاف جهت تبدیل به گل کرد و منچسترسیتی در نهایت با برتری ۱-۳ راهی رختکن شد.

لایپزیش از همان ابتدای نیمه دوم در صدد جبران برآمده و به گل دوم هم دست یافت. روی ارسال دنی اوملو، این بار نیز انکونکو بدون مدافع یارگیر و با ضربه سر دقیق خود موفق شد دروازه سیتی را باز کند. سیتی دوباره توپ و میدان را در اختیار گرفته و در دقیقه ۵۷ به گل چهارم رسید. جک گریلیش، ستاره جدید این تیم از سمت چپ حرکت کرده و با یک ضربه دقیق و پای راست موفق شد دروازه گولاسچی را باز کند.

دقایقی بعد بود که روی پاس پولسن در سمت راست محوطه، کریستوفر انکونکو در گوشه محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق و زمینی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۶ ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی سیتی پشت محوطه لایپزیش صاحب توپ شده و با یک ضربه فوق العاده و غیرقابل مهار گل پنجم سیتی را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۵ گزارش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش و روی رفت و برگشت در محوطه لایپزیش، توپ در گوشه محوطه به گابریل ژسوس رسید و او با ضربه ای محکم به طاق دروازه موفق به گلزنی شد تا در نهایت سیتی -۶ حریف خود را مغلوب بکند.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

 

منچسترسیتی لایپزیش
۵۰%مالکیت۵۰%
۸شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۳
۴۶۸تعداد پاس۴۵۵
۴۰۱پاس صحیح۳۷۹
۱۳سانتر۱۳
۶کرنر۳
۹خطا۱۷
۶آفساید۳
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش