تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

منچسترسیتی
لایپزیش

سه‌شنبه ۷ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لایپزیش ، امروز سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های منچسترسیتی و لایپزیش بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل لایپزیش را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش، شما می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لایپزیش را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی لایپزیش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سال ۲۰۲۲/۲۰۲۳ تیم های و لایپزیش با هم دیدار کردند. هالند ستاره سیتی در نیمه نخست حسابی خوش درخشید و دروازه حریف را ۳ بار باز کرد تا سیتی پیروزمندانه راخی رختکن شود.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لایپزیش باز هم غفلت بازیکنان لایپزیش که انگار در شوک فرو رفته بودند سبب شد تا دروازه تیمشان با ضربات گوندوغان، هالند ( دبل) باز شود و در نهایت این دیدار با نتیجه ۷-۰ به پایان رسید. هالند بدون شک بهترین بازیکن این دیدار شد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لایپزیش

منچستر‌سیتی لایپزیش 
۶۷%مالکیت۳۳%
۱۶شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۸
۶۴۴تعداد پاس۳۳۶
۵۹۸پاس صحیح۲۶۴
۲۸سانتر۳
۱۰کرنر۰
۱۰خطا۷
۱آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لایپزیش

۳ اسفند ۱۴۰۱

لایپزیش در یکی از بازی‌های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه ردبول آرنا مقابل منچسترسیتی به میدان رفت و توانست به نتیجه ارزشمند ۱-۱ مقابل این تیم دست یابد. شاگردان پپ گواردیولا که در لیگ برتر انگلیس، رقابت داغی برای صدرنشینی با آرسنال دارند، امشب در خانه لایپزیش کاملا تیم برتر میدان بودند و کار را تهاجمی شروع کردند. آنها روی ضربه سر دیاز اولین موقعیت جدی بازی را در دقیقه ۱۴ روی دروازه لایپزیش ایجاد کردند؛ موقعیتی که با واکنش به موقع بلاسویچ از دست رفت.

بعد از چند موقعیت ناموفق، سیتی سرانجام در دقیقه ۲۷ پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش به گل رسید. ریاض محرز روی پاس گوندوغان در نزدیکی محوطه جریمه صاحب توپ شد و بعد از یک حرکت پا به توپ کوتاه، با ضربه ای کات دار، در حالی که گلر حریف فقط یک تماشاگر بود، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا نتیجه یک بر صفر به سود میهمان شود.

در دقایق باقیمانده نیمه اول سیتی برتری خود را حفظ کرد، هرچند در آخرین لحظات، لایپزیش کمی بهتر عمل کرد اما در نهایت بازی با حساب یک بر صفر به پایان رسید. نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که میزبان برای زدن گل تساوی حلقه محاصره را تنگ تر کرده بود.اولین موقعیت جدی این نیمه را در دقیقه ۵۵ شاهد بودیم که شوت زمینی و خطرناک بنیامین هنریکس از سمت راست محوطه جریمه با اختلافی ناچیز از کنار دروازه سیتی عبور کرد تا خطر گل تساوی از بیخ گوش شاگردان پپ رد شود. یک دقیقه بعد از این موقعیت و روی یک ارسال از سمت چپ می رفت دروازه سیتی دوباره تهدید شود که ادرسون با پرشی بلند، توپ را به موقع قطع کرد.

در دقیقه ۶۷ پخش بازی منچسترسیتی و لایپزیش هالند فرصت خوبی برای دو برابر کردن اختلاف داشت ولی ضربه او در موقعیت تک به تک در حالی که گلر حریف فقط یک تماشاگر بود، راهی اوت شد. تنها یک دقیقه بعد از این موقعیت بود که لایپزیش به گل رسید. روی یک پاسکاری کوتاه در ضربه کرنر و سانتر زیبای هالستنبرگ، ژوسکو گواردیول با پروازی بلند و ضربه سری غیرقابل مهار دروازه ادرسون را باز و نتیجه را ۱-۱ کرد.چند دقیقه بعد از گل تساوی لایپزیش، گوندوغان با شوتی کات دار می رفت بازهم سیتی را پیش بیاندازد اما گلر حریف به زیبایی ضربه او را مهار کرد.

سیتی که برای برد راهی آلمان شده بود، در دقایق باقیمانده تلاش های دیگری نیز برای باز کردن دوباره دروازه لایپزیش داشت اما هیچ یک به نتیجه ختم نشد تا بازی دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان برسد. حالا باید منتظر بازی برگشت و طوفان شاگردان پپ در ورزشگاه اتحاد باشیم.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

لایپزیش منچسترسیتی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۴۲۷تعداد پاس۷۰۰
۳۶۶پاس صحیح۶۳۵
۹سانتر۱۱
۲کرنر۴
۱۲خطا۶
۳آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و لایپزیش

۱۶ آذر ۱۴۰۰

لایپزیش ‌و منچسترسیتی در دور ششم بازی های گروه A لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر ۱ به سود  لایپزیش به پایان رسید. تیم آلمانی که در دور رفت شکست سنگینی را متحمل شده بود موفق شد با نتیجه دو بر یک ۲ به برتری برسد.

گل های لایپزیش توسط سوبوسلای در دقیقه ۲۴ و آندره سیلوا ۷۱ زده شد و تک گل سیتی را ریاض محرز ۷۶ زده شد.

کایل واکر مدافع سیتیزن ها هم در این بازی با کارت قرمز داور مواجه شد و در دقیقه ۸۲ از بازی اخراج شد.

در پایان پخش زنده فوتبال منچسترسیتی لایپزیش و با کسب این نتیجه ، لایپزیش با این برد ۷ امتیازی شد و به عنوان تیم سوم راهی لیگ اروپا شد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

لایپزیش منچسترسیتی 
۴۴%مالکیت۵۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۵۱تعداد پاس۵۵۶
۳۷۸پاس صحیح۴۸۳
۱۰سانتر۲۲
۲کرنر۹
۱۹خطا۸
۱آفساید۶
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

 

تماشای آنلاین بازی منچسترسیتی لایپزیش

۲۴ شهریور ۱۴۰۰

بازی دو تیم منچسترسیتی و لایپزیش در چارچوب مسابقات هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۶ بر ۳ به نفع میزبان به اتمام رسید. منچسترسیتی بازی را مطابق انتظار هجومی آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیتی در دقیقه ۱۶ به گل اول دست یافت. ارسال کرنر جک گریلیش از سمت چپ با ضربه سر ناتان آکه همراه بود و توپ بعد از برخورد به تیرک افقی وارد دروازه لایپزیش شد.

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۲۷ به شکلی عجیب به گل دوم هم دست یافت. ارسال کوین دی بروین از سمت راست را موکیله به شکلی عجیب و با ضربه سر وارد دروازه خودی کرد تا برتری سیتی دو برابر شود. در دقیقه ۳۶ جک گریلیش با حرکتی تماشایی به عمق زده و با ضربه ای زمینی دروازه لایپزیش را تهدید کرد، اما گولاسچی عکس العمل خوبی نشان داده و دروازه تیمش را نجات داد.

اما در دقیقه ۴۲ لایپزیش یکی از گل های دریافتی را جبران کرد. ضربه سر مو کیله در سمت راست محوطه با ضربه سر تمام کننده انکونکو همراه شده و دروازه ادرسون بدین ترتیب باز شد.اما در دقیقه ۴۵ پخش آنلاین بازی منچسترسیتی لایپزیش سیتی روی هند کلوسترمن صاحب یک ضربه پنالتی شد که ریاض محرز این فرصت را با ضربه ای دقیق و خلاف جهت تبدیل به گل کرد و منچسترسیتی در نهایت با برتری ۱-۳ راهی رختکن شد.

لایپزیش از همان ابتدای نیمه دوم در صدد جبران برآمده و به گل دوم هم دست یافت. روی ارسال دنی اوملو، این بار نیز انکونکو بدون مدافع یارگیر و با ضربه سر دقیق خود موفق شد دروازه سیتی را باز کند. سیتی دوباره توپ و میدان را در اختیار گرفته و در دقیقه ۵۷ به گل چهارم رسید. جک گریلیش، ستاره جدید این تیم از سمت چپ حرکت کرده و با یک ضربه دقیق و پای راست موفق شد دروازه گولاسچی را باز کند.

دقایقی بعد بود که روی پاس پولسن در سمت راست محوطه، کریستوفر انکونکو در گوشه محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق و زمینی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد. اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۶ ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی سیتی پشت محوطه لایپزیش صاحب توپ شده و با یک ضربه فوق العاده و غیرقابل مهار گل پنجم سیتی را به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۵ پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش و روی رفت و برگشت در محوطه لایپزیش، توپ در گوشه محوطه به گابریل ژسوس رسید و او با ضربه ای محکم به طاق دروازه موفق به گلزنی شد تا در نهایت سیتی -۶ حریف خود را مغلوب بکند.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

 

منچسترسیتی لایپزیش
۵۰%مالکیت۵۰%
۸شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۳
۴۶۸تعداد پاس۴۵۵
۴۰۱پاس صحیح۳۷۹
۱۳سانتر۱۳
۶کرنر۳
۹خطا۱۷
۶آفساید۳
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی لایپزیش

 

آخرین بروز رسانی : نوامبر 28, 2023