تی وی تو
فوتبال  منچسترسیتی فولام زنده

فوتبال منچسترسیتی فولام زنده

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های منچسترسیتی و فولام بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل فولام را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ منچسترسیتی در چارچوب بازی های هفته چهارم لیگ برتر انگلیس میزبان
منچسترسیتی
فولام

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۵:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۵:۰۰ تیم های منچسترسیتی و فولام بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل فولام را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام

۱۱ شهریور ۱۴۰۲

منچسترسیتی در چارچوب بازی های هفته چهارم لیگ برتر انگلیس میزبان فولام بود که در نهایت با نتیجه ۵-۱ پیروز شد تا رکورد صد درصد برد خود در فصل جدید لیگ را همچنان حفظ کند.

نیمه اول این بازی ۳ گل در پی داشت. ارلینگ هالند که در گلزنی ناکام بود موفق شد دقیقه ۳۱ به خولین آلوارز پاس گل بدهد تا او اولین گل این بازی را به ثمر برساند.

برخلاف تصور شاگردان پپ گواردیولا، آن‌ها خیلی زود گل تساوی را دریافت کردند. فولام که در این بازی تیم ضعیفی مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ برتر نبود،‌ دقیقه ۳۳ توسط ریم به گل رسید.

سیتی برای کسب پیروزی در نیمه اول تا جایی تلاش کرد که موفق شد در وقت اضافه با شلیک آکه دوباره به گل برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام هم سیتی تیم برتر میدان بود و توانست به تفاضل گل با حریف اضافه کند. پاس محکم رودری را آلوارز با یک اثر کوچک به سمت محوطه جریمه هدایت کرد تا با وجود تلاش تیم‌ریم برای مهار آن به هالند برسد. او در موقعیت تک به تک کار دشواری نداشت و با ضربه زمینی پای چپ سومین گل تیمش را در دقیقه ۵۸ به ثمر رساند.

میزبان در نیمه دوم مالکیت توپ را اغلب در اختیار داشت و همین به آن‌ها آگاه می‌‌داد تا خطرات بیشتری را روی دروازه حریف ایجاد کنند. دقیقه ۶۹ سرنگون شدن فودن روی یک پاس خطرناک به داخل محوطه جریمه توسط پریرا یک ضربه پنالتی به سیتی هدیه داد.این پنالتی که با بررسی طولانی VAR در نهایت اعلام شد به هالند رسید و او در دقیقه ۷۰ بر خلاف شیرجه دروازه بان دومین گل خود در این بازی را به ثمر رساند.

واکنش خوب ادرسون در دقیقه ۷۳ مانع از گلزنی خیمنز شد. او پس از اینکه روبن دیاس ارسال به درون محوطه جریمه را ناقص کنترل کرد با شوت پرقدرت توپ را به سمت دروازه فرستاد که گلر برزیلی آن را مهار کرد و یک ضربه کرنر به سود فولام اعلام شد.

سیتی در فرصت باقی مانده از نیمه دوم پخش زنده یازی منچسترسیتی فولام برای جلوگیری از ضد حملات احتمالی فولام کمتر به سمت دروازه حریف می‌رفت و بیشتر سعی داشت در میانه میدان کنترل توپ را در اختیار داشته باشد.

این تاکتیک برای حفظ تفاضل با شاگردان مارکو سیلوا کارساز بود و آن‌ها موفق شدند یک گل دیگر هم به ثمر برسانند. آخرین گلزن سیتی در این بازی هالند بود. پس از نفوذ سرخیو گومز به محوطه جریمه فولام، پاس زمینی او با ضربه سریع و پرقدرت مهاجم نروژی همراه شد و در دقیقه ۵+۹۰ دروازه حریف را باز کرد تا در این مسابقه هت‌‌تریک کند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام

منچسترسیتی فولام 
۶۸%مالکیت۳۲%
۵شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۰
۷۱۳تعداد پاس۳۲۹
۶۳۹پاس صحیح۲۶۶
۹سانتر۱۱
۴کرنر۵
۱۲خطا۱۲
۱آفساید۱
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام

پخش آنلاین فوتبال منچسترسیتی فولام

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، تیم های فولام و منچستر‌سیتی با هم دیدار کردند. هالند در همان ۳ دقیقه ابتدایی دروازه فولام را باز کرد اما چن دقیقه بعد، وینیسیوس این گل را جبران کرد تا مانع برتری منچستر‌سیتی شود.

سیتی که قصد کوتاه آمدن نداشت، در دقیقه ۳۶ با کمک آلوارز حساب کار را ۲-۱ کرد و با پیروزی راهی رختکن شد. در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و فولام، از هیجان نیمه قبلی خبری نبود و بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود تا قفل دروازه ها بسته بماند. در نهایت با اتمام زمان بازی، سیتی با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

فولام منچستر‌سیتی 
۳۷%مالکیت۶۳%
۱شوت در چارچوب ۹
۱شوت خارج از چارچوب۳
۷مهار دروازه بان۰
۳۷۶تعداد پاس۶۳۹
۳۱۲پاس صحیح۵۵۳
۱۲سانتر۱۱
۲کرنر۵
۹خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

۱۴ آبان ۱۴۰۱

منچسترسیتی در سیزدهمین بازی خود در لیگ برتر در خانه‌اش به مصاف فولام رفت و موفق شد حریف را ۲-۱ شکست دهد.

سیتی خیلی زود موقعیت گلزنی خلق کرد ولی شوت از راه دور کوین دی بروینه در دقیقه ۸ با واکنش عالی لنو، دروازه بان فولام، دفع شد.

در دقیقه ۱۷ پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام اما بخت با سیتی یار بود تا جولین آلوارز، مهاجم آرژانتینی این تیم، که در غیاب ارلینگ هالند وظیفه اصلی گلزنی را بر عهده داشت دروازه تیم فوتبال فولهام (فولام) را باز کند. ایلکای گوندوگان با پاسی هوشمندانه آلوارز را صاحب توپ کرد تا او با اعتماد به نفس بالا توپ را به گل تبدیل کند.

بدترین اتفاق برای منچسترسیتی در دقیقه ۲۶ مسابقه رخ داد. درحالیکه هری ویلسون به سمت گل سیتی حرکت میکرد و موقعیت صد در صد گلزنی داشت کانسلو او را از پشت هل داد و سرنگون کرد. دارن انگلند، داور بازی، بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد و سپس با نشان دادن کارت قرمز به این مدافع پرتغالی سیتی او را از زمین اخراج کرد. بازیکنان منچسترسیتی از این تصمیم داور به شدت خشمگین بودند اما آندریاس پریرا پشت توپ ایستاد و نتیجه بازی را ۱-۱ کرد.

سیتی با این که بازی برده را مساوی کرده بود و باید دقایقی طولانی را ۱۰ نفره بازی میکرد ولی این پایان بدبیاری های شاگردان گواردیولا نبود. درحالیکه کانسلو در حال ترک زمین بود پپ که ظاهرا از دست او عصبانی بود در کنار زمین با مدافع پرتغالی اش درگیری لفظی پیدا کرد. گواردیولا معتقد بود که مدافع پرتغالی تیمش نباید روی بازیکن حریف مرتکب خطا می شده چون حالا تیمش نه تنها یک گل دریافت کرده بلکه شصت و چند دقیقه ۱۰ نفره باید به بازی ادامه دهد.

سیتی در ادامه این نیمه دو فرصت گلزنی داشت اما این فرصت ها توسط جولین آلوارز و جک گریلیش از دست رفت تا نیمه اول پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم ۱۰ نفره شدن سیتی باعث شده بود شاگردان گواردیولا در ایجاد فرصت های گلزنی روی دروازه فولام چندان موفق نباشند. درحالیکه سیتیزن ها سعی می کردند با محکم نگاه داشتن سازمان دفاعی شان به فولام اجازه استفاده از برتری عددی اش را ندهند بازیکنان فولام هم قادر به ایجاد موقعیت جدی روی دروازه سیتی نبودند.

در دقیقه ۶۴ پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام گواردیولا برای اینکه از داشته هایش حداکثر استفاده را ببرد ارلینگ هالند را به جای جولین آلوارز به میدان فرستاد به این امید که شم گلزنی بالای او به کمک سیتیزن ها بیاید.

اما اولین موقعیت جدی منچسترسیتی در این نیمه در دقیقه ۷۴ روی دروازه فولام ایجاد شد. سانتر دی بروینه به ارلینگ هالند رسید تا او توپ را وارد دروازه کند ولی پرچم کمک داور به علامت آفساید بالا رفت تا تعویض هالند به تعویض طلایی پپ گواردیولا تبدیل نشود.

اما سیتیزن ها قصد ناامید نداشتند و درحالیکه عقربه های ساعت دقیقه ۹۰+۳ را نشان می داد رابینسون در محوطه جریمه فولام روی کوین دی بروینه مرتکب خطا شد تا داور در سوت خود بدمد و نقطه پنالتی را نشان بدهد. با وجود اعتراض بازیکنان فولام بررسی VAR هم نظر داور را تایید کرد. ارلینگ هالند پشت توپ ایستاد و با اینکه لنو، دروازه بان فولام، دستش به توپ برخورد کرد اما ضربه هالند در گوشه پایین دروازه آرام گرفت تا سیتی ۲-۱ پیش بیفتد.

بازی در نهایت با پیروزی ۲-۱ سیتیزن ها به پایان رسید تا منچسترسیتی از ۱۳ بازی خود ۳۲ امتیازی شده و موقتا به صدر جدول برسد. آرسنال از ۱۲ بازی خود ۳۱ امتیاز به دست آورده است.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

منچسترسیتی فولام 
۷۱%مالکیت۲۹%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۷۱۷تعداد پاس۲۹۵
۶۵۳پاس صحیح۲۳۴
۲۵سانتر۶
۹کرنر۰
۶خطا۱۱
۳آفساید۰
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و فولام

۱۶ بهمن ۱۴۰۰

منچسترسیتی و فولام در چارچوب بازی های دور چهارم اف ای کاپ به مصاف هم رفتند که در نهایت منچسترسیتی با این که در ابتدا ۱-۰ عقب افتاد، موفق شد در نهایت بازی را با نتیجه ۴-۱ ببرد و به دور بعد صعود کند.فولام در این بازی زودتر و در دقیقه ۴ توسط کاروالیو به گل رسید اما برتری‌اش تنها دو دقیقه دوام داشت چرا که گوندوغان گل تساوی را برای تیم منچسترسیتی به ثمر رساند.

سیتی در ادامه پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام سه بار دیگر توسط استونز در دقیقه ۱۳ و محرز در دقیقه ۵۳ از روی نقطه‌پنالتی و ۵۷ دروازه‌ فولام را باز کرد تا صعودی آسان را به مرحله یک‌هشتم نهایی تجربه کند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

منچسترسیتیفولام 
۶۱%مالکیت۳۹%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۶۱۹تعداد پاس۴۰۵
۵۵۳پاس صحیح۳۴۴
۱۵سانتر۱۰
۱۱کرنر۲
۹خطا۶
۳آفساید۲
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

دیدار زنده منچسترسیتی و فولام

۲۳ اسفند ۱۳۹۹

 دو تیم فولام و منچسترسیتی در چارچوب بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس به مصاف یکدیگر رفتند که منچسترسیتی با وجود تغییرات بسیار در ترکیبش و استفاده نکردن از مهره هایی همچون رحیم استرلینگ، کوین دی بروین، ریاض محرز و ایلکای گوندوعان توانست به بردی قاطعانه برابر فولام دست یابد و به برتری ۳-۰ برسد.

 شاگردان اسکات پارکر در نیمه اول به خوبی مقابل حملات حریف مقاومت کردند ولی در نیمه دوم این مقاومت در هم شکست تا سیتی گامی دیگر به قهرمانی نزدیک تر شود.  ابتدا در دقیقه ۴۷ جان استونز با یک گل من سیتی را پیش انداخت، سپس گابریل ژسوس در دقیقه ۵۶ گل دوم تیم مهمان را به ثمر رساند و در ادامه کار سرخیو آگوئرو در دقیقه ۶۰ برای سومین بار دروازه فولام را باز کرد.

در پایان پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و فولام و با کسب این نتیجه تغییری در جایگاه ۲ تیم در جدول رده‌بندی به وجود نیامد. منچسترسیتی با ۷۱ امتیاز از ۳۰ بازی جایگاه خود را در صدر جدول محکم‌تر کرد و فولام با ۲۶ امتیاز از ۲۹ بازی در رتبه هجدهم باقی ماند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

فولام منچسترسیتی 
۴۶%مالکیت۵۴%
۰شوت در چارچوب ۷
۰شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۰
۴۴۴تعداد پاس۵۲۹
۳۵۷پاس صحیح۴۴۹
۱۷سانتر۱۰
۴کرنر۲
۱۴خطا۱۳
۱آفساید۳

پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام

پخش بازی منچسترسیتی مقابل فولام

۱۵ آذر ۱۳۹۹

منچسترسیتی در چهارچوب مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر انگلیس  در ورزشگاه اتحاد میزبان فولام بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲-۰ به سود سیتیزن ها خاتمه یافت.مطابق انتظار منچسترسیتی کار را بهتر آغاز کرد و توانست در همان لحظات ابتدایی به گل برتری دست پیدا کند. کوین دی بروین با ارسال یک پاس خوب، رحیم استرلینگ را در موقعیت تک‌به‌تک قرار داد و این بازیکن نیز موفق به گلزنی شد تا نتیجه خیلی زود ۱-۰ شود. چند دقیقه بعد منچستر سیتی می توانست گل دوم را هم وارد دروازه فولام کند اما ضربه کوین دی بروین با درخشش آلفونس آرئولا همراه بود تا ستاره بلژیکی در گلزنی ناکام بماند.

حملات منچسترسیتی ادامه داشت و این تیم در دقیقه ۲۶ و با توجه به خطای مدافع فولام روی رحیم استرلینگ صاحب یک ضربه پنالتی شد؛ کوین دی بروین پشت توپ ایستاد و موفق شد گل دوم سیتی را به ثمر برساند. در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا دو تیم با همان پیروزی ۲-۰ به سود منچسترسیتی راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی مقابل فولام نیز منچسترسیتی عملکرد بهتری از خود ارائه داد و می توانست در همان لحظات ابتدایی به گل سوم دست پیدا کند اما ضربه فوق العاده کوین دی بروین با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.در ادامه بازی نیز شاگردان پپ گواردیولا تقریباً توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند گل دیگری را وارد دروازه فولام کنند تا مسابقه نهایتاً با همان نتیجه ۲-۰ به اتمام برسد و سیتی به یک پیروزی بی‌دردسر دست پیدا کند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

منچسترسیتی فولام 
۶۸%مالکیت۳۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۷۹۲تعداد پاس۳۵۱
۷۱۲پاس صحیح۲۷۴
۱۱سانتر۷
۹کرنر۳
۷خطا۶
۱آفساید۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام

۶ بهمن ۱۳۹۸

در دیداری از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال انگلیس، منچسترسیتی در استادیوم اتحاد موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر فولام را با شکست بدرقه کند و صعود آسانی داشته باشد. فولام شروع جالبی در نیمه ی نخست این دیدار نداشت زیرا که ریم در دقیقه ی ۶ بازی با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا این تیم ۱۰ نفره به مبارزه ی خود ادامه دهد. سیتی که بسیار خوش اقبال تر از فولام بود توانست در دقیقه ی ۸ با ضربه ی گوندوغان و در دقیقه ی ۱۹ با ضربه ی سیلوا برتری ۲-۰ برسد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده منچسترسیتی و فولام شاهد بازی تهاجمی تریاز فولام بودیم اما این حملات برای آنها ثمره ی مثبتی نداشت.  ژسوس در دقیقه ی ۷۲ و ۷۵ با دبل خود سیتی را به دو گل دیگر رساند تا این دیدار با برتری ۴-۰ سیتی به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

 

منچسترسیتی فولام
۷۰%مالکیت۳۰%
۶شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۲
۶۹۶تعداد پاس۳۰۱
۶۴۸پاس صحیح۲۳۸
۲۱سانتر۱
۶کرنر۰
۶خطا۸
۴آفساید۰
۰کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و فولام

۱۰ فروردین ۱۳۹۸

در خلال رقابت های هفته ی سی و دوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های منچستر سیتی و فولام با هم دیدار کردند.سیتی که با یک بازی کمتر پس از لیورپول در رده دوم جدول قرار داشت، با انگیزه فراوان به مصاف تیم ته جدولی فولام آمده بود. بازی با حملات سیتی شروع شد و این تیم دقیقه شش بازی به گل رسید. اشتباه فوسو منصاح باعث شد تا توپ به برناردو سیلوا برسد و او هم از بیرون محوطه جریمه پس از فریب بازیکن مقابلش با یک ضربه پای چپ، توپ را به کنج دروازه فرستاد. سیتی پس از گل نیز همچنان تیم برتر میدان بود و دقیقه ۲۷ به گل دوم خود دست یافت.

این بار هم اشتباه برایان در پاس دادن باعث شد توپ به برناردو برسد و او هم بلافاصله سرخیو آگوئرو را صاحب توپ کرد تا ستاره آرژانتینی با یک ضربه دقیق توپ را از دروازه بان عبور داده و سیتی را ۲-۰ پیش بیندازد. بازی در نیمه اول با همین نتیجه پایان یافت.

فولام نیمه دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی و فولام را بهتر آغاز کرد و سعی در جبران گل های خورده داشت اما بازی منسجم سیتی اجازه هنرنمایی به مهاجمان میزبان را نمی داد. در دقایق باقیمانده نیز اتفاق خاصی رخ نداد و سیتی با کسب این پیروزی ۷۴ امتیازی شد و به صدر جدول برگشت.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

 

فولاممنچستر سیتی
۳۴%مالکیت۶۶%
۰شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۰
۳۵۸تعداد پاس۶۷۷
۲۸۲پاس صحیح۶۱۳
۴سانتر۳
۰کرنر۱۱
۱۲ضربه ایستگاهی۴
۴خطا۱۲
۴آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

 

پخش بازی منچسترسیتی و فولام زنده

 

در خلال رقابت های مرحله ی یک هشتم نهایی جام اتحادیه ی انگلیس ، تیم های منچستر سیتی و فولام با هم دیدار کردند. تنها اتفاق قابل توجه نیمه ی نخست این دیدار ، تک گل دیاز در دقیقه ی ۱۸ بود که سبب شد سیتی این نیمه را با برتری ۱-۰ به پایان ببرد. در نیمه ی دوم این رقابت ، فولام همچنان در لاک دفاعی خود فرو رفته بود و کمتر شاهد حمله ای از این تیم بودیم . همین موضوع سبب شد سیتی پیش کشیده و در دقیقه ی ۶۵ دیاز با دبل خود حساب کار را ۲-۰ کند. در ادامه اتفاق خاصی در بازی نیوفتاد و این دیدار با برتری سیتی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

 

منچستر سیتیفولام
۶۴%مالکیت۳۶%
۷شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۵
۷۳۳تعداد پاس۴۰۹
۶۶۸پاس صحیح۳۳۵
۹سانتر۰
۱۰کرنر۱
۸ضربه ایستگاهی۷
۹خطا۸
۰آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی فولام – تی وی تو

برچسب‌ها: