تی وی تو
منچسترسیتی
ساوتهمپتون

یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۸:۳۰

پخش زنده جام حذفی انگلیس

بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون زنده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی ساوتهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی ساوتهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی ساوتهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون

صدرنشین رقابت های لیگ برتر انگلیس یعنی منچسترسیتی امروز از سری مسابقات هفته بیست و سوم لیگ جزیره مهمان ساوتهمپتون بود که در پایان این بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.این تیم میزبان بود که شروع بهتری داشت و توانست در دقیقه ۷ به گل اول دست پیدا کند. ضربه بیرون پا و فوق العاده واکر پیترز به گوشه دروازه ادرسون رفت تا نتیجه ۱-۰ شود.

بعد از دریافت گل، منچسترسیتی توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه ۳۵ می توانست توسط رحیم استرلینگ به گل تساوی دست پیدا کند اما ضربه این ستاره انگلیسی با اختلاف کمی از بالای دروازه ساوتهمپتون به بیرون رفت. در دقیقه  ۳۹ پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون رحیم استرلینگ به شکلی باورنکردنی یک فرصت فوق العاده گلزنی را از دست داد. جایی که در یک قدمی دروازه ضربه او توسط فریزر فورستر مهار شد.

در ادامه نیمه اول نیز حملات منچستر سیتی برای به ثمر رساندن گل تساوی بی‌نتیجه ماند تا بازی در پایان ۴۵ دقیقه ابتدایی با همان یک گل به سود ساوتهمپتون خاتمه پیدا کند.

در همان اوایل نیمه دوم ساوتهمپتون تا آستانه به ثمر رساندن گل دوم نیز پیش رفت اما ضربه سر بدنارک با واکنش فوق العاده ادرسون همراه شد. چند دقیقه بعد رودری می توانست برای منچستر سیتی گلزنی کند اما ضربه این بازیکن هم توسط فورستر به کرنر فرستاده شد. در دقیقه ۶۵ منچسترسیتی بالاخره توانست گل تساوی را به ثمر برساند. ارسال کوین دی بروین به روی دروازه با ضربه سر تمام کننده آیمریک لاپورت همراه شد تا نتیجه ۱-۱ شود.

در ادامه پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون نیز منچسترسیتی هرچه زد به در بسته خورد تا بازی با همان نتیجه ۱-۱ به پایان برسد و بالاخره ترمز تیم پپ گواردیولا کشیده شود.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون

 

ساوتهمپتون منچسترسیتی 
۲۶%مالکیت۷۴%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۲
۲۷۸تعداد پاس۷۷۷
۱۹۳پاس صحیح۷۰۰
۵سانتر۴۵
۲کرنر۱۱
۱۳خطا۵
۲آفساید۰
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و ساوتهمپتون

منچسترسیتی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه اتحاد میزبان ساوتهمپتون بود و برابر این تیم سخت‌کوش با نتیجه ۰-۰ متوقف شد. ستیزن‌ها در این دیدار تلاش زیادی برای کسب پیروزی انجام دادند اما زدن ۱۶ شوت موفق به گُلزنی نشدند و ۲ امتیاز ارزشمند را از دست دادند.سیتی در این دیدار بدشانس نیز بود زیرا گُل دقیقه ۹۰ استرلینگ از سوی داور پس از بررسی VAR، آفساید و مردود اعلام شد.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون و با کسب این نتیجه سیتی ۱۰ امتیازی شد و پائین‌تر از لیورپول ۱۳ امتیازی به صورت موقت در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.ساوتهمپتون نیز با ۴ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون

 

منچسترسیتی ساوتهمپتون 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۵۵۵تعداد پاس۳۱۹
۴۸۴پاس صحیح۲۳۹
۲۳سانتر۱۳
۸کرنر۵
۵خطا۱۲
۴آفساید۰
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون

 

پخش بازی منچسترسیتی و ساوتهمپتون زنده

بعد از یک شکست تلخ مقابل منچستریونایتد، منچسترسیتی در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر انگلیس به راحتی با نتیجه ۵ بر ۲ از سد ساوتهمپتون گذشت. نیمه نخست با تساوی به پایان رسید و به نظر می‌رسید کار سیتی سخت شده، اما نیمه دوم حریف را گلباران کردند. دی بروینه در دقایق ۱۵ و ۵۹، محرز در دقایق ۴۰ و ۵۵ و گوندوغان در دقیقه ۳+۴۵ برای سیتی گل زدند. وارد پراوس در دقیقه ۲۵ از روی نقطه پنالتی و آدامز در دقیقه ۵۶ هم گل‌های ساوتهمپتون را به ثمر رساندند.

۶۸ امتیازی شدن سیتی فاصله این تیم با منچستریونایتد را به ۱۴ امتیاز افزایش داد. ساوتهمپتون ۳۳ امتیازی هم تیم چهاردهم جدول است.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

منچسترسیتی ساوتهمپتون 
۵۸%مالکیت۴۲%
۱۰شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۵
۶۷۳تعداد پاس۴۸۱
۶۱۳پاس صحیح۴۰۱
۸سانتر۷
۵کرنر۵
۶خطا۴
۱آفساید۴
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون

در ادامه دیدارهای چهاردهمین هفته از لیگ برتر انگلیس ، تیم فوتبال منچسترسیتی موفق شد میزبان خود تیم ساوتهمپتون را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد که تک گل این بازی در دقیقه ۱۶ توسط رحیم استرلینگ به ثمر رسید. سیتی با کسب ششمین پیروزی خود در سیزدهمین بازی‌اش ۲۳ امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد، جایی که ساوتهمپتون را با یک امتیاز بیشتر، یک پله بالاتر از خود می‌بیند. این ششمین کلین‌شیت (بازی بدون گل خورده) منچسترسیتی در این فصل لیگ برتر بود که با ۱۲ گل خورده قوی‌ترین خط دفاعی این فصل فوتبال جزیره را هم دارد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

ساوتهمپتون  منچسترسیتی
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۴۹۸تعداد پاس۵۴۷
۴۰۸پاس صحیح۴۶۶
۲۴سانتر۹
۶کرنر۶
۹خطا۱۱
۳آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال منچسترسیتی و ساوتهمپتون

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و سوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های منچستر سیتی و ساوتهمپتون با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با ضربه ی آدامز در دقیقه ی ۱۶ و برتری ۱-۰ همپتون به پایان رسید. سیتی که زمان کافی برای جبران این اختلاف امتیاز داشت در نیمه ی دوم حملات خود را افزایش داد اما بازیکنان این تیم از فرصت های طلایی پیش آمده استفاده نکردند و نتوانستند قفل دروازه ی همپتون را باز کنند. در نهایت ، این دیدار با برتری ۱-۰ همپتون به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

ساوتهمپتونمنچستر سیتی
۲۶%مالکیت۷۴%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۳
۲۹۴تعداد پاس۸۰۲
۲۰۷پاس صحیح۷۱۹
۷سانتر۴۲
۲کرنر۱۳
۶خطا۷
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی ساوتهمپتون

در خلال بازی های هفته ی یازدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های منچستر سیتی و ساوتهمپتون با هم دیدار کردند.منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.پس سپری شدن این دقایق، بازیکنان ساوتهمپتون پیش کشیدند و در دقیقه ۱۳ توانستند به گل برسند. شوت محکم آرمسترانگ را ادرسون به طور ناقص دفع کرد و وارد پراوس با فرصت طلبی توپ برگشتی را وارد دروازه کرد. بعد از این گل بار دیگر بازیکنان سیتی بر بازی مسلط شدند اما دفاع فشرده ساوتهمپتون مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

در نهایت نیمه اول بازی زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون با همان یک گل به پایان رسید.در دقیقه ۷۰، قفل دروازه ساوتهمپتون باز شد. روی ارسال کایل واکر از سمت راست بود که با تعلل مدافعان ساوتهمپتون، آگوئرو ضربه نهایی را زد و توپ از بین پاهای مک کارتی وارد دروازه شد. بازیکنان میهمان اعتقاد داشتند قبل از ارسال واکر، توپ از خط عرضی بیرون رفته اما داور گل را پذیرفت.فشار حملات سیتی ادامه داشت تا اینکه سرانجام در دقیقه ۸۶، کایل واکر گل برتری تیمش را به ثمر رساند. این بار روی ارسال آنخلینو از سمت چپ بود که توپ مقابل دروازه به واکر رسید و او هم با ضربه‌ای محکم کار را تمام کرد تا بازی در نهایت با  نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

منچستر سیتیساوتهمپتون
۷۵%مالکیت۲۵%
۴شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۲
۶۴۱تعداد پاس۲۲۵
۵۶۵پاس صحیح۱۳۹
۶۲سانتر۳
۱۷کرنر۰
۱۱خطا۱۰
۳آفساید۰
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

پخش فوتبال منچسترسیتی و ساوتهمپتون زنده

تیم های منچسترسیتی و ساوتهمپتون در دیداری از رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلیس ساعت ۲۳:۱۵ در استادیوم اتحاد به مصاف هم رفتند.در دقیقه ۲۰ شاگردان گواردیولا توانستند توسط نیکولاس اوتامندی به گل اول برسند. پاس خوب برناردو سیلوا را اوتامندی با یک پرش خوب و ضربه سری مناسب توپ را به کنج دروازه حریف فرستاد.حملات سیتیزن‌ها ادامه داشت و آنها این بار در دقیقه ۳۸ توسط آگوئرو به گل رسید. پاس خوب واکر از سمت راست را سرخیو آگوئرو با یک بغل پاس ساده وارد دروازه ساوتهمپتون کرد.

نیمه اول بازی زنده منچسترسیتی ساوتهمپتون با نتیجه ۲ بر صفر به سود منچسترسیتی به پایان رسید.منچسترسیتی که از حمایت هوادارانش بهره مند بود، در دقیقه ۵۶ و باز هم توسط آگوئرو به گل سوم رسید. شوت خارج از محوطه جریمه استرلینگ در بین راه روی اثرگذاری آگوئرو به گل تبدیل شد.در دقیقه ۷۴ ساوتهمپتونی‌ها تلاش کردند تا اختلاف نتیجه را کمتر کنند و روی ضربه کرنر به گل رسیدند. ضربه ارسالی را جک استفنز با ضربه سر به گل اول تیمش تبدیل کرد.منچسترسیتی با این برد به مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه صعود کرد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو

 

منچستر سیتیساوتهمپتون
۷۶%مالکیت۲۴%
۹شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۸۲۱تعداد پاس۲۵۰
۷۳۹پاس صحیح۱۷۲
۳۶سانتر۹
۷کرنر۴
۱خطا۵
۱آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی ساوتهمپتون – تی وی تو