تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی دورتموند ‌

منچسترسیتی
دورتموند

چهارشنبه ۲۵ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی منچسترسیتی دورتموند امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی دورتموند را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی دورتموند امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی – دورتموند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی دورتموند را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی منچسترسیتی دورتموند را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی دورتموند را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی دورتموند را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی دورتموند – ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

در شب اول از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، منچسترسیتی در اتحاد میزبان دورتموند بود و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.دورتموند بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۳، روی یک ارسال به محوطه جریمه سیتی، کناف صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت.

در ادامه بازیکنان سیتی ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۷، دی بروین با پاس ریاض محرز صاحب موقعیت شد اما در حالی که تلاش می کرد توپ را به گوندوگان برساند، حضور به موقع داهود این فرصت را از سیتی گرفت.یک دقیقه بعد، روی پاس مانوئل آکانجی، این جود بیلینگام بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را ادرسون دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۱۹، سیتی روی اولین موقعیت جدی اش به گل رسید. روی اشتباه امره جان در میانه زمین بود که بازیکنان سیتی یک ضدحمله خطرناک را ترتیب دادند و در نهایت پاس رو به عقب محرز را دی بروین با یک ضربه راحت تبدیل به گل کرد.بعد ازاین گل بازیکنان دورتموند پیش کشیدند و در دقیقه ۲۴، هالند صاحب موقعیت شد اما تعلل او باعث شد تا بازیکنان سیتی توپ را دور کنند.

در دقیقه ۳۰، رودری در محوطه جریمه دورتموند در درگیری با امره جان سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد اما VAR رای به تغییر این تصمیم داد.چند دقیقه بعد و در دقیقه ۳۷، روی تعلل ادرسون، جود بیلینگام توانست گل تساوی دورتموند را به ثمر برساند اما داور خطای کف پای ستاره انگلیسی دورتموند را اعلام کرد و این گل را نپذیرفت.در دقایق پایانی این نیمه باز هم این بازیکنان سیتی بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و سیتی در این نیمه به برتری ۱-۰ رسید.

نیمه دوم را دورتموند بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۸، روی پاس داهود، این هالند بود که با عبور از دیاس صاحب موقعیت شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که ادرسون حضور داشت.در ادامه بازیکنان سیتی توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه ۶۰، روی همکاری کانسلو و ژسوس، این فودن بود که صاحب موقعیت شد اما حضور به موقع مدافعان دورتموند، مانع از باز شدن دروازه این تیم شد.

۵ دقیقه بعد، روی حرکت عالی کوین دی بروین، بار دیگر فودن صاحب موقعیت شد اما این بار ماروین هیتز با خروجی تماشایی، این فرصت را از ستاره جوان سیتی گرفت.فشار حملات سیتی ادامه داشت و در دقایق ۷۶ و ۷۷، این تیم صاحب دو موقعیت خوب دیگر شد اما ضربات دی بروین و فودن راهی به چهارچوب دروازه دورتموند پیدا نکرد.

در حالی که تیم میزبان سخت به دنبال رسیدن به گل دوم بود، دورتموند در دقیقه ۸۴ کار را به تساوی کشید. روی یک حرکت تیمی عالی، رویس با پاس هالند صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه ادرسون فرستاد.

سیتی که برتری اش را از دست رفته می دید، پیش کشید و در دقیقه ۹۰ توانست به گل دوم برسد. پاس تماشایی دی بروین به پشت مدافعان دورتموند به گوندوگان رسید و او هم فودن را صاحب موقعیت کرد. او این بار اشتباه نکرد و ضربه دقیق او به گل دوم سیتی تبدیل شد.در دقایق اضافی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و سیتی به برتری ۲-۱ رسید.

 

 

منچسترسیتی  دورتموند 
۶۱% مالکیت ۳۹%
۵ شوت در چارچوب  ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۱
۲ مهار دروازه بان ۴
۷۰۴ تعداد پاس ۴۴۷
۶۴۰ پاس صحیح ۳۸۴
۱۵ سانتر ۳
۴ کرنر ۲
۹ خطا ۸
۱ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی دورتموند – ۳۰ تیر ۹۷

دو تیم منچستر سیتی و بورسیا دورتموند از سری مسابقات تورنمنت دوستانه ی جام قهرمانان که با شرکت ۱۸ تیم از برترین تیم های اروپا انجام می شود، به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان دورتموند با تک گل گوتزه از روی نقطه ی پنالتی به پیروزی رسید.

از نکات جالب بازی می توان به بازی بسیار خوب ریاض محرز در اولین بازی خود برای سیتیزن ها اشاره کرد.همچنین سانچو هم که در نیمه ی دوم در ترکیب زنبور ها مقابل تیم سابق خودش به میدان رفت عملکردی عالی داشت و جزو بهترین بازیکنان دورتموند در این نیمه بود.جو هارت نیز در نیمه ی دوم به عنوان کاپیتان سیتیزن ها به میدان رفت و چند واکنش خوب نیز به نمایش گذاشت.اما در این نیمه شاهد حمله ی موفقی به دروازه ها نبودیم تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید.

 

 

منچستر سیتی دورتموند 
۵۱% مالکیت ۴۹%
۲ شوت در چارچوب  ۳
۱ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۲
۴ کرنر ۵
۲۲ ضربه ایستگاهی ۹
۶ خطا ۱۸
۳ آفساید ۴
۰ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی دورتموند – ۷ مرداد ۹۵

تیم های منچسترسیتی و دورتموند از ساعت ۱۶ به وقت تهران در چارچوب رقابت های چمپیونز کاپ در شنزن به مصاف هم رفتند.دورتموند بازی را شروع کرد ولی اولین موقعیت بازی در دقیقه ۲ برای منچستر سیتی به دست آمد که شوت ایهیناچو از فاصله دور به آسانی توسط بورکی مهار شد.

اشتباه وحشتناک کابایرو در دهانه دروازه باعث شد توپ از دستش رها شود و به دمبله برسد، بازیکن جدید دورتموند میتوانست همچون یونایتد، دروازه سیتی را هم باز کند ما اوتامندی خود را به خط دروازه رساند و توپ را بلاک کرد.یک موقعیت خطرناک دیگر برای دورتموند در دقیقه ۸؛ همکاری روده و دمبله باعث شد اشملزر در سمت چپ آزاد باشد، سانتر او درست از دهانه دروازه گذشت ولی بازیکنی از دورتموند در آنجا حاضر نبود که با یک بغل پا گل اول بازی را به ثمر برساند.درست یک دقیقه بعد خرید دیگر دورتموند، امره مور در موقعیت گلزنی قرار گرفت و از فاصله ای نزدیک دروازه سیتی را هدف قرار داد، اما این توپ هم تبدیل به گل نشد. توپ برگشتی تبدیل به ضد حمله شد، سانتر ناواس به دلف رسید اما شوت دلف با پای غیر تخصصی با اختلاف به بیرون رفت.

یک اشتباه دیگر در خط دفاعی منچسترسیتی باعث شد در دقیقه ۱۷ توپ به دمبله برسد، اما باز هم شوت دمبله قدرت کافی نداشت و به گل تبدیل نشد،برخلاف بیست دقیقه ابتدایی بازی، اواسط نیمه اول به آرامی سپری شد، در دقیقه ۳۵ بازهم دورتموند صاحب موقعیت شد که این بار همکاری اشملزر و مور دروازه سیتی را تهدید کرد، اما کابایرو به خوبی توپ را مهار کرد.در دقیقه ۳۸ راموس با دریبل زدن اوتامندی از در محوطه جریمه و با تماس کوچکی با اوتامندی سرنگون شد، داور بازی این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.در دقایق تلف شده نیمه اول بهترین موقعیت بازی در این نیمه به دست آمده، ایهیناچو درست در چند قدمی دروازه صاحب توپ شد اما شوت او دقیقا از روی خط دروازه برگشت داده شد.

نیمه اول با تساوی بدو گل به پایان رسید.در نیمه دوم پولیسیچ، بندر، کاگاوا، مینو و کاسترو برای دورتموند و آگوئرو، بونی، سیلوا، توره، گان، دِنایر و الکس گارسیا برای منچسترسیتی به زمین آمدند.اولین شانس جدی نیمه دوم در دقیقه ۵۵ برای دورتموند به دست آمد، شوت راموس از پشت محوطه جریمه با برخورد به مدافعین به کرنر رفت.در دقیقه ۶۲  بونی با یک کنترل توپ دیدنی خود را در موقعیت گلزنی قرار داد اما بورکی توانست شوت او را مهار کند.چند دقیقه بعد بونی دوباره روی پاس عمقی سیلوا در موقعیت گلزنی قرار گرفت که این بار هم نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند.

در دقیقه ۷۷ این بار نوبت دورتموند بود که یک موقعیت تک به تک را خراب کند، این بار کاسترو در نقش گل نزن ظاهر شد تا بازی همچنان بدون گل ادامه پیدا کند.گل برای سیتی در دقیقه ۷۹: پاس عمقی سیلوا به پشت مدافعین دورتموند آگوئرو را در وضعیتی ایده آل صاحب موقعیت کرد و مهاجم آرژانتینی ساده ترین وظیفه ممکن را برای انجام دادن داشت، به این ترتیب آگوئرو اولین گلزن سیتی بعد از ورود پپ گواردیولا لقب گرفت.در دقیقه ۸۸ سیلوا در محوطه جریمه دورتموند سرنگون شد اما داور این صحنه مشکوک را هم خطا تشخیص نداد.گل برای دورتموند در دقیقه ۹۵!! زنبورها در آخرین ثانیه ها از شکست گریختند. پولیسیچ کرنر ارسالی کاگاوا را تبدیل به گل کرد تا نتیجه بازی در ضربات پنالتی مشخص شود.

 

 

دورتموند  منچستر سیتی
۴۸% مالکیت ۵۲%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۴ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۱
۵ کرنر ۲
۱۹ ضربه ایستگاهی ۱۱
۱۰ خطا ۱۳
۱ آفساید ۶
۰ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۳۰ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۳۱ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت