تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

منچسترسیتی
بورنموث

شنبه ۱۳ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث . امروز شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های منچسترسیتی و بورنموث بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل بورنموث را آنلاین تماشا کنید.

بازی منچسترسیتی بورنموث امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال منچسترسیتی و بورنموث به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی بورنموث را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث

۶ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم های منچسترسیتی و بورنموث با هم دیدار کردند. سیتی در نیمه نخست این دیدار حسابی خوش درخشید و به لطف بازیکنانی چون آلوارز، هالند و فودن دروازه حریف را باز کرد و با نتیجه ۳-۰ راهی رختکن شد.

بورنموث که حسابی از این نتیجه شوک شده بود ، در نیمه دوم با گل به خودی مفام اختلاف را بیش از پیش کرد و پس از آن به دفاع مشغول شد. در دقایق پایانی بازی بود که جفرسون لرما با استفاده از یک موقعیت عالی دروازه سیتی را باز کند تا در نهایت پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث با برتری ۴-۱ سیتی به پایان برسد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث

بورنموث منچسترسیتی 
۳۴%مالکیت۶۶%
۲شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۱
۳۸۰تعداد پاس۷۵۴
۳۱۷پاس صحیح۶۸۴
۱۶سانتر۱۶
۴کرنر۶
۱۰خطا۹
۱آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

منچسترسیتی و بورنموث در چارچوب بازی های هفته دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت میزبان با نتیجه ۴-۰ پیروز شد.

منچسترسیتی و بورنموث که هر دو اولین دیدار فصل خود در لیگ برتر را پشت سر گذاشته بودند، برای کسب دومین پیروزی خود رقابت کردند که در نهایت این سیتیزن ها بودند که بار دیگر اقتدار خود را نشان دادند. منچسترسیتی در دیداری که از همه نظر برتر بود، موفق شد در همان نیمه اول خیال خود را از پیروزی راحت کند.

آن ها بازی را با گلزنی گوندوعان روی اولین پاس گل لیگ برتری هالند آغاز کردند و سپس به لطف زوج درخشان دی بروین و فودن در این دیدار، در همان نیمه اول ۳-۰ پیش افتادند. بازی در نیمه دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث کمی افت کرد اما با این حال، سیتیزن ها در نهایت به پیروزی پرگل ۴-۰ به همراه کلین شیت دست یافتند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث

منچسترسیتی بورنموث 
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۶۹۶تعداد پاس۳۵۳
۶۵۰پاس صحیح۲۸۸
۲۷سانتر۶
۱۱کرنر۱
۹خطا۹
۲آفساید۱
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی بورنموث

۳ مهر ۱۳۹۹

منچسترسیتی در دور سوم لیگ کاپ میزبان بورنموث بود که این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود میزبان به پایان رسید. در دقیقه ی ۱۸ نیمه ی نخست ،  پس از توپ گیری در میانه میدان، توپ به فودن رسید و این بازیکن با یک پاس در عمق زیبا، لیام دلاپ را در پشت مدافعین صاحب توپ کرد. دلاپ به زیبایی توپ را در کنج دروازه بورنموث قرار داد و سپس چند دقیقه ی بعد ، بازیکنان بورنموث به خوبی توپ را تا پشت محوطه جریمه سیتی آوردند و با دو پاس متوالی و کار تیمی خوب، توپ را به سم سوریج رساندند.

سم سوریج پس از دریافت توپ، با یک چرخش توپ را روی پای راست خود آورد و با ضربه ای دقیق، دروازه منچستر سیتی را باز کرد تا حساب کار ۱-۱ شود. بورنموث در دقیقه ۲۸ به علت مصدومیت کلی و منچسترسیتی در دقیقه ۳۶ به دلیل مصدومیت آدریان برنابه، مجبور به انجام یک تعویض اجباری شدند. برای منچسترسیتی، مندی به جای برنابه به بازی آمد.

در نیمه ی دوم شاهد بازی آرامی بودیم و تنها موقعیت جدی این دیدار در دقیقه ی ۷۵ بود که شوت محرز از پشت محوطه جریمه، به تیر عمودی دروازه بورنموث برخورد کرد و توپ برگشتی را فیل فودن با یک شوت سر ضرب تبدیل به گل کرد تا پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث با برتری ۲-۱ سیتی به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث

 

منچسترسیتی بورنموث 
۷۳%مالکیت۲۷%
۴شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۷۵۷تعداد پاس۲۸۱
۶۹۳پاس صحیح۲۰۲
۲۹سانتر۴
۷کرنر۱
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۴
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث

 

پخش فوتبال منچسترسیتی مقابل بورنموث

۲۵ تیر ۱۳۹۹

دو تیم منچسترسیتی و بورنموث در خلال بازی های لیگ برتر انگلیس به تاریخ ۲۵ تیر ۹۹ در ورزشگاه اتحاد منچستر به مصاف هم رفتند. داوید سیلوا و گابریل ژسوس ۲ گل زیبا در نیمه ی اول بازی برای منچستر سیتی به ثبت رساندند تا این نیمه بسیار هیجان انگیز تر از قبل ادامه یابد.

پس از شروع نیمه ی دوم ، هر دو تیم سبک تهاجمی تری را پیش گرفتند اما هیچکدام تا دقیقه ی ۸۸ موفق به گلزنی نشدند . در دقایق آخر بازی ، مهاجم شماره ۲۹ بورنموثی توانست با پاس گل کالوم ویلسون ، دروازه ی منچستر سیتی را باز کند. این گل طرفداران بورنموث را امیدوار کرد که شاید بورنموث بتواند برای اولین بار منچستر سیتی را شکست دهد اما این اتفاق نیفتاد و سرانجام پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث با نتیجه ی ۲-۱ و پیروزی منچستر سیتی به پایان رسید. 

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث – تی وی تو

منچسترسیتیبورنموث
%۷۲مالکیت%۲۸
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۷۵۶تعداد پاس۲۷۵
۶۶۹پاس صحیح۱۷۹
۱۴سانتر۲۰
۳کرنر۵
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث – تی وی تو

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و بورنموث

در ادامه رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، شاگردان گواردیولا ، ۳ – ۱  بورنموث را در ورزشگاه ویتالیتی شکست دادند. سیتی ها در دقیقه ی ۱۵ این بازی، توسط آگوئرو به گل رسیدند . بازیکنان بورنموث نیز در دقیقه ی  ۳۷ ، توپ را به دروازه ی حریف رساندند ، اما با واکنش اندرسون بازیکن منچسترسیتی روبرو شدند .

منچستری ها در دقیقه ی ۴۳ پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث به گل دوم رسیدند . پاس عالی داوید سیلوا توپ را به  استرلینگ رساند و او با ضربه ای دقیق گل دوم را نیز به ثمر رساند. اما در لحظات پایانی نیمه ی اول ، هری ویلسون با یک ضربه ی ایستگاهی فوق العاده موفق شد اختلاف را کم کند و نیمه اول با برتری ۱-۲ سیتی به اتمام رسید. 

بورنموث در دقایق نخست نیمه دوم فرصت خوبی برا تساوی داشت اما واکنش میزبان نگذاشت به گل برسد. پرتاب اوت اشتباه بازیکنان بورنموث باعث حرکت انفرادی داوید سیلوا در محوطه جریمه شد و در نهایت در شلوغی مقابل دروازه، سرخیو آگوئرو موفق شد گل سوم را به ثمر برساند. در ادامه ، جریان بازی آرام شد. منچستری‌ها میدانستند که پیروز میدان هستند.

بورنموث به حملات خود ادامه دادند و چندین بار به دروازه ی حریف فشار آوردند اما مدافعان سیتی توپ را دور کردند و سیتی در دیداری نفس‌گیر ۱-۳ موفق شد بورنموث را شکست دهد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث – تی وی تو

بورنموثمنچسترسیتی
%۲۶مالکیت%۷۴
۷شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۶
۲۴۹تعداد پاس۷۲۸
۱۷۹پاس صحیح۶۴۷
۱۵سانتر۱۰
۴کرنر۵
۷خطا۱۳
۲آفساید۴
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث – تی وی تو

پخش بازی منچسترسیتی بورنموث از اینترنت

ورزشگاه دین کورت در تاریخ ۱۱ اسفند ۹۷ شاهد دیدار دو تیم منچسترسیتی و بورنموث بود . برخلاف اکثر بازی های این تیم که نیمه های اول پرگلی دارد ، با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. شاگردان ادی هاو توانستند بازی بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارند اما منچستری ها در نیمه ی دوم فرصت جولان دهی را از بازیکنان بورنموث گرفتند .

۱۰ دقیقه پس از سوت آغاز نیمه ی دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی بورنموث ، ریاض محرز با دریافت پاس داوید سیلوا توانست گل اول این مسابقه را برای منچستر به ثمر رساند ونتیجه را به ۱-۰ تغییر دهد. بورنموث نیز در مقابل با تعویض مهاجمان خود سعی در تقویت خط حمله ی خود داشت  اما علی رغم تلاش آن ها ، نتیجه ی این بازی در نیمه ی دوم نیز تغییر نکرد و سوت آخر این بازی با پیروزی ۱-۰ منچسترسیتی زده شد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث – تی وی تو

بورنموثمنچسترسیتی
%۱۸مالکیت%۸۲
۰شوت در چارچوب ۷
۰شوت خارج از چارچوب۱۰
۷مهار دروازه بان۰
۱۷۶تعداد پاس۸۱۰
۱۰۰پاس صحیح۷۳۳
۱سانتر۵
۰کرنر۱۴
۶ضربه ایستگاهی۶
۷خطا۷
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی بورنموث – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 3, 2023