تی وی تو
منچسترسیتی
برنلی

شنبه ۱۳ فروردین ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچسترسیتی و برنلی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و پخش بازی منچسترسیتی برنلی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال منچسترسیتی و برنلی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید گزارش آنلاین بازی منچسترسیتی و برنلی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی برنلی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی برنلی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنلی

منچسترسیتی در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، در خانه میزبان برنلی بود و موفق به کسب برتری با نتیجه ۰-۲ برابر حریف شد.سیتی که در این دیدار تیم برتر میدان بود، نیمۀ نخست را با یک گُل با برتری به پایان رساند و برناردو سیلوا موفق شد در دقیقه ۱۲ برای سیتیزن‌ها گُلزنی کند.

این تیم نیمه دوم بهتر از نیمه نخست بود و در دقیقه ۷۰ به گُل دوم دست یافت و دی‌بروینه موفق شد برای تیمش گُلزنی کند. در ادامه  پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و سیتی در این دیدار به برتری رسید.

با این سه امتیاز سیتی ۱۷ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت تا شاهد رقابت‌ داغ پپ و کلوپ برای صدرنشینی باشیم.

 

 پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی

 

منچسترسیتی برنلی 
۷۱%مالکیت۲۹%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۷۶۸تعداد پاس۳۱۸
۶۸۷پاس صحیح۲۲۸
۲۴سانتر۱۲
۶کرنر۲
۱۱خطا۵
۰آفساید۳
۱کارت زرد۰

 پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و برنلی

برنلی و منچسترسیتی در چارچوب هفته ۲۲ فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ برتر به مصاف هم رفتند. اولین گل این دیدار به طرز غیر قابل باوری در دقیقه ی ۳ به ثبت رسید.  ارسال بلند مدافع منچسترسیتی در سمت چپ به استرلینگ رسید. استرلینگ کمی در عرض پیش رفت، توپ را به سیلوا پاس داد و این بازیکن با یک چرخش عالی وارد محوطه شد و بازیکنان برنلی را از پیش رو برداشت. سیلوا با پای چپ اقدام به شوت زنی کرد و پوپه توپ را دفع کرد اما توپ برگشتی به ژسوس رسید که خوب جای گیری کرده بود و او با ضربه سر گلزنی کرد.

پس از این گل بازی کمی به تعادل رسید تا این که دوباره در دقیقه ی ۳۸ پاس در عمق محرز به درون محوطه جریمه، به گوندوغان رسید و این بازیکن با یک پاس عرضی دقیق توپ را برای استرلینگ فرستاد. استرلینگ که در فاصله کمی از دروازه قرار داشت، به راحتی دروازه برنلی را گشود. در نیمه ی دوم تلاش برنلی ها برای جبران اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند تا با پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی سیتی با برتری ۲-۰ به رختکن بازگردد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی

 

برنلی منچسترسیتی 
۲۵%مالکیت۷۵%
۰شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۰
۲۷۱تعداد پاس۸۰۴
۲۰۰پاس صحیح۷۳۸
۱۰سانتر۱۰
۱کرنر۳
۸خطا۵
۳آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و برنلی

بازی با برتری سیتی آغاز شد اما دفاع پرتعداد بازیکنان برنلی باعث شد تا بازیکنان این تیم نتوانند در دقایق ابتدایی موقعیت خاصی به وجود بیاورند. بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۷، روی پاس داوید سیلوا، ریاض محرز می توانست صاحب موقعیت شود اما مداخله برناردو سیلوا و شوت ضعیف او، این موقعیت را از سیتی گرفت. اما حملات آبی ها سرانجام در دقیقه ۲۲ به نتیجه رسید و فیل فودن گل اول بازی را به ثمر رساند. این ستاره جوان که با پاس برناردو سیلوا پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد، با یک شوت محکم و زمینی از پشت محوطه جریمه، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

بعد از این گل تیم میهمان پیش کشید و تا اندازه ای بازی متعادل شد اما بعد از دقایقی، بار دیگر بازیکنان سیتی ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۳۵، روی ارسال برناردو سیلوا، این بار سرخیو آگوئرو بود که صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او مدافع حریف بلوکه کرد.حملات سیتی در دقایق پایانی نیمه اول ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۴۳ از پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و برنلی این تیم به گل دوم رسید. روی پاس بلند فرناندینیو بود که محرز از سمت راست فرار کرد و بعد از فریب دادن مدافع پیش رو، با یک شوت دقیق پای راست، کار را تمام کرد.

فشار حملات سیتی بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم در دقایق تلف شده نیمه اول، صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای بِن می روی سرخیو آگوئرو، باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. محرز پشت توپ ایستاد و با یک ضربه بغل پا، حساب کار را ۳-۰ کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. 

نیمه دوم بازی زنده منچسترسیتی و برنلی را هم سیتی بهتر آغاز کرد و  خیلی زود به گل چهارم رسیدند. روی همکاری فیل فودن و برناردو سیلوا بود که توپ در مقابل دروازه به داوید سیلوا رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.بعد از این گل بازی تا اندازه ای متعادل شد اما باز هم این سیتی بود که توانست توپ و میدان را در اختیار بگیرد و در دقیقه ۶۳، به گل پنجم رسید. روی یک حمله سریع و هماهنگ بود که توپ با پاس گابریل ژسوس به فودن رسید و او هم با یک شوت محکم، گل دوم خود و گل پنجم تیمش را به ثمر رساند.

حملات سیتی ادامه داشت و این تیم در دقایق ۶۶ و ۶۸ پخش آنلاین فوتبال من سیتی و برنلی توسط ژسوس و دی بروین می توانست به گل های بعدی برسد اما ضربات این دو راهی به چارچوب دروازه برنلی پیدا نکرد.در دقایق پایانی باز هم این سیتی بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر هم شد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۵-۰ به سود آبی ها به پایان رسید.

 

گزارش آنلاین فوتبال من سیتی و برنلی

 

منچسترسیتی برنلی 
۶۸%مالکیت۳۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۷۲۰تعداد پاس۳۱۵
۶۴۲پاس صحیح۲۳۰
۱۱سانتر۲۰
۶کرنر۴
۱۲خطا۴
۲آفساید۲

 

گزارش آنلاین فوتبال من سیتی و برنلی

پخش بازی منچسترسیتی و برنلی زنده

در ادامه رقابت‌های فوتبال لیگ کاپ انگلیس، منچستر سیتی در خانه برنلی به میدان رفت و به پیروزی پرگل ۳ بر صفر دست یافت. در نیمه ی نخست این دیدار ، سیتی با تک گل استرلینگ در دقیقه ی ۳۵ به برتری ۱-۰ دست یافت. پاس در عمق عالی لاپورته به مندی رسید و این بازیکن با یک پاس عرضی توپ را برای رحیم استرلینگ ارسال کرد. توپ در میانه محوطه جریمه به استرلینگ رسید و این بازیکن با شوتی سر ضرب و محکم توپ را در کنج دروازه برنلی قرار داد. در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنلی باز هم شاهد حضور پر قدرت منچستر سیتی بودیم . در دقیقه ی ۴۹ اشتباه بازیکنان برنلی در میانه میدان باعث لو رفتن توپ شد. کوین دی بروین توپ را به سمت چپ و برای فران تورس پاس داد. پاس تک ضرب فران تورس در مقابل دروازه به استرلینگ رسید و این بازیکن به راحتی دروازه را باز کرد.

اشتباهات بازیکنان برنلی پس از این بازی زیاد شد و این راه برای ستارگان سیتی باز کرد تا در دقیقه ی ۶۵ یک بار دیگر دروازه ی این تیم را در هم بکوبند. پاس در عمق خوب بازیکن سیتی به استرلینگ رسید و این بازیکن توپ را به فران تورس که به خوبی به خط حمله اضافه شد، پاس داد و این بازیکن توپ را به خوبی در دروازه برنلی قرار داد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۳-۰ منچستر سیتی به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال من سیتی و برنلی

 

برنلی منچسترسیتی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۲شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۲
۳۸۷تعداد پاس۶۱۰
۲۹۴پاس صحیح۵۳۷
۹سانتر۱۵
۱کرنر۵
۳خطا۱۲
۳آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

گزارش آنلاین فوتبال منچسترسیتی و برنلی

پخش زنده بازی منچسترسیتی برنلی امشب

منچسترسیتی با کسب بیستمین برد خود در فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر، مجموع امتیازاتش را به عدد ۶۳ رساند تا اختلافش با لیورپول صدرنشین را به ۲۰ امتیاز کاهش بدهد. این بازی سومین شکست پیاپی برنلی در ورزشگاه اتحاد با نتیجه مشابه ۵-۰ بود. شاگردان شان دایچ به جز یک شوت، هیچ حرفی برای گفتن در این مسابقه نداشتند.فیل فودن در دقیقه ۲۲ گل نخست سیتی را وارد دروازه حریف کرد . پس از کوتاه کار شدن ضربه کرنر، فودن پس از دریافت پاس برناردو سیلوا اقدام به شوتزنی از راه دور کرد تا با ضربه قدرتمند پای چپش دروازه پوپ را باز کند.

سپس در دقیقه ۴۳  بازی زنده منچسترسیتی و برنلی ریاض محرز گل دوم بازی را به ثمر رساند. پاس فوق العاده فرناندینیو مسافت زیادی را طی کرد و به ریاض محرز رسید؛ این بازیکن الجزایری هم پس از تغییر مسیر های مکرر، با پای راست از درون محوطه جریمه پوپ را مغلوب کرد. در دقیقه سوم از وقت‌های اضافه نیمه اول بود که VAR یک پنالتی به سود منچسترسیتی اعلام کرد؛ پوپ با وجود درست تشخیص دادن مسیر ضربه محرز نتوانست مانع از ورود توپ به دروازه تیمش شود و این بازیکن الجزایری از روی نقطه پنالتی گل دوم خود و گل سوم منچستر سیتی را وارد دروازه برنلی کرد 

در نیمه دوم هم گلزنی‌های شاگردان پپ گواردیولا ادامه یافت و در دقیقه ۵۱ داوید سیلوا گل چهارم تیم میزبان را به ثمر رساند.ارسال زمینی برناردو سیلوا در دهانه دروازه توسط داوید سیلوا به گل چهارم سیتیزن ها تبدیل شد. در ادامه فیل فودن این بازیکن جوان در دقیقه ۶۳ بار دیگر گلزنی کرد. در ادامه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و برنلی ، برناردو سیلوا توپ را به مرکز محوطه جریمه فرستاد تا توپ پس از اثرگذاری گابریل ژسوس به فودن برسد و این بازیکن هم با یک ضربه قدرتمند مجددا در این مسابقه گلزنی کند.  تا نتیجه پر گل ۵ بر صفر رقم بخورد.

گزارش زنده فوتبال منچسترسیتی و برنلی

 

منچسترسیتی برنلی 
۷۱%مالکیت۲۹%
۷شوت در چارچوب ۰
۷شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۸۱۶تعداد پاس۳۲۲
۷۴۶پاس صحیح۲۴۶
۹سانتر۴
۳کرنر۱
۸خطا۷
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

 

گزارش زنده فوتبال منچسترسیتی و برنلی