تی وی تو
فوتبال  منچسترسیتی برنتفورد زنده

فوتبال منچسترسیتی برنتفورد زنده

منچسترسیتی
برنتفورد

سه‌شنبه ۱ اسفند ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برنتفورد امروز سه‌شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم‌های منچسترسیتی و برنتفورد بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل برنتفورد را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده منچسترسیتی و برنتفورد به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچسترسیتی برنتفورد را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برنتفورد

۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تیم های منچسترسیتی و برنتفورد در هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس با هم دیدار کردند. می توان گفت که هر دو تیم عملکرد خوبی در نیمه نخست داشتند و موفق شدند با ضربات موپای در دقیقه ۲۱ و فودن ۳+۴۵ به تساوی ۱-۱ رسیده و راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم اما شاهد افت بازی برنتفورد بودیم. این تیم در مقابله با حملات سیتی خوب عمل نکرد و در نتیجه در دقیقه ۵۳ و ۷۰ دروازه اش توسط فودن باز شد تا در نهایت با اتمام زمان پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برنتفورد، برنتفورد با پذیرش شکست ۳-۱ زمین بازی را ترک کند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برنتفورد

برنتفورد منچسترسیتی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۱۵
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱۲مهار دروازه بان۱
۲۸۶تعداد پاس۷۴۳
۲۰۷پاس صحیح۶۷۶
۲۲سانتر۲۸
۸کرنر۱۳
۲خطا۴
۲آفساید۰
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد

۲۱ آبان ۱۴۰۱

دیدار منچستر سیتی و برنتفورد در هفته شانزدهم  رقابت های لیگ برتر  انگلیس در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با برد تیم میهمان به اتمام رسید.

منچستر سیتی که هفته گذشته با گل دقیقه ۹۵ ارلینگ هالند موفق شد فولام را مغلوب کند، امشب در خانه و با گل خوردن در دقیقه ۹۷، برابر برنتفورد با نتیجه ۲-۱ مغلوب حریف خود شد.

برنتفورد بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی این تونی بود که در موقعیتی تک به تک می توانست دروازه سیتی را باز کند، اما ادرسون با عکس العملی مناسب اجازه رخ دادن این اتفاق را نداد.

اما حملات برنتفورد ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۱۵ پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد به گل اول رسید. ضربه سر بن می روی ارسال یک ضربه ایستگاهی در محوطه جریمه به تونی رسید و او نیز با ضربه سر تکمیل کننده خود، توانست گل اول را به ثمر برساند.

در ادامه چند بار بازیکنان سیتی در محوطه جریمه حریف نقش بر زمین شدند، اما داور اعتقادی به اعلام پنالتی برای سیتی نداشت. در اواخر نیمه اول و با ارسال کوین دی بروینه بود که فیل فودن در سمت راست محوطه جریمه می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برنتفورد

ضربه او را رایا به خوبی دفع کرد.

در اوقات اضافی بود که سیتی بالاخره به گل تساوی دست یافت. ارسال کوین دی بروینه از روی نقطه کرنر در سمت چپ محوطه به فیل فودن رسید و او با ضربه ای مهارنشدنی و محکم به طاق دروازه، زننده گل تساوی لقب گرفت و نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

در همان دقایق ابتدایی نیمه ضربه ژوآئو کانسلو از سمت چپ می توانست با خوش شانسی و بعد از برخورد به مدافع برنتفورد وارد دروازه این تیم شود، اما توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقایقی بعد و روی همکاری ایلکای گوندوگان و ارلینگ هالند، سیتی صاحب بهترین موقعیت ممکن برای زدن گل برتری شد، اما ضربه ستاره آلمانی در مرکز محوطه دقیق نبود و از بالای دروازه برنتفورد به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۷ پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد این بار کانسلو از فاصله ای دور اقدام به ضربه زدن کرد که باز هم دروازه بان برنتفورد واکنش نشان داد. در ادامه این بار کوین دی بروینه از سمت راست به داخل زده و می توانست گل دوم سیتی را به ثمر برساند، اما ضربه زمینی این بازیکن را رایا با مهاری تماشایی در اختیار گرفت.

در اوقات اضافی این بار تونی در موقعیتی تک به تک در سمت راست محوطه تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما ادرسون ضربه او را مهار کرد و دروازه را نجات داد.

اما در دقیقه ۹۸ برنتفورد به گل دوم رسید. روی ضد حمله سریع این تیم و جا ماندن مدافعان سیتی، ارسال زمینی جاشو داسیلوا از سمت راست به تونی رسید و او در مقابل دروازه توانست گل دوم را به ثمر برساند.

یک دقیقه بعد تونی در مقابل دروازه خالی صاحب بهترین موقعیت برای گلزنی شد، اما ضربه او را در آستانه ورود به دروازه دی بروینه دفع کرد و برنتفورد ۱-۲ در پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد به برتری رسید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد

منچستر سیتیبرنتفورد 
۷۵%مالکیت۲۵%
۶شوت در چارچوب ۸
۹شوت خارج از چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۵
۶۲۲تعداد پاس۲۱۶
۵۳۰پاس صحیح۱۲۳
۳۸سانتر۱۱
۱۰کرنر۲
۹خطا۷
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و برنتفورد

۲۰ بهمن ۱۴۰۰

منچسترسیتی و برنتفورد از هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۰ منچسترسیتی خاتمه یافت.

منچسترسیتی کار خود در لیگ برتر انگلیس را مقابل برنتفورد از سر گرفت؛ با توجه به شناختی که از تیم پپ وجود دارد، با نگاه به نتیجه ممکن است دچار سو برداشت شوید، منچسترسیتی یکی از راحت ترین پیروزی های فصل خود را در این بازی به دست آورد، بازیکنان سیتی به وضوح فشار خاصی به خودشان وارد نکردند و با استفاده از موقعیت هایی که توسط بازیکنان حریف به آنها داده شد، به یک پیروزی بی دردسر رسیدند.

در این بازی که سامان قدوس هافبک ایرانی برنتفورد از ابتدا تا دقیقه ۶۲ آن در میدان حضور داشت، ریاض محرز در دقیقه ۴۰ از روی نقطه پنالتی و کوین دی‌بروینه در دقیقه ۶۹ برای منچسترسیتی گلزنی کردند.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد و با این نتیجه منچسترسیتی ۶۰ امتیازی شد و فاصله‌اش را با لیورپول رده دومی که دو بازی کمتر دارد، به ۱۲ امتیاز افزایش داد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد

منچسترسیتی برنتفورد 
۷۶%مالکیت۲۴%
۷شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۷۰۹تعداد پاس۲۲۷
۶۲۷پاس صحیح۱۳۵
۲۴سانتر۸
۹کرنر۳
۷خطا۱۳
۲آفساید۱۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برنتفورد

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و برنتفورد

۸ دی ۱۴۰۰

دیدار دو تیم منچسترسیتی و برنتفورد در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اختصاصی برنتفورد آغاز شد. سیتی بازی را بهتر از حریف شروع کرد و خیلی زود هم موفق شد به گل برسد. گل فودن در شرایطی به ثمر رسید که مشکوک به آفساید بود اما داور پس از کمک گرفتن از VAR آن را پذیرفت. 

شاگردان پپ که در بازی قبل لستر را شش تایی کرده بودند در دقیقه ۱۶ توسط فیل فودن به گل اول رسیدند تا زنگ خطر برای برنتفورد به صد در بیاید. در ادامه نیمه اول اما هیچ گل دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا میهمان با برتری یک بر صفر راهی رختکن شود.

برنتفورد که در این دیدار سامان قدوس را روی نیمکت داشت، در حالی پای به نیمه دوم از بازی زنده منچسترسیتی و برنتفورد گذاشت که هنوز خبری از حضور ملی پوش ایرانی این تیم در زمین نبود.

سیتی در نیمه دوم با در اختیار گرفتن توپ و میدان به دنبال بیشتر کردن اختلاف بود و اجازه حمله کردن به میزبان که توسط هوادارانش به شدت تشویق می شد را نمی داد. شوت از راه دور کوین دی بروین در دقیقه ۶۵ که به تیر دروازه برخورد کرد، اولین موقعیت جدی پخش بازی منچسترسیتی و برنتفورد در ۴۵ دقیقه دوم بود. در ادامه بازی شاهد تغییراتی در ترکیب تیم برنتفورد بودیم؛ در یکی از همین تغییرات سامان قدوس جای تامسون (دقیقه ۸۲) را گرفت تا بلکه بتواند مانع از شکست خانگی تیمش شود.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برنتفورد

 

برنتفورد منچسترسیتی 
۲۴%مالکیت۷۶%
۲شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۲۱۷تعداد پاس۷۱۶
۱۳۶پاس صحیح۶۳۴
۱۰سانتر۲۱
۳کرنر۵
۱۲خطا۱۰
۰آفساید۳

پخش زنده بازی منچسترسیتی برنتفورد