تی وی تو
منچسترسیتی
برایتون

چهارشنبه ۳۱ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده منچسترسیتی و برایتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی برایتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال منچسترسیتی برایتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی برایتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید گزارش بازی منچسترسیتی و برایتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی برایتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و برایتون

در ادامه بازی‌های هفته نهم لیگ برتر انگلیس تیم منچسترسیتی در زمین برایتون به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر یک به برتری دست یابد. سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ و با ضربه زمینی گابریل ژسوس از زاویه ای دشوار می توانست به گل اول هم دست یابد، اما دانک به زیبایی و از روی خط دروازه برایتون را نجات داد.

اما در دقیقه ۱۳ پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون منچسترسیتی به گل اول این دیدار دست یافت. برناردو سیلوا موقعیت بسیار خوبی را در دهانه دروازه برای ایلکای گوندوغان فراهم کرد و این هافبک آلمانی نیز به راحتی موفق شد دروازه برایتون را باز کند.

دقایقی بعد و این بار روی حرکت جک گریلیش از سمت چپ بود که سیتی فرصت مناسبی برای دو برابر کردن برتری خود نیز داشت، اما فیل فودن نتوانست از این موقعیت استفاده کند و سانچس ضربه او را مهار کرد.

 اما در دقیقه ۲۸ حملات سیتی جواب داد و این تیم باز هم به گل رسید. جک گریلیش از سمت چپ حرکت کرده و با پاس به بیرون و تماشایی خود باز هم فیل فودن را در محوطه صاحب فرصت کرد تا این بازیکن گل دوم سیتی را وارد دروازه برایتون کند.

حملات سیتیزن ها ادامه یافت و دقایقی بعد نوبت گل سوم رسید. ضربه فیل فودن از سمت چپ محوطه را دروازه بان برایتون برگشت داد و در ریباند این گابریل ژسوس بود که موفق شد به زیبایی گل سوم سیتی را نیز به ثمر برساند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و سیتی با کسب برتری ۰-۳ راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که برایتون می توانست یکی از گل های دریافتی را جبران کند، اما ضربه گروس روی ارسال تروسارد را ادرسون به خوبی دفع کرد و این فرصت از دست رفت.

دقایقی بعد و روی اشتباه جک گریلیش بود که لامپتی در سمت چپ مارچ را صاحب موقعی گلزنی کرد، اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و از بالای دروازه منچسترسیتی به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۸۰ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون و با خطای ادرسون روی امویپا بود که برایتون صاحب یک ضربه پنالتی شد. الکسیس مک آلیستر پشت توپ قرار گرفت و ضربه محکم او به گوشه سمت راست دروازه منچسترسیتی رفت تا برایتون به گل اول دست یابد.

اما در دقیقه ۹۴ سیتی به گل چهارم هم دست یافت. ارسال فیل فودن در محوطه به ریاض محرز رسید تا او با ضربه پای چپ گل چهارم را به ثمر رسانده و کار برایتون را تمام کند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

برایتونمنچسترسیتی 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۱۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۸مهار دروازه بان۴
۵۰۱تعداد پاس۵۶۶
۴۲۲پاس صحیح۴۹۱
۲۰سانتر۷
۷کرنر۶
۱۰خطا۶
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

در چارچوب هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس، برایتون میزبان منچسترسیتی بود. سیتی در دقیقه ۲ توسط گوندوغان به گل رسید اما در دقیقه ۹ کانسلو مدافع پرتغالی این تیم از زمین اخراج شد و کار تیمش را سخت کرد. در ابتدای نیمه دوم، فودن دومین گل سیتیزن‌ها را در دقیقه ۴۸ به ثمر رساند اما این پایان کار نبود. سه گل متوالی از سوی تروسار، وبستر و بورن در دقایق ۵۰، ۷۲ و ۷۶ بردی شیرین برای برایتون رقم زد.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون شاگردان گواردیولا با این شکست در امتیاز ۸۳ باقی ماندند و برایتون با این برد شیرین ۴۱ امتیازی شد و به رده پانزدهم جدول رسید.علیرضا جهانبخش، وینگر ایرانی پس از مدت‌ها در ترکیب اصلی قرار گرفته بود تا برابر ستاره‌های منچستر سیتی به میدان برود. او یک کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه ۴۹ جای خود را به آدام لالانا داد.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

برایتون منچسترسیتی 
۶۲%مالکیت۳۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۶۰۷تعداد پاس۳۶۱
۵۴۰پاس صحیح۳۰۱
۱۴سانتر۷
۵کرنر۳
۱۳خطا۱۱
۳آفساید۱
۳کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون از اینترنت

در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم منچسترسیتی موفق شد میهمان خود برایتون را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. در این بازی که برایتون بازیکن ایرانی خود علیرضا جهانبخش را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، فیل فودن در دقیقه ۴۴ برای منچسترسیتی گلزنی کرد. من‌سیتی با کسب نهمین پیروزی‌اش در این فصل ۳۲ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد. این در حالی است که شاگردان پپ گواردیولا ۱۶ بازی انجام داده‌اند.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون برایتون هم با قبول هشتمین باختش ۱۴ امتیازی و در رده هفدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

 

منچسترسیتی برایتون 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۷۲۵تعداد پاس۳۸۳
۶۵۲پاس صحیح۲۹۸
۲۰سانتر۱۵
۸کرنر۴
۴خطا۱۲
۲آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش فوتبال منچسترسیتی برایتون

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و برایتون

در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس، دو تیم برایتون و منچسترسیتی در ورزشگاه فالمر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان پپ گواردیولا به پایان رسید. در دقیقه ی ۲۱  گابریل ژسوس با ضربه سر خود رحیم استرلینگ را صاحب توپ کرد و این وینگر انگلیسی با یک ضربه دقیق از پشت محوطه جریمه برایتون، گل اول سیتیزن ها را به ثمر رساند. سپس در دقیقه ی ۴۴ کرنر از سمت راست توسط کوین دی بروین ارسال شد و رودری با یک ضربه سر، گابریل ژسوس در در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا این مهاجم برزیلی گل دوم منچسترسیتی را به ثمر برساند.

در دقیقه ی ۵۳ نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون ، کوین دی بروین با یک پاس عرضی ریاض محرز را صاحب توپ کرد و این وینگر الجزایری با یک ارسال از جناحین بی نقص، توپ را برای رحیم استرلینگ فرستاد و استرلینگ نیز با یک ضربه سر دروازه برایتون را برای بار سوم باز کرد. درست ۴ دقیقه ی بعد ، پس از ضربه آرام برناردو سیلوا به سمت دروازه برایتون، دروازه بان این تیم دچار اشتباه بزرگی شد و نتوانست توپ را به طور کامل دفع کند و در برگشت، سیلوا مجددا با یک ضربه زمینی دروازه برایتون را باز کرد.

در اواخر بازی باز هم سیتی حمله ی موفقی داشت. در دقیقه ی ۸۱ پخش زنده منچسترسیتی و برایتون بود که داوید سیلوا با یک ارسال بلند به محوطه جریمه برایتون، رحیم استرلینگ را صاحب توپ کرد و استرلینگ ضربه آرامی به توپ زد اما دروازه بان برایتون باری دیگر اشتباه وحشتناکی را مرتکب شد تا گل سوم استرلینگ به عجیب ترین شکل ممکن به ثمر برسد. در نهایت این دیدار با برد ۵-۰ سیتی به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

 

برایتون منچسترسیتی 
۲۹%مالکیت۷۱%
۰شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۱۲
۳مهار دروازه بان۰
۳۲۶تعداد پاس۷۹۷
۲۴۷پاس صحیح۷۲۱
۷سانتر۲۱
۲کرنر۷
۷خطا۳
۶آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

پخش بازی منچسترسیتی برایتون زنده

در ادامه هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی مدعی در ورزشگاه اتحاد میزبان برایتون بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۴-۰ شاگردان پپ گواردیولا همراه بود.چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که در دقیقه ۲، هجوم همه جانبه سیتیزن‌ها، با پاس کت‌بک داوید سیلوا و ضربه بقل‌پای کوین دی‌بروین مبدل به گل اول بازی برای میزبان شد. بعد ار گل همچنان فشار سیتی ادامه داشت و برایتون با احتیاط سعی در مهار حملات میزبان داشت.

در دقیقه ۲۱ پخش بازی منچسترسیتی و برایتون زنده دی‌بروین می‌توانست گل دوم خودش را هم به ثمر برساند اما ضربه او با اختلافی اندک از کنار دروازه متئو رایان به بیرون رفت. خبر بد برای آبی‌پوشان، مصدومیت آیمریک لاپورته، مدافع فرانسوی سیتیزن‌ها بود که جای خود را به فرناندینیو داد. در دقیقه ۴۲ حرکت فوق‌العاده بازیکنان سیتی با ضربه استثنایی سرخیو آگوئرو تبدیل به گل دوم شاگردان گواردیولا شد. نیمه اول این دیدار با همان نتیجه ۲-۰ به سود سیتی خاتمه یافت.در نیمه دوم هم حکایت بازی تغییری نکرد و هجوم‌های میزبان ادامه یافت تا اینکه در دقیقه ۵۵ باز هم این سرخیو آگوئرو بود با یک ضربه زیبا توپ را به طاق دروازه برایتون فرستاد تا برتری میزبان مستحکم‌تر شود.

در دقیقه ۷۸ پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون برناردو سیلوا تنها چند ثانیه بعد از ورود به زمین، روی پاس آگوئرو با پای چپ دروازه برایتون را باز کرد تا ستاره پرتغالی، تعویض طلایی گواردیولا لقب بگیرد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همان نتیجه ۴-۰ به سود منچسترسیتی به پایان رسید.علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش کشورمان نیز که بعد از دوری از لیست ۱۸ نفره در سه هفته اول، به نیمکت برایتون رسیده بود، در این بازی فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد.

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

منچسترسیتی برایتون 
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۵۹۸تعداد پاس۵۲۳
۵۳۵پاس صحیح۴۵۴
۱۳سانتر۱۰
۸کرنر۱
۱۰خطا۶
۱آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

پخش فوتبال منچسترسیتی و برایتون زنده

در چارچوب هفته سی و هشتم و پایانی لیگ برتر انگلیس، برایتون که خیالش بابت ماندن در لیگ برتر راحت بود در خانه به مصاف منچستر سیتی رفت و این دیدار در نهایت با برتری ۴-۱ شاگردان گواردیولا و تکرار عنوان قهرمانی برای فیروزه‌ای‌پوشان شهر منچستر، همراه بود.برایتون که علیرضا جهانبخش را مانند هفته‌های اخیر در ترکیب خود می‌دید، با حمایت هواداران خود، بازی را خوب آغاز کرد و مقابل سیتی پا پس نمی‌کشید. جهانبخش در دقیقه ۱۰ روی یک ضد حمله صاحب یه موقعیت عالی شد اما ضربه او با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت.

بازی آرام پیش می‌رفت تا اینکه در دقیقه ۲۷ فوتبال زنده منچسترسیتی برایتون روی کرنر ارسالی از سوی پاسکال گروس، گلن ماری در تیر اول با یک ضربه سر دروازه سیتیزن‌ها را گشود. اما شادی برایتونی‌ها دوام نداشت و تنها یک دقیقه بعد، روی یک حرکت سرعتی پاس داوید سیلوا به آگوئرو رسید و او با یک ضربه زمینی دروازه رایان را باز کرد تا امید به اردوی سیتی بازگردد.در دقیقه ۳۷، نه دقیقه بعد از گل تساوی، شاگردان گواردیولا به گل دوم نیز دست یافتند. کرنر ارسال شده توسط ماحرز با ضربه سر آیمریک لاپورت بدل به گل دوم مهمان شد. در واپسین لحظات ضربه آزاد دانک توسط ادرسون مهار شد تا این نیمه با برتری ۲-۱ سیتی به پایان برسد.

نیمه دوم بدون تغییر در ترکیب دو تیم آغاز شد و بازی بیشتر در میانه‌های میدان جریان داشت. اما در دقیقه ۶۳ روی حرکت فوق‌العاده ریاض ماحرز و ضربه عالی او دروازه میزبان برای سومین بار باز شد تا سیتیزن‌ها با خیالی آسوده‌تر بازی‌ را ادامه دهند. در دقیقه ۷۱ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون روی یک ضربه ایستگاهی استثنایی، ایلکای گوندوغان به زیبایی دروازه متیو رایان را باز کرد تا گواردیولا بیش از هر زمان دیگری به قهرمانی نزدیک شود. سیتی در ادامه توانست بازی را مدیریت کند و در نهایت شاگردان گواردیولا با کسب ۹۸ امتیاز، بالاتر از لیورپول ۹۷ امتیازی، بار دیگر عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس را به دست آوردند.

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

برایتون منچسترسیتی 
۲۳%مالکیت۷۷%
۲شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۱
۲۴۵تعداد پاس۷۹۲
۱۷۶پاس صحیح۷۳۴
۳سانتر۲
۲کرنر۶
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۸
۱آفساید۱

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون