تی وی تو
بازی زنده  منچسترسیتی برایتون

بازی زنده منچسترسیتی برایتون

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون امروز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم‌های منچسترسیتی و برایتون بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل برایتون را آنلاین تماشا کنید. بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی منچسترسیتی مقابل برایتون به تلویزیون
منچسترسیتی
برایتون

پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون امروز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم‌های منچسترسیتی و برایتون بازی خواهند داشت. منچسترسیتی مقابل برایتون را آنلاین تماشا کنید.

بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی منچسترسیتی مقابل برایتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی منچسترسیتی برایتون را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

۲۹ مهر ۱۴۰۲

منچسترسیتی در هفته نهم لیگ برتر انگلیس در خانه خود میزبان برایتون بود. در همان نیمه نخست ستارگان سیتی با فشار بر دروازه حریف دروازه برایتون را دو بار باز کردند تا با برتری ۲-۰ راهی رختکن شوند. آلوارز و هالند دو گلزنی سیتی در این دیدار بودند.

در نیمه دوم شاهد بازی آرام تری از سیتی بودیم اکما از آن سو براتون پیش کشیده بود تا اختلاف را کمتر کند که تنها در دقیقه ۷۳ فاتی وفق شد با گریز از خط دفاعی مستحکم سیتی دروازه این را باز کند. آکانجی که سعی داشت مانع مهاجمان برایتون شود، در دقیقه ۹۵ با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا حساب کار پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون ۲-۱ به نفع سیتی رقم بخورد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

منچسترسیتی برایتون 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۵۹۹تعداد پاس۵۰۲
۵۳۷پاس صحیح۴۴۰
۱۰سانتر۷
۲کرنر۲
۹خطا۱۱
۲آفساید۱
۴کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

پخش آنلاین فوتبال منچسترسیتی برایتون

۳ خرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس، تیم های منچستر‌سیتی و برایتون با هم دیدار کردند.نیمه نخست این یددار با ضربات فودن و انسیسکو و تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون با همان تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون | تی وی تو

برایتون منچستر‌سیتی 
۴۰%مالکیت۶۰%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۶
۳۸۸تعداد پاس۶۰۱
۳۳۳پاس صحیح۵۵۰
۱۸سانتر۱۰
۵کرنر۱
۱۶خطا۱۱
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون

۳۰ مهر ۱۴۰۱

در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر و در دیداری از هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی مقابل برایتون با نتیجه ۳-۱ پیروز شد.

سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند ولی نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه ایجاد کنند.

در دقیقه ۱۲، چیزی نمانده بود که روی اشتباه ادرسون، دروازه سیتی باز شود اما دنی ولبک نتوانست از این فرصت استفاده کند و ضربه اش در چارچوب دروازه میزبان نبود.

برتری سیتی ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۰، هالند در برخورد با روبرت سانچز در محوطه جریمه برایتون سرنگون شد اما داور بعد از استفاده از VAR دستور به ادامه کار داد.

ولی سرانجام در دقیقه ۲۲ پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون ، قفل دروازه برایتون باز شد. روی یک پاس بلند از ادرسون بود که هالند صاحب موقعیت شد و بعد از پشت سر گذاشتن روبرت سانچز که از دروازه خارج شده بود و همین طور خارج کردن لوئیز دانک از جریان بازی، با یک بغل پای ساده گل اول بازی را به ثمر رساند.

بعد از این گل تیم میهمان هم پیش کشید و بازی متعادل تر شد. بازی با همین روند ادامه پیدا کرد تا این که در دقیقه ۳۸، روی ضربه کرنر پاسکال گروس، این دیدنی ولبک بود که می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه سر او از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد از این تیم میزبان بود که اختلاف را دو برابر کرد. سرنگون شدن برناردو سیلوا در محوطه جریمه برایتون توسط لوئیز دانک را داور ابتدا تشخیص نداد اما بعد از لحظاتی که بازی دنبال شد، کمک داور ویدیویی از او خواست تا صحنه را بازبینی کند و او در نهایت نقطه پنالتی را نشان داد.

هالند پشت توپ قرار گرفت و در حالی که روبرت سانچز واکنش خاصی نشان نداد، توپ را به گوشه پایین دروازه فرستاد.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و نیمه اول را سیتی با برتری ۲-۰ به پایان رساند.

نیمه دوم را دو تیم هجومی آغاز کردند و ابتدا این سیتی بود که می توانست در دقیقه ۵۲ پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون این سیتی بود که روی یک ضدحمله سریع می توانست به گل سوم برسد اما ضربه ریاض محرز را روبرت سانچز به خوبی مهار کرد.

یک دقیقه بعد این برایتون بود که یکی از گل های خورده را جبران کرد. سولی مارچ که پشت محوطه جریمه سیتی توپ ربایی کرده بود، لئاندرو تروسار را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت دیدنی اختلاف را به یک گل کاهش داد.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و بازیکنان تیم فوتبال برایتون که به جبران نتیجه امیدوار شده بودند، با اعتماد به نفس بیشتری بازی می کردند. در دقیقه ۶۷ چیزی نمانده بود که روی اشتباه برناردو سیلوا، مک آلیستر گل دوم را برای برایتون به ثمر برساند اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حالی که هر دو تیم سخت به دنبال زدن گل بعدی بودند، این کوین دی بروینه بود که در دقیقه ۷۵، گل سوم سیتی را به ثمر رساند. روی یک حرکت از سمت چپ بود که برناردو سیلوا به خوبی پیشروی کرد و سپس با یک پاس در عرض، دی بروینه را در پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد. او هم با یک شوت تماشایی اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون بازیکنان برایتون تلاش زیادی کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما تیم میزبان به خوبی بازی را کنترل کرد و با نتیجه ۳-۱ به برتری رسید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون

منچسترسیتی برایتون 
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۱
۴۴۶تعداد پاس۴۷۱
۳۶۸پاس صحیح۳۹۸
۱۱سانتر۱۶
۶کرنر۳
۱۱خطا۱۲
۰آفساید۴
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون

 

پخش بازی منچسترسیتی و برایتون زنده

۳۱ فروردین ۱۴۰۱

در دیداری معوقه از هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی موفق شد در ورزشگاه اتحاد با نتیجه ۳-۰ از سد برایتون بگذرد.

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

ما در نیمه ی دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون شاهد بازی متفاوتی از بازیکنان سیتی بودیم . این تیم با افزایش حملات خود فشار زیادی در نیمه ی دوم بر دروازه ی حریف می آورد.محرز در دقیقه ۵۳، فودن در دقیقه ۶۵ و سیلوا در دقیقه ۸۲ گل‌های سیتی را زدند.

سیتی با این برد ۷۷ امتیازی شد تا صدر جدول را از منچسترسیتی پس بگیرد. برایتون ۴۰ امتیازی هم تیم دهم جدول است.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون

 

منچسترسیتی برایتون 
۶۵%مالکیت۳۵%
۵شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۶۶۷تعداد پاس۳۵۳
۵۸۶پاس صحیح۲۶۰
۱۵سانتر۱۱
۷کرنر۴
۱۲خطا۷
۱آفساید۲
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون

 

بازی منچسترسیتی مقابل برایتون زنده

۱ آبان ۱۴۰۰

در ادامه بازی‌های هفته نهم لیگ برتر انگلیس تیم منچسترسیتی در زمین برایتون به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر یک به برتری دست یابد. سیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۱ و با ضربه زمینی گابریل ژسوس از زاویه ای دشوار می توانست به گل اول هم دست یابد، اما دانک به زیبایی و از روی خط دروازه برایتون را نجات داد.

اما در دقیقه ۱۳ پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون منچسترسیتی به گل اول این دیدار دست یافت. برناردو سیلوا موقعیت بسیار خوبی را در دهانه دروازه برای ایلکای گوندوغان فراهم کرد و این هافبک آلمانی نیز به راحتی موفق شد دروازه برایتون را باز کند.

دقایقی بعد و این بار روی حرکت جک گریلیش از سمت چپ بود که سیتی فرصت مناسبی برای دو برابر کردن برتری خود نیز داشت، اما فیل فودن نتوانست از این موقعیت استفاده کند و سانچس ضربه او را مهار کرد.

 اما در دقیقه ۲۸ حملات سیتی جواب داد و این تیم باز هم به گل رسید. جک گریلیش از سمت چپ حرکت کرده و با پاس به بیرون و تماشایی خود باز هم فیل فودن را در محوطه صاحب فرصت کرد تا این بازیکن گل دوم سیتی را وارد دروازه برایتون کند.

حملات سیتیزن ها ادامه یافت و دقایقی بعد نوبت گل سوم رسید. ضربه فیل فودن از سمت چپ محوطه را دروازه بان برایتون برگشت داد و در ریباند این گابریل ژسوس بود که موفق شد به زیبایی گل سوم سیتی را نیز به ثمر برساند. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و سیتی با کسب برتری ۰-۳ راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که برایتون می توانست یکی از گل های دریافتی را جبران کند، اما ضربه گروس روی ارسال تروسارد را ادرسون به خوبی دفع کرد و این فرصت از دست رفت.

دقایقی بعد و روی اشتباه جک گریلیش بود که لامپتی در سمت چپ مارچ را صاحب موقعی گلزنی کرد، اما ضربه این بازیکن دقیق نبود و از بالای دروازه منچسترسیتی به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۸۰ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون و با خطای ادرسون روی امویپا بود که برایتون صاحب یک ضربه پنالتی شد. الکسیس مک آلیستر پشت توپ قرار گرفت و ضربه محکم او به گوشه سمت راست دروازه منچسترسیتی رفت تا برایتون به گل اول دست یابد.

اما در دقیقه ۹۴ سیتی به گل چهارم هم دست یافت. ارسال فیل فودن در محوطه به ریاض محرز رسید تا او با ضربه پای چپ گل چهارم را به ثمر رسانده و کار برایتون را تمام کند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

برایتونمنچسترسیتی 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۱۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۸مهار دروازه بان۴
۵۰۱تعداد پاس۵۶۶
۴۲۲پاس صحیح۴۹۱
۲۰سانتر۷
۷کرنر۶
۱۰خطا۶
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

پخش بازی منچسترسیتی مقابل برایتون

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در چارچوب هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس، برایتون میزبان منچسترسیتی بود. سیتی در دقیقه ۲ توسط گوندوغان به گل رسید اما در دقیقه ۹ کانسلو مدافع پرتغالی این تیم از زمین اخراج شد و کار تیمش را سخت کرد. در ابتدای نیمه دوم، فودن دومین گل سیتیزن‌ها را در دقیقه ۴۸ به ثمر رساند اما این پایان کار نبود. سه گل متوالی از سوی تروسار، وبستر و بورن در دقایق ۵۰، ۷۲ و ۷۶ بردی شیرین برای برایتون رقم زد.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون شاگردان گواردیولا با این شکست در امتیاز ۸۳ باقی ماندند و برایتون با این برد شیرین ۴۱ امتیازی شد و به رده پانزدهم جدول رسید.علیرضا جهانبخش، وینگر ایرانی پس از مدت‌ها در ترکیب اصلی قرار گرفته بود تا برابر ستاره‌های منچستر سیتی به میدان برود. او یک کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه ۴۹ جای خود را به آدام لالانا داد.

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

برایتون منچسترسیتی 
۶۲%مالکیت۳۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۶۰۷تعداد پاس۳۶۱
۵۴۰پاس صحیح۳۰۱
۱۴سانتر۷
۵کرنر۳
۱۳خطا۱۱
۳آفساید۱
۳کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون از اینترنت

۲۴ دی ۱۳۹۹

در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، تیم منچسترسیتی موفق شد میهمان خود برایتون را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. در این بازی که برایتون بازیکن ایرانی خود علیرضا جهانبخش را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، فیل فودن در دقیقه ۴۴ برای منچسترسیتی گلزنی کرد. من‌سیتی با کسب نهمین پیروزی‌اش در این فصل ۳۲ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد. این در حالی است که شاگردان پپ گواردیولا ۱۶ بازی انجام داده‌اند.

در پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی و برایتون برایتون هم با قبول هشتمین باختش ۱۴ امتیازی و در رده هفدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

 

منچسترسیتی برایتون 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۷۲۵تعداد پاس۳۸۳
۶۵۲پاس صحیح۲۹۸
۲۰سانتر۱۵
۸کرنر۴
۴خطا۱۲
۲آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش فوتبال منچسترسیتی برایتون

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و برایتون

در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس، دو تیم برایتون و منچسترسیتی در ورزشگاه فالمر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شاگردان پپ گواردیولا به پایان رسید. در دقیقه ی ۲۱  گابریل ژسوس با ضربه سر خود رحیم استرلینگ را صاحب توپ کرد و این وینگر انگلیسی با یک ضربه دقیق از پشت محوطه جریمه برایتون، گل اول سیتیزن ها را به ثمر رساند. سپس در دقیقه ی ۴۴ کرنر از سمت راست توسط کوین دی بروین ارسال شد و رودری با یک ضربه سر، گابریل ژسوس در در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا این مهاجم برزیلی گل دوم منچسترسیتی را به ثمر برساند.

در دقیقه ی ۵۳ نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون ، کوین دی بروین با یک پاس عرضی ریاض محرز را صاحب توپ کرد و این وینگر الجزایری با یک ارسال از جناحین بی نقص، توپ را برای رحیم استرلینگ فرستاد و استرلینگ نیز با یک ضربه سر دروازه برایتون را برای بار سوم باز کرد. درست ۴ دقیقه ی بعد ، پس از ضربه آرام برناردو سیلوا به سمت دروازه برایتون، دروازه بان این تیم دچار اشتباه بزرگی شد و نتوانست توپ را به طور کامل دفع کند و در برگشت، سیلوا مجددا با یک ضربه زمینی دروازه برایتون را باز کرد.

در اواخر بازی باز هم سیتی حمله ی موفقی داشت. در دقیقه ی ۸۱ پخش زنده منچسترسیتی و برایتون بود که داوید سیلوا با یک ارسال بلند به محوطه جریمه برایتون، رحیم استرلینگ را صاحب توپ کرد و استرلینگ ضربه آرامی به توپ زد اما دروازه بان برایتون باری دیگر اشتباه وحشتناکی را مرتکب شد تا گل سوم استرلینگ به عجیب ترین شکل ممکن به ثمر برسد. در نهایت این دیدار با برد ۵-۰ سیتی به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون

 

برایتون منچسترسیتی 
۲۹%مالکیت۷۱%
۰شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۱۲
۳مهار دروازه بان۰
۳۲۶تعداد پاس۷۹۷
۲۴۷پاس صحیح۷۲۱
۷سانتر۲۱
۲کرنر۷
۷خطا۳
۶آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

پخش بازی منچسترسیتی برایتون زنده

در ادامه هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی مدعی در ورزشگاه اتحاد میزبان برایتون بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۴-۰ شاگردان پپ گواردیولا همراه بود.چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که در دقیقه ۲، هجوم همه جانبه سیتیزن‌ها، با پاس کت‌بک داوید سیلوا و ضربه بقل‌پای کوین دی‌بروین مبدل به گل اول بازی برای میزبان شد. بعد ار گل همچنان فشار سیتی ادامه داشت و برایتون با احتیاط سعی در مهار حملات میزبان داشت.

در دقیقه ۲۱ پخش بازی منچسترسیتی و برایتون زنده دی‌بروین می‌توانست گل دوم خودش را هم به ثمر برساند اما ضربه او با اختلافی اندک از کنار دروازه متئو رایان به بیرون رفت. خبر بد برای آبی‌پوشان، مصدومیت آیمریک لاپورته، مدافع فرانسوی سیتیزن‌ها بود که جای خود را به فرناندینیو داد. در دقیقه ۴۲ حرکت فوق‌العاده بازیکنان سیتی با ضربه استثنایی سرخیو آگوئرو تبدیل به گل دوم شاگردان گواردیولا شد. نیمه اول این دیدار با همان نتیجه ۲-۰ به سود سیتی خاتمه یافت.در نیمه دوم هم حکایت بازی تغییری نکرد و هجوم‌های میزبان ادامه یافت تا اینکه در دقیقه ۵۵ باز هم این سرخیو آگوئرو بود با یک ضربه زیبا توپ را به طاق دروازه برایتون فرستاد تا برتری میزبان مستحکم‌تر شود.

در دقیقه ۷۸ پخش زنده بازی منچسترسیتی برایتون برناردو سیلوا تنها چند ثانیه بعد از ورود به زمین، روی پاس آگوئرو با پای چپ دروازه برایتون را باز کرد تا ستاره پرتغالی، تعویض طلایی گواردیولا لقب بگیرد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همان نتیجه ۴-۰ به سود منچسترسیتی به پایان رسید.علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش کشورمان نیز که بعد از دوری از لیست ۱۸ نفره در سه هفته اول، به نیمکت برایتون رسیده بود، در این بازی فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد.

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

منچسترسیتی برایتون 
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۵۹۸تعداد پاس۵۲۳
۵۳۵پاس صحیح۴۵۴
۱۳سانتر۱۰
۸کرنر۱
۱۰خطا۶
۱آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

پخش فوتبال منچسترسیتی و برایتون زنده

در چارچوب هفته سی و هشتم و پایانی لیگ برتر انگلیس، برایتون که خیالش بابت ماندن در لیگ برتر راحت بود در خانه به مصاف منچستر سیتی رفت و این دیدار در نهایت با برتری ۴-۱ شاگردان گواردیولا و تکرار عنوان قهرمانی برای فیروزه‌ای‌پوشان شهر منچستر، همراه بود.برایتون که علیرضا جهانبخش را مانند هفته‌های اخیر در ترکیب خود می‌دید، با حمایت هواداران خود، بازی را خوب آغاز کرد و مقابل سیتی پا پس نمی‌کشید. جهانبخش در دقیقه ۱۰ روی یک ضد حمله صاحب یه موقعیت عالی شد اما ضربه او با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت.

بازی آرام پیش می‌رفت تا اینکه در دقیقه ۲۷ فوتبال زنده منچسترسیتی برایتون روی کرنر ارسالی از سوی پاسکال گروس، گلن ماری در تیر اول با یک ضربه سر دروازه سیتیزن‌ها را گشود. اما شادی برایتونی‌ها دوام نداشت و تنها یک دقیقه بعد، روی یک حرکت سرعتی پاس داوید سیلوا به آگوئرو رسید و او با یک ضربه زمینی دروازه رایان را باز کرد تا امید به اردوی سیتی بازگردد.در دقیقه ۳۷، نه دقیقه بعد از گل تساوی، شاگردان گواردیولا به گل دوم نیز دست یافتند. کرنر ارسال شده توسط ماحرز با ضربه سر آیمریک لاپورت بدل به گل دوم مهمان شد. در واپسین لحظات ضربه آزاد دانک توسط ادرسون مهار شد تا این نیمه با برتری ۲-۱ سیتی به پایان برسد.

نیمه دوم بدون تغییر در ترکیب دو تیم آغاز شد و بازی بیشتر در میانه‌های میدان جریان داشت. اما در دقیقه ۶۳ روی حرکت فوق‌العاده ریاض ماحرز و ضربه عالی او دروازه میزبان برای سومین بار باز شد تا سیتیزن‌ها با خیالی آسوده‌تر بازی‌ را ادامه دهند. در دقیقه ۷۱ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی برایتون روی یک ضربه ایستگاهی استثنایی، ایلکای گوندوغان به زیبایی دروازه متیو رایان را باز کرد تا گواردیولا بیش از هر زمان دیگری به قهرمانی نزدیک شود. سیتی در ادامه توانست بازی را مدیریت کند و در نهایت شاگردان گواردیولا با کسب ۹۸ امتیاز، بالاتر از منچسترسیتی ۹۷ امتیازی، بار دیگر عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس را به دست آوردند.

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

 

برایتون منچسترسیتی 
۲۳%مالکیت۷۷%
۲شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۱
۲۴۵تعداد پاس۷۹۲
۱۷۶پاس صحیح۷۳۴
۳سانتر۲
۲کرنر۶
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۸
۱آفساید۱

 

گزارش زنده بازی منچسترسیتی برایتون

برچسب‌ها: