تی وی تو
منچسترسیتی
استون ویلا

چهارشنبه ۱۰ آذر ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی منچسترسیتی استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش بازی زنده منچسترسیتی و استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

در چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس تیم های استون ویلا و منچسترسیتی در ورزشگاه ویلا پارک به مصاف هم رفتند. باتوجه به اختلاف ۸ امتیازی دو رقیب همشهری در صدر جدول، پیروزی شاگردان پپ گواردیولا، امیدهای شیاطین سرخ به قهرمانی را کمتر و کمتر می‌کرد.

این بازی با گل زودهنگام استون ویلا آغاز شد. واتکینز روی اشتباه مدافع تیم میزبان در محوطه جریمه صاحب توپ شد و با پاس عرضی، مک گین مهاجم هم دسته را در موقعیت گلزنی قرار داد و او نیز با ضربه بغل پا دروازه سیتی را گشود تا تیم رده یازدهمی استون ویلا در ثانیه ۲۰ از حریف جلو بیفتد.

اما آن‌ها تنها ۲۰ دقیقه از گل خود محافظت کردند و روی حرکت ترکیبی سیتیزن‌ها و کات بک برناردو سیلوا، فودن دروازه امیلیانو مارتینز را گشود. او ضربه ای سرضرب را روانه دروازه حریف کرد و در شرایطی که مدافعان از یارگیری ناکام مانده بودند، کاری از دروازه بان نیز بر نیامد.

در ادامه ی گزارش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا تیم استون ویلا هم یک فرصت بسیار خوب داشت اما در میان لغزش ادرسون، داگلاس نتوانست بازیکن هم تیمی را صاحب توپ کند تا این فرصت از دست برود.در شرایطی که تصور می‌شد نیمه اول با همین نتیجه به اتمام خواهد رسید اما در ۵ دقیقه پایانی اتفاقات دیگری رخ داد. ابتدا بازیکنان سیتی کرنر ارسالی و دفع شده از سمت چپ را با حمله دیگری همراه کردند و این بار ارسال سیلوا با ضربه سر رودری همراه شد تا ستاره پرتغالی دومین پاس گلش را هم در این مسابقه داده باشد.

چهار دقیقه بعد جیکوب رمزی بازیکن تازه وارد تیم استون ویلا با برخورد شدید از سوی جان استونز آسیب دید و داور نیز پس از بازبینی صحنه مدافع منچسترسیتی را اخراج کرد. پپ گواردیولا اعتراض شدیدی به تصمیم داور داشت. ۱۰ دقیقه پس از آغاز نیمه دوم نیز این بار متی کش به دلیل تکل روی پای فودن گلزن منچسترسیتی کارت زرد دوم را گرفت تا هر دو تیم ۱۰ نفره به کار خود ادامه دهند.در ادامه شاگردان گواردیولا تلاش خود برای زدن گل های بیشتر را انجام دادند اما موفق به این کار نشدند. با این حال ثبت آمار مالکیت توپ ۷۹% به ۲۱% نشان می‌دهد که آن ها به خوبی توپ و میدان را در اختیار خود داشتند.

در پایان گزارش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا منچسترسیتی با این برد ۷۷ امتیازی شد و جایگاهش در صدر جدول را مستحکم کرد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا

 

استون ویلامنچسترسیتی 
۲۸%مالکیت۷۲%
۳شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۲
۳۰۴تعداد پاس۸۰۶
۲۳۹پاس صحیح۷۴۰
۱۴سانتر۲۰
۱کرنر۱۱
۱۲خطا۷
۱آفساید۲
۲کارت زرد۱
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا – ۱ بهمن ۹۹

در دیداری عقب افتاده از هفته نخست لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد توانست در ده دقیقه پایان بازی مقاومت استون‌ویلا را بشکند. این بازی که زیر بارش شدید باران برگزار شد در نهایت با برتری ۲ بر صفر سیتیزن‌ها پایان یافت. نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید اما سیلوا در دقیقه ۷۹ و گوندوغان در دقیقه ۹۰ از روی نقطه پنالتی برای سیتیزن‌ها گلزنی کردند. اسمیت در دقایق اضافه با کارت قرمز از زمین اخراج شد تا استون ویلا این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرد.

شاگردان گواردیولا با این پیروزی ۳۸ امتیازی شدند و با تفاضل گل بهتر نسبت به لستر و با یک بازی کمتر در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفتند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو

 

منچسترسیتی استون‌ویلا 
۶۹%مالکیت۳۱%
۹شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۷
۶۲۸تعداد پاس۲۸۵
۵۵۳پاس صحیح۲۰۷
۲۹سانتر۷
۱۶کرنر۲
۱۰خطا۹
۳آفساید۱
۰کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – ۱۱ اسفند ۹۸

دو تیم منچسترسیتی و استون ویلا در دیدار نهایی کارابائو کاپ و در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم رفتند. در دقیقه ی ۲۰ نیمه ی نخست این دیدار  رودری با یک پاس بلند از پشت محوطه جریمه، فودن را صاحب توپ کرد و این هافبک جوان با یک ضربه سر، آگوئرو را صاحت توپ کرد و این مهاجم آرژانتینی با یک ضربه والی موفق به زدن گل اول منچسترسیتی در این مسابقه شد.

البته در دقیقه ی ۳۱ منچسترسیتی از سمت راست زمین صاحب کرنر شد و ایلکای گوندوگان با ارسالی بی نقص، توپ را برای رودری ارسال کرد و رودری با یک ضربه سر موفق شد گل دوم سیتیزن ها را در این مسابقه به ثمر برساند.و سرانجام ده دقیقه ی بعد ،انور القاضی از سمت چپ میدان صاحب توپ شد و توپ را به محوطه جریمه سیتیزن ها ارسال کرد. مدافعان سیتی به شکل کاملا نامنظمی قرار داشتند و ساماتا توسط هیچ یک از مدافعان این تیم یاگیری نشده بود و سرانجام موفق شد تا گل اول استون ویلا را به ثمر برساند. نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسید.

در نیمه ی دوم شاهد بازی دفاعی دو تیم بودیم و به این ترتیب اتفاق خاصی بر دروازه  ها رخ نداد تا این دیدار با برتری ۲-۱ سیتی به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو

استون ویلامنچسترسیتی 
۳۰%مالکیت۷۰%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۲
۲۸۵تعداد پاس۶۶۶
۲۰۳پاس صحیح۵۹۳
۱۶سانتر۳۰
۳کرنر۱۳
۷خطا۱۳
۰آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو

پخش بازی زنده منچسترسیتی و استون ویلا- ۲۲ دی ۹۸

در دیداری از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی در روزی که مهمان استون ویلا بود با حساب ۶ بر ۱ موفق به کسب پیروزی شد. سیتی بازی را بهتر شروع کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه ۱۶ به گل اول رسید. روی پاس سرخیو آگوئرو، ریاض محرز در سمت راست صاحب موقعیت شده و با یک حرکت انفرادی و ضربه ای زمینی و دقیق پیروز به زدن گل اول سیتی شد.حملات سیتی ادامه یافت و این تیم خیلی زود به گل دوم رسید. این بار با پاس گابریل ژسوس، ریاض محرز در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق زننده گل دوم لقب گرفت.

در دقیقه ۲۶ بازی زنده منچسترسیتی و استون ویلا ، با پاس مندی، گابریل ژسوس فرصت مناسبی برای زدن گل سوم داشت، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه استون ویلا به بیرون رفت.اما در دقیقه ۲۹ نوبت سرخیو آگوئرو برای گلزنی فرا رسید. ستاره آرژانتینی روی پاس دی بروین پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه فوق العاده و محکم، گل سوم سیتی را نیز به ثمر رساند.دقایقی بعد و روی یک موقعیت ایستگاهی، سیتی فرصت مناسبی برای زدن گل چهارم داشت، اما ضربه خوب داوید سیلوا با اختلاف کمی به بیرون رفت.اما در لحظات پایانی نیمه سیتی به گل چهارم هم دست یافت. روی ارسال زمینی و دقیق دی بروین، گابریل ژسوس در موقعیتی مناسب مقابل دروازه با یک ضربه زمینی پیروز به گلزنی شد تا نیمه نخست با رجحان ۰-۴ سیتی به اتمام برسد.

سیتی نیمه دوم پخش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا ، را نیز هجومی آغاز کرد و در نهایت پیروز شد علیرغم از دست دادن یکی دو موقعیت، در دقیقه ۵۶ باز هم به گل دست یابد. روی پاس عمقی داوید سیلوا، سرخیو آگوئرو در محوطه صاحب فرصت شده و بعد از حرکت عرضی، با ضربه ای دقیق از بین مدافعان ویلا پیروز به گلزنی شد.در دقیقه ۶۴ سیتی تا آستانه زدن گل ششم نیز پیش رفت، اما ضربات داوید سیلوا و گابریل ژسوس از نزدیک خط دروازه توسط مدافعان و دروازه بان ویلا بازگردانده شد و این فرصت از دست رفت.

در ادامه پخش زنده بازی منچسترسیتی استون ویلا ، و در دقیقه ۷۱ کانسلو نیز شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او از پشت محوطه بعد از برخورد به مدافع ویلا توسط نیلند مهار شد. حملات سیتی ادامه یافت و با توپربایی ریاض محرز، آگوئرو در دقیقه ۸۳ تک به تک شده و با یک ضربه دقیق پیروز به زدن گل ششم سیتی هم شد.اما در دقیقه ۹۰ ویلا صاحب یک ضربه پنالتی شد که انور القاضی آن را تبدیل به گل کرد و در نهایت سیتی ۱-۶ ویلا را مغلوب کرد.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو

 

استون ویلامنچسترسیتی 
۲۹%مالکیت۷۱%
۱شوت در چارچوب ۱۲
۴شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۰
۳۵۸تعداد پاس۸۶۳
۲۸۳پاس صحیح۷۹۵
۵سانتر۱۶
۲کرنر۴
۵خطا۱۲
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو

پخش بازی منچسترسیتی استون ویلا زنده – ۴ آبان ۹۸

منچسترسیتی دیدار هفته دهم خود را برد تا موقتا اختلافش با لیورپول را به ۳ امتیاز کاهش دهد.سیتیزن‌ها دیدار این هفته خود مقابل استون ویلا را در اتحاد برگزار کردند و توانستند با ۳ گل حریف خود را شکست دهند. در نیمه اول بازی، اتفاق خاصی نیفتاد و سیتی با برتری نسبی به رختکن رفت. در آغاز نیمه دوم و در همان دقیقه اول رحیم استرلینگ گل اول سیتی را به ثمر رساند. در ادامه و در دقیقه ۶۵ دبروین گل دوم را زد و ایلکای گندوغان در دقیقه ۷۰ گل سوم سیتی را وارد دروازه استون ویلا کرد.در این بازی فرناندینیو اخراج شد و بازی بعد سیتی مقابل ساوتهمپتون را از دست داد.سیتی هم‌اکنون با ۲۲ امتیاز از ۱۰ بازی در رده دوم قرار دارد و لیورپولی که فردا مقابل تاتنهام قرار می‌گیرد با ۲۵ امتیاز در صدر است.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو

 

منچسترسیتی استون ویلا
۶۳%مالکیت۳۷%
۹شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۵
۵۹۸تعداد پاس۳۴۳
۵۲۵پاس صحیح۲۷۳
۲۴سانتر۱۷
۱۳کرنر۷
۱۰خطا۵
۱آفساید۲
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا – تی وی تو