تی وی تو
منچسترسیتی
اتلتیکو مادرید

چهارشنبه ۲۴ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

بازی زنده منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید

اگر برای دیدن فوتبال زنده منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی منچسترسیتی اتلتیکو مادرید را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی منچسترسیتی اتلتیکو مادرید را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی منچسترسیتی اتلتیکو مادرید، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال منچسترسیتی اتلتیکو مادرید، شما می توانید بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید

در چارچوب دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ۲ منچسترسیتی مقابل اتلتیکومادرید به برتری یک بر صفر رسید .

پخش زنده بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید  با دفاع همه جانبه شاگردان سیمئونه دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۶۸ ، پپ گواردیولا ۳ تعویض همزمان انجام داد و همان اتفاق باعث زدن گل برتری شد.

فیل فودن، بازیکن انگلیسی منچستر سیتی وارد بازی شد و ۲ دقیقه بعد با یک پاس زیبا، دی بروینه را در موقعیت تک به تک قرار داد و این ستاره بلژیکی دروازه اوبلاک را باز کرد.

سیتی با این برد نیمی از راهِ صعود را طی کرد .

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید

 

منچسترسیتی اتلتیکومادرید 
۷۱%مالکیت۲۹%
۲شوت در چارچوب ۰
۷شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۱
۶۹۶تعداد پاس۲۹۷
۶۲۷پاس صحیح۲۱۳
۲۴سانتر۳
۹کرنر۰
۸خطا۱۳
۱آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچسترسیتی و اتلتیکو مادرید