تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

منچسترسیتی
آرسنال

یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۸:۳۰

پخش زنده جام اتحادیه انگلیس

فوتبال زنده منچسترسیتی آرسنال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده بازی منچسترسیتی آرسنال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی آرسنال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

در دیداری از هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی مقابل آرسنال قرار گرفت.

سیتی از همان دقایق نخست با چهره ای تهاجمی ظاهر شد و اولین موقعیت خود را در دقیقه ۲ ایجاد کرد؛ جایی جک گریلیش از سمت چپ یک ارسال کوتاه به محوطه جریمه انجام داد اما آرون رمزدیل با واکنشی به موقع این پاس را قطع کرد. برخورد کوین دی بروینه با توماس پارتی در ادامه این صحنه می توانست یک پنالتی برای سیتی بهمراه داشته باشد اما مایکل اولیور چنین نظری نداشت.

تنها ۵ دقیقه بعد کوین دی بروینه در میانه زمین صاحب توپ شد و بعد از چند قدم حرکت با شوتی کات دار و زمینی به زیبایی دروازه آرسنال را باز کرد تا سیتی را ۱-۰ جلو بیندازد.

برناردو سیلوا در دقیقه ۲۲ پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال وارد محوطه جریمه آرسنال شد اما ضربه او قدرت کافی را نداشت و به راحتی در اختیار رمزدیل قرار گرفت. در شرایطی که آرسنال در تلاش برای جبران گل خورده ناکام بود سیتی در دقیقه ۳۲ فاصله ای تا رسیدن به گل دوم نداشت اما شوت روی پای ارلینگ هالند از سمت چپ محوطه جریمه را رمزدیل به زیبایی مهار کرد.

توماس پارتی در دقیقه ۳۵ شانس گلزنی خود را از پشت محوطه جریمه امتحان کرد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. هالند یک دقیقه بعد در آن سوی زمین با فراری عالی وارد محوطه جریمه شد ولی ضربه او را دروازه بان آرسنال گرفت.

سیتی که به دنبال بیشتر کردن اختلاف بود در دقیقه ۴۰ روی پاس به بیرون گوندوغان از سمت چپ و ضربه هالند می رفت به گل دوم برسد اما رمزدیل دو بار با پا مقابل این حمله ایستادگی کرد. شاگردان پپ با ادامه حملات خود در اولین دقیقه از وقت های تلف شده بالاخره به گل دوم رسیدند. این گل را جان استونز با ضربه سر روی ارسال ایستگاهی دی بروینه به ثمر رساند تا میزبان با برتری ۲-۰ راهی رختکن شود.

شاگردان پپ نیمه دوم را هم تهاجمی شروع کردند. آن ها در دقیقه ۵۲ پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال می توانستند به گل سوم برسند اما رمزدیل ضربه هالند را در موقعیت تک به تک گرفت. مهاجم نروژی سیتی در دقیقه ۵۴ در نقش سازنده گل سوم تیمش ظاهر شد. او با پاسی دقیق دی بروینه را در موقعیت تک به تک قرار داد تا این بازیکن یک بغل پای دقیق را به سمت دروازه زده و نتیجه را ۳-۰ کند.

شاگردان پپ نیمه دوم را هم تهاجمی شروع کردند. آنها در دقیقه ۵۲ می توانستند به گل سوم برسند اما رمزدیل ضربه هالند را در موقعیت تک به تک گرفت. مهاجم نروژی سیتی در دقیقه ۵۴ روی پاس دی بروینه دوباره با رمزدیل تک به تک شد و این بار با ضربه ای دقیق تر توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا نتیجه را ۳-۱ کند.

هر لحظه به دقایق پایانی پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال نزدیکتر می شدیم تنش هم در زمین بیشتر می شد و در دقیقه ۷۵ یک دعوای نسبتا شدید بین گریلیش و پارتی شاهد بودیم.

آرسنال که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت یکپارچه حمله شد و بالاخره در دقیقه ۸۶ نخستین گل این تیم را شاهد بودیم که روی پاس تروسار و ضربه زمینی و دقیق راب هولدینگ به گوشه دروازه سیتی به ثمر رسید.

شاگردان پپ بعد از این گل دوباره به بازی سوار شدند و در پی بیشتر کردن اختلاف بازی بودند تا نتیجه را با برتری مطلق شان تطابق دهند. آن ها تا پیش از به صدا در آمدن سوت پایان پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال یک بار دیگر در دقیقه ۵+۹۰ به گل رسیدند.

این گل روی پاس فیل فودن و شوت پای چپ هالند از داخل محوطه جریمه به ثمر رسید تا سیتی با کسب پیروزی ۴-۱ در آستانه صعود به صدر قرار بگیرد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

منچسترسیتی آرسنال 
۵۲%مالکیت۴۸%
۹شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۴۸۳تعداد پاس۴۵۲
۴۲۹پاس صحیح۳۶۸
۵سانتر۸
۱کرنر۳
۱۳خطا۱۳
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

در جریان دیداری مهم و معوقه از هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، آرسنال و منچسترسیتی مقابل هم صف آرایی کردند که نتیجه آن پیروزی دلچسبی برای تیم مهمان بود.

دو تیم بازی را محتاطانه و متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۲ بود که روی اشتباه کایل واکر، جورجینیو صاحب توپ شد و با یک پاس خوب، ادی انکتیا را صاحب موقعیت کرد، اما حضور به موقع ناتان آکه اجازه نداد که مهاجم آرسنال از این فرصت استفاده کند.

چهار دقیقه بعد، روی اشتباه جورجینیو، رودری یک ضد حمله را برای سیتی شکل داد، اما ارلینگ هالند نتوانست از پاس ریاض محرز استفاده کند و این موقعیت از دست رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۲۲ پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال، روی ارسال اولکساندر زینچنکو، بار دیگر انکتیا صاحب فرصت شد، ولی ضربه سر او از کنار دروازه سیتی به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد، این سیتی بود که به گل اول بازی رسید. تا که هیرو تومیاسو که توسط جک گریلیش تحت فشار قرار گرفته بود، سعی کرد توپ را رو به عقب برای آرون رمزدیل پاس بدهد، اما پاس بد او به کوین دی بروینه رسید و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را از بالای سر رمزدیل وارد دروازه آرسنال کرد و سیتی را پیش انداخت.

بعد از این گل، تیم فوتبال آرسنال پیش کشید و در دقیقه ۲۸، تومیاسو که با پاس گابریل مارتینلی صاحب موقعیت شده بود، می توانست کار را به تساوی بکشد، اما ضربه او از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت.

حملات آرسنال ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۳۹ پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و آرسنال، این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. انکتیا که با پاس ژاکا درون محوطه جریمه سیتی صاحب موقعیت شده بود، توسط ادرسون با خطا متوقف شد و داور هم نقطه پنالتی (Penalty kick) را نشان داد.

بوکایو ساکا پشت توپ قرار گرفت و بر خلاف جهت حرکت ادرسون، توپ را به گوشه دروازه فرستاد و حساب کار را ۱-۱ کرد.

چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴۴ سیتی بار دیگر پیش بیفتد، اما ضربه ایلکای گوندوگان را رمزدیل به هر ترتیب دفع کرد.

در وقت های تلف شده این نیمه سیتی صاحب یک موقعیت عالی شد، ولی ضربه سر رودری به تیر افقی دروازه آرسنال برخورد کرد و نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

نیمه دوم را هم تیم متعادل شروع کردند و دقایق ابتدایی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۵۷، داور برخورد گابریل و هالند درون محوطه جریمه آرسنال را پنالتی تشخیص داد، اما بعد از استفاده از VAR، مشخص شد که ستاره نروژی سیتی در آفساید قرار داشته است.

حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۶۶ پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و آرسنال، ارسال تومیاسو یک موقعیت بسیار خوب برای انکتیا ایجاد کرد اما مهاجم جوان آرسنال این موقعیت را هم از دست داد.

دو دقیقه بعد روی ارسال دی بروینه و پاس رودری، آکانجی می توانست دروازه آرسنال را باز کند، اما جورجینیو توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

فشار سیتی ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۷۲، این جک گریلیش بود که بار دیگر تیم میهمان را پیش انداخت. این بار گابریل بود که دچار اشتباه شد و روی همکاری هالند و گوندوگان، توپ در سمت راست محوطه جریمه آرسنال به گریلیش رسید و ضربه محکم او در گوشه دروازه میزبان جای گرفت.

آرسنالی ها که بار دیگر سه امتیاز را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و با حضور لئاندرو تروسار، تحرک خط حمله این تیم را بیشتر کرد، اما این سیتی بود که در دقیقه ۸۲ به گل سوم رسید. این بار دی بروینه بود که بعد از دریافت پاس از گوندوگان درون محوطه جریمه، بلافاصله با یک پاس در عرض هالند را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه آرسنال فرستاد.

در دقایق پایانی پخش بازی منچسترسیتی مقابل آرسنال آرسنالی ها تلاش زیادی کردند تا گل های خورده را جبران کنند، اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با برتری ۳-۱ منچسترسیتی به پایان رسید.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

 

آرسنال منچسترسیتی 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۰
۵۲۴تعداد پاس۳۰۳
۴۳۵پاس صحیح۲۱۹
۱۷سانتر۹
۱کرنر۲
۱۱خطا۱۵
۰آفساید۳
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و آرسنال

منچسترسیتی در حساس ترین بازی مرحله چهارم FA کاپ در ورزشگاه اتحاد مصاف هم رفتند. شاگردان پپ گواردیولا در این دیدار موفق شدند با یک گل از سد میهمان خود گذشته و به دور بعد راه یافتند.

اولین موقعیت بازی را آرسنال در دقیقه ۵ روی ضربه تومیاسو خلق کرد که با واکنش گلر سیتی همراه شد. چهار دقیقه بعد هالند با شوتی خطرناک دروازه آرسنال را هدف گرفت اما این موقعیت هم به گل ختم نشد. اورتگا در دقیقه ۲۱ یک بار دیگر با واکنش مناسب، همکاری ساکا و تومیاسو را ناکام گذاشت.

هر چه به دقایق پایانی نزدیک تر می‌شدیم، اشتیاق تیم‌ها برای گلزنی بیشتر می شد؛ در بین تلاش‌های ناموفق سیتی که هالند در متن اکثر آنها قرار داشت، آرسنال صاحب یک موقعیت خوب در دقیقه ۴۰ شد که اورتگا با خروجی به موقع دروازه تیمش را روی این موقعیت نجات داد. در ادامه نیز توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

سیتی نیمه دوم پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و آرسنال را بهتر از آرسنال شروع کرد و چند ارسال خطرناک را طی ده دقیقه نخست روی دروازه توپچی‌ها شاهد بودیم؛ ارسال‌هایی که البته ترنر با واکنش‌های به موقعی آنها را قطع کرد.

حملات شاگردان پپ سرانجام در دقیقه ۶۴ جواب داد؛ شوت زیبای آلوارز از پشت محوطه جریمه بعد از برخورد به تیر دروازه در سمت راست محوطه جریمه آرسنال به جک گریلیش رسید؛ این بازیکن بعد از حفظ توپ و با آرامش کامل یک پاس رو به عقب برای ناتاناکه فرستاد تا این بازیکن هلندی با بغل پایی زمینی دروازه آرسنال را باز کرده و نتیجه را ۱-۰ به سود سیتی کند.

آرسنال در ۵ دقیقه پایانی پخش زنده فوتبال منچسترسیتی مقابل آرسنال فشار خود را دروازه حریف را بیشتر کرد؛ روی نفوذ مارتینلی در دقیقه ۸۵ می رفت دروازه سیتی باز شود ولی ضربه او از زاویه بسته را گلر حریف مهار کرد. خروج به موقع اورتگا در دقیقه ۸۷ پاس در عمق تند و تیز ژاکا را به موقع قطع کرد تا توپ در موقعیت تک به تک به مارتینلی نرسید. در چند دقیقه باقی مانده هم تلاش توپچی‌ها نتیجه بخش نبود تا سیتی با برتری یک بر صفر به دور بعد راه یابد.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

منچسترسیتی آرسنال 
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۴۹۲تعداد پاس۴۱۷
۴۱۵پاس صحیح۳۳۸
۷سانتر۱۴
۰کرنر۳
۹خطا۱۴
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و آرسنال از اینترنت

در هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس آرسنال در خانه به دیدار منچسترسیتی رفت.

در دقیقه ۱۰ آرسنال می توانست به گل برتری دست پیدا کند اما ادرسون در مصافی تقریبا تک به تک که البته مشکوک به پنالتی هم بود با یک تکل توپ مارتین اودگارد را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۳۱ بالاخره قفل دروازه ها شکست و آرسنال موفق شد گل اول خود را به ثمر برساند. پاس کیه‌ران تیرنی با ضربه تمام کننده و دقیق باکایو ساکا همراه شد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در دقیقه ۴۳ آرسنال می‌توانست گل دوم را هم به ثمر برساند و با خیالی راحت به رختکن برود. حرکت فوق العاده زیبای گابریل مارتینلی با ضربه این بازیکن همراه شد اما توپ با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه منچستر سیتی به بیرون رفت تا نیمه اول با همان نتیجه ۱-۰ به سود توپچی ها تمام شود.

در دقیقه ۵۷ پخش بازی منچسترسیتی و آرسنال منچسترسیتی توانست گل تساوی را به ثمر برساند. خطای گرانیت ژاکا روی برناردو سیلوا بعد از بازبینی صحنه پنالتی تشخیص داده شد. ریاض محرز پشت توپ ایستاد و دروازه آرسنال را باز کرد تا نتیجه ۱-۱ شود.

در دقیقه ۵۹ کار برای آرسنال بسیار دشوار شد؛ جایی که خطای گابریل در میانه های میدان باعث شد داور به این بازیکن کارت زرد دوم را نشان دهد و ستاره آرسنال از زمین مسابقه اخراج شود.

در حالی که پخش زنده بازی منچسترسیتی مقابل آرسنال به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد منچستر سیتی موفق شد در وقت‌های اضافه گل دوم را هم به ثمر برساند. بعد از یک قوس در محوطه جریمه آرسنال رودری با یک ضربه خوب دروازه توپ ها را باز کرد تا سه امتیاز شیرین به حساب شاگردان پپ گواردیولا واریز شود.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

 

آرسنال منچسترسیتی 
۲۹%مالکیت۷۱%
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۱
۲۴۹تعداد پاس۶۴۴
۱۷۹پاس صحیح۵۷۲
۱۵سانتر۹
۵کرنر۵
۱۳خطا۵
۱آفساید۲
۵کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

 

پخش بازی منچسترسیتی مقابل آرسنال

در هفته سوم لیگ برتر انگلستان تیم منچستر سیتی موفق شد در ورزشگاه خانگی خود اتحاد تیم آرسنال را با پنچ گل در هم بکوباند . در این دیدار تیم پپ گواردیولا با یک شروع طوفانی توانست در دقایق ۷ و ۱۲ توسط گوندوغان و فران تورس به گل دست پیدا کند و از حریف خود پیش بیفتد . با اخراج گرانیت ژاکا در دقیقه سی و پنج کلر برای آرسنال در همان نیمه اول در مقابل منچستر سیتی به شدت آماده گواردیولا تمام شد .

در ادامه این نیمه نیز گابریل ژسوس گل بعدی را در دقیقه ۴۳ برای تیمش به ثمر رساند تا سیتیزن ها با برتری سه بر صفر به رختکن بروند . در نیمه دوم نیز باز هم این منچسترسیتی بود که توپ و میدان را در اختیار داشت . آنها خیلی زود در نیمه دوم و در دقیقه ۵۳ به گل چهارم خود توسط هرناندز دست یافتند . گواردیولا که از پیروزی در این دیدار مطمئن بود با تعویض هایی که انجام داد سعی در آرام کردن بازی داشت . در دقایق پایانی پخش بازی منچسترسیتی آرسنال فران تورس در دقیقه ۸۴ گل پنجم سیتی را وارد دروازه آرسنال کرد تا این دیدار یک طرفه با برتری پنج گله سیتیزن ها به پایان برسد .

پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال

 

منچستر سیتیآرسنال
۸۰مالکیت۲۰
۱۰شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۵
۷۵۷تعداد پاس۱۸۵
۶۹۳پاس صحیح۱۲۵
۳۰سانتر۳
۱۴کرنر۰
۵خطا۷
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی مقابل آرسنال

در دومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه فوتبال انگلیس، تیم‌های فوتبال آرسنال و منچسترسیتی در ورزشگاه امارات شهر لندن به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی را میهمان منچستری با نتیجه ۴ بر یک برد تا تیره روزهایی توپچی‌‌ها در این فصل از فوتبال انگلیس تداوم داشته باشد. سیتی با گلزنی گابریل ژسوس در دقیقه سوم بازی پیش افتاد.

لاکازت در دقیقه ۳۱ گل تساوی را برای آرسنال به ثمر رساند اما در ادامه ریاض محرز در دقیقه ۵۱، فودن در دقیقه ۵۹ و لاپورت در دقیقه ۷۳ پخش زنده منچسترسیتی و آرسنال گل‌های بعدی منچسترسیتی را به ثمر رساندند تا این تیم صعودی قاطع به جمع چهار تیم برتر جام اتحادیه داشته باشد و به دفاع از عنوان قهرمانی‌اش نزدیک‌تر شود. آرسنال به صورت جدی خطر نزدیک شدن به منطقه سقوط را حس می کند. انها فقط چهار امتیاز تا منطقه سقوط در لیگ برتر انگلیس فاصله دارند که اگر نتوانند در بازی بعدی خود، چلسی را شکست بدهند هیچ بعید نیست که از رتبه پانزدهم پایین تر بروند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

آرسنال منچسترسیتی 
۴۳%مالکیت۵۷%
۲شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۴۶۲تعداد پاس۶۱۲
۳۷۱پاس صحیح۵۲۸
۹سانتر۱۰
۱کرنر۵
۹خطا۸
۵آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و آرسنال

تیم های منچسترسیتی و  آرسنال چارچوب هفته پنجم لیگ برتر انگلیس برابر یکدیگر قرار گرفتند. در دقیقه ی ۲۳ روی پاس زیبای ریاض محرز، آگوئرو صاحب توپ شد و آن را به فودن رساند. فودن بعد از یک سر توپ، شوت زد که لنو آن را مهار کرد اما توپ مقابل استرلینگ قرار گرفت و او نیز با ضربه ای به گوشه دروازه آرسنال، منچسترسیتی را پیش انداخت. در نیمه ی دوم بازیکنان هر دو تیم حملات را افزایش دادند اما نتوانستند از موقعیت های پیش آمده استفاده کنند پس در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ منچسترسیتی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

منچسترسیتیآرسنال
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۶۶۵تعداد پاس۴۶۲
۵۹۱پاس صحیح۳۹۱
۱۰سانتر۱۳
۶کرنر۶
۱۵خطا۱۰
۰آفساید۲
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش بازی زنده منچسترسیتی و آرسنال

در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی انگلیس ، آرسنال با پیروزی ۲-۰ مقابل منچسترسیتی، به فینال رقابت‌های جام حذفی انگلیس راه پیدا کرد. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند تا اینکه در دقیقه ۱۷، اوبامیانگ که روی پاس عالی داوید لوئیز در موقعیت گلزنی قرار گرفت، می توانست دروازه سیتی را باز کند اما ضربه اش را دقیقا به جایی زد که ادرسون حضور داشت و توپ برگشتی را هم لاپورته دفع کرد، ولی دو دقیقه بعد، خود اوبامیانگ آرسنال را پیش انداخت و نتیجه را به ۱-۰ تغییر داد. در این نیمه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال ، حملات آرسنال ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و در نهایت ، نیمه ی نخست با نتیجه ۱-۰ به سود آرسنال به پایان رسید.

نیمه ی دوم را سیتی بهتر آغاز کرد و در دقیقه ی ۴۹، استرلینگ روی همکاری با دی بروین، صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه ی او از کنار دروازه آرسنال به بیرون رفت. حملات سیتی ادامه داشت و در دقیقه ۵۴ این تیم صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد اما این بار امیلیانو مارتینز بود که با یک واکنش خوب مانع از گلزنی ریاض محرز شد. حملات سیتی ادامه داشت و این تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر هم شد اما نتوانست از آنها استفاده کند تا اینکه در دقیقه ۷۱، این آرسنال بود که به گل دوم رسید.

روی پاس تیرنی بود که اوبامیانگ از سمت چپ فرار کرد و در موقعیتی تک به تک، دروازه ادرسون را برای بار دوم باز کرد. در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال بازیکنان آرسنال به خوبی بازی را کنترل کردند و در نهایت بازی با برتری ۲-۰ این تیم به پایان رسید. دیگر تیم فینالیست این فصل جام حذفی انگلیس را دیدار فردا شب چلسی-منچستریونایتد مشخص خواهد کرد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالمنچستر سیتی
۲۹%مالکیت۷۱%
۴شوت در چارچوب ۱
۰شوت خارج از چارچوب۱۰
۱مهار دروازه بان۲
۱تعداد پاس۲
۲۷۱پاس صحیح۶۳۰
۱۹۴سانتر۵۵۵
۶کرنر۴۳
۴خطا۱۱
۳آفساید۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش فوتبال منچسترسیتی و آرسنال زنده

در اولین دوره ی بازی های پس از کرونا ، دو تیم آرسنال و منچستر سیتی برای برگزاری رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. استرلینگ گل اول این دیدار را در دقیقه ی ۲+۴۵ به ثبت رساند تا منچستر با نتیجه ی ۰-۱  پیروزمندانه به رختکن باز گردد. با آغاز نیمه ی دوم بازی زنده منچسترسیتی و آرسنال لوئیز که به تازگی به میدان آمده بود ، به علت خطا بر بروین ، با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد تا آرسنال ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دهد و منچستر نیز یک ضربه ی ایستگاهی بدست آورد.

بروین در دقیقه ی ۵۱ این ضربه را وارد دروازه ی حریف کرد تا حساب کار ۲-۰ شود. در ادامه با وجود حملات بیشتر از دو تیم ، هیچکدام موفق به گلزنی نشدند اما درست زمانی که همه ناامید از گل دیگری بودند، فودن در دقیقه ی ۱+۹۰ دروازه ی آرسنال را برای بار سوم باز کرد تا این بازی با نتیجه ی ۳-۰ پایان یابد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

منچستر سیتیآرسنال
۶۷%مالکیت۳۳%
۱۲شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۹
۶۸۹تعداد پاس۳۲۵
۶۳۷پاس صحیح۲۷۱
۹سانتر۸
۵کرنر۲
۰خطا۷
۱آفساید۵
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش بازی من سیتی و آرسنال زنده

در هفته ی هفدهم لیگ برتر انگلیس دو تیم منچسترسیتی و آرسنال به مصاف هم رفتند و در پایان ، منچستر با نتیجه ی ۳-۰ پیروز میدان شد. در نیمه ی نخست این بازی که طوفانی آغاز شد، منچستر توانست بازی درخشانی از خود به نمایش بگذارد . ۳ گل این تیم در این دیدار ، در نیمه ی نخست به ثبت رسید. در ابتدا بروین در دقیقه ی ۲ به صورت باور نکردنی دروازه ی آرسنال را باز کرد و سپس با پاس دقیق خود در دقیقه ی ۱۵ توپ را به استرلینگ رساند تا گل دوم منچستر را رقم زند. بروین که واقعا ستاره ی درخشان منچستر در این دیدار بود ، خود شخصا در زدن گل سوم در دقیقه ی ۴۰ دخالت داشت و دروازه ی آرسنا را در هم کوبید . در نیمه ی دوم همچنان حملات منچستر ادامه داشت اما آرایش دفاعی آرسنال اجازه ی عبور دوباره ی توپ را نداد و این بازی با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسید

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالمنچستر سیتی
۴۲%مالکیت۵۸%
۱شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۴۸۰تعداد پاس۶۶۹
۴۱۶پاس صحیح۶۰۶
۱۹سانتر۹
۳کرنر۳
۹خطا۲۴
۲آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو