تی وی تو
منچسترسیتی
آرسنال

شنبه ۱۱ دی ۱۶:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

فوتبال زنده منچسترسیتی آرسنال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده بازی منچسترسیتی آرسنال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال منچسترسیتی – آرسنال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی منچسترسیتی آرسنال را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی منچسترسیتی آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال منچسترسیتی آرسنال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی منچسترسیتی و آرسنال

در هفته سوم لیگ برتر انگلستان تیم منچستر سیتی موفق شد در ورزشگاه خانگی خود اتحاد تیم آرسنال را با پنچ گل در هم بکوباند . در این دیدار تیم پپ گواردیولا با یک شروع طوفانی توانست در دقایق ۷ و ۱۲ توسط گوندوغان و فران تورس به گل دست پیدا کند و از حریف خود پیش بیفتد . با اخراج گرانیت ژاکا در دقیقه سی و پنج کلر برای آرسنال در همان نیمه اول در مقابل منچستر سیتی به شدت آماده گواردیولا تمام شد .

در ادامه این نیمه نیز گابریل ژسوس گل بعدی را در دقیقه ۴۳ برای تیمش به ثمر رساند تا سیتیزن ها با برتری سه بر صفر به رختکن بروند . در نیمه دوم نیز باز هم این منچسترسیتی بود که توپ و میدان را در اختیار داشت . آنها خیلی زود در نیمه دوم و در دقیقه ۵۳ به گل چهارم خود توسط هرناندز دست یافتند . گواردیولا که از پیروزی در این دیدار مطمئن بود با تعویض هایی که انجام داد سعی در آرام کردن بازی داشت . در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال فران تورس در دقیقه ۸۴ گل پنجم سیتی را وارد دروازه آرسنال کرد تا این دیدار یک طرفه با برتری پنج گله سیتیزن ها به پایان برسد .

پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال

 

منچستر سیتیآرسنال
۸۰مالکیت۲۰
۱۰شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۵
۷۵۷تعداد پاس۱۸۵
۶۹۳پاس صحیح۱۲۵
۳۰سانتر۳
۱۴کرنر۰
۵خطا۷
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و آرسنال

در دومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه فوتبال انگلیس، تیم‌های فوتبال آرسنال و منچسترسیتی در ورزشگاه امارات شهر لندن به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی را میهمان منچستری با نتیجه ۴ بر یک برد تا تیره روزهایی توپچی‌‌ها در این فصل از فوتبال انگلیس تداوم داشته باشد. سیتی با گلزنی گابریل ژسوس در دقیقه سوم بازی پیش افتاد.

لاکازت در دقیقه ۳۱ گل تساوی را برای آرسنال به ثمر رساند اما در ادامه ریاض محرز در دقیقه ۵۱، فودن در دقیقه ۵۹ و لاپورت در دقیقه ۷۳ پخش زنده منچسترسیتی و آرسنال گل‌های بعدی منچسترسیتی را به ثمر رساندند تا این تیم صعودی قاطع به جمع چهار تیم برتر جام اتحادیه داشته باشد و به دفاع از عنوان قهرمانی‌اش نزدیک‌تر شود. آرسنال به صورت جدی خطر نزدیک شدن به منطقه سقوط را حس می کند. انها فقط چهار امتیاز تا منطقه سقوط در لیگ برتر انگلیس فاصله دارند که اگر نتوانند در بازی بعدی خود، چلسی را شکست بدهند هیچ بعید نیست که از رتبه پانزدهم پایین تر بروند.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

آرسنال منچسترسیتی 
۴۳%مالکیت۵۷%
۲شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۴۶۲تعداد پاس۶۱۲
۳۷۱پاس صحیح۵۲۸
۹سانتر۱۰
۱کرنر۵
۹خطا۸
۵آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی منچسترسیتی و آرسنال

تیم های منچسترسیتی و  آرسنال چارچوب هفته پنجم لیگ برتر انگلیس برابر یکدیگر قرار گرفتند. در دقیقه ی ۲۳ روی پاس زیبای ریاض محرز، آگوئرو صاحب توپ شد و آن را به فودن رساند. فودن بعد از یک سر توپ، شوت زد که لنو آن را مهار کرد اما توپ مقابل استرلینگ قرار گرفت و او نیز با ضربه ای به گوشه دروازه آرسنال، منچسترسیتی را پیش انداخت. در نیمه ی دوم بازیکنان هر دو تیم حملات را افزایش دادند اما نتوانستند از موقعیت های پیش آمده استفاده کنند پس در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۱-۰ منچسترسیتی به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

منچسترسیتیآرسنال
۵۸%مالکیت۴۲%
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۶۶۵تعداد پاس۴۶۲
۵۹۱پاس صحیح۳۹۱
۱۰سانتر۱۳
۶کرنر۶
۱۵خطا۱۰
۰آفساید۲
۴کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش بازی زنده منچسترسیتی و آرسنال

در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی انگلیس ، آرسنال با پیروزی ۲-۰ مقابل منچسترسیتی، به فینال رقابت‌های جام حذفی انگلیس راه پیدا کرد. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند تا اینکه در دقیقه ۱۷، اوبامیانگ که روی پاس عالی داوید لوئیز در موقعیت گلزنی قرار گرفت، می توانست دروازه سیتی را باز کند اما ضربه اش را دقیقا به جایی زد که ادرسون حضور داشت و توپ برگشتی را هم لاپورته دفع کرد، ولی دو دقیقه بعد، خود اوبامیانگ آرسنال را پیش انداخت و نتیجه را به ۱-۰ تغییر داد. در این نیمه پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال ، حملات آرسنال ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد و در نهایت ، نیمه ی نخست با نتیجه ۱-۰ به سود آرسنال به پایان رسید.

نیمه ی دوم را سیتی بهتر آغاز کرد و در دقیقه ی ۴۹، استرلینگ روی همکاری با دی بروین، صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه ی او از کنار دروازه آرسنال به بیرون رفت. حملات سیتی ادامه داشت و در دقیقه ۵۴ این تیم صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد اما این بار امیلیانو مارتینز بود که با یک واکنش خوب مانع از گلزنی ریاض محرز شد. حملات سیتی ادامه داشت و این تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب دیگر هم شد اما نتوانست از آنها استفاده کند تا اینکه در دقیقه ۷۱، این آرسنال بود که به گل دوم رسید.

روی پاس تیرنی بود که اوبامیانگ از سمت چپ فرار کرد و در موقعیتی تک به تک، دروازه ادرسون را برای بار دوم باز کرد. در دقایق پایانی پخش زنده بازی منچسترسیتی آرسنال بازیکنان آرسنال به خوبی بازی را کنترل کردند و در نهایت بازی با برتری ۲-۰ این تیم به پایان رسید. دیگر تیم فینالیست این فصل جام حذفی انگلیس را دیدار فردا شب چلسی-منچستریونایتد مشخص خواهد کرد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالمنچستر سیتی
۲۹%مالکیت۷۱%
۴شوت در چارچوب ۱
۰شوت خارج از چارچوب۱۰
۱مهار دروازه بان۲
۱تعداد پاس۲
۲۷۱پاس صحیح۶۳۰
۱۹۴سانتر۵۵۵
۶کرنر۴۳
۴خطا۱۱
۳آفساید۰

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش فوتبال منچسترسیتی و آرسنال زنده

در اولین دوره ی بازی های پس از کرونا ، دو تیم آرسنال و منچستر سیتی برای برگزاری رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. استرلینگ گل اول این دیدار را در دقیقه ی ۲+۴۵ به ثبت رساند تا منچستر با نتیجه ی ۰-۱  پیروزمندانه به رختکن باز گردد. با آغاز نیمه ی دوم بازی زنده منچسترسیتی و آرسنال لوئیز که به تازگی به میدان آمده بود ، به علت خطا بر بروین ، با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد تا آرسنال ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دهد و منچستر نیز یک ضربه ی ایستگاهی بدست آورد.

بروین در دقیقه ی ۵۱ این ضربه را وارد دروازه ی حریف کرد تا حساب کار ۲-۰ شود. در ادامه با وجود حملات بیشتر از دو تیم ، هیچکدام موفق به گلزنی نشدند اما درست زمانی که همه ناامید از گل دیگری بودند، فودن در دقیقه ی ۱+۹۰ دروازه ی آرسنال را برای بار سوم باز کرد تا این بازی با نتیجه ی ۳-۰ پایان یابد.

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

منچستر سیتیآرسنال
۶۷%مالکیت۳۳%
۱۲شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۹
۶۸۹تعداد پاس۳۲۵
۶۳۷پاس صحیح۲۷۱
۹سانتر۸
۵کرنر۲
۰خطا۷
۱آفساید۵
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

پخش بازی من سیتی و آرسنال زنده

در هفته ی هفدهم لیگ برتر انگلیس دو تیم منچسترسیتی و آرسنال به مصاف هم رفتند و در پایان ، منچستر با نتیجه ی ۳-۰ پیروز میدان شد. در نیمه ی نخست این بازی که طوفانی آغاز شد، منچستر توانست بازی درخشانی از خود به نمایش بگذارد . ۳ گل این تیم در این دیدار ، در نیمه ی نخست به ثبت رسید. در ابتدا بروین در دقیقه ی ۲ به صورت باور نکردنی دروازه ی آرسنال را باز کرد و سپس با پاس دقیق خود در دقیقه ی ۱۵ توپ را به استرلینگ رساند تا گل دوم منچستر را رقم زند. بروین که واقعا ستاره ی درخشان منچستر در این دیدار بود ، خود شخصا در زدن گل سوم در دقیقه ی ۴۰ دخالت داشت و دروازه ی آرسنا را در هم کوبید . در نیمه ی دوم همچنان حملات منچستر ادامه داشت اما آرایش دفاعی آرسنال اجازه ی عبور دوباره ی توپ را نداد و این بازی با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسید

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو

 

آرسنالمنچستر سیتی
۴۲%مالکیت۵۸%
۱شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۴۸۰تعداد پاس۶۶۹
۴۱۶پاس صحیح۶۰۶
۱۹سانتر۹
۳کرنر۳
۹خطا۲۴
۲آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی آرسنال – تی وی تو