تی وی تو
فوتبال  ملوان بندر انزلی پیکان زنده

فوتبال ملوان بندر انزلی پیکان زنده

ملوان بندر انزلی
پیکان

چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۸:۴۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و پیکان امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران و از ساعت ۱۸:۴۵ تیم‌های ملوان بندر انزلی و پیکان بازی خواهند داشت. ملوان بندر انزلی مقابل پیکان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و پیکان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی پیکان را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی پیکان

۲۹ دی ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته شانزدهم لیگ برتر ایران، تیم های ملوان و پیکان با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم از پخش زنده فوتبال ملوان بندر انزلی پیکان روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که در دقیقه ۷۹ دروازه پیکان با ضربه سهیل فداکار باز شد و ملوان به برتری ۱-۰ رسید.

پخش زنده فوتبال ملوان بندر انزلی پیکان