تی وی تو
ملوان بندر انزلی
مس کرمان

یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۴:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ملوان بندر انزلی – مس کرمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ملوان بندر انزلی مس کرمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

در یکی از مهم ترین  بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر ،  مس کرمان با نتیجه ۱ بر ۰ مغلوب ملوان شد تا کار این تیم برای صعود به لیگ برتر سخت تر از قبل شود.  نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که حسنی در دقیقه ی ۸۴ موفق شد دروازه ی مس را باز کند تا با پایان گزارش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان ملوان را به برتری ۱-۰ برساند.

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان ۱۹ بهمن ۹۹

در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور عصر امروز در ورزشگاه باهنر تیم مس میزبان ملوان انزلی بود. با شروع مسابقه بازیکنان مس کرمان عطش خود را برای پیروزی و کسب این سه امتیاز خانگی برای جبران شکست هفته قبل از همان ابتدا نشان دادند.

در دقیقه ی  ۳۸ ارسال بلند صفیا از سمت راست زمین در سمت چپ محوطه جریمه ملوان به پورمحمد رسید تا با درگیری بین بابا محمدی و مدافع ملوان در نهایت توپ روی خط شش قدم به بحرانی برسد و او با یک ضربه دروازه ملوان را باز کند. در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان ملوان برای جبران این اختلاف بی نتیجه ماند تا با پایان گزارش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان ملوانی ها این دیدار را به حیف خود واگذار کنند.