تی وی تو
ملوان بندر انزلی
مس کرمان

دوشنبه ۵ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده ملوان و مس کرمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ملوان و مس کرمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ملوان بندر انزلی مس کرمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان و مس کرمان

در یکی از مهم ترین  بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر ،  مس کرمان با نتیجه ۱ بر ۰ مغلوب ملوان شد تا کار این تیم برای صعود به لیگ برتر سخت تر از قبل شود.  نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که حسنی در دقیقه ی ۸۴ موفق شد دروازه ی مس را باز کند تا با پایان پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان ملوان را به برتری ۱-۰ برساند.

پخش زنده فوتبال ملوان و مس کرمان

در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور عصر امروز در ورزشگاه باهنر تیم مس میزبان ملوان انزلی بود. با شروع مسابقه بازیکنان مس کرمان عطش خود را برای پیروزی و کسب این سه امتیاز خانگی برای جبران شکست هفته قبل از همان ابتدا نشان دادند.

در دقیقه ی  ۳۸ ارسال بلند صفیا از سمت راست زمین در سمت چپ محوطه جریمه ملوان به پورمحمد رسید تا با درگیری بین بابا محمدی و مدافع ملوان در نهایت توپ روی خط شش قدم به بحرانی برسد و او با یک ضربه دروازه ملوان را باز کند. در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان ملوان برای جبران این اختلاف بی نتیجه ماند تا با پایان پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی مس کرمان ملوانی ها این دیدار را به حیف خود واگذار کنند.