تی وی تو
ملوان بندر انزلی
شمس آذر

دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده ملوان بندر انزلی و شمس آذر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی ملوان بندر انزلی و شمس آذر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان و شمس آذر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ملوان و شمس آذر

اگر برای دیدن فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و شمس آذر به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی شمس آذر را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ملوان و شمس آذر را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال ملوان بندر انزلی شمس آذر، شما می توانید بازی ملوان بندر انزلی و شمس آذر زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی ملوان بندر انزلی شمس آذر، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و شمس آذر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان و شمس آذر

تیم های فوتبال ملوان و شمس آذر قزوین عصر جمعه در یک هوای آفتابی در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم ملوان با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد.

در نیمه اول این دیدار، هر ۲ تیم بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و به همین دلیل موقعیت‌های مناسب گلزنی نیز برای تیم های ملوان و شمس آذر قزوین ایجاد شد اما بازیکنان نتوانستند از فرصت‌ها سود ببرند تا نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

در ابتدای نیمه دوم تیم شمس آذر قزوین فرصت مناسب گلزنی بدست آورد اما رضا حیدری دروازه بان ملوان به خوبی توپ را مهار کرد و پس از این موقعیت، ملوان با چند تعویض کنترل بازی را در دست گرفت و تیم برتر میدان بود تا اینکه در دقایق پایانی به گل برتری نیز، دست یافت.

در دقیقه ۸۶ از پخش زنده بازی  ملوان بندر انزلی و شمس آذر امیرحسین یحیی‌زاده که به عنوان بازیکن تعویضی ملوان وارد زمین شده بود، با یک ضربه دقیق دروازه تیم شمس آذر قزوین را باز کرد تا تعویضی طلایی تیمش باشد و همچنین ملوانان با همین تک گل و کسب سه امتیاز این دیدار، همچنان به روند صدرنشینی خود ادامه دهند.