تی وی تو
بازی زنده  ملوان بندر انزلی سپاهان

بازی زنده ملوان بندر انزلی سپاهان

پخش زنده فوتبال ملوان و سپاهان امروز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۷:۰۰ تیم‌های ملوان و سپاهان بازی خواهند داشت. ملوان مقابل سپاهان را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و سپاهان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از
ملوان بندر انزلی
سپاهان

پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده جام حذفی ایران

پخش زنده فوتبال ملوان و سپاهان امروز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۷:۰۰ تیم‌های ملوان و سپاهان بازی خواهند داشت. ملوان مقابل سپاهان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و سپاهان و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی سپاهان را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال سپاهان ملوان انزلی

۱۱ آبان ۱۴۰۲

تیم های سپاهان و ملوان در هفته نهم لیگ برتر ایران با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار بسیار جذاب بود. هر دوتیم شروع بسیار خوبی داشتند و موفق شدند از موقعیت های طلایی بسیار خوب استفاده کنند. رضا جعفری در دقیقه ۱۶ و ۴۳ برای ملوان دبل کرد و از سمت دیگر میدان رضاییان و اسدی برای سپاهان گلزنی کردند تا این نیمه تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال سپاهان ملوان انزلی کمی از شدت فشار بر دروازه ها کاسته شد و در دقیقه ۹۰ بود که با اشتباه زکی پور دروازه خودی باز شد و به این ترتیب ملوان به برتری ۳-۲ رسید.

پخش زنده فوتبال سپاهان ملوان انزلی

پخش زنده بازی سپاهان ملوان انزلی

۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته بیست و هفتم لیگ برتر ایران، تیم های سپاهان و ملوان با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم اما شاهد افزایش حملات از سوی دو تیم بودیم. مغانلو در دقیقه ۶۰ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس فداکار در دقیقه ۸۷  پخش زنده فوتبال سپاهان ملوان انزلی حساب کار را به تساوی ۱-۱ تبدیل کرد.

پخش زنده فوتبال سپاهان ملوان انزلی

پخش زنده فوتبال سپاهان و ملوان

تیم های سپاهان اصفهان و ملوان انزلی در هفته بیست و چهارم لیگ ایران به مصاف هم رفتند.

نیمه اول را سپاهانی ها بهتر آغاز کردند و فشار زیادی روی دروازه ملوان ایجاد می کردند. دقیقه۵ سانتر بازیکن سپاهان با ضربه سر علی احمدی به شکل خطرناکی از بالای دروازه ملوان بیرون رفت. سرانجام پس از فشار زیاد سپاهان دقیقه ۱۵ توپ پشت محوطه جریمه ملوان به رسول نویدکیا رسید که با شوت روی پای محکم این بازیکن توپ درون دروازه قرار گرفت. دقیقه ۲۵ شوت باز هم نویدکیا با شوت خود دروازه ملوان را تهدید کرد که این بار حسینی مانع گلزنی این بازیکن شد. دقیقه ۳۷ شوت محکم از راه دور علی کریمی به شکل خطرناکی از بالای دروازه عبور کرد.

نیمه دوم را هم سپاهانی هجومی آغاز کردند و دقیقه ۴۷ موقعیت خوبی را حسین فاضلی به دست آورد اما شوت آرام این بازیکن را مدافع ملوان از روی خط دفع کرد تا دروازه ملوان برای بار دوم باز نشود. دقیقه ۶۲ اولین موقعیت ملوان به دست آمد و ضربه ایستگاهی ملوانی ها با اختلاف کمی از بالای دروازه سپاهان عبور کرد. دقیقه ۶۵ توپ به رضا درویشی رسید که این بازیکن با ضربه سر خود حسین کنعانی را صاحب توپ کرد که این بازیکن با ایجاد فرصتی خوب برای خود دروازه سپاهان را باز کرد.

دقیقه ۷۵ پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی سپاهان سانتر نویدکیا در محوطه جریمه ملوان به فاضلی رسید که این بازیکن با بی دقتی این فرصت را از دست داد. سرانجام در واپسین دقایق بازی سپاهان صاحب پنالتی شد که پریرا پنالتی را به گل تبدیل کرد. گل پریرا پایان کار نبود و دقیقه ۹۵ ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه مازیار زارع با زیبایی هرچه تمام تر درون دروازه قرار گرفت.