تی وی تو
ملوان بندر انزلی
سایپا

سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده ملوان و سایپا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی ملوان و سایپا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان و سایپا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال ملوان و سایپا

اگر برای دیدن فوتبال زنده ملوان و سایپا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ملوان و سایپا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ملوان و سایپا را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال ملوان و سایپا، شما می توانید بازی ملوان و سایپا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی ملوان و سایپا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده ملوان و سایپا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان و سایپا

در ادامه بازی‌های هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال کشور ،تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف سایپا رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ مهمانش را شکست داد.

ملوانان که به احترام مهرداد اولادی در این بازی خانگی سیاه پوش بودند، بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه سوم از جناح چپ خطرناک ظاهر شدند ولی توپ در اختیار فلاح زاده قرار گرفت. سه دقیقه بعد کرنر ارسالی از جناح راست با ضربه محکم مازیار زارع به گل اول بازی و ملوانان تبدیل شد و زارع با چشمانی اشکبار این گل را به روح اولادی تقدیم کرد.

جذاب ملوان و سایپا چهار دقیقه بعد باز هم گل داشت. پاس عمقی صادقی به غلامرضا رضایی رسید و سایپایی ها در دقیقه دهم کار را به تساوی کشاندند. بعد از گل فشار ملوانان برای به ثمر رساندن گل برتری چند برابر شد و در نهایت کرنر آبشک در دقیقه ۲۵ توسط کنعانی زادگان به گل دوم سیاهپوشان انزلی تبدیل شد.

با این گل باز هم به فشار میزبان افزوده شد و در دقیقه ای جالب ملوانان به گل سوم رسیدند. سید جلال رافخایی در دقیقه ۳۳ و ۳۳ ثانیه از روی نقطه پنالتی گل سوم تیمش را به ثمر رساند و با نمایش پیراهن اولادی این گل را به مهرداد اولادی تقدیم کرد تا نیمه اول بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی ملوان و سایپا بازی جذاب دنبال می شد و در دقیقه ۵۸ حرکت ملوانان با دخالت ایوبی دفع شد. دو دقیقه بعد پاس درویشی با شوت ماهینی همراه شد و ضربه چکشی یوسف زاده در برگشت به تیر دروازه سایپا برخورد کرد. در دقیقه ۶۶ سانتر ملوانی ها را فلاح زاده دفع کرد و در دقیقه ۶۷ فلاح زاده با یک عکس العمل دیدنی ضربه سر رافخایی را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۷۹ سایپا اختلاف را کمتر کرد. حرکت شجاعی از جناح چپ و ضربه او به سمت دروازه ملوان در بین راه بعد از برخورد به ماهینی و زارع در مقابل غلامرضا رضایی قرار گرفت و این بازیکن گل دوم نارجی پوشان را به ثمر رساند. در ادامه پخش زنده فوتبال ملوان و سایپا بازی جذاب این دو تیم گلی در بر نداشت و در نهایت بازی با نتیجه ۳-۲ به پایان رسید تا ملوانان سه امتیاز با ارزش را از این بازی خانگی به دست آورند.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم 

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی سایپا