تی وی تو

فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و سایپا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی ملوان بندر انزلی و سایپا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی و سایپا امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال ملوان بندر انزلی و سایپا امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و سایپا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی سایپا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی سایپا را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال ملوان بندر انزلی سایپا، شما می توانید بازی ملوان بندر انزلی و سایپا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی ملوان بندر انزلی سایپا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده ملوان بندر انزلی و سایپا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی سایپا

در ادامه بازی‌های هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال کشور ،تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی این شهر به مصاف سایپا رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ مهمانش را شکست داد.

ملوانان که به احترام مهرداد اولادی در این بازی خانگی سیاه پوش بودند، بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه سوم از جناح چپ خطرناک ظاهر شدند ولی توپ در اختیار فلاح زاده قرار گرفت. سه دقیقه بعد کرنر ارسالی از جناح راست با ضربه محکم مازیار زارع به گل اول بازی و ملوانان تبدیل شد و زارع با چشمانی اشکبار این گل را به روح اولادی تقدیم کرد.

جذاب ملوان و سایپا چهار دقیقه بعد باز هم گل داشت. پاس عمقی صادقی به غلامرضا رضایی رسید و سایپایی ها در دقیقه دهم کار را به تساوی کشاندند. بعد از گل فشار ملوانان برای به ثمر رساندن گل برتری چند برابر شد و در نهایت کرنر آبشک در دقیقه ۲۵ توسط کنعانی زادگان به گل دوم سیاهپوشان انزلی تبدیل شد.

با این گل باز هم به فشار میزبان افزوده شد و در دقیقه ای جالب ملوانان به گل سوم رسیدند. سید جلال رافخایی در دقیقه ۳۳ و ۳۳ ثانیه از روی نقطه پنالتی گل سوم تیمش را به ثمر رساند و با نمایش پیراهن اولادی این گل را به مهرداد اولادی تقدیم کرد تا نیمه اول بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم گزارش زنده بازی ملوان بندر انزلی و سایپا بازی جذاب دنبال می شد و در دقیقه ۵۸ حرکت ملوانان با دخالت ایوبی دفع شد. دو دقیقه بعد پاس درویشی با شوت ماهینی همراه شد و ضربه چکشی یوسف زاده در برگشت به تیر دروازه سایپا برخورد کرد. در دقیقه ۶۶ سانتر ملوانی ها را فلاح زاده دفع کرد و در دقیقه ۶۷ فلاح زاده با یک عکس العمل دیدنی ضربه سر رافخایی را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۷۹ سایپا اختلاف را کمتر کرد. حرکت شجاعی از جناح چپ و ضربه او به سمت دروازه ملوان در بین راه بعد از برخورد به ماهینی و زارع در مقابل غلامرضا رضایی قرار گرفت و این بازیکن گل دوم نارجی پوشان را به ثمر رساند. در ادامه گزارش زنده بازی ملوان بندر انزلی و سایپا بازی جذاب این دو تیم گلی در بر نداشت و در نهایت بازی با نتیجه ۳-۲ به پایان رسید تا ملوانان سه امتیاز با ارزش را از این بازی خانگی به دست آورند.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم 

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی سایپا