تی وی تو
ملوان بندر انزلی
خیبر خرم آباد

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده ملوان بندر انزلی و خیبر خرم آباد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ملوان بندر انزلی خیبر خرم آباد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان و خیبر خرم آباد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ملوان و خیبر خرم آباد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی خیبر خرم آباد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی ملوان بندر انزلی خیبر خرم آباد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ملوان بندر انزلی خیبر خرم آباد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ملوان بندر انزلی خیبر خرم آباد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی خیبر خرم آباد

ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل دو تیم در ۹۰ دقیقه و ۱۲۰ دقیقه به پایان رسید و بازی به پنالتی ها کشیده شد. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی ملوان بندر انزلی خیبر خرم آباد در ضربات پنالتی این ملوان بود که ۴ بر ۳ پیروز شد و راهی نیمه نهایی جام حذفی کشور شد.

 

پخش زنده فوتبال ملوان بندر انزلی و خیبر خرم آباد

از هفته بیست و دوم مسابقات لیگ آزادگان، تیم‌های ملوان بندرانزلی و خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در پایان کار دو نتیجه به نتیجه تساوی رضایت دادند. بازی در نیمه اول بسیار حساب‌شده و شطرنج وار آغاز شد و هر دو تیم با برنامه‌ریزی و بدون عجله موقعیت‌های نصفه‌نیمه‌ای را روی دروازه‌های یکدیگر ایجاد کردند و مربیان دو تیم نیز به تحلیل و بررسی بازی پرداختند. نیمه اول بدون گل به پایان رسید ولی این آرامش قبل از طوفان بود و شب سختی در انتظار هر دو تیم بود.

در دقیقه ۷۵ بازی عارف رستمی روی پاس آرش افشین صاحب توپ شد و با یک ضربه کم‌جان توپ را وارد دروازه ملوان قرارداد، پس‌ازاین گل ملوانی‌ها برای جبران گل خورده بدون برنامه وارد فاز حمله شدند که دقایقی بعد گل دوم خیبر هم‌روی یک ضد حمله، توسط عارف رستمی به ثمر رسید تا امیدی برای بازگشت ملوانان به بازی باقی نمانده باشد.

پس‌ازاین دو گل ملوانان هرچه زدند به در بسته خورد و حتی تعویض سید جلال آقای گلشان نیز کار به‌جایی نبرد و بازی با همان نتیجه دو بر صفر خاتمه یافت تا وعده‌های پژمان نوری برای لیگ برتری شدن ملوان کمرنگ‌تر شود.در پایان این دیدار ملوان بندرانزلی با ۲۲ بازی و ۳۱ امتیاز در رتبه نهم جدول جای گرفت و با تیم صدر جدول مس کرمان با ۲۱ بازی اختلاف ۱۰ امتیازی دارد و خیبر خرم‌آباد نیز با ۲۲ بازی، ۳۱ امتیاز و تفاضل گل بهتر در رتبه پنجم قرار گرفت.

پخش زنده بازی ملوان و خیبر خرم آباد

تیم های ملوان و خیبر از هفته ی پنجم لیگ آزادگان ایران به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با بازی خوب بازیکنان دو تیم همراه بود ، این تیم ها به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. در نیمه ی نخست ، رستمی در دقیقه ی ۴۵ و زحمتکش در وقت اضافه ضربه ی ایستگاهی تیم هایشان را به گل تبدیل کردند تا نیمه ی نخست با تساوی ۱-۱ به پایان رسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم رستمی بار دیگر در دقیقه ی ۸۴ برای خیبر گلزنی کرد اما ملوانی ها در دقایق اضافه باز هم موفق شدند حساب کار را به تساوی ۲-۲ برسانند.