تی وی تو
ملوان بندر انزلی
استقلال ملاثانی

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

فوتبال زنده ملوان و استقلال ملاثانی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ملوان بندر انزلی استقلال ملاثانی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ برتر ایران از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان و استقلال ملاثانی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ملوان و استقلال ملاثانی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی استقلال ملاثانی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ملوان بندر انزلی استقلال ملاثانی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ملوان بندر انزلی استقلال ملاثانی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان و استقلال ملاثانی

تیم استقلال ملاثانی در یک بازی خارج از خانه در هفته ی آخر لیگ آزادگان ، برابر ملوان انزلی به میدان رفت که رویارویی نمایندگان فوتبال شمال و جنوب با قضاوت ابوالفضل دوستی به تساوی یک بر یک انجامید.در دقیقه ۷ نیمه اول، محمد مدملیسی مدافع استقلال ملاثانی به‌دلیل ممانعت از موقعیت گلزنی بازیکن حریف با کارت قرمز داور از میدان اخراج شد و آبی‌پوشان ده نفره به بازی ادامه دادند و سجاد عبدویی در دقیقه ۲۰ نیمه اول تیم ده نفره استقلال ملاثانی را پیش انداخت. این گل را فربد بلوک باشی در دقیقه ۵۳ با ضربه‌ای که بعد از برخورد به تیر عمودی وارد دروازه شد پاسخ داد.

اواسط نیمه دوم که بازی با نتیجه مساوی یک بر یک پیش می‌رفت، برق قسمتی از ورزشگاه قطع شد که جریان مسابقه برای حدود بیست دقیقه متوقف گردید و بعد از رفع مشکل مجددا مسابقه از سر گرفته شد.در ادامه ی پخش زنده بازی ملوان و استقلال ملاثانی شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شوند.

تیم استقلال ملاثانی با این تساوی ۳۸ امتیازی شد و در رده سیزدهم باقی ماند.