تی وی تو
ملوان بندر انزلی
استقلال خوزستان

پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴:۳۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ملوان بندر انزلی استقلال خوزستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان بندر انزلی استقلال خوزستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ملوان و استقلال خوزستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی استقلال خوزستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی ملوان و استقلال خوزستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ملوان بندر انزلی استقلال خوزستان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ملوان بندر انزلی استقلال خوزستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های لیگ آزادگان ایران ، در هفته ی بیست و سوم ، تیم های استقلال خوزستان و ملوان در مقابل هم قرار گرفتند.نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و چند موقعیت مناسب پیش آمده نیز با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا با پایان گزارش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت داده و راهی رختکن شوند.

 

پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان ۲ دی ۹۹

تیم های استقلال خوزستان و ملوان در هفته ی ششم لیگ آزادگان ایران در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل مهیار زحمتکش و از نقطه ی پنالتی به ثبت رسید تا ملوان را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند.

در نیمه ی دوم ملوانی ها چندان خوش شانس نبودند. آن ها با اخراج یکی از بازیکنان خود در دقیقه ی ۵۸ ، ۱۰ نفره شدند و در مقابل  تلاش تیم مقابل برای جبران اختلاف بی نتیجه ماند و با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به اتمام برسد.