تی وی تو
ملوان بندر انزلی
استقلال خوزستان

سه‌شنبه ۲۳ فروردین ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده ملوان و استقلال خوزستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ملوان و استقلال خوزستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ملوان و استقلال خوزستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ملوان و استقلال خوزستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی ملوان و استقلال خوزستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ملوان و استقلال خوزستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ملوان و استقلال خوزستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان

در جریان بازی های هفته ی هشتم لیگ آزادگان ، تیم های استقلال خوزستان و ملوان در مقابل هم صف آرایی کردند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان

پخش زنده فوتبال ملوان و استقلال خوزستان

در ادامه ی بازی های لیگ آزادگان ایران ، در هفته ی بیست و سوم ، تیم های استقلال خوزستان و ملوان در مقابل هم قرار گرفتند.نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و چند موقعیت مناسب پیش آمده نیز با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا با پایان پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت داده و راهی رختکن شوند.

پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان

تیم های استقلال خوزستان و ملوان در هفته ی ششم لیگ آزادگان ایران در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل مهیار زحمتکش و از نقطه ی پنالتی به ثبت رسید تا ملوان را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند.

در نیمه ی دوم ملوانی ها چندان خوش شانس نبودند. آن ها با اخراج یکی از بازیکنان خود در دقیقه ی ۵۸ ، ۱۰ نفره شدند و در مقابل  تلاش تیم مقابل برای جبران اختلاف بی نتیجه ماند و با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی ملوان و استقلال خوزستان شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به اتمام برسد.