تی وی تو
ملوان بندر انزلی
آرمان گهر

شنبه ۲۴ مهر ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

پخش زنده بازی ملوان آرمان گهر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ملوان بندر انزلی و آرمان گهر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ملوان و آرمان گهر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ملوان انزلی و آرمان گهر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ملوان بندر انزلی آرمان گهر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی ملوان و آرمان گهر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ملوان بندر انزلی آرمان گهر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ملوان بندر انزلی آرمان گهر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ملوان آرمان گهر – ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ آزادگان ، تیم های آرمان گهر و ملوان با هم دیدار کردند. در این بازی ابتدا ملوان با گلی که سجاد بازگیر در دقیقه ۱۵ به ثمر رساند از حریف پیش افتاد اما این گل خیلی زود و در دقیقه ۱۸ توسط امیر محمودآبادی پاسخ داده شد تا دو تیم در نیمه اول با تساوی یک – یک راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم اما آرمان گهر نمایش بهتری به جا گذاشت و در نهایت نیز توسط سجاد حسامی در دقیقه ۷۸ گل برتری را به نام خود کرد تا با حفظ این نتیجه در دقایق پایانی پخش زنده بازی ملوان آرمان گهر ، برنده از زمین خارج شود و ترمز شاگردان مازیار زارع را بعد از سه برد پیاپی بکشد.

پخش زنده بازی ملوان آرمان گهر – ۲۰ آذر ۹۹

تیم های آرمان گهر و ملوان در هفته ی چهارم لیگ آزادگان در مقابل هم صف آرایی کردند و در نهایت این بازی با نتیجه ۱بر۱ به پایان رسید .این دو تیم که بازی اول خود را واگذار کرده بودند، به شدت به پیروزی در این میدان نیاز داشتند و بر همین اساس کسب نتیجه مساوی نمی توانست راضی کننده هیچ یک از مربیان باشد.تلاش دو تیم در پایان نود دقیقه بازی در نهایت به سود شاگردان قاسم شهبا داشت به پایان می رسید که در لحظات پایانی پخش زنده بازی ملوان آرمان گهر ملوانی ها توانستند به گل دست یابند و از یک شکست حتمی نجات یابند.