ملاقات محرمانه فلیک با مدافع ساوتهمپتون در مونیخ

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، فلیک روز گذشته در حالی در رستورانی در شهر مونیخ دیده شد که مشخص بود منتظر دیدار با فرد خاصی است.

دقایقی نگذشت که بلاکاتچپ هم در همان رستوران حاضر شد و این دو نفر بیشتر از یک ساعت مشغول صرف ناهار و صحبت با یکدیگر بودند.

روزنامه آلمانی بیلد با انتشار تصاویر مربوط به این دیدار مدعی شده است که این دو نفر دلیل خاصی برای ملاقات با هم داشتند و فلیک قصد داشت از روند درمان این بازیکن که در حال حاضر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ساوتهمپتون نیست مطلع شود.

فلیک اولین مربی تیم ملی آلمان بود که این بازیکن را در فهرستش قرار داد و اولین بازی ملی او در ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ برابر تیم ملی انگلیس انجام شد.

پیش از این گفته شده بود که اگر ساوتهمپتون به دسته پایین‌تر سقوط کند، این بازیکن قصد دارد از این باشگاه جدا شود و پیراهن آینتراخت فرانکفورت را به تن کند اما مبلغ ۲۰ میلیون یورو مدنظر ساوتهمپتون همچنان برای این باشگاه آلمانی زیاد است.

فلیک برای تماشای بازی روز شنبه بایرن مونیخ برابر لایپزیش به این شهر سفر کرده و امیدوار است که بتواند شرایط بازیکنانش را به خوبی بررسی کند تا برای بازی دوستانه روز ۱۲ ژوئن برابر اوکراین و پس از آن بازی دوستانه مقابل لهستان آماده باشد.