معرفی گزینه های بارسلونا برای جانشینی دِست

دسامبر 26, 2021

به گزارش تی وی تو و به نقل از نشریه‌ی اسپورت کاتالونیا، از نصیر مزروعی از آژاکس هلند، سزار آزپیلیکوئتا از چلسی انگلستان و جیبریل سیدیبه از موناکوی فرانسه به عنوان گزینه های باشگاه کاتالانی برای دفاع راست نام برده است. ژاوی هرناندز اصلا از عملکرد سرجینیو دست راضی نیست و این به معنای خروج محتمل این بازیکن در زمستان یا تابستان آینده است که البته، همه چیز بستگی به پیشنهادات دارد.

مدیران باشگاه بارسلونا از حالا در فکر جذب یک مدافع راست جدید هستند. مزروعی، آزپیلیکوئتا و سیدیبه هر سه قراردادشان در تابستان آینده با تیم هایشان به اتمام می رسد. سزار آزپیلیکوئتا، بازیکن چلسی با تجربه ترین آن هاست که در سال های اخیر همواره در بالاترین سطح کار کرده است.

خبرنگار نشریه‌ی اسپورت می گوید که شاید این بازیکن اسپانیایی تصمیم بگیرد در سال های پایانی فوتبالش در کشور خودش حضور داشته باشد اما چلسی پیشنهاد تمدید دو ساله به وی داده است.

آزپیلیکوئتا

در روزهای اخیر اما پر بحث ترین گزینه، مزروعی بوده است که این مدافع نظر رئال مادرید را هم به خود جلب کرده است اما طبق گزارش ها، اولویت او پیوستن به بارسلونا است.

مزروعی

جیبریل سیدیبه به عنوان گزینه سوم، از چند سال قبل در رادار بارسلونا است. این مدافع عضو تیم فرانسه، قهرمان جهان در سال ۲۰۱۸، در ترکیب اصلی موناکو قرار دارد؛ هر چند مدتی را به صورت قرضی در اورتون سپری کرد. این مدافع قبلا به باشگاهش اعلام کرده که قرارداد خود را تمدید نمی کند و در تابستان جدا می شود. تیم های درجه اول اروپا، رقیب بارسلونا بر سر جذب او هستند.

جیبریل سیدیبه