تی وی تو
مصر
گابن

سه‌شنبه ۲۵ آبان ۱۶:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی مصر گابن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی مصر گابن را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی مصر گابن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی مصر گابن امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال مصر گابن به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی مصر گابن را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی مصر گابن را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی مصر گابن، شما می توانید پخش آنلاین بازی مصر گابن را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی مصر گابن، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال مصر گابن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی مصر گابن – ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

در هفته اول از سری رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آفریقا تیمهای مصر و گابن به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . با وجود حملات دو تیم در نیمه اول هیچ یک از آنها نتوانستند راهی به دروازه حریف پیدا کنند . در نیمه دوم دو تیم برای دستیابی به گل و کسب پیروزی بازی سریع تری از خود به نمایش گذاشتند . تمامی نگاه ها در گابن به آوبامیانگ و در مصر به صلاح برای گلزنی دوخته شده بود .

اولین اتفاق مهم این دیدار در دقیقه هفتاد و با اخراج عمر جابر از مصر شکل گرفت. سه دقیقه بعد از این اخراج جیم آلوینا توانست گل اول این دیدار برای گابن وارد دروازه مصر کند . مصر ده نفره چاره ای جز حمله کردن نداشتن و مزد حملات خود را در دقیقه ۹۰ گرفنتند . مصطفی محمد در دقیقه نود توانست حساب کار را به تساوی کشاند و در نهایت با پایان گزارش زنده بازی مصر گابن مسابقه با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید .

پخش زنده بازی مصر گابن

پخش زنده بازی مصر گابن